Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#10701) nananuka válasza plajos (#10661) üzenetére


nananuka
csendes tag

Jobbulást!
És hogy folytatod-e? Szerintem mindenképp folytatnod kell.... ebből nem lehet kiszállni :D :)

(#10702) flash-


flash-
veterán

sziasztok

az miért van hogy megvettem egy gps-t kelet európa térképpel(ami egy sdkártyán található)
és azt csináltam hogy az sd kártya tartalmát átmásoltam egy másik sdre,hogy majd azt tegyem be a gps-be,és az a prbléma állt fent hogy nem fogadta el a gps a kártyát?
csak a saját gyári kártyáját.
ez mitől van?

és innen jön a másik kérdés.
hogyha az eredeti kártyáját felmásolom a gépre,majd a kártyát formázom,majd a fájlokat visszamásolom a kártyára,menni fog a gps-???
mert valami fájlhiba van...
mit tegyek??

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#10703) theooracy válasza flash- (#10702) üzenetére


theooracy
aktív tag

"A navigációs szoftver figyeli a kártya egyedi azonosítóját, ezért egy másik kártyára másolva működésképtelen."

[ Szerkesztve ]

(#10704) flash- válasza theooracy (#10703) üzenetére


flash-
veterán

de akkor az ugy megoldhato hogy az eredeti kartyarol felmasolom a gepre,a kartyat leformazom aztan a kartyara visszamasolom az adatokat?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#10705) DM43 válasza flash- (#10704) üzenetére


DM43
Topikgazda

Elvben a kártyaazonosító formázáskor megmarad, tehát visszamásolva működni fog minden.

(#10706) snowdog válasza flash- (#10704) üzenetére


snowdog
veterán

Nálam korábban működött, tehát az eredeti kártya tartalmát PC-re másoltam, majd SD kártya formattálás után vissza a kártyára, és működött.

Következő kérdésed az lesz, hogy az eredeti kártyára felmásoltál egy a netről letöltött újabb térképet, és azzal nem működik a program. Ez miért van? Előre szólok, hogy ez normális. :D

(#10707) flash- válasza snowdog (#10706) üzenetére


flash-
veterán

na azt nem kerdeztem volna meg
annyit azert en is tudok:)
de kosz
igazabol az a baj hogy frissites kozben le lett huzva a navi es serultek a navi fajlai
elindul de lassabban talal jelet azota
otlet?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#10708) snowdog válasza flash- (#10707) üzenetére


snowdog
veterán

Szerintem a két dolog nem függ össze. Az hogy mennyi idő alatt talál műholdat hardver kérdése. A sérült állományok adatfájlok lehettek. Ha ennek ellenére mégis van összefüggés, akkor a legjobb lenne a teljes telepítést (program + adatállományok) újra elvégezni.

(#10709) flash- válasza snowdog (#10708) üzenetére


flash-
veterán

mivel mikor meg lett véve nem adtak hozzá telepito fajlokat igy ujratelepiteni nem tudom

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#10710) snowdog válasza flash- (#10709) üzenetére


snowdog
veterán

A frissítés nem ajánlotta fel?

(#10711) flash- válasza snowdog (#10710) üzenetére


flash-
veterán

nem de lehet hogy hulyeseget kerdezek hogy ha a kartyat teljesen letorlom aztan rateszem a pna-t a pcre akkor ingyen letolti az igo-t es a terkepeket?termeszetesen megvettem regen....

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#10712) snowdog válasza flash- (#10711) üzenetére


snowdog
veterán

Úgy érted az üres gyári SD-vel együtt kötöd PC-re? Akkor gondolom frissíteni fog. Nem érdekli mi van a kártyádon, csak az hogy jogszerűen vásároltnak, és még ingyenesen frissíthetőnek lássa. Az ingyenes frissítés többnyire időponthoz kötött. Nézd meg mit tartalmaz a szerződésed.

[ Szerkesztve ]

(#10713) Dani82


Dani82
senior tag

Sziasztok!

van egy ASUS A686 palmtopom, amin Igo8 fut, de eleg regike, mert ma az uj m0 nem volt rajta. Kolcson van a keszulek, nem szeretnem elrontani, de erre fel tudom telepiteni az Igo Primot? erdemes felrakni azt, egyaltalan mukodik ezen a palmon vagy csak szedjek le valami friss terkepet a 8ashoz?
Koszonom elore is!

(#10714) srudi válasza Dani82 (#10713) üzenetére


srudi
tag

Ezen a készüléken csak a térképet tudod frissíteni. Tudtommal hivatalosan ilyen készülék nincs Igo Primoval.

(#10715) snowdog válasza Dani82 (#10713) üzenetére


snowdog
veterán

Szerintem sokkal egyszerűbb és biztonságosabb, ha csak egy új térképet teszel fel.

