Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29101) Keksz válasza madgie (#29058) üzenetére


Keksz
senior tag

zseblámpát hogy váltotta ki?

vagy nord_ nálad?

[ Szerkesztve ]

(#29102) juhiimi válasza szentkuti11 (#29098) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Ok,koszi.

(#29103) Tibee86 válasza Keksz (#29101) üzenetére


Tibee86
veterán

Van benne zseblámpa funkció is. :U

(#29104) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Ha most 5.1.1-et használok, akkor is le tudom menteni az új szoftver shsh-ját, vagy ahhoz fel is kell előtte telepítenem?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#29105) cajn


cajn
tag

Valaki segítsen sos lenne...

(#29106) walakii


walakii
tag

Kb. 1-2 hete beszéltük itt valakivel a kínai töltőket. Na ma megkaptam a töltőt az usb kábelt és az autós töltőt amit ebayről rendeltem, eddig hogy lekopogjam minden működik rendesen. (Jobb fajta kínai, mert nem írkálták rá az Apple-t meg ilyeneket, tehát nem a másolásra fordították az összeg nagy részét, hanem remélhetőleg kicsit minőségibb dolgokat tettek bele) Kábel is tökéletes, töltésnél nem dobja el 5 perc után nem megfelelő eszköz üzenettel, megy a sync, biztonsági mentés, tölti rá a dolgokat, tehát eddig tökéletes, reméljük minden így marad :)

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#29107) Tibee86 válasza cajn (#29105) üzenetére


Tibee86
veterán

Sehogy. Én ilyenennel még soha nem találkoztam, hogy csak úgy magától letöltené.

Mela Kehes: arról tudsz menteni, ami a telefonon van.

[ Szerkesztve ]

(#29108) cajn válasza Tibee86 (#29107) üzenetére


cajn
tag

A szoftverfrisítésnél azt írja hogy letőltve... És rá lehet bökni hogy telepítés. És drámaian elfogyott a tàrhelyem... Illetve iTunes-ban is a kapacitásnál az"egyéb" 800mb körül több lett a méret.

(#29109) Tibee86 válasza cajn (#29108) üzenetére


Tibee86
veterán

Azt letörölni nem fogod már tudni. :(
Frissítesz és akkor felszabadul az a hely.

(#29110) cajn válasza Tibee86 (#29109) üzenetére


cajn
tag

De én nem szeretném frissíteni... JB-s a teló... Valahogy csak meg lehet szabadulni a már letőltőtt adattól

(#29111) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Amikor absinthel akarom jb-elni,elindul majd kiirja ezt: "Error could not connect to lockdown".
Nezelodtem neten es azt irjak,hogy le kell adni egy master resetet telon belol ami leszed minden alkalmazast es adatot.E nelkul nem tudtok valami megoldast?

(#29112) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Tudtok ajánlani free office appot, ami megnyit dropboxból is?
Thinkfree most vérzett el… Úgy látom, ez a platform nem való nagyon "munkára".

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#29113) Dusee válasza Tibee86 (#29099) üzenetére


Dusee
őstag

tényleg,és még jobb is mint az a program, köszi :R

(#29110) cajn: és? jelenlegi legfrissebb iOS-hez is van JB, amúgy milyen telefonról van szó?

[ Szerkesztve ]

(#29114) cajn válasza Dusee (#29113) üzenetére


cajn
tag

A teló egy 3GS...pont ezèrt nem szeretnèm 6.1-re frissíteni mert lassabb lesz mint a jelenlegi 5.1.1-el.

(#29115) Dusee válasza cajn (#29114) üzenetére


Dusee
őstag

ezt azért nem mondanám, nekem is volt 3GS-em tegnapig, és szerintem 6.1-gyel gyorsabb volt, mint 5-tel, de a te dolgod.

(#29116) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Olyan szinten beállt az előbb a telefonom, hogy folyamatosan kidobált egy csomó programból, pl appstore. Elsötétül a kijelző, majd főképernyő. Jb előtt ilyen nem volt, memória lecsökkent 10 Mb alá. Ha sokat csinálja repül róla az biztos, auxo van rajta meg iFile oszt kész.

(#29117) cajn válasza Dusee (#29115) üzenetére


cajn
tag

Értem! Nekem egyik ismerősőm azt mondta hogy JB-s telón nem szabad ios-t frissíteni mert nem fog jó lenni...ez igaz?

(#29118) Tibee86 válasza vadászcsiga (#29116) üzenetére


Tibee86
veterán

Nekem ma még csak 1x indult újra a telefon, tegnap vagy 10x. :)
Pedig nekem is összesen 2 tweak van fent.

