Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#6851) Szanyo74 válasza drotifuti (#6849) üzenetére


Szanyo74
tag

Ha már a skin készítés is warez akkor hagyom az egyészet a p..csába!!!!

http://primosite.co.cc

(#6853) snowdog válasza Szanyo74 (#6848) üzenetére


snowdog
veterán

Nem értem miért törölték a hozzászólásomat???? (#6834)

Ha tudnánk mit írtál benne, akkor ki tudnánk találni miért törölték (gondolom valami tíltott tartalom szerepelhetett a beírásban). Ez tanulságos lehetne a jövőre nézve.

Persze ha ugyan az volt benne, mint a 6848-ban, akkor passz.

[ Szerkesztve ]

(#6855) A701 CsL válasza Szanyo74 (#6851) üzenetére


A701 CsL
csendes tag

Szanyo! Ilyen könnyen azért nem kell feladni. Sajnos az utóbbi időben elment a skinkészítés a "branding" irányba. A branding sem tiltott terület, de néha azért egy-két dolog belekerül innen-onnan a data-ból. És az már lehet tilos! Lehet, hogy ezért?
Nekem is töröltek a data.hu-n brandingos skint, csak én rájöttem, hogy miért! :-)

Manók márpedig léteznek, csak a tudomány jelenlegi állása szerint nem tudható, hogy fejtik ki hatásukat! :-)

(#6856) adise


adise
őstag

hello!
azt szeretném kérdezni, hogy topmap teleatlas navteq közül melyik tértépet ajánlanátok Magyarországhoz? illetve megyek majd Szerbiába is, arrafelé a teleatlas a jobb nem?

(#6857) Szikravadász


Szikravadász
csendes tag

Sziasztok!

Már felmerült a kérdés, de nem volt rá válasz, hátha most lesz.
Primo 1.1 GJ 2.2x_zz_ skineket használok, és ha menet közben vált nappalról éjszakaira vagy vica versa, akkor a felső sarkokban levő képek (köv. manőver, gyorsmenü gomb, TMC info) háttere marad az előző téma színén. Csak a kép háttere, a szövegek nem, így pl. a világos háttéren fehér köv. manőver távolsága elég nehezen látható. Van erre valami megoldás?

Köszi előre is.

(#6858) CsendesMark


CsendesMark
aktív tag

Helló!

Az lenne a kérdésem a primóval kapcsolatban, hogy futnak ezek az új windows is, mert sehol egy értelmes leítás.

Előre is köszönöm a segítséget!

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#6859) bygdady01 válasza Szikravadász (#6857) üzenetére


bygdady01
csendes tag

Van!

Cseréld le a Branding.zip-et, nekem ZOZO segített, és megjavult.

(#6860) bygdady01 válasza bygdady01 (#6859) üzenetére


bygdady01
csendes tag

Bocsánat!
Szanyó74 segített!

(#6861) Noxy válasza CsendesMark (#6858) üzenetére


Noxy
veterán

"hogy futnak ezek az új windows is,"

Itt mire gondolsz? :U

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#6862) snowdog válasza CsendesMark (#6858) üzenetére


snowdog
veterán

Milyen értelmes leírásra gondolsz? A Primo-t csak gépre telepítetten lehet kapni. Minek kellene hozzá külön leírás, mikor azon a gépen, azon a Windows-on biztosan megy.

(#6863) Szikravadász válasza bygdady01 (#6859) üzenetére


Szikravadász
csendes tag

OK. Mire? Most Trob v1.6 van, és szeretném megtartani a szép ikonokat...

(#6864) csonti70


csonti70
csendes tag

Sziasztok

Egy kis problémával küzdök,és segítséget szeretnék.Kipróbáltam ezt
GJ-AK_Si_P80_v0.6_sv_ACsL_stan_480x272_kalos + hozzá jeno scheme.

Működik minden csak állandóan éjszakaival indul hiába állítom át csak nappalira automatáról,minden bekapcsnál éjszakaival indul.Használható ötlet van valakinek? Köszi

(#6865) kockazatos válasza csonti70 (#6864) üzenetére


kockazatos
tag

P:Ü. ment!

(#6866) Szanyo74 válasza snowdog (#6853) üzenetére


Szanyo74
tag

Ugyan ezt írtam!

http://primosite.co.cc

(#6867) kisspista válasza Szanyo74 (#6866) üzenetére


kisspista
senior tag

Ne foglalkozz senkivel, nekem nagyon bejönnek a skinjeid, és velem együtt másoknak is nagy szükségük van rá! Ne hagyd abba!
Jó munkát! :)

(#6869) csonti70 válasza kockazatos (#6865) üzenetére


csonti70
csendes tag

Ha kiveszem a jeno scheme-t akkor müködik rendessen. Tehát ha az alapokat használom mint pl jove day,Easy day stb,

(#6872) Szanyo74 válasza kisspista (#6867) üzenetére


Szanyo74
tag

Nem is hagyom abba!!! Itt a következő:
Primo_GJ_v0.6_zz_silver (800×480) [link]

[ Szerkesztve ]

http://primosite.co.cc

(#6873) kockazatos válasza csonti70 (#6869) üzenetére


kockazatos
tag

tudom!

