Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10051) P00By válasza Möhe (#10050) üzenetére


P00By
nagyúr

A "de mind1" után is tessék olvasni! :D Már tudom na... ;] Egyébként most nem szedek semmit es 3,5 kilot híztam 2 hét alatt, nem tudom ez mennyire "jó", még a kajámon alakítok ameddig csak tudok, aztán kicsit rásegítek.

(#10052) zeg válasza fero02 (#10046) üzenetére


zeg
senior tag

Tejsavófehérje koncentrátumból 20g tiszta fehérje minden 2 órában. Ilyenkor hideg időben előre bekeverheted az egészet egy üdítős palackba, palackon bejelölsz pl. 6 csíkot, és 12 órán át meg van oldva a fehérje(aminosav) ellátásod.(Húst naponta legalább 2X kellene tolni) Ezen felül minden edzés után azonnal 20g fehérje. Ha egy idő után elkezdesz fosni a folyékony fehérjétől akkor így jártál, rosszul viseled, így marad a husika elsődleges fehérjeforrás.
Azzal számolj hogy így naponta legalább 1db ezres csak a tejsavófehérje.
Mivel nem vagy hízásra hajlamos, én a helyedben olcsó csirkecombot ennék kétóránként, ha jól emléxem kilója ötszázakármennyi, olcsóbb, jobb mint a fenti por alapú megoldás.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#10053) zeg válasza P00By (#10049) üzenetére


zeg
senior tag

A tömegnövelő általában az egyik legnagyobb átbaszás, gyors felszívódású cukorszemét kombinálva elenyésző mennyiségű fehérjével. A kivételek olyan horror árban vannak, hogy inkább magam keverném össze darált zabpehelyből, fehérjéből, kreatinból, szőlőcukorból töredékáron.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#10054) Möhe válasza zeg (#10052) üzenetére


Möhe
addikt

a csirkecombból mennyit tesz ki a csont? azt nem filézik mint a melle húsát,vagy igen? Úgy is megéri a külömbözetet? csak mint érdeklődésként kérdezem

(#10055) L|zsidoboz válasza Möhe (#10054) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

A felsőcombot szokták filézni.

Good to be good, but better to be lucky.

(#10056) fero02 válasza L|zsidoboz (#10055) üzenetére


fero02
veterán

Akkor ha vol35 kilőve...

Ez + szőlőcukor; vélemény?

zeg: napi 1x husi megoldható (csirke v pulyka mell, ill. comb) és egész napos lőtyölés is kivitelezhető lenne. Mondjuk a fenti cuccból. Fosásra viszont igen hajlamos vagyok... :O :W

[ Szerkesztve ]

(#10057) zeg válasza Möhe (#10054) üzenetére


zeg
senior tag

Éntuggyam? Veszel 1-et és leméred csont nélkül. Combból is van több méretben, szal' meglepetések érhetnek. Még így is megéri a különbözetet, mert szilárd kaja.

Én pl. pont a húst nem bírom, megköt a belemben és órákra lefáraszt. Ellenben tej alapú fehérjeitalból korlátlan mennyiséget tudok lenyelni akármennyi ideig akármikor mindenféle bélproblémák nélkül, 'csak' pattanásosodás jön elő

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#10058) Möhe válasza fero02 (#10056) üzenetére


Möhe
addikt

fogd meg étcsokival a sűrűjét ;]

mod:mármint a mellhez képest az ár/értékét firtattam ,nem a porhoz viszonyítva
és azért kérdeztem mert konkrétan említetted mint alternatívát,és azt hittem neked volt már tapasztalatod evvel :U

[ Szerkesztve ]

(#10059) zeg válasza Möhe (#10054) üzenetére


zeg
senior tag

A mellehusi 1200 felett van 25%-os fehérjetartalommal. A combhús ötszázakármennyi 20%-os fehérjetartalommal, de rengeteg zsírral.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#10060) zeg válasza Möhe (#10058) üzenetére


zeg
senior tag

Amikor ettem még nem voltam tisztában a részletekkel.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#10061) BÁ Nutrition válasza fero02 (#10023) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en tudok neked ajanlani jo kis cuccot amitol noni is lehet:DDD
de csak ha gondolod ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#10062) fero02 válasza BÁ Nutrition (#10061) üzenetére


fero02
veterán

Na ki vele... :U

(#10063) BÁ Nutrition válasza zeg (#10045) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

egy ido utan mar kajaval sem lehet noni szerintem.
es meg szinten tartani se egyszeru. ha belegondolsz mennyi lemondassal jar a nagyon komoly szint akkor nem biztos h megeri. mert akkor mar semmi massal nem tudsz normalisan foglalkozni.
es az tok gaz