(#10716) flash- válasza snowdog (#10712) üzenetére


flash-
veterán

en arra lennek kivancsi higyha a navi belso memoriajat es a kartyat is teljesen letorolnem azutan racsatlakoztatnam a pcre akkor a navi frissito letoltené es telepitené az igo-t?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#10717) Szami01


Szami01
csendes tag

Gipsztigris PM ment! Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#10718) snowdog válasza flash- (#10716) üzenetére


snowdog
veterán

Szerintem nem. Nem merném kipróbálni. :)

[ Szerkesztve ]

(#10719) seamen válasza snowdog (#10659) üzenetére


seamen
csendes tag

sziasztok,
mio moov360 készülékem van, ami úgy indul, hogy lehet választani, hogy IGO8 vagy IGO Primo-t akarok használni.
Szeretnék a Primo-hoz valami szép skin-t és normál magyar hangot.
Hol tudnék letölteni és hogyan kell telepíteni?
Elég bemásolni valamelyik mappába?

Köszi! :R

(#10720) snowdog válasza seamen (#10719) üzenetére


snowdog
veterán

Telepítéssel kapcsolatban itt nem kapsz információt, tíltott a warez miatt. Skineket itt is találsz (reg után, de a warez téma ott is tíltott). [link]

(#10722) snowdog


snowdog
veterán

Mit mondhatott a Primo? Talán azt, hogy itt fordulj jobbra? :))

[ Szerkesztve ]

(#10723) SimonYana válasza snowdog (#10722) üzenetére


SimonYana
addikt

Aki oda beindul ezzel a teherautóval annak mindegy mit mond a GPS. :DD

® SimonYana ®

(#10724) srudi


srudi
tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy melyik útvonal tervezés beállítás a jobb? Gyors, Zöld, Rövid, Egyszerű

(#10725) SimonYana válasza srudi (#10724) üzenetére


SimonYana
addikt

Ezt neked kell tudni.
A gyors van hogy hosszabb.
A rövid minden kis zeg-zugba be visz.
Kicsit olvass utána és megtudod.

® SimonYana ®

(#10726) flash- válasza srudi (#10724) üzenetére


flash-
veterán

szerintem a gyors de vannak kivetelek pl el akarsz menni budapestről körmendre akkor a gyors olyan utvonalon tervez ami csak elmeletileg gyors a gyakorlatban meg lesz olyan utszakasz ami nem jarhato maximalis sebesseggel pl masodrendu utvonal,rossz aszfalt minoseg es 90 helyett csak 60al tudst haladni.akkor erdemes mas utat keresni de ehhez ismerni kell az utak minoseget amire egy navi program sem kepes
a masik pedig a zsufoltsag pl bpen valo kozlekedes

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#10727) SimonYana válasza flash- (#10726) üzenetére


SimonYana
addikt

Ja-ja.
Ezt idővel mindég kitapasztalja az ember.

® SimonYana ®

(#10728) kirillhun válasza plajos (#10661) üzenetére


kirillhun
csendes tag

szia Plajos!!!

Nagyon sajnálom ami történt veled,nem piskóta ,nem egyszerű,voltam én is hasonlóban részem kisebb volumenű volt nekem hál istennek.Mielőbbi felgyógyulást és egészséget kívánok neked!! :R :R :K

(#10729) beller


beller
aktív tag

Mi lehet az oka annak amit csak most vettem észre, hogy Eszterke a vasúti átkelőnél nem magyarul beszél, hanem angolul , valamilyen".......crossing.....". Meg néha a telepített mobil kamerát sem magyarul mondja. Hm. Végül is nem zavaró, csak érdekes. Át lehet ezt valahol állítani, vagy kijavítani?

(#10730) snowdog válasza beller (#10729) üzenetére


snowdog
veterán

Ebben a hozzászólásban volt róla szó: (#10618) gipsztigris

Ha az nem oldja meg a problémát, akkor gondolom a nyelvi fál megfelelő részét kell lefordítani.

[ Szerkesztve ]

(#10731) beller válasza snowdog (#10730) üzenetére


beller
aktív tag

Az idézett számon elolvastam, de az nem segített. Az általad javasolt nyelvi file-t hol találom? Előre is köszi a segítséget

(#10732) snowdog válasza beller (#10731) üzenetére


snowdog
veterán

Primo\content\lang\Lang_Hungarian.zip-ben keresd a Dictionary.lang fájlt. Sima szövegszerkesztővel is átírhatod. Jogvédett állomány, tehát nyilvánosan terjeszteni tílos!

(#10733) ffa


ffa
csendes tag

Üdv.

Autópályán haladva kutat vagy parkolót szeretnék keresni, de nem pályán keres, hanem a pályától 2-3 km-re lévő kis benzinkutakat és városi parkolókat ajánlja fel. Ezt hol tudnám beállítani? Fontos lenne, munkámhoz kellene.

Köszi.

(#10734) ideasz


ideasz
csendes tag

Uraim!
Segítenétek, melyik dátumozású Topmap (magyar), és Navteq térkép a legújabb?
Maximális tiszteletem!
Idea

(#10735) theooracy válasza ideasz (#10734) üzenetére


theooracy
aktív tag

TopMap: 2011.07. 110812.
Navteq: 2011. Q2. 110822.
Ha minden igaz.......