(#6874) Bog válasza Szanyo74 (#6872) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azért törölgetem a hozzászólásaidat, mert WayteQ gépekhez csinálsz Primo skint, ami felhívás keringőre, lévén WayteQ gépeken nem lehet legálisan Primo. Majd ha nem írod bele a kommentbe, hogy WayteQ, akkor majd békén hagyom.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6875) adise válasza adise (#6856) üzenetére


adise
őstag

up

(#6876) drotifuti válasza adise (#6875) üzenetére


drotifuti
aktív tag

TomMap magyar cég gondolom az a legjobb...

Légy mindig különb, a másik embernél.

(#6877) m.jeno válasza adise (#6875) üzenetére


m.jeno
senior tag

Ha a keresőbe beírod, hogy térkép, akkor előhozza az összes ezzel a témával foglalkozó hsz-t, és azokból kiderül, hogy mindenkinek más térkép jön be, nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy melyik a jó, talán ha a három térképből összegyúrnának eggyet, akkor akár még jó térkép is lehetne.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#6878) m.jeno válasza drotifuti (#6876) üzenetére


m.jeno
senior tag

Miben ? :DDD
Mert a sebességhatár kijelzése a legrosszabb, a figyelmeztető tábla állománya borzasztó.
Egyébként úgy mondanám, hogy magyaroszágon bejegyzett cég (nézd meg a tulajdonosi kört) :))

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#6879) drotifuti válasza m.jeno (#6878) üzenetére


drotifuti
aktív tag

gondoltam az legalább pontos.....de lehet h tévedek...szerinted? inkább TA?

Légy mindig különb, a másik embernél.

(#6880) TRob1 válasza drotifuti (#6879) üzenetére


TRob1
veterán

Szerintem jól gondolod. TM legalább gyakran frissíti az új útakat, körforgalmakat, egyéb változásokat, míg Navteq pl. minimum 6 hónap, de az M6 is most került bele teljesen, mikor már 1 éve kész. A sebességhatár tényleg nem jó TM-nél, de még az a szerencse, hogy vannak táblák az úton, és MINDIG az alapján közlekedem, nem a navi szerint. Az csak az utakra kell nekem, az meg eddig mindig megvolt a TM-ben, ellentétben NT-vel, ahol van hogy elfogy alólad (a kijelzőn :D ) TA-nál is szoktak elég sok hibát írni: pl. összekeveri az utcákat :D, földútnak jelöli azt ami rendes út (ugye ha tiltva van, arra nem is tervez ez miatt)... stb.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#6881) snowdog válasza m.jeno (#6878) üzenetére


snowdog
veterán

Viszont utcaszinten a legrészletesebb (Magyarországon).

(#6882) m.jeno válasza drotifuti (#6879) üzenetére


m.jeno
senior tag

Mint korábban írtam mindenkinek más és más okból jobb az egyik, mint a másik, egy biztos a TM frissíti a hazi úthálózat változását a legygyorsabban, normális sebbességhatár kijelzész s TA tartalmaz, a NT pedig a leghasznosabb kamionos információkat.
Nagyjából ennyi :U
Próbáld ki mindegyiket, és emelyik aszámodra a legtöbb és legpontosabb infokat adja azt használd.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#6883) drotifuti válasza m.jeno (#6882) üzenetére


drotifuti
aktív tag

nem nekem kell,én 1-2 hónapja a város határát sem léptem át, csak tologatom a baba kocsit fel alá,azzal meg talán nem tévedek el...igazad van kinek ez-kinek az...nehéz kimondani a frankót..

Légy mindig különb, a másik embernél.

(#6884) csonti70 válasza kockazatos (#6873) üzenetére


csonti70
csendes tag

Kipróbáltam működik az amit pü-ben írtam. :DD

(#6885) kockazatos válasza csonti70 (#6884) üzenetére


kockazatos
tag

jó de majd nézd meg 2-3 nap múlva is! És ami a brandingba van téve alapból 8 seme azzal mi van? Azt is beadja választásnál vagy nem? Ha jó 2-3 nap múlva is akkor megcsinálom én is!

