Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#13001) Boci_83


Boci_83
őstag

Sziasztok!

Kissé lemaradtam az utóbbi időben a PDA-m navigációjának frissítésében, és időszerű lenne kb 2-3 év után..
A készülés egy igen régi MIO P560 és Igo 8 van rajta. Ahogy látom nem nagyon van ehhez frissítés.. :(
Ha nem muszáj, nem cserélnék szoftvert, ha a Primo mapokkal lehetne frissíteni az Igo8-at.
Van erre lehetősség?

Ha nincs, akkor az említett gépen elpötyögne a Primó? Azt hiszem 400Mhz-es proci van benne.. :(( tudom ma már nem nagy szám, sok telefon is jóval többet tud... :((

**********

(#13002) d.beni


d.beni
aktív tag

szasztok!
a BDW-re más sem tud felregisztrálni?
én már 2 email cimről probáltam de nem küldik ki a visszaigazolo mailt...
sajnos igy sosem jutok hozzá amihez akarok :(

(#13003) kiir válasza Boci_83 (#13001) üzenetére


kiir
tag

@Boci_83
Az Igo8 és a Primo ugyanazokkal a térképekkel megy. Csak az Igo2006 és az Igo8 között volt egy váltás.

(#13004) kisguly válasza kiir (#13003) üzenetére


kisguly
tag

Ha nem 8.0.0 az IGO8-d akkor a mostani térképeket bele tudod tenni. Az 1.1-s vagy a 2.0 prímó extrak nélkül elmegy rajta. Csak az indítása macerásabb. De állítólag lehet olyat találni amihez van indító ikon is.

(#13005) DM43 válasza kiir (#13003) üzenetére


DM43
Topikgazda

Na meg a 8.0 és a 8.3 között

@d.beni! Ne várj a levélre, próbálj meg belépni a regisztrált adataiddal

[ Szerkesztve ]

(#13006) snowdog válasza d.beni (#13002) üzenetére


snowdog
veterán

A spam mappát is átnézted? Néha odakerülnek a visszaigazolások.

(#13007) d.beni válasza snowdog (#13006) üzenetére


d.beni
aktív tag

igen megnéztem!
nem enged belépni sajnos... :(

(#13008) erdodit


erdodit
csendes tag

Sziasztok
Mio c 720 ra kellene igo8 vagy primo.
Kérném segítségeteket hogy lehet megoldani.
Köszönöm.

(#13009) w.miki


w.miki
veterán

Primoban (9.6.7.235654 k?) Sebességmérő kamerákra figyelmeztetést hogyan lehet bekapcsolni?
Honnan töltsek le speedcam.txt-t, és hova másoljam be?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#13010) snowdog válasza w.miki (#13009) üzenetére


snowdog
veterán

Jó minőségű adatbázist nehéz találni, a többség tele van szeméttel. Azért ezt olvasgasd, hasznos lehet. [link]

(#13011) ffa


ffa
csendes tag

Üdv.

Túl halkan mondja az utasításokat Esztike. Hogy tudom hangosabbá tenni? A gép már fullon van.

Köszi.

(#13012) krisztian98


krisztian98
csendes tag

Sziasztok,

Primo 2-es esetében hogy tudom megcsinálni, hogy a kijelző ne vízszintes, hanem függőleges legyen?

Köszi:
K

(#13013) huncutka1029 válasza ffa (#13011) üzenetére


huncutka1029
addikt

szia

sys.txt ben nézd meg van e ilyen sor, ha nincs másold be, a dőlt betűsre írd át az értéket, és hangosabb lesz.
[sound]
guidance_volume="100" ; ezt állítsd 150-re
tts_volume="100" ; ezt állítsd 150-re
alarm_volume="150"
effect_volume="150"
mic_volume="150"
csv_voice_enabled="1"

:K

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#13014) snowdog válasza krisztian98 (#13012) üzenetére


snowdog
veterán

Vagy letöltesz hozzá egy megfelelő data.zip-et, vagy átrajzolod az összes képet, és átírod az összes parancsfájlt. :)

(#13015) kiir válasza DM43 (#13005) üzenetére


kiir
tag

és tényleg...
bocsánat, ezt elkapkodtam

[ Szerkesztve ]

(#13016) kisguly válasza krisztian98 (#13012) üzenetére


kisguly
tag

480_800 lehet találni.