(#29119) Xero válasza cajn (#29117) üzenetére


Xero
nagyúr

Frissítést nem engedhetsz rá á la nature, de restore and update, aztán restore from backup simán mehet.

(#29120) Möhe válasza Tibee86 (#29118) üzenetére


Möhe
addikt

ez f*sza
pedig holnap cimbivel kollektívan dzsélrékeltünk volna
de így inkább csinálok egy jó tiszta alapot,és próbaképp megy rá a JB
:(

(#29121) Ragnar95 válasza Möhe (#29120) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem nincs vele gond, ma volt egy respring,de ennyi, amúgy stabil :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29122) BossBoss


BossBoss
őstag

Másnál is előfordul, hogy a ertesítési központban hiába kapcsolgatom a az adaforgalmat ki-be, meg sem mozdul. Így használhatatlan. Tulajdonképpen ez az egy gomb lenne a legfontosabb. :(

[ Szerkesztve ]

(#29123) cajn válasza Xero (#29119) üzenetére


cajn
tag

Le tudnàd nekem a folyamatát írni privátban?

(#29124) Kommy


Kommy
veterán

Jött activator frissítés, most már nem ugrik vissza a multitask bar automatikusan

(#29125) Xero válasza cajn (#29123) üzenetére


Xero
nagyúr

ITunes-ban update helyett nyomsz egy restore-t és utána az update and restore-t választod. Ha ez megvan, akkor megkérdezi az iTunes, hogy új iPhone vagy backupból mehet vissza. Kiválasztod, hogy backup és készen is vagy.

(#29126) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Akkor amíg nincs még meg a telóm pár kédés:

Kinek érdemes JB-t használni? Ez olyan mint az Androidon a Root? Mire jó?

Szoftvercsere: Melyiket érdemes felrakni rá? Vannak itt is ilyen főzött romok mint Androidon, amitől nem annyira stabil a teló?

[ Szerkesztve ]

(#29127) Xero válasza Vasinger! (#29126) üzenetére


Xero
nagyúr

Akinek nem elég a gyári funkció és app kínálat. Én leginkább kapcsolók és hívás tiltás miatt rakom fel.

Készüléktől függ, de jelenleg a 6.1 tűnik jónak i4-től fölfelé. Nincsenek főzött romok, csak egy Whited00r nevezetű firmware 3G-hez.

(#29128) Keksz válasza Tibee86 (#29103) üzenetére


Keksz
senior tag

Azt gondoltam, de merre?
Mert nalam Activator es hozza egy Addon a zseblampa. :(

2 masik dolog:
A telefonom jb utan mar ketszer ujraindult a music app kozben, sima zene lejatszas/inditas kozben. Egy music app kapcsolatos program van fent az Auxo...

Aztan a masik a kurva jo akkuido, ugy hasznalom ahogy regen, csak kapcsolgatom a wifi/3g-t es olyan 17 orara szokott 50%-ra merulni, viszont most 19 orara is csak 60%

(#29129) vadászcsiga válasza Kommy (#29124) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Khirály! Ezt még feltettem aztán en leállok a tweakekkel mert instabil lesz azt meg nem komálom.

(#29130) nord_ válasza BossBoss (#29122) üzenetére


nord_
veterán

Próbáld ki az NCSettings-t. Wifi, 3G, adatkapcsolat, BT (autós kihangosítóval): bármelyiket kapcsolgatom, mindegyik jól működik (i4).

Keksz: NCSettings, szintén. :)

---

Feltettem az IntelligeScreent és a LockInfot is: fél perc után kuka, tökéletesen instabil lett tőle a rendszer (újraindulás, eltűnő appok...)
A Zephyr viszont baromi jó! Már nem tudom, ki ajánlotta, de jár neki egy: :R

[ Szerkesztve ]

(#29131) Tibee86 válasza Keksz (#29128) üzenetére


Tibee86
veterán

Auxo-ban van zseblámpa, nem az Activator-ban.

(#29132) cajn válasza Xero (#29125) üzenetére


cajn
tag

Értem. És akkor a legfrissebb IOS lesz rajta? Vagy csak mindent töröl a telóró és csak a beckupban lévő progikat rakja vissza?!