(#6886) TRob1


TRob1
veterán

Hurrá, végre vége a skin "brandingesítésének", új gja skin:
GJ_AK_SkinPack_v1.7.0

Changelog:
v.1.7.0 01.04.2011
1. Delivered as skin (not branding anymore).
2. Reworked cockpit, drag map and find map.
3. Added POI, zoom, tripcomp.
4. Added user data backup and restore (via external scripts).
5. Reworked all scripts, now only one common '.ini' file (please replace Utility package).
6. In addition, some changes have yet been made, which no longer come to mind
7. A lot of technical repairs.

¤ R'n'R ¤

(#6887) formasu válasza TRob1 (#6886) üzenetére


formasu
tag

Mostanában a sys.txt-be Wayteq készüléknél szinte semmit nem kellett írni, mert minden a Brandingben benne volt. Ezután, pl. ezzel a Skinnél mit kell csinálni? Vissza kell írni az eredeti Brandingot, és a sys.txt-t is? Köszi.

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#6892) TRob1 válasza navimatyi (#6891) üzenetére


TRob1
veterán

Ez is csak tréfa? :DDD
Egyébként ez itt sztem wareznek számít

szerk: Ezekszerint igazam volt :B

(#6887) formasu: Szerintem nem alap gja skin-t használtál eddig (abban gondolom nem voltak a kütyüdhöz beállítások), hanem valamelyik továbbfejlesztett skint a hazai skinező kollégáktól, de gondolom az újból is készítenek neked (meg mindenki más számára) ugyanolyant, vagy hasonlót :K

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#6893) TRob1 válasza formasu (#6887) üzenetére


TRob1
veterán

Nekem ugyanaz van a sys-be ami eddig is volt, branding-et meg használod az eredetit, vagy valamelyik ikonost.

¤ R'n'R ¤

(#6894) drotifuti válasza TRob1 (#6892) üzenetére


drotifuti
aktív tag

megjött Bog :)

Légy mindig különb, a másik embernél.

(#6895) formasu válasza TRob1 (#6893) üzenetére


formasu
tag

Most ezt használom: GJA_226_PL_mod4a. Ebben a Te ikonjaid vannak. Itt az igo9.ini-ben ott van minden, tehát nincs szükség a sys.txt-re, ill. az üres is, és jól működik.
Tehát a kérdésem, hogy akkor ehhez az újabbhoz melyik Brandinget használom? Ha a fentebb írtat továbbra is, az csak az alapértelmezett Schemákkal szeret menni. Ha cserélek Brandingot, akkor abban már nem lesznek az utalások , tehát vissza kell írni a sys.txt-t. Legalábbis így gondolom. Vagy nem?

[ Szerkesztve ]

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#6896) TRob1 válasza formasu (#6895) üzenetére


TRob1
veterán

Amit én linkeltem, az egy új gja skin 1.2-höz (ezt sajna elfelejtettem odaírni, de úgy gondoltam aki használta vagy ismeri a gja-t, az úgyis tudja, mert 1.1-ből csak skin verzió volt, 1.2-ből meg eddig csak brandinges skin), ami eddig mini branding skin-ként futott. (1.1-hez már nem tartom túl valószínűnek, hogy jönnének még újabbak).

És pont ilyesmik miatt örültem (mint pl.a te példád is) hogy végre skin formába jön, és nem brandingként, mert óriási keverések vannak.

Amit használsz, az nem normál branding, hanem egy skin és branding keveréke. ÉS ebből adódik, ha egy új skint használnál (skin mappába), akkor egyértelműen nem lenne jó az a branding hozzá amit most használsz (mivel abban is van skin), ezért a normál skin formátumú skinekhez vagy gyári branding-et használ az ember, vagy valamelyik ikonost (mint pl. az enyém is, amiben nincs más, csak ikonok, meg max az az ini, amit említettél is, amit persze tetszőlegesen át is írhatsz, és akkor szintén nem kell a sys-be semmi)

De mivel te 1.1-es primo-t használsz, ezért maradjon minden úgy ahogy most van.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#6897) formasu válasza TRob1 (#6896) üzenetére


formasu
tag

Köszönöm!

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#6898) laszlohu válasza TRob1 (#6886) üzenetére


laszlohu
addikt

Sziasztok!

Remélem kijön majd 320X240 - ben is.

Köszönet

(#6899) TRob1 válasza formasu (#6897) üzenetére


TRob1
veterán

Nincs mit.
Ha egyszer váltasz 1.2-re, akkor meg simán skin mappába (contentbe) az akkori gja, és branding meg egy skin nélküli (mint pl. az enyém.) Abban benne az igo9.ini, azt meg tetszőlegesen kiegészítheted azzal, amit sys-be tennél.

(#6898) laszlohu : Valaki tuti átkonvertálja.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#6900) zerge000


zerge000
csendes tag

Sziasztok! Tudna segiteni valaki esetleg primo vs cns stylus sys.txt-vel kapcsolatban kicsit? Néha out of memory errorral leáll...

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.