Fero: 10 honap deca jot tenne veled:DDD

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#10064) Lavves válasza fero02 (#10062) üzenetére


Lavves
tag

csábít a sötét oldal, ifjú padawan? ;]

(#10065) fero02 válasza BÁ Nutrition (#10063) üzenetére


fero02
veterán

Az első 2 mondatoddal maximálisan egyetértek. :R

Az uccsóról meg csak sejtéseim vannak. :DDD Ha nem fosat jöhet a cucc ;] :DDD

Lavves: nem csábít, csak meghallgatom. :DDD De sztem ha ésszel csinálják abból sem származhat nagyobb baj, mint pl a kreatinból.

[ Szerkesztve ]

(#10066) harry válasza BÁ Nutrition (#10063) üzenetére


harry
veterán

Ja, de nem egy 65kg-os kezdőnél.

fero02 - egyél bmeg, ez a trükk, nincs varázscucc (te esetedben meg főleg nem). Néha-néha egy kifli meg tea sejtheted mennyit és. Ott az alapismeretek, olvasgasd. Majd ha megtanultál enni, jöhet a következő lépés.
A kreatin meg hogy a rákba jött ide? Ettől 0 mellékhatás lehet, ne keverd már Bá gyógyszereihez.

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#10067) fero02 válasza harry (#10066) üzenetére


fero02
veterán

"De sztem ha ésszel csinálják abból sem származhat nagyobb baj, mint pl a kreatinból"

Olvasd el még1x. ;) :R

(#10068) Bubee82 válasza BÁ Nutrition (#10063) üzenetére


Bubee82
őstag

:( :F

[ Szerkesztve ]

(#10069) harry válasza fero02 (#10067) üzenetére


harry
veterán

Értettem én először is, de elvből nem hasonlítanék össze egy koxot egy natural cuccal.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#10070) BÁ Nutrition válasza Bubee82 (#10068) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

majd egyszer rajossz :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#10071) kobak112


kobak112
tag

GY.U.R.O.K :C

(#10072) kobak112


kobak112
tag

Minden reggel 1 kg zsirszalonna 2 fej hagymával és fél kilo kenyérrel, itt ez a trükk :R

(#10073) Markgx10


Markgx10
őstag

Jó reggelt!

Szokásos melledzésen vagyok túl, egy 4-est megérdemel a mai is, igaz nem sikerült olyan intenzitást teremtenem, mint amilyet szerettem volna, viszont az influenzám ellenére, nem voltam gyengébb mint szoktam és ennek nagyon örültem ezért a jó osztályzat ;] Megint egyet belenyomtam a 135-be, pedig edzés elején azt hittem, hogy a 100kg is rám fog szakadni, de szerencsére nem így lett :D Ma is 4 gyakorlatot csináltam, de amint mondtam, hiányzott az az intenzitás, ami pl a múlt heti válledzést jellemezte. :( Mondjuk akkor meg más hiányzott, a lényeg: nem tudok olyat edzeni, hogy elégedett legyek :O :D

(#10074) Bibby válasza fero02 (#10065) üzenetére


Bibby
addikt

"Az első 2 mondatoddal maximálisan egyetértek."

Szerintem te ne érts egyet...kb úgy mondod mintha akár csak megközelítetted volna ezt a szintet. Ha elérted a 90 kilót, akkor lehet hogy gondot jelent majd a kaja, de addig nem valószínű. Ha huszan mondják akkor sem hiszed el hogy kalap szar a kajálásod? :F

Nézd meg bubit honnan indult, kérdezd meg mennyit evett. Benyögöd hogy reggelizni azt nem tudsz, jössz itt teákkal meg kiflikkel... felesleges pénzt kiadnod "csodaszerekre".

