Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36301) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#36297) üzenetére


Gyuri27
félisten

Arra a cw-re kiváncsi leszek.
Egy trex kiesik belőle az combos.

Amd - Radeon - Ryzen

(#36302) alpihun


alpihun
senior tag

Brawlt be lehet buggoltatni, hogy ne legyen vége a körnek? Köv körben hero powerem lethal és ellenfélnek manája sincs már s kb 5 perce várom a körömet ő meg emoteolja a sorryt és a well playedet.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#36303) tPedro_ válasza tomazin (#36272) üzenetére


tPedro_
őstag

de utálom azokat a brawlokat, ahol nekem kell a paklit összerakni :O

(#36304) F-ECT$ válasza NyalokAA (#36284) üzenetére


F-ECT$
titán

Varian - na ilyen egy durva legendary, de tény, hogy pakli kell köré, a jelenlegi CW-ben inkább hátrány, mint előny ez a lap.

Rhonin - gondolom Antonidas-szal akarják combo-ba, de a tempo mage nem tud ennyit várni a freeze mage-ben meg nincs hely egy ilyen lapnak + T8 körül nem feltétlenül van 3 szabad hely a kezedben.

Szóval 2 végre jó lap, de lehet, hogy egyik sem lesz sokat látható.

Dive ever, work never.

(#36305) kohai válasza tPedro_ (#36303) üzenetére


kohai
tag

jah kb rányomok a brawl gombra és hozzám is vághatnák azt a paklit ,ennyi értelmét látom ennek a játék módnak. engem egyik sem szórakoztatott

(#36306) Mister_X válasza Gyuri27 (#36295) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jajmár ezt a tíz kör dolgot. CW simán megéli, hacsak nem ultraszar a keze ultaaggro ellen. Fogtam meg már 3HP-ról huntert is, mechrogue-t is, ami úgy nyitott, hogy körönként buffolódó 2 manás roboshit majd Iron Sensei és nem volt winaxe meg shield slam.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36307) F-ECT$ válasza Mister_X (#36306) üzenetére


F-ECT$
titán

A 10 kör még nem akkora gáz, a Battlecry hiánya már annál inkább. Ok, be lehet tenni a deckbe pl Ragnát vagy Ysera-t, de Alex, Shieldmaiden, Harrison elég gáz BC nélkül és ezeket meg nem lehet kivenni. Az se biztos, hogy ki akarsz tenni a boardra egy Sylvanas-t vagy Gromm-ot, Varian mellé, mert csak nagyobb value lesz a board clear.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#36308) Mister_X válasza F-ECT$ (#36307) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Aláírom, a klasszikus CW-ben nem nagyon lehet alkalmazni Variant, ezért kell újat építeni. Harrissont amúgy az enyémbe be sem raktam, mert úgy vagyok vele, hogy hokizzon a hunter meg a paladin a fegyverével, amikor 4 taunton kell átrágnia magát.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36309) whitezo88 válasza F-ECT$ (#36307) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Jo lesz ez a varian. Sneeds, rag, ysera pl alex helyett ami mar amugy se gyakori. Sot: yolowing is mehet melle: egy: ha varian felhuzza az egy free 12/12, ha pedig dw clear utan huzod a variant, ujratolt teged.

(#36310) Gyuri27 válasza Mister_X (#36306) üzenetére


Gyuri27
félisten

A baj az, hogy komolyan felépített cw-ben én egy darab randomot nem akarok látni.
Meg ugye 10 manáért az ember szeretne valami kivégzést látni. Ez, hogy telefosom a boardot olyan lapokkal amit nem akarok kirakni nem feltétlen jó.
Ha meg lassul a meta akkor pláne szopó lesz (de ezt már írtam). Eq+cons 6 mana, pyro+eq 4 mana, giand+flame 4 mana, lightbomb 6 mana stb-stb és letakarit egyszer 10 manát meg a többit. Még fagyi mage ellen is szopó lehet. Szóval ha rng jezus veled van talán lehet belőle valami. De tizen xk-s kontroll decket a talánra, hátha-ra nem építenék és nem játszanék 15-30 percet.

Amd - Radeon - Ryzen

(#36311) tomazin válasza h3lios (#36282) üzenetére


tomazin
veterán

Nekem is a smorc song jutott egyből eszembe. :DDD

(#36312) DaveNo1 válasza whitezo88 (#36309) üzenetére


DaveNo1
veterán

Aztán jön az eq + conc, lightbomb, shadowflame, vagy brawl.

Varian olyan lapokkal lesz jó mint pl. Sneeds és Ysera, vagy a Piloted Shredder, mert ha jön az aoe clear vagy nem hal meg tőle a magasabb hp miatt (mint pl ysera a shadow flame vagy lightbomb ellen), vagy hagy maga után valamit a boardon a deathrattle effekt miatt. Ha behúzol vele egy ragnát és dw-t mondjuk, és ellenfélnél ott a boardclear, akkor elvesztetted a meccset, mert elhullott a late gamed egy jelentős hányada.

Amúgy ilyen lapok láttán az új pala legendary sem lesz rossz, mert jó counterje ezeknek a mindent kipakolok a boardra overextend legendaryknak (aviana, új lock legend, varian).

Rhonin egy kicsivel rosszabb Boom, viszont jól kombózik Antonidassal, Malygossal, és a Flamewakerekkel is, szóval tuti látni fogjuk, szerintem jó lap.

Szegény roguekat amúgy kezdem sajnálni, eddig egy használható lapot se kaptak, és a Anub'arak messze a legrosszabb class legendary eddig.

You are not prepared.

(#36313) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

én most freeze mage- el is elég jól haladok. eddig egy CW vert el egyedül. már két szintet is léptem.

(#36314) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Valaki nagyon unatkozó ember statisztikai programmal megcsinálta a TGT bontások szimulációját ;]

Elég sok jó ábra van benne, persze azt nem veszi figyelembe, hogy mi lesz a jó lap ami kell és mi nem, de ez pár hét alatt eldől.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#36315) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Nihilum Lothar - Lifecoach Cosplay Day :C

Amd - Radeon - Ryzen

(#36316) tomazin


tomazin
veterán

Miért gondolják még mindig azt sokan, hogy ezen a brawlon millhouset kijátszani brilliáns ötlet?

(#36317) fogtunder válasza Sturdiridge (#36313) üzenetére


fogtunder
nagyúr

lehet megpróbálkozok én is vele este, de tegnap annyira felkúrt a constructed, hogy inkább kezdtem egy XCOM enemy within kampányt Classicon Ironmanben, mert az sokkal kevésbé frusztráló.

(#36316) szalontai: miért gondolják emberek azt, hogy millhouset, mint kártyát meg kell tartni?

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#36318) HuMarc válasza tomazin (#36316) üzenetére


HuMarc
addikt

Van benne ráció, mert csak Wispek és Target Dummy-k kerülhetnek a boardra. Persze aki kicsit is gondolkodik, rájöhet, hogy itt olyan spelleket érdemes használni, ami a sok minionra izgul, az simán lehet Wisp és Target Dummy is.

(#36319) #75376384


#75376384
törölt tag

kicsit régi, de ez vót má'? :D

(#36320) tomazin válasza fogtunder (#36317) üzenetére


tomazin
veterán

én sem török be olyat, amiből csak 1 van. pl. van golden cho-m, de nincs sylvim...(fk logic thatswhy)

(#36321) whitezo88 válasza Gyuri27 (#36315) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a német játék se rossz, apropó, BB azt mondta, a Neptulon the Tidehunter hosszú név, de a Sonmenzornbeschützerin nem? :DDD

(#36322) ígyvanferi válasza tomazin (#36316) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én nagy okosan beraktam a pakliba egy Loathebet. Na most oké, hogy a mage nem tudott Flamestrike-kal takarítani, de egy Fireballért kapott egy Mal'ganist.

(#36323) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

remélem ez valami vicc :D

(#36324) whitezo88 válasza NyalokAA (#36323) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kreált lapnak néz ki, ha Hearthpwon fentvan valami, csak akkor hiteles.

(#36325) NyalokAA válasza whitezo88 (#36324) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

jaja jobban megnézve , de abból indultam ki , hogy a blizzardtól manapság minden kitelik :D

(#36326) tomazin válasza NyalokAA (#36323) üzenetére


tomazin
veterán

Ez nem egy hpwn-os kreált kártya? Ugyanis ott adnak egy képet és abból kell valamit kivágni és kártyát csinálni. Ez a nő meg rajta van. Szóval tuti a versenyre készült.

(#36327) DaveNo1 válasza whitezo88 (#36324) üzenetére


DaveNo1
veterán

"If you control a grim patron you win the game." Why not?

You are not prepared.

(#36328) fogtunder válasza tomazin (#36320) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem is van, amit nem törtem be annak ellenére, hogy valszeg soha nem fogom kijátszani, pl. Crush, Mukla, meg hát dust se nagyon kell, de ha kellene egy millhouse/cho/tinkmastert csuklás nélkül törnék.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#36329) ígyvanferi válasza tomazin (#36326) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem ez a hölgyemény volt valamelyik BRM bossnak a csaja, akit ha megöltél, a férj begorombult vagy mi? Nincs kedvem most megkeresni, de talán tudjátok, mire gondolok.

(#36330) whitezo88 válasza DaveNo1 (#36327) üzenetére


whitezo88
nagyúr

más TCG-ben is van olyan lap, ami megnyeri, vagy elveszíti a játékot, érdekes lenne itt is.

egyik másik

vesztésre: harmadik

ezek amúgy mondjuk ún. Ultraritka lapok, amiket nem lehet bontani, csak nyerni (meg utána persze cserélni, venni akinek van, vagy leadja boltba)

[ Szerkesztve ]

(#36331) ígyvanferi válasza ígyvanferi (#36329) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ja nem. Moira Bronzebeardre gondoltam egyébként, de csak a vörös Leia stílusú haj stimmel.

(#36332) F-ECT$


F-ECT$
titán

Rank 14 play, én tempo mage, ellenfelem druida. T7, a boardon 3 lényem van összesen 9 sebzéssel, van egy secretem is (ami kitalálhatóan Mirror) neki 11 élete van. Játék: Innervate Deathwing (előző kör Emperor volt), eldob többek között egy Belchert is, majd vár, end turn, majd mikor kiszámolta, hogy 12 > 11, akkor Concende.

Dive ever, work never.

(#36333) tomazin válasza ígyvanferi (#36329) üzenetére


tomazin
veterán

Ruszkinak a felesége, szőrősarcú mónika.

és nem.

mod: közben látam rákerestél Te is.

[ Szerkesztve ]

(#36334) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Megvan az első Brawl legendarym, Nozdormu - bakker, legközelebb tényleg leírom, hogy milyen fun legendeket szeretnék craftolni, mert csak akkor fogom kinyitni :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36335) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ellenfél druid Brawlban: első köre: coin-inner-inner-nourish-mark of the wild (nourish egy feugent adott 6/9 taunt 1. körben).

Én: Concede :DDD

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#36336) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Rank14en face warrior ugy szetkapott csak lestem. Kb 6 kort eltem. Volt minden leper haha deaths bite heroiccal stb ... Tier4es deck es ezek miatt nem haladok. Az hogy minden masodik deckben van kezan csak mellekes.

(#36337) Mister_X válasza DaveNo1 (#36335) üzenetére


Mister_X
nagyúr

6 manából hogy rakott ki 7 manányi spellt? (Mark of the Wild, Nourish)? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36338) DaveNo1 válasza Mister_X (#36337) üzenetére


DaveNo1
veterán

coin + inner + inner = 5 mana Nourish, azzal meg nem lapot húzott hanem a két kristályt választotta ami nem üres tehát további 2 mana.

You are not prepared.

(#36339) Mister_X válasza DaveNo1 (#36338) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jahogy, ezt a verziót sosem próbáltam :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36340) tomazin válasza DaveNo1 (#36338) üzenetére


tomazin
veterán

az azért mennyire vicc, hogy in+in+nourish kezdőkezem lett rögtön ahogy elolvastam ezt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36341) Cseri0058


Cseri0058
őstag

végre egy random emberrel lehetett játszani :D
érezte a lényeget :D :C

(#36342) NyxNyxNyx válasza Mister_X (#36339) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én mindig azt választom, de mikor nem marad lap a kezemben akkor mindig megbánom.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#36343) h3lios


h3lios
addikt

[link]

Hunter ellen tökéletes kezdőkéz. #NEM

Szerk.: És a vicces az, hogy ez valami kezdő volt és ilyenkor nyerek ellene. Bezzeg ha jó kezet húzok a Facehunter 4. körben lever.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#36344) NyxNyxNyx válasza h3lios (#36343) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szegény hunter meg biztos szid téged a p2w warrior-ral.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#36345) h3lios válasza NyxNyxNyx (#36344) üzenetére


h3lios
addikt

Az elképzelhető. :D

B-tag: H3lios#2825

(#36346) P00By


P00By
nagyúr

8 aréna run, 6 mage :U

(#36347) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Ma nem jött új lap, úgyhogy holnap tényleg jöhet a maradék + bejelentik a pontos dátumot.

You are not prepared.

(#36348) P00By válasza P00By (#36346) üzenetére


P00By
nagyúr

Következő karikákban face hunter + mielőtt nyernék quick shot mákolás :D

DaveNo1: Nagyon jó lenne és ne hó végén adják ki... :N

[ Szerkesztve ]

(#36349) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Trump vs Sjow , control warrior vs patron utolsó körben sjow kézből 50 sebzes full üres boardra és nyert. Balanced Blizzard.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#36350) h3lios


h3lios
addikt

Ha nem Nerfelik a Patront az a világ szégyene lesz. Most az ATLC-en a patron warrior 50 dmg-t tolt úgy a pay to win warira, hogy annak 0 minionja volt kint.

Rohadtul nem érdekel senkit hogy ehhez 9 lap kell emperor-al együtt. Gyakorlatilag nem lehet ellene mit csinálni. Ha early game-ben nem húzol ellene tökéletesen és nem tudod diktálni a tempót akkor fel is adhatod, mert úgyis tök mind 1 mit csinálsz.

(#36349) DaveNo1

Akkor nem csak én nézem. :D
Tudnék nekik ötleteket adni egyébként, ha balanced paklikat karnak.
0 mana neutral weapon. If you play this you win the game.
A neve pedig REKT lenne.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.