Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#6451) csonti70 válasza malvin1 (#6446) üzenetére


csonti70
csendes tag

Nem konkrétan neked szántam,csak visszaolvastam néhány oldalt de úgy látszik rájöhettél valamire mert magadra vetted,pedig mint írtam nem neked szólt na mindegy.Csak kicsit fura hogy más nem reagált rá,lehet még alszanak. :)

(#6452) malvin1


malvin1
tag

Na megvan az ok (legalább is remélem).
A lehető "legkézenfekvőbb", de ez már warez téma lenne.

@csonti70
nem "jöttem rá" semmire.
Felvetettem egy problémát (remélem még szabad), és nem fogadtam el kritikátlanul minden "megoldási javaslatot" - bármilyen "neves szakembertől" származott is.
Részemről ennyi (pontosabban ez) volt, és semmi "más".

[ Szerkesztve ]

(#6453) csonti70 válasza malvin1 (#6452) üzenetére


csonti70
csendes tag

Miért vetted magadra?! Mint írtam nem név szerint neked szólt.De bocs ha úgy érzed hogy betalált,

(#6454) snowdog válasza creatza (#6450) üzenetére


snowdog
veterán

Ehhez másik fórumot kell keresned, a nevében benne lesz a warez.

(#6455) kisspista válasza creatza (#6450) üzenetére


kisspista
senior tag

Sajnos zene a fórumon erre nem adhatunk nyíltan választ, mert a fórum kerüli a warez tevékenységet; s mivel a Primo-t csak készülékkel együtt lehet legálisan vásárolni, már eleve nem kell a felrakással bajlódni. Ezen a fórumon viszont tudunk segíteni, hogy a már meglévő Primo-dat, hogyan tudod színesebbé, még profibbá tenni skinekkel és branding-okkal. Esetleg a program hibázik, akkor segítünk a hiba megoldásában, de azt ne kérd tőlünk, hogy illegális forrásból származó Primo-t olyan készülékre tehess, amivel nem árulják / támogatják!

(#6456) snowdog válasza creatza (#6450) üzenetére


snowdog
veterán

Szia!

Olvasd el a privát üzeneteidet! :)

[ Szerkesztve ]

(#6457) KZ_3D válasza kockazatos (#6448) üzenetére


KZ_3D
tag

Az egyáltalán nem volt lenéző (és más hozzászólásom se szerintem), én is Plajos dolgait használom..

Csak sajnos nem írt PLajos arról, hogy megjelent a Carbon-os változata, így megtettem helyette.

[ Szerkesztve ]

(#6458) srudi


srudi
tag

Sziasztok!

Az 1.2- nél nem talál jelet. Szerintetek mi lehet a baj?

(#6459) kisspista válasza srudi (#6458) üzenetére


kisspista
senior tag

Rossz a beállítás, akár a GPS vevő-é.
Sys.txt-ben az alábbi bejegyzés szerint a készülékednek megfelelő beállításra módosítsd:

[gps]
port=4
baud=57600

[ Szerkesztve ]

(#6460) SimonYana


SimonYana
addikt

Köszönjük szépen a GJA_2.26_PL_mod4a_carb.rar 2011-03-14 -t! :C :R
Fantasztikus!
Én egyenlőre nem kínlódok az 1.2-es primoval , mert szerintem elég beteges!

® SimonYana ®

(#6461) kisspista válasza SimonYana (#6460) üzenetére


kisspista
senior tag

Én azt mondom, már nagyon jól haladnak a skin készítők, azonban eléggé összecsapott, "gyorstalpalos" bőrök vannak jelenleg készen. Még el kell telnie egy kis időnek, míg normálisan ki lesz minden dolgozva, illetve a magyar TTS Pro is elérhetővé válik!

(#6462) kockazatos válasza KZ_3D (#6457) üzenetére


kockazatos
tag

Szerintem az az Oh kifejezés lenéző! Minek reklámozza! Ott az oldala nézegetni kell és megvannak az új dolgok jelezve kis piros villogó Új szavakkal!
De ez a Plajos akkor is egy nagy tisztelni való ember!
Én meghajlok előtte! :R

Szeretném még megkérdezni a Tisztelt fórumozóktól hogy az otthon-munkahely-nyaraló dolgokhoz hogy lehet címet hozzárendelni?