(#13017) GrandS


GrandS
senior tag

Üdv mindenkinek!

A Primo2-ben be lehet állítani, hogy az igo8-hoz hasonlóan a következő manőverhez közeledve váltson át kinagyított üzemmódra?

(#13018) Adrián16v


Adrián16v
csendes tag

Sziasztok nagy segítségre lenne szükségem!!!!
3 napja hadakozok egy igo val, lényeg hogy hardveresen (gombal nem tudom kikapcsolni a készüléket, egyszerűen nem reagál rá)
Viszont azt szeretném kérdezni hogy nem e lehetne valahogy elérni a sys fájl átírásával azt hogy az igo maga a szoftver a kikapcsoló menüjével maga a készülék is kikapcsoljon, mert jelen esetben kiírja hogy az igo program leáll, de újra tölti elejéről utána a programot! :F :F

Segítségeteket előre köszönöm!!!!

[ Szerkesztve ]

(#13019) gipsztigris válasza Adrián16v (#13018) üzenetére


gipsztigris
addikt

Rendkívül nagy segítség lenne, ha elárulnád a készülék típusát!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#13020) Adrián16v válasza gipsztigris (#13019) üzenetére


Adrián16v
csendes tag

Mio Moov M410... :B
Nagy nehezen nyomtam rá, Mio topicban kérdeztem de semmit se tudtak segíteni, ezért jöttem ide

(#13021) GabeszTdi válasza Adrián16v (#13020) üzenetére


GabeszTdi
csendes tag

Sziasztok, van egy alap igo primo 2.0 hoz szeretnék minden olyan fájlt ami kellhet bele (új ikonok, skin, és beállítások) illetve leirás hozzá és egy jól beállított sys txt wayteq x950bt 480_272 , keresgéltem sokat találtam is csak gondoltam meg van valakinek egyben ami jól meg van csinálva.

ha van ilyen előre is köszönöm :)

(#13022) plajos válasza GabeszTdi (#13021) üzenetére


plajos
aktív tag

Ebben mindent megtalálsz amire szükséged van: [link] A sys.txt-be csak ez kell:

[device]
type="wayteq_950"

(#13023) GabeszTdi válasza plajos (#13022) üzenetére


GabeszTdi
csendes tag

köszi

igen, nézetem és le is töltöttem ugyan ki még nem próbáltam dee ilyen egyszerű lenne minden hogy csak be másolom az ux mappába és ennyi?

(#13024) huncutka1029 válasza Adrián16v (#13020) üzenetére


huncutka1029
addikt

véletlenül nincs beállítva a pna automatikus navi indításra?
vedd ki a memória kártyát, és nézd meg a beállításokban, hogy be van e jelölve az automatikus navi indítás.
Vagy próbáld meg a save mappát, és teljes tartalmát törölni, és resetelj egyet.
Ezek szoktak segíteni ilyen esetekben.

De még lehet, hogy skin valamelyik beállítása miatt indul újra, illetve a sys.txt miatt is lehet.
Kísérletezz, tegyél fel másik verziót, másik skint, stb.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#13025) Adrián16v válasza huncutka1029 (#13024) üzenetére


Adrián16v
csendes tag

Nincs beállítva, lényeg hogy a Mion alap mio térképszoftver, és navi volt ami egy sz...r.
Úgy tudtam rárakni az igot, hogy volt egy exe ami indította mios navit, ahelyett írtam egy másik exét ugyan azon a néven ami meghívja az igo szoftvert :P így kijátszva a gyárit.
Minden flottul működik csak a készülék kikapcsológombja nem. Úgy szoktam leállítani, hogy automatikusan leáll amikor megszűnik az áramforrás. Ezután betudom kapcsolni, de ki nem.
Most azt kellene elérni hogy az igo kikapcs manüje ugyan azt érje el mint az áramellátás megszakítása.

ui.: Belső memóriás a gép :)

Köszi a segítséget előre.

(#13026) plajos válasza GabeszTdi (#13023) üzenetére


plajos
aktív tag

Azért mielőtt elkezded másolgatni olvasd el a mellékelt leírást.

(#13027) papsoka válasza plajos (#13022) üzenetére


papsoka
aktív tag

Kedves plajos!
Nem fejleszted tovább az alkotásodat? Nagyon várom a "madártávlat 2D észak" lehetőséget!

