Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9651) P00By


P00By
nagyúr

(#9652) Möhe válasza P00By (#9651) üzenetére


Möhe
addikt

még a zsacsira is rágyúrt vagy 1 kg izmot :DDD
mod: vagy fehérjetúltengése van

[ Szerkesztve ]

(#9653) bandus válasza Flow (#9649) üzenetére


bandus
veterán

héj, mióta lettél te házigazda? lecserélték flesst, mer ő nem gyúr? ;] :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#9654) harry válasza P00By (#9651) üzenetére


harry
veterán

Az amúgy nyílván kamu, egyszer láttam az eredetit, de most nem találom...

bandus: valószínűleg erről lehet szó :D

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#9655) Coyot válasza Flow (#9649) üzenetére


Coyot
őstag

Csakugy megakadt a szemem, akkor gondolom ez az albiszobád, jó retkes ;]
amugy pizzabagoly kurva jó :K :R

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#9656) Flow válasza Coyot (#9655) üzenetére


Flow
senior tag

Melyik nap is nyomsz fekve? szerda, csütörtök? majd megyek, "segíteni"... ;]

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#9657) Coyot válasza Flow (#9656) üzenetére


Coyot
őstag

kedd, amugy jólesz ha ledugod az arcodat, nemtom tudtad e h edzeni is kell nem csak enni ezt a sok vödör cuccot:DD

Má' nem

(#9658) Flow válasza Coyot (#9657) üzenetére


Flow
senior tag

Enni? azt hittem vízzel összekeverem, és bedörgölom 4x8-szor a bicepszem/hátam, éppen milyen napom van... :DD

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#9659) God Vazzeg válasza Flow (#9658) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Te nagyon hüJe vagy :U Isten hozott :DD

(#9660) Coyot válasza Flow (#9658) üzenetére


Coyot
őstag

énis így akartam mondani, jól csinálod, hamarosan indulhatsz a SB-n ;]

Má' nem

(#9661) Flow válasza Coyot (#9660) üzenetére


Flow
senior tag

Direkt csokisat vettem, mert ott is olyan barnák a srácok... :U

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#9662) Bibby válasza Flow (#9661) üzenetére


Bibby
addikt

Najó ez nem cset, és csak komoly szakmai társalgást tolerálunk. :( Viszontlátásra. :(( :)) :DDD

Ez amúgy egy jóreggelt up, mert megyek edzeni.

Ελευθερια η θανατος

(#9663) Markgx10


Markgx10
őstag

Na jó reggelt!

Túl vagyok a szokásos hétfő reggeli melledzésen, amit 4-esre értékelek. Azért 4-esre, mert volt benne sikerélmény, ugyanis 5 hétig minden héten belenyomtam egyet a 130-ba és most a 6-ik héten feltettem 135-re és kiment, ráadásul még necces sem volt, most megint 5-6 hétig ezzel próbálkozok, hogy minden edzésen belenyomok (vagyis szeretnék :O :D ) egyet :U Eddig kihagytam a ferdepados nyomást, most elkezdtem azt is, azon kívül tárogatás és tolódzkodás volt a "menü", de valahogy nincs az az érzésem, hogy mindent kiadtam magamból :F , intenzitásra max 3-ast adok :D , így jön ki átlagolva egy 4-es.

Heti egy alkalommal szoktam edzés előtti kiegészítőt használni (ilyenkor mellezés előtt), ma ismét a NANO-Vaport próbáltam ki, de most kurvára bejött, végigpörögtem az edzést, nem értem miért, múlt héten szinte semmit nem éreztem tőle. :F :U

(#9664) Vandit. válasza Markgx10 (#9663) üzenetére


Vandit.
addikt

Hány gyakszi megy mellre és hány sorozattal?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#9665) Markgx10 válasza Vandit. (#9664) üzenetére


Markgx10
őstag

Eddig időhiány miatt 3 ment, mától 4.
- Egyenes pados fekve nyomás (60*20, 80*16 100*10 105*8 110*6 120*1 130*1 és ma 135*1 aztán vissza 90 amennyi megy, vissza 60 amennyi megy)
- Ferde pados fekvenyomás 4x8 (eddig ez nem volt)
- Tárogatás 4x8
- Tolódzkodás (bedőlve előre) 4x8 (mostanában mióta Zeg mondta, akasztok magamra egy kis súlyt is :D)

Ez nem biztos, hogy jó, mert a mellem talán visszafelé fejlődik :( , de a hátammal együtt a legszarabb testrészem, minden kétséget kizáróan. Viszont még így abszolút naturalban is tudtam egy kis erősödést felmutatni vele, szóval erőre nem túl rossz.

Javaslatokat, ötleteket megköszönök, inkább erőnövelés témakörben :R

(#9666) Vandit. válasza Markgx10 (#9665) üzenetére


Vandit.
addikt

Én edzésem.
Sima fekvenyomást szinte nem is csinálok.
Ferde pad 30 fok piramisban 1 bemelegítő és 4 munkasorozat.Aztán nyomok 1-2-őt nagyobb súlyba.
Ferde pad egykezessel.4x8 v. 5x6.5x6nál nagyobb súllyal csinálom.
Egyenes pad egykezesekkel.4x8
Aztán tárogató gép 2x12,keresztcsiga 3x6,aztán kézi súllyal 3x10

kb ennyi.
Szerintem amikor nyomsz ne menjél vissza kis súlyra,hanem a nagyon fejezd be.Nem ad annyit a fejlődéshez csak fáraszt.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#9667) Foglalt név válasza Flow (#9661) üzenetére


Foglalt név
addikt

Én vettem csokisat, mert olyat kértél és ne vagánykodj olyan cuccal, amit még ki sem fizettél. Jobb lenne, ha inkább kevesebb, mint 9 naponként járnál edzeni :U
Most elmegyek veszek szemcseppet, aztán lemegyek egy durvát hátazni. Legalábbis úgy indulok, hogy durva lesz :DDD

Átállunk egy új módszerre.
Váll
Hát
Kar
Láb
Mell
Ami lemaradt(hát és bi szerintem :U )
Pihi

[ Szerkesztve ]

(#9668) Vandit.


Vandit.
addikt

Hydroxy cut milyen?Most jutok 1 dobozhoz jó áron köv, hónapban kezdem. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#9669) Foglalt név válasza Vandit. (#9668) üzenetére


Foglalt név
addikt

Én vagyok hülye vagy a topicot át lehetne nevezni arra, hogy "Mit kóstolunk ma?" :F

(#9670) Vandit. válasza Foglalt név (#9669) üzenetére


Vandit.
addikt

Már miért is?
Azért,mert megkérdezem,hogy használta-e valaki és mit tapasztalt?Pont erre való a fórum,hogy tapasztalatokat cseréljünk.Szerintem.Miről kéne írni?
Mondjuk a Miért nem nő a bicepszem jobb lenne? ;]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#9671) Foglalt név válasza Vandit. (#9670) üzenetére


Foglalt név
addikt

Bocs, akkor legy így: "Kóstoltad már?" ;]

(#9672) Markgx10 válasza Foglalt név (#9669) üzenetére


Markgx10
őstag

Most mi a gond azzal, ha egy gyúrós topikban megtárgyaljuk, hogy ki milyen tápkieget használt/használ, ezzel segítve másoknak abban, hogy valós tapasztalatokat is halljanak, ne csak az idióta reklámszöveget? Nem értelek, hogy ezzel mi bajod van, csak nézz meg külföldi fórumokat, szinte csak erről megy a beszélgetés, hogy ki milyen dolgokat használ, az hogyan jön be neki stb. A te meglátásod szerint miről kellene szólnia ennek a topiknak?

Vandit: Pont ezt írtam én is :D

[ Szerkesztve ]

(#9673) Vandit. válasza Markgx10 (#9672) üzenetére


Vandit.
addikt

:DDD

A melledzést fontold meg.A sima fekvenyomást elhagyhatod nyugodtan helyette nyomj ferde padon.Aztán 1 hónap múlva visszatérsz a fekvenyomásra,garantáltan erősödni fogsz. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#9674) Markgx10 válasza Vandit. (#9673) üzenetére


Markgx10
őstag

A sima fekvenyomást nem hagyom el, amiatt járok le edzeni :( :D Iszonyatosan gyenge a mellem, a fekvenyomás különösen gyenge gyakorlatom volt, amikor először lementem 2,5 éve és 35kg-mal nyomtam (ma a barátnőm nyomott annyival 8-akat és ő nincs 60kg), aztán egy hétig olyan izomlázam volt, hogy majd megdöglöttem, szóval az ad erőt a hét többi edzéséhez, hogy mindenféle tápkieg vagy koksz nélkül megy a 135, meg a gondolat, hogy ha erre beszednék valamit, akkor sztem meglenne a 150-is ;] :D . Szóval nekem a fekvenyomás a motiváció, azt nem hagyom ki. :U

(#9675) Foglalt név válasza Markgx10 (#9674) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ez nem fér a fejembe, hogy ugyanolyan pöcs súlyokkal nyomunk és 45ös karod van :P

(#9676) Vandit. válasza Markgx10 (#9674) üzenetére


Vandit.
addikt

Figy.Nem hagyod el teljesen csak pihenteted.Helyette nyomsz kétkezesekkel. ;)
Én tapasztalatból mondom,hogy bejött nekem ez a módszer.Melledzés végén még belement a 95-be 2,úgy hogy fekve nem nyomok egyáltalán. :( 3 hónapja kezdtem újra az edzést.Nyárra kb. 120-al számolok. :DDD
Próbáld ki csak 1 hónapra nem vesztesz semmit vele.Max,ha nagyon igényed van a rudas fekvenyomásra,akkor mellezés végén nyomj nagy súlyba 1-2-öt.

szerk: a hátad majd megnő az új edzéstervtől. :DD

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#9677) Markgx10 válasza Foglalt név (#9675) üzenetére


Markgx10
őstag

Nem is edzek bicepszre, szinte soha, vagy csak pár havonta egyszer, mégis nő, de nincs kockás hasam, meg semmilyen hátam, mellem és vállam. Döntsd el kinek a jobb. :U

Mod: Meg a bicepsznek elég kevés köze van a fekvenyomáshoz. :F

[ Szerkesztve ]

(#9678) Foglalt név válasza Markgx10 (#9677) üzenetére


Foglalt név
addikt

A tricepszed neked nem a karodon van? :U :D

(#9679) Markgx10 válasza Foglalt név (#9678) üzenetére


Markgx10
őstag

Majd a héten csinálok egy képet (csak kar), aztán eldöntöd, hogy mi miatt 45 alapból a karom, de elárulom nem a tricepsz a fő oka. :( :D

(#9680) Foglalt név válasza Markgx10 (#9672) üzenetére


Foglalt név
addikt

Az a gondom, hogy lassan az eszközből cél lesz :U Persze lehet, hogy én látom rosszul.

(#9681) Markgx10 válasza Foglalt név (#9680) üzenetére


Markgx10
őstag

Nem hiszem. A célok megvannak. Nekem egy 50-es kar és az a cél, hogy 150-be belenyomjak 6-ot. Ez a végcél. Idén egy hideg 46-47 közötti kar, meg, hogy 150-be 1-et bele tudjak nyomni. Asszem nem sok tápkieget használok (fehérje + egyszerű vitamin + heti egyszer edzés előtti energizáló), nem hiszem, hogy elvesznék a részletekben. :U

(#9682) Vandit. válasza Markgx10 (#9681) üzenetére


Vandit.
addikt

Jah.Cél az nálam is van,mint leírtam.120-ba szeretnék nyomni nyárra és 105 körül ferde padon. :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#9683) God Vazzeg válasza Markgx10 (#9681) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Na ezek már jó célok, tápkiegek meg nem érnek pénzt, azon kívül amit használsz is :R Kaja a lényeg, meg lehet nőni minden tápkieg nélkül is ;)

Szerk: én most legutóbb 150-be nyomtam 4-et, meg is reccsent a mellem, még nemtom mi van, de szerdán nem megyek fel nagyobb súlyra, az biztos, mert ha leszakad a mellem, akkor fejbelövöm magam :( :O

[ Szerkesztve ]

(#9684) csudri válasza God Vazzeg (#9683) üzenetére


csudri
őstag

Akkor az SDNG-ről zengett ódáid is kamuk? :D

[ Szerkesztve ]

(#9685) God Vazzeg válasza csudri (#9684) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem, ez most tényleg jó.. Nemsokára be is fogják tiltani, ezt előre megmondom :R

(#9686) zeg


zeg
senior tag

Mennyi erős ember :) Erőkerettel is 100-zal nyomok 6-os ismétléseket, keret nélkül már 70-nél behalnék :DDD

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#9687) God Vazzeg válasza zeg (#9686) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Keretbe nem tudok nyomni, mert nálunk nincs olyan, amelyikkel ez kivitelezhető lenne :D Ha ez megnyugtat, segítő nélkül nem megyek 120 fölé ;) :D

(#9688) Markgx10 válasza God Vazzeg (#9683) üzenetére


Markgx10
őstag

:Y Hoppá, bazzeg! :R Nagyon megerősödtél, pontosabban én lemaradtam a 130-ba 6-nál, asszem azt osztottad meg velünk utoljára. :U

(#9689) Markgx10 válasza zeg (#9686) üzenetére


Markgx10
őstag

De vedd figyelembe, hogy te 80kg vagy én meg 100kg (97%-os testzsírral :D). Félmeztelenül járnék még télen is ha úgy néznék ki mint te, szóval nem panaszkodj :D :R

(#9690) Foglalt név válasza Markgx10 (#9688) üzenetére


Foglalt név
addikt

Mert még kicsi voltál és nem merte feltárni elötted a teljes igazságot ;] :DDD
Egyébként az már szép súly. Pénteken vettem le a 160at, annak azért most még úgy érzem van húzása :U

Volt zegről kép és lemaradtam? Vagy bemondásra megy a dolog? ;]

[ Szerkesztve ]

(#9691) zeg válasza Foglalt név (#9690) üzenetére


zeg
senior tag

Nesze :) :
[link]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#9692) zeg válasza Markgx10 (#9689) üzenetére


zeg
senior tag

Most ne akarj úgy kinézni mint én, csak majd ha ismét beszálkásítok ;] :DDD

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#9693) Foglalt név válasza zeg (#9691) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ja ez megvolt, csak nem hagyott maradandó nyomot :DDD Egyébként örülök, hogy végre van vlki normális felfogással is a topicban és nem csak az 50es kart akarok, 50es kart akarokot lehet skandálni ;)

(#9694) Markgx10 válasza Foglalt név (#9693) üzenetére


Markgx10
őstag

Na most már be lehet kussolni, de hirtelen :(( ;] :D

Mod: Mikor fejezed be a kúrát amit itt említettél? :U

[ Szerkesztve ]

(#9695) zeg válasza Foglalt név (#9693) üzenetére


zeg
senior tag

A testépítésben az a szép, hogy bármilyen formát ki lehet alakítani, az összes többi sport közül a leggyorsabban. Lehet valaki romszálkás, hatalmas mint egy erősember, fürge és jó állóképességű a küzdősportokhoz, vagy csak jól akarja magát érezni a bőrében stb. szal' mindenki megtalája benne számítását. :)
A lényeg: !!!!MOZGÁS és ÉLETFORMA!!!!, a kinézet pedig egy állapot.

[ Szerkesztve ]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#9696) P00By válasza zeg (#9695) üzenetére


P00By
nagyúr

Szívemből szóltál testvíírem :)

(#9697) Foglalt név válasza Markgx10 (#9694) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ha hozzám szól a kérdés, még szerintem 3 hét amíg nőni próbálok. 95re jó lenne felmenni, meg tartós 40 feletti karra. Onnan van értelme egy kicsit szálkásítani. Aztán meglátjuk mi sül ki belőle.

Most úgy vagyok vele, hogy egy 90kg nem romszálkán, hanem olyan gusztusosan 40es karral, az amire vágyom. Ez nincs messze, ha meglesz, lehet azt mondom, hogy 42, de az sem biztos :U

(#9698) Markgx10 válasza Foglalt név (#9697) üzenetére


Markgx10
őstag

Igen, hozzád szólt. :R

Azért halad a társaság, az első topiktalálkozó, még inkább hasonlított számítógépes szakkörhöz, mint gyúrós találkozóhoz ;] csak God meg Janesz volt akiről már egyértelmű volt, miért vannak ott :R :D A jelenleg ideírók között már sok a 90-100kg körüli (tudom, nem mindenkinél ez a cél), 40-es/40 feletti kar is nagyon sokaknak megvan, erő terén is egyre komolyabb súlyokról beszélünk stb. Még egy pár év, aztán elég komoly színvonalú lesz ez a hely, úgy gondolom, akkor már egy igazi body topikká növi ki magát, több nagyon komoly eredménnyel. :U Gondolom én...

(#9699) Vandit.


Vandit.
addikt

Tudom már volt téma,de teljes vagy félguggolás a tutibb?Mert,ha a lábtolóból indulok ki,akkor a fél guggolás,mert ott is csak kb 90 fokig kell beengedni.Vélemények?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#9700) Flow válasza zeg (#9695) üzenetére


Flow
senior tag

Én is ezzel altatom magam mindig, amikor meglátom ványadt testemet. :) Hihetetlen különben mennyire visszaesik az ember bő egy hét dögrovás után. legalább 2 hét, mire újra formában leszek. :O

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.