(#10736) csferke


csferke
senior tag

Kérés!!

Szavazzatok a KALOCSA-i mintára

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10737) M_AND_Ms válasza csferke (#10736) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Szavazni a ruhára itt kell! [link]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#10738) kuksa90 válasza csferke (#10736) üzenetére


kuksa90
őstag

Aztán ezt is törlik, mint az előzőt...már megint 120ezer szavazattal vezetünk :C

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#10739) Brutus56


Brutus56
csendes tag

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem, a Primo 1,2-nél a sebességmérő kamera és egyéb figyelmeztetéseket idegen nyelven mondja. Beírtam a sis.txt-be a megfelelő szöveget, de most már két nyelven mondja Eszter. Köszönöm előre is!

(#10740) snowdog válasza Brutus56 (#10739) üzenetére


snowdog
veterán

#10730

(#10741) bakes


bakes
csendes tag

Sziasztok!
segítséget szeretnék kérni.primo 1.2 (9.2.1.178658) van a htc hd2-n.Minden tökéletes lenne ,ha nem dobná le állandóan a gps jelet.állandóan megszakad.mi a túrót lehetne vele kezdeni?olvastam a forumot,és sajnos nem találtam ezzel kapcsolatos hozzászólást,vagy csak átsiklottam felette.Előre is köszönöm a segítséget!

(#10742) ffa


ffa
csendes tag

Nem segítene vki...? (10733)

(#10743) kockazatos válasza ffa (#10742) üzenetére


kockazatos
tag

Hello!
Nálam be van állítva a parkoló és b.kút poi-nak és tök mindegy hol kavarok pályán vagy libacsapáson ha van parkoló vagy b.kút azt jelzi. Vagy hol akarsz keresni kutat és parkolót?
Egy adott pont körül? Vagy egy beállított útvonalon? Szimulációban?
Vagy mikor ajánlja föl? Mikor mész Pl: az M1-esen és felajánlja neked a pálya melletti kis településeken? Az M1-esen meg semmit?

[ Szerkesztve ]

(#10744) snowdog válasza ffa (#10742) üzenetére


snowdog
veterán

Talán mert nem talákoztunk ilyen hibával. Ezért aztán nincs mit mondanunk. :)

bakes
És akkor már neked is válaszolok.

Két esetet tudod elképzelni:
1. hibás a programod,
2. hibás a géped.

Ez nem beállítási probléma, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#10745) pilota


pilota
tag

Hali olyan gondom van,hogy a gpsemen tom tom go -750 nincsen az a hang,hogy tul gyorsan mész valaki áttudná nekem küldeni mindegy milyen formátumban mert ha mást nem átkonvertálom lehetöleg gyári hang legyen akár mios is lehet.Köszönöm.A sound mapában vanak ezek a filek hangok,ha valaki nem találná.Ha valaki eltudná küldeni akár melékletként az email cimemre ami az adatlapomon van köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#10746) ffa válasza kockazatos (#10743) üzenetére


ffa
csendes tag

Aha az van, hogy pályán megyek és csak a főútakon lévő kutakat keresi a pályán nem.

(#10747) ffa


ffa
csendes tag

Sztem a sys-ben kell állítani vmit, de hogy mit, azt reméltem ti megmondjátok. Eddíg még sehol nem találtam ezzel kapcsolatos megoldást, pedíg kerestem.

(#10748) pilota válasza ffa (#10747) üzenetére


pilota
tag

Hali látom bentvagy nemtudsz véletlenül segiteni?Ehezmeg anyit tudok hozászolni én a helyedben ujra telepiteném ami a készüléken van kimenteném valahova.

[ Szerkesztve ]

(#10749) ffa válasza pilota (#10748) üzenetére


ffa
csendes tag

Nekem csak igohoz vannak hangjaim. sry

(#10750) bakes válasza snowdog (#10744) üzenetére


bakes
csendes tag

Szerintem a vassal semmi probléma,mert az igo 8.3 tökéletesen futott rajta,és a rendszerkövetelményeknek is megfelel.Gondoltam,hogy csak a sys.-be kell vmit átírni.De lehet,hogy rosszul fogalmaztam meg a problémát.A program tökéletesen elindul.Megtalálja a műholdakat,és csatlakozik.Azzal van a gond,hogy közben ledobja,és utána meg visszaáll.És ez így megy.Ledobja,visszaáll,ledobja,visszaáll,ledobja,visszaáll,ledobja,visszaáll,ledobja,kikapcsolom,mert megunom.Más fórumon utána néztem,és másnak is volt ilyen problémája,de az a fórum szinte halott.Reménykedtem,hogy itt találhatok megoldást a problémára,mert ahogyan olvasgattam itt sok mindenre találnak orvosságot.Akkor ennyi? :(

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.