(#13028) hojos válasza papsoka (#13027) üzenetére


hojos
aktív tag

Sziasztok.

Igaz, hogy nem plajos vagyok, de ezt nézted már ?
overview_northup_20

(#13029) gipsztigris válasza Adrián16v (#13020) üzenetére


gipsztigris
addikt

A probléma az, hogy a Moov m400-410-en alapból NINCS keretprogram (shell) ahonnan a navigációs programot lehetne indítani. Bekapcsolás után az eredeti navi program is indul azonnal. Ha az iGO, Primo-t teszed rá és a kilépés gombra böksz, természetes, hogy kifagy és újraindítja a gépet, mert nincs hová kilépni.

Vagy felteszel egy SI felületet és abból fogod indítani a navi programot, vagy eltünteted a kilépés gombot.

sys.txt-be

[interface]
show_exit=0

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#13030) Adrián16v válasza gipsztigris (#13029) üzenetére


Adrián16v
csendes tag

Én nem szeretném eltüntetni... sőt, azzal szeretném megoldani a gép kikapcsolását!!!
Mivel a gép kikapcsoló gombja (hardver) nem reagál, ezért a mio kikapcsológombját (szoftver) szeretném felruházni áramellátás megszüntetésével :)

(#13031) plajos válasza papsoka (#13027) üzenetére


plajos
aktív tag

Sajnos (vagy hála) kevés időm van most.

(#13032) hojos válasza plajos (#13031) üzenetére


hojos
aktív tag

Plajos amit linkeltem nem nézted véletlenül ? Az nem jó ?

(#13033) GabeszTdi válasza plajos (#13022) üzenetére


GabeszTdi
csendes tag

nagyon jó szájba rágós leírások vannak hozzá na ezt már nagyon szeretem, köszönöm szépen, gondolom sok munkád volt vele! :)

(#13034) gipsztigris válasza Adrián16v (#13030) üzenetére


gipsztigris
addikt

Akkor tegyél fel egy Gurjon skint abban be lehet állítani, hogy célhoz után mit csináljon. Például kikapcsolás.

Néhány készülék esetében nem, vagy hibásan működik a poweroff, vagy a sleep parancs, de a Moov-nál működik.

Csak halkan kérdezem, ha fizikailag nem működik a kikapcsoló gomb és mégis kikapcsolod, akkor hogy gondoltad a bekapcsolását ? :F

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#13035) GabeszTdi válasza plajos (#13031) üzenetére


GabeszTdi
csendes tag

meg csináltam tök frankó és fofon egyszerű, viszont valaki aki ért hozzá hol kell be állítani azt hogy mutassa a következő manővert is? mert nálam hiányzik, és hát én jó dolognak tartom én néha figyelem azt is

[ Szerkesztve ]

(#13036) plajos válasza GabeszTdi (#13035) üzenetére


plajos
aktív tag

A következő manővert skin nélkül és skinnel is kijelzi. Nem véletlenül a második manőverre gondolsz? Mert azt csak néhány skin jelzi ki mindig, a többsége csak akkor ha az a közelben van. Felesleges kilométerekkel előre jelezni a második manővert, elég a következőt.

(#13037) GabeszTdi válasza plajos (#13036) üzenetére


GabeszTdi
csendes tag

még egy utolsó kérdés, hogy a mostani össze állítással halkabb lett az esztike, eddig szó szerint ha teljes hangerőre tettem üvöltött
lehet ezen valahogy állítani? kicsit hangos a járgányom

(#13038) plajos válasza GabeszTdi (#13037) üzenetére


plajos
aktív tag

[dynamiccompressor]
compressor=1
a0=56806
thrs=24703
ratio=8
gain=8

ezt irdd a sys.txt-be, ha halk a gain értékét növeld meg.

(#13039) GabeszTdi


GabeszTdi
csendes tag

nagyon jó lett , egyszerű szóval tökéletes az alap igo -nak kellene így ki néznie
köszönöm szépen a segítségeket

(#13040) Adrián16v válasza gipsztigris (#13034) üzenetére


Adrián16v
csendes tag

Bekapcsolni bekapcsol a gombbal, de ki nem.

(#13041) snowdog válasza Adrián16v (#13040) üzenetére


snowdog
veterán

Akkor kétlem hogy ez hardware hiba lenne, hiszen az csak egy egyszerű nyomógomb. Talán érdemes lenne ROM-ot frissítened, ha egyáltalán van hozzá.

Úgy tudtam rárakni az igot, hogy volt egy exe ami indította mios navit, ahelyett írtam egy másik exét ugyan azon a néven ami meghívja az igo szoftvert így kijátszva a gyárit.

Nem lett vona egyszerűbb, ha az igo exe-t átnevezed a gyári navi program exe nevére (és persze a mappát is át kell nevezni)? Akkor minden maradhatott volna az eredeti módon.

[ Szerkesztve ]

(#13042) snowdog válasza Adrián16v (#13040) üzenetére


snowdog
veterán

Érdekes módon úgy tűnik a hiba összefüggésben lehet az igo-val, vagy a Primo-val.

Ugyanis ez a hiba másnál is előjött: "M410 Igo primo után nem lehet kikapcsolni!
... Feltettem a primó-t MIO m410 -re és a készüléken lévő kikapcsoló gombbal nem lehet kikapcsolni vagy hibernálni a készüléket. Erre valami megoldás létezik ?" [link]

Ebből kifolyólag a ROM frissítés sem oldaná meg a jelenséget, tehát felesleges megcsinálni. Sajnos nem ismerem a gépet, ezért csak azt tudom írni, amit a neten találok róla. Érdemes lenne tovább keresgélned, hátha megtalálod a megoldást. A Google sok mindent megold. :)

[ Szerkesztve ]

(#13043) bagira48


bagira48
csendes tag

http://data.hu/get/5789853/Holtankoljak_2012.11.07.RAR

(#13044) acqualime


acqualime
csendes tag

Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni.

Primo-m navigálás közben nagyon enyhén szaggat, illetve ahogy haladok, a kis autó láthatóan millimétereket araszolgat.
Létezik valami olyan beállítás ami gördülékennyé/folytonossá teszi mint pl a Sygic-nál?

Köszönöm előre a választ

Üdv. acqualime :F

(#13045) Ninamina


Ninamina
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Tegnap vásároltam egy Wayteq X850-es készüléket. Ma feltettem rá az IGO Primot. Fut is rajta, de olyan lassú, hogy szinte már mondani lehet rá, hogy lefagyott. Tudna nekem valaki valami tanácsot adni. Sajnos nem értek az ilyen kütyükhöz, de magára a készülékre nagy szükségem lenne. Előre is köszönöm.

(#13046) snowdog válasza Ninamina (#13045) üzenetére


snowdog
veterán

Szia. Ha csak az első indítás után tűnik úgy hogy lefagyott, akkor az arra utal, hogy nagy mennyiségű sebességmérő adatot adtál meg neki. Ki kell várni amíg feldolgozza (ez akár 10-15 percig is eltarthat), majd ezt követően már rendesen fog működni. A program ezt a műveletet csak egyszer végzi el.

Ha más okozza a lassulást, akkor nem tudunk segíteni, mert minden bizonnyal hibás programot tettél rá. Esetleg keress egy másikat.

[ Szerkesztve ]

(#13047) Ninamina válasza snowdog (#13046) üzenetére


Ninamina
csendes tag

Szia! Köszönöm válaszod! Kivártam a 15 percet, de még mindig nagyon lassú. A kép felbontása sem az igazi. Olvasgattam és arra jöttem rá, hogy a képfelbontása a gépemnek nem az ami az Igo-nak van megadva a Sys-ben. Lehet ez a probléma?

(#13048) Ninamina válasza Ninamina (#13047) üzenetére


Ninamina
csendes tag

Ja és a program egy másik gépen nagyon szépen fut! Én kártyán kaptam meg.

(#13049) Rolli


Rolli
aktív tag

Sziasztok.
Megvan valakinek a mio c510-re a transger progi törve?

egy linket elfogadék:))

Köszönöm

(#13050) snowdog válasza Ninamina (#13048) üzenetére


snowdog
veterán

Ha annak akitől kaptad ugyan olyan gépe van mint neked, akkor gépeden is ugyan úgy kellene működnie. Ha nem ugyan olyan a gépe, akkor a beállításokkal lehet probléma.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.