Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HiMedia lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-19 20:22:02

LOGOUT.hu

Tartalomjegyzék:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#635) Hyena válasza blakey (#629) üzenetére


Hyena
senior tag

Nos masfel napos kiserletezes utan a kovetkezore jutottam.
A gyarilag telepitett media center lejatszo azaz a wrapper szepen lejatszotta a legtobb filmet amit kiprobaltam, bar 24 fps eseten elofordult neha apro akadozas, es itt mukodott szepen az NFS alapu megosztas is.
Volt nehany film aminel mint az Avatarnal videoproblemat irt ki, de ezeket be lehet szerezni mas formatumban.
Kodi alatt sehogy nem tudtam osszehozni az NFSt , de ott a segitsegeddel (es a guest felhasznaloeval) mukodik a dolog, de sajnos a helyzet SPMC alatt is hasonlo.
Ami viszont feltunt , hogy bizonyos filmeknel mint pl The.Hateful.Eight.2015.BD25.Repack.Hybrid.AVC.x264.HUN.DTS-HD.MA-Mont
"eros" akadozas tapasztalhato Kodi, vagy SPMC altal valo lejatszaskor, mikozben ugyanezt a filet a mediacenter gond nelkul lejatsza.
Megjegyzem, hogy ezt a filmet az asustor nasomon levo Kodi is gond nelkul lejatsza akadozas nelkul ugyanugy ahogy rpi2-n sincs vele problema kodival.
Osszessegeben veve velemenyem szerint ez a keszulek inkabb a gyari lejatszoprogrammal valo hasznalatra van kitalalva semmint Kodira illetve a multiplattform Kodi rosszabbul mukodik rajta (de az is lehet, hogy ez az android miatt van) mint mas (linuxos) eszkozokon.
Lehet, hogy a kesobbiekben ezen meg csiszolni fognak, de ebben a formaban szamomra ez nem piackepes tekintetbe veve, hogy mar meglevo eszkozt szerettem volna jobbra lecserelni de velemenyem szerint ez igy nem az es ragaszkodnek a jol mukodo Kodihoz. (a wrapper tenyleg jol mukodik viszont)
Amennyiben ez a maximum ami egy androidos lejatszotol elvarhato ugy inkabb mas platform fele fogok keresni.
Erdekessegkeppen feltelepitettem az antutu benchmarkot amiben 38.000 pontot ert el, kiprobaltam par jatekot is, melyek altalaban jol mentek de persze a gyari tavkapcsolo nem alkalmas komoly jatekra.
Nagyon szerettem volna egy ilyen keszuleket, sokat vartam tole de csalodtam benne zavar a sok apro hiba, ezert sajnos vissza fogom vinni...

[ Szerkesztve ]

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HiMedia lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.