Ελευθερια η θανατος

(#10075) God Vazzeg válasza Markgx10 (#10073) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Agyban vannak a gondok akkor kedves Márk ;] Én most 100kg fölé nem is megyek, majdnem leszakadt a mellem, nem sz@rolunk. Viszont úgy be tudom durrantani, hogy még én se hiszem el, úgyhogy lehet nem is fogok már nagy súlyokra menni, legfeljebb néha kis csúcsnyomás miatt. Le kell állnom, öreg vagyok én már, az ízületeim nem bírják ezt :(

:D

(#10076) Vandit. válasza Markgx10 (#10073) üzenetére


Vandit.
addikt

Csinálj több gyakszit.Én 6-ot, néha 7-et szoktam.Igaz a mellem így is szar,de legalább megteszek mindent. ;]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#10077) Markgx10 válasza God Vazzeg (#10075) üzenetére


Markgx10
őstag

Tudom, tudom, próbálok mindig javítani, de nem vagyok egy gép, vannak nagyon komoly gondjaim (sajnos megint a gyerekkel van a baj :( ), ezért egyszerűen nem mindig bírom azt az intenzitást és elszántságot beletenni az edzésbe, amit szeretnék. Ennek ellenére végigcsinálom becsülettel, de mégsem az igazi a dolog. :U Na, mindegy, nem sírok, hanem próbálkozok :)

A másik: te jó, hogy már nem erőlteted, mikor már 150-be szériát nyomtál :Y :R :D , de én biztos, hogy erőltetni fogom, amíg ugyanezt meg nem tudom tenni, ha emlékszel régebben írtam, hogy nekem ez lenne a végcél a gyúrásban, hogy 50-es kar, meg 150-be 6-ot toljak. :K

(#10078) God Vazzeg válasza Markgx10 (#10077) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szériát nem nyomtam azért, de nekem most nem ér annyit hogy leszakadjon a mellem :R Természetesen örülök ha fejlődsz, hajrá, de figyelj oda, azért hétről hétre 5kg-al többet nyomni az sérülésveszélyes ám.. :R

Mi a gond a kissráccal? Csajomnak mutattalak titeket, nagyon tetszett neki a kis Márk, de azt mondta, apuja se kutya :DDD Úgyhogy meg vagy dícsérve, természetesen én szóltam pár jó szót az érdekedben, hogy egy feltörekvő csöves vagy csupán, de biztos nem voltam elég meggyőző :K :D ;]

(#10079) Markgx10 válasza God Vazzeg (#10078) üzenetére


Markgx10
őstag

Azért egyszer 5kg-ot emeltem az utóbbi pár hónapban, szóval nem olyan látványos az a "fejlődés" :B :O :D

Bár nem ide tartozik, de a legutóbbi kontrollon nem lettek jók az eredményei, ami kurva nagy baj :( De mindegy, nem is akarok erről a témáról beszélni, csak azért említettem meg, mert nagyon nehéz fejben ott lennem edzéseken, de mindig megpróbálom. Aztán van mikor sikerül, de általában nem :D

Mod: Kérdés Hozzád, Bubeehoz és BÁ úrhoz :D. El vagyok hízva, de kegyetlenül. Nemsokára akartam kezdeni a kúrát (t.ena + supera). Elkezdjem egyáltalán? Ha igen, akkor t.ena helyett ne propi legyen véletlenül? Vagy olyan kis adagnak meg már egyáltalán nincs értelme? :F

[ Szerkesztve ]

(#10080) csudri válasza God Vazzeg (#10078) üzenetére


csudri
őstag

Én barátnőm is megnézte magának a Márkot, kérdezte is, hogy "Drágám, neked mikor lesz ilyen karod?" :((

Erre mondtam, hogy majd ha Te is mozogsz valamit rendszeresen. ;] És persze én lettem a bunkó-köcsög. :C

(#10081) Vandit. válasza csudri (#10080) üzenetére


Vandit.
addikt

Látom nem csak én oltom asszonyt. :DDD

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#10082) zeg


zeg
senior tag

Végre megjött az újabb csöcsfilészállítmány, ezzel a 12 kilóval két hétig megint elvagyok.
Azért jó dolog ha az ember a 'gyárból' 1300 helyett 700-ért veheti :D ;]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#10083) P00By válasza zeg (#10082) üzenetére