(#29133) manchester85


manchester85
addikt

Az új jailbreak igazi Android hangulatot varázsolt ebből a topikból. :DDD

i6 Silver

(#29134) nord_ válasza manchester85 (#29133) üzenetére


nord_
veterán

Majd ez is kifut pár nap után, mint az új fw-ek kiadásakor jellemző "ez szar lett!" és "érdemes frissíteni?" hozzászólás özön. :)

(#29135) vadászcsiga válasza nord_ (#29134) üzenetére


vadászcsiga
félisten

minden csoda 3 napig tart, nálam már inog a jb királyság

[ Szerkesztve ]

(#29136) Ragnar95 válasza cajn (#29132) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Restore-al felkerül a legújabb rendszer is és ha visszaraksz bakcupot, akkor mindened megmarad úgy, ahogy volt, teljesen ugyanolyan lesz a teló, mint előtte, csak épp 6.1-el :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29137) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Kell még néhány hét, mire a fejlesztők javítják a hibákat.
De ez sosem lesz olyan, mint a droid…

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#29138) Xero válasza vadászcsiga (#29135) üzenetére


Xero
nagyúr

Nálam az i4S kb 1 hónapot töltött az életéből (16 hónapos) JB nélkül. Gond egy szál se. :N

(#29139) Möhe


Möhe
addikt

Van olyan JB alatt hogy zárolt képernyőnél nem a normál elhúzással fogadom a hívást hanem "rányomok a fogadás gombra?"

(#29140) walakii válasza manchester85 (#29133) üzenetére


walakii
tag

És ez miért baj? Ez is hozzá tartozik, nem lehet mindig arról beszélni hogy "hú az ájfónommal ma kettő fotót csináltam".

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#29141) vadászcsiga válasza Xero (#29138) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én háklis vagyok a legkisebb instabilításra is úgyhogy ami neked "gond egy szál se", az nálam valszeg válóok :K

(#29142) KBebe20


KBebe20
csendes tag

Sziasztok -ma jött meg nekem iphone 5-és most visszatöltötem rá az előző 4 ről a mentést-és most nem tudom beállítani a hivás várakoztatást illetve az átirányitást-az egyiknél azt irja sikertelen a másik meg nem is engedi beállítani a számot ?????

kifogytam az ötletekből kérek szépen egy kis segítséget !

(#29143) bigdady válasza KBebe20 (#29142) üzenetére


bigdady
nagyúr

Töröld a hálózati beállitásokat, hátha

(#29144) M@te válasza Kapanyél (#29137) üzenetére


M@te
senior tag

mit értesz az alatt hogy sosem lesz olyan mint a droid?

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#29145) nord_ válasza Möhe (#29139) üzenetére


nord_
veterán

Ne akarj olyat… LG GD880 Mini alapból ilyen volt. Képzelheted, milyen jó dolog, amikor zsebből kivéve a telefont véletlenül fogadod / elutasítod a hívást.

(#29146) KBebe20 válasza bigdady (#29143) üzenetére


KBebe20
csendes tag

nem segített a dolog Bigdaddy :(

(#29147) bull84ghia válasza M@te (#29144) üzenetére


bull84ghia
őstag

Vagy arra érti hogy sosem lehet úgy testre szabni a kinézetét vagy pedig arra gondol hogy nem lesz olyan instabil mint a régebbi droidok. :R

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#29148) agabe válasza manchester85 (#29133) üzenetére


agabe
addikt

inkabb egyes tweakekkel lesz a gond ugy tunik egy nap utan....bar az meg semmi.
winterboard, OS7: Revive ugy f*sta ossze magat, hogy leszedni sem volt konnyu (nem akart lejonni siman cydia remove-al , de vegul csak sikerult, viszont amig fent volt a telo szinte nem tudott normalban mukodni)
Van csomo ami nem kompatibilis meg az 5-os iphone-al, vagy a 6.1-es rendszerrel, pedig nem ismeretleneket probaltam.
Ami fent van most az nem sok, de tobbre nem is vagyok...kar, hogy cyntact pl. a hivaslistaban mar nem jeleniti meg a kepeket csak a kontaktok kozott, de tobb a semminel.
Ami tetszik es fizetos azt megveszem, de eddig meg az unfold, barrel, auxo, cyntact-on kivul csak az ingyenes activatort tettem fel, mert csomo gagyi, vagy tenylegesen nem kompatibilis (a graviboard meg jo lett volna pl. erdekesen nez ki, de azt megvenni sem lehet mert szinten nem kompatibilis).
Ha talalok meg olyat ami tetszik es amig nem instabil, vagy sokat eszik addig felteszem....de sok otletem nincs (sbssettings nem kell auxo melle)

[ Szerkesztve ]

(#29149) _Fefe_ válasza Möhe (#29139) üzenetére


_Fefe_
tag

Van. 5.1.1 alatt erre a célra az "EZDecline" -t használtam. Nem tudom, hogy működik-e iOS 6 esetében is. Fizetős tweak kb. 1 $ volt, ha jól emlékszem. Nem használtam túl sokáig, mivel volt pár akaratlan telefon felvétel miatta.

"Az élet egy félkegyelmű meséje." - W.S.

(#29150) cajn válasza Xero (#29125) üzenetére


cajn
tag

???

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.