[ Szerkesztve ]

(#6463) kisspista válasza kockazatos (#6462) üzenetére


kisspista
senior tag

Neked is inkább a keresőt kéne használnod ahelyett, hogy másokban keresed a hibákat! [link]

[homework]
home="..."
work="..."
village="..."

[ Szerkesztve ]

(#6464) kockazatos válasza kisspista (#6463) üzenetére


kockazatos
tag

köszönöm! Te is cseszegetsz? :DD
Nem szeretem ha lenéznek emberek embereket! És hibát sose kerestem senkiben sem!
Szerintem korrekt volt a magyarázatom nem? Én nem variálok a skinekben hogy ez se az se jó igy úgy kelett volna! Hülye vok hozzá és kész!
Küldtem egy privátot is!

[ Szerkesztve ]

(#6465) kisspista válasza kockazatos (#6464) üzenetére


kisspista
senior tag

Nem cseszegetlek, de én sem értem a felháborodásod okát!
"Óh, kijött a Carbon-os verzió." - ebben nincs semmi, ami "lenéző" lenne, úgy gondolom, vagy tévedek....?

Az FM transzmitterre nem tudok választ adni, nem volt még dolgom vele...

(#6466) KZ_3D válasza kockazatos (#6462) üzenetére


KZ_3D
tag

Az 'Óh' az sima felkiáltó szó, a lelkendezésemet fejezte ki. Arra még emlékszem, hogy más már kereste azt a verziót, ezért írtam le

Továbbra is fenntartom, hogy nem néztem le senki munkáját sem most, sem máskor..
Én is maximálisan tisztelem PLajos munkáját, aminek többször is hangot adtam.

@Kisspista. Kösz...

[ Szerkesztve ]

(#6467) Badboys válasza m.jeno (#6380) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm a tippet és a linket megtettem a javításra a tippet,de sajnos a múltkorira sem kaptam választ pedig ott is számozási hibák vannak na mindegy majd meglátjuk vagy nem.

Esetleg erre valami tipp?

Esztike nem akarja mondani a sebességmérő kamokat.1.1 et használok Dimka skinnel.Amíg az 1.1 et használtam Gj skinnel addig mondta a dolgokat ugyanazt a Speed kam. dolgokat tettem bele amit eddig használtam Save törlés már volt fúlra.Sajnos nagyon némasági fogadalmat tett.Egyébként minden mást mond csak a kamokat hanyagolja.

(#6468) kockazatos válasza KZ_3D (#6466) üzenetére


kockazatos
tag

Bocs mindenkinek! Zárjuk le ezt a vita hülyeséget ok? Nincs hari :DD

(#6469) KZ_3D válasza kockazatos (#6468) üzenetére


KZ_3D
tag

Nincs harag, nem is volt. ;)

Annak örülnék a legjobban, ha már lenne 1.2-es (mindent beszélő) PLajos skin, de attól tartok, hogy erre még sajnos jócskán várnunk kell. Gondolom ehhez egy jó kis Gurjon skin + TTS Pro Eszter kellene neki.

(#6470) kisspista válasza kockazatos (#6468) üzenetére


kisspista
senior tag

Szintén nincs harag, bár csak külsősként mertem a kettőtök dolgába beleszólni! :DD

(#6469) KZ_3D: Plajos addig nem foglalkozik Primo 1.2-es skinnel, míg a TTS Pro magyar nem lesz elérhető mindenki számára, mert addig nem sok értelme van skineket írni hozzá, megértem!

[ Szerkesztve ]

(#6471) kockazatos válasza KZ_3D (#6469) üzenetére


kockazatos
tag

úgy mondta hogy akkor lesz ha lesz hozzá magyar TTS Pro!
De azt mondja már meg nekem valaki hogy miért nem megy a TMC-m 1.1 alatt? Mi a görcs kell hozzá már szétverem a GPS-t hogy sehogy sem jön össze!

(#6472) kockazatos


kockazatos
tag

sziasztok! Másik teleoülés fölrakásánál milyen válltozásokat kellene tapasztalnom? mert én semmit nem vettem észre!

(#6473) DirectorX válasza kockazatos (#6472) üzenetére


DirectorX
tag

kép
kép
kép

A linken látható ikonokat rakja ki a település név alá változóan a település nagyságától. Ebből az ikonsorból van többféle: Future, nature, Fun fair, stb.
sk_Primo_IGo8_Telepules_Cdkbzh_v3.0.zip, most asszem ez a legfrissebb pack.

[ Szerkesztve ]

(#6474) kockazatos válasza DirectorX (#6473) üzenetére


kockazatos
tag

Igen én pont ezt dobtam föl a primo gyökerébe egy gfx mappába! De van nekem mégegy gfx mappa a brandingben az a "gyári" település! Ezzel mit csináljak? Hagyjam ott és kész? úgyis a gyökér gfx-et használja?
Mármint hol rakja ki a település név alá? És mikor? Mert én még eddig nem tapasztaltam semmit!

(#6475) DirectorX válasza kockazatos (#6474) üzenetére


DirectorX
tag

Így mutatja
Az a templom meg toronyház.
Én felülírattam az eredetit azzal amelyik tetszett a gfx-ben. A telepules.bmp fájlt képnézegetőben meg lehet nyitni.

[ Szerkesztve ]

(#6476) srudi válasza kisspista (#6459) üzenetére


srudi
tag

Az 1.1- nél ezzel a beállítással működik.
[gps]
set_messages=0
;port=7
;baud=57600

Kipróbáltam amit te ajánlottál, de azzal se működik.

(#6477) kockazatos válasza DirectorX (#6475) üzenetére


kockazatos
tag

nem látom hogy mutatná mert Forbidden
You don't have permission to access /img/ec6234ad6f71d38d653f017cb15488a6496.jpg on this server. www.part.lt
Tudom meg is néztem! Akkor én is felülírom a brandingben az eredetit a gyökérből meg törlöm a második gfx-mappát!

(#6478) DirectorX válasza kockazatos (#6477) üzenetére


DirectorX
tag

http://www.part.lt/img/ec6234ad6f71d38d653f017cb15488a6496.jpg

[ Szerkesztve ]

(#6479) hovajk válasza srudi (#6476) üzenetére


hovajk
tag

Érdekes amit irsz , mert a sor elején lévő ; jel kiiktatja a sor figyelembevételét , a set_messages=0 pedig azt jelenti , hogy a megadott portot csak a GPS használja . Van olyan készülék amelyiknél nem kell sys.txt , és automatikusan felismeri és beállítja a megfelelő értékeket , ha neked nem működik igy , akkor utánna kell nézni a készülék helyes beállításának .

(#6480) kockazatos válasza DirectorX (#6478) üzenetére


kockazatos
tag

na nakam ilyen nincs! Lehet a két gfx mappa miatt?
Tehát akkor töröljem a gyökér gfx mappát és tegyem bele írjam felül a brandingban lévő gfx mappa tartalmában lévő településeket?

[ Szerkesztve ]

(#6481) Noxy válasza kockazatos (#6480) üzenetére


Noxy
veterán

Basszus te itt rosszabb vagy mint a PC fórumon. (By Cybersy..) :W
Hagyd a pi..ba a brandingot békén.
Azt a gfx mappát másold a gyökérbe, amiben a kiválasztott felbontású, neked megfelelő kép van.
Az ui_igo9 mappát, meg úgy ahogy van, másold be szintén a gyökérbe.
Ennyi.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#6482) dobigabi


dobigabi
csendes tag

Üdv. mindenkinek. Lenne egy kérdésem-kérésem. Van 2 HTC win 6.5 telefonom. idáig minden IGO és más Navi. szépem ment megy mindkettővel. Az egyikben belső GPS vevő van a másikhoz mouse GPS használok. Ennyit a készülékekről. Primo 1.2 próbálnék használni mindkettőn, de van egy nagy PROBLÉMÁM! Mindkettőnél fagy, megáll, a GPS vétel. már mindenhogy próbálkoztam, de sehogy sem megy. 1-2 helyen olvastam, hogy mások is küzdenek hasonló hibákkal. Kérdezném tőletek van e már megoldás erre a hibára!!!! előre is köszi a segítségeteket. :Y

(#6483) kockazatos válasza Noxy (#6481) üzenetére


kockazatos
tag

nem csinálok tán mindenből 3 ugyanazon mappát. mellékelnek mindenhez telepítési leírást úgy csinálom mint azokban van. azért dumáltam a brandinget mert minden ..... abban van. na csá.

(#6484) -=TS=-


-=TS=-
csendes tag

Hello!
Madártávlattal kapcsolatban lenne kérdésem. PLajos branding-et használok Primon, és nem sikerül az istennek se beállítani. Azt szeretném, ha sebesség függő lenne a madártávlat: Ha 90 felé megyek kapcsoljon, de mondjuk 65 alatt lépjen vissza. Találtam is erre menüpontot, de sajnos hiába állítom be, nem igazán hajlandó úgy működni, ahogy szeretném. A távolságot 4000-re állítottam, mégis kivált közelebbi céloknál is madártávlatra, alacsonyabb sebességnél is. Valamint valaki a többi beállítást: kézi döntés stb el tudná magyarázni, hogy mi mire való pontosan, és hogy milyen mértékegységben működnek( vagy legalább valami viszonyítási alapot) esetleg valakinek bevált értékeket megadni?
Köszönöm előre is a segítséget!
ha véletlen már volt ilyenről szó, bocsánat mindenkitől, én nem találtam :(

(#6485) drotifuti


drotifuti
aktív tag

skin primo 1.1 (m.jenö, igen megint ugyan arról az oldalról)akit nem érdekel nem nézi meg!
[link]
(800x480 és 480x272)

[ Szerkesztve ]

Légy mindig különb, a másik embernél.

(#6486) -=TS=- válasza jonkesz (#6015) üzenetére


-=TS=-
csendes tag

Halihó!
A topmap-al kapcsolatban írok. Bár én nem használok semmi ilyesmit, valószínűleg ha megnézed az egyebek/súgó/névjegy/egyebek/tartalom/figyelmeztető jelzések menüt, akkor valszeg legalul megtalálod, hogy magyarország és inkompatibilis térkép, mindezt pirossal...ha netán sikerült vele kezdeni valamit, esetleg leírhatnád. Igaz csak a kíváncsiság végett érdekel.

(#6487) kisspista válasza dobigabi (#6482) üzenetére


kisspista
senior tag

Primo 1.2 működése még eléggé zavaros, de nem fagy. Lehet rossz verzióval próbálkoztál...

(#6488) dobigabi válasza kisspista (#6487) üzenetére


dobigabi
csendes tag

A GPS adatok kifagynak, mert olyan mereven állnak a hold adatok hogy csak na. És közben állandóan keresgeti a holdat, egy darabig időnként megtalálja, ezek 10-20 másodpercenként váltakoznak. és ez a jelenség ugyan úgy mind a két készüléken. nem tudom melyik verzió a stabil, ha tudtok egyet adjatok tippet honnan tudom letölteni. köszi a segítséget. :F

(#6489) kisspista válasza dobigabi (#6488) üzenetére


kisspista
senior tag

A gyors gps-jel vételének alapfeltétele, hogy a műhold adatok rendelkezésre álljanak, megsegítve a temérdek számolást a készüléknek (A-GPS szindróma). QuickGPS programmal töltsd le az aktuális műholdak állását (7 napig érvényes), majd utána indítsd a szoftvert.

Ha itt is kifagy, akkor sys.txt-ben ellenőrizd, helyes-e a GPS beállítása, látja-e megfelelően a vevőt, s a kommunikációs sebesség is helyes-e?! Mi a készülék pontos típusa?

(#6490) dobigabi válasza kisspista (#6489) üzenetére


dobigabi
csendes tag

Ezeken azt hiszem túl vagyok, a sys.txt beírás jó, mert bekapcsoláskor gyorsan rátalál a holdakra, csak utána jönnek az akadások. Az egyik XDA mini 320x240 a másik egy klon HTC Diamond 2. ezeken nyikkanás nélkül megy az IGO8, Navigon, Garmin, és a Primo 1.1 is. bár a primo 1-et szinte sosem használtam. ezek a jelenségek a primo 1.2-vel jelentkeztek. remélem azért lesz megoldás. köszi.

(#6491) kisspista válasza dobigabi (#6490) üzenetére


kisspista
senior tag

Csak halkan merem megjegyezni, hogy ezen a készülékeken nem lehet legálisan Primo.
A klónokat nem ismerem, de az iGO8 ha eddig tökéletesen működött, akkor a megfelelő beállításokkal a Primo-nak is menni-e kéne... Kivéve, ha nincs elég memória, mert ez esetben hibaüzenettel elszáll.
Ellenőrizd le, hogy a Primo szoftver mappájában keletkezett-e crash.txt fájl; ez tartalmazza a hibakódot és azt, hogy miért állt le a szoftver. (Persze nem mindenki tudja visszafejteni ebből, ahogy én sem! :) )

(#6492) kockazatos


kockazatos
tag

Sziasztok szeretném megkérdezni hogy a képernyőmentést hogy tudom megcsinálni? a pipa ott van ki van pipálva!

(#6493) kisspista válasza kockazatos (#6492) üzenetére


kisspista
senior tag

Vagy az alsó GJA menüre kattintva előjövő menüben megkeresed a fényképező ikont, vagy a gyorsmenü gombot hosszan megnyomod, majd egyenletesen lefelé húzod az ujjad a jobb alsó sarok felé. (Ez utóbbi gyakorlást igényel, de működik)

(#6494) dobigabi válasza kisspista (#6491) üzenetére


dobigabi
csendes tag

köszi az infókat. létezik a crash.txt file, abban nem nagyon látok tragédiát. majd hamarosan lesz összetett jól működő verziók abból majd próbálkozom. köszi azért. máshol olvastam, hogy a Samsung Omniával küzdöttek ezzel a akadással, nem tudom azóta mi a helyzet, azért is kérdeztem ide, hátha valakinek hasonló probléma már megoldódott azóta.

(#6495) kisspista válasza dobigabi (#6494) üzenetére


kisspista
senior tag

Nem a szoftverrel, vagy annak verziójával van a probléma (iGO Primo v.1.2 9.2.1.178658), hanem szerintem a data.zip-je, vagy lisence is problémás lehet... Bár GPS vételéhez semmi köze. Passzolom a kérdéskört, sajnos nem tudok pontosabb választ adni!

(#6496) kockazatos válasza kisspista (#6493) üzenetére


kockazatos
tag

nekem nincs fényképező ikon sehol! Ha meg a gyorsmenüt nyomom hoszaban meg húzom lefelé akkor a camera adatbázist akarja áthelyezni vagy törölni! Megint én vagyok a bal....?

(#6497) kisspista válasza kockazatos (#6496) üzenetére


kisspista
senior tag

Próbálgasd csak! :) Gyakorlat teszi a mestert! :)

(#6498) kockazatos válasza kisspista (#6497) üzenetére


kockazatos
tag

lementette de hol keressem? ehez finom kéz kell nem olyan mint az enyém

(#6499) kisspista válasza kockazatos (#6498) üzenetére


kisspista
senior tag

Szerintem megtalálod, ehhez nem kell különösebb tudás... :DD

(#6500) kockazatos válasza kisspista (#6499) üzenetére


kockazatos
tag

na megvan! Szeretném megkérdezni hogy ezt a 0 dolgot hogy tudom leszedni vagy mi az ott a gyorsmenü gomb alatt!?

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.