P00By
nagyúr

Hú, de szexi :D

(#10084) zeg válasza P00By (#10083) üzenetére


zeg
senior tag

Plusszban ez kukoricától nőtt csöcs, volt még vagy 30 kilaj, de lusta voltam elcipelni. :D
No, majd két hét múlva megint elvánszorgok érte. :)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#10085) Vandit. válasza zeg (#10082) üzenetére


Vandit.
addikt

Így könnyű duhajkodni. :P

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#10086) Woodslave válasza zeg (#10082) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R Így könnyű. 700-ért télleg megérné, 1800-ért akkor se veszem meg, ha qrva életbe nem leszek izmos :K
A hétvégén felöltözve már 95 kilóval mérlegeltem, igaz nem edzek 3 hete, szóval biztos izomba híztam :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#10087) P00By válasza Vandit. (#10085) üzenetére


P00By
nagyúr

Ugye? Reggeltől estig csirke, tök jó lenne :D

(#10088) kobak112 válasza zeg (#10082) üzenetére


kobak112
tag

Nyami :C

(#10089) zeg válasza P00By (#10087) üzenetére


zeg
senior tag

Reggeltől estig? És az eprescsokis fehérjémet mikor iszom meg? :D
Lófax a szénhidrátba, elégetem a savóval legurított csöcsfilét :DDD

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#10090) P00By válasza zeg (#10089) üzenetére


P00By
nagyúr

:O :D Azzal öblítesz :))

(#10091) fero02 válasza Bibby (#10074) üzenetére


fero02
veterán

Nem bazze képzeld, magamtól is tudom, h egy rakás fos a kajálásom. Az meg h én mivel értek egyet annak ellenére, h hány kiló vagyok ne foglalkoztasson már téged. Véleményem táncsak lehet attól, h nem vagyok 70kiló se. ;) Kösz

Az amit bubee kolléga elért szép és jó, tiszteletre méltó, szívesen kezet ráznék vele :D , de jó lenne megérteni, h nem mindenkinek vannak olyan céljai, mint neki. ;) Nekem nem kell 50es kar, meg 130kg fekve nyomás, csak szeretnék kicsit nőni. Eszek ahogy tudok, szedek amit jónak tartok. :R

Na asszem ennyi.

(#10092) P00By válasza fero02 (#10091) üzenetére


P00By
nagyúr

Eszek ahogy tudok, szedek amit jónak tartok.
5 éven át nem reggeliztem, sőt egész délelött nem ettem semmit! Egy héten át reggel 20 percem azzal ment el, hogy próbáltam enni, leinni a kaját..néha öklendeztem... Van egy célom amit el akarok érni, az most lényegtelen, hogy mi. De ez nem az edzőteremben döl el hanem a kajálással(főleg), ez már sokszor elhangzott, de igaz. Nem úgy kell enni ahogy tudsz, hanem ahogy szükséges!!!
Majd miután rendben van a kajálás, akkor gondolkozz el azon mit is kéne szedni. Természetesen a megfelelő vitamin és ásványi anyag bevitelről ezektől függetlenül folyamatosan kell gondoskodni.

(#10093) L|zsidoboz válasza zeg (#10082) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ez valami VIP lehetőség neked, vagy van valami jó kis hely Szegeden, amit én nem ismerek? :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#10094) zeg válasza L|zsidoboz (#10093) üzenetére


zeg
senior tag

Ez VIP lehetőség számomra.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#10095) Bibby válasza fero02 (#10091) üzenetére


Bibby
addikt

"Nekem nem kell 50es kar, meg 130kg fekve nyomás"

Akkor kicsit olvass utána. Teljesen mindegy hogy 10 kilót akarsz hízni vagy 30-at, ha azt izomba szeretnéd akkor ugyanazt kell enned. Itt nincs olyan hogy kicsit akarok izmos lenni, akkor kicsit eszem... :W

Ελευθερια η θανατος

(#10096) Majstor válasza zeg (#10082) üzenetére


Majstor
senior tag

[link] LOL :DDD ;]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#10097) harry válasza fero02 (#10091) üzenetére


harry
veterán

Na ez a szánalomszint bmeg, hogy eszegetek kicsit, meg legyen melette cucc. Nincs cucc, már mondtam, állíts össze magadnak egy étrendet, ott a linken az infó, hogy hogyan, ha ez meg van, jöhetnek a kiegek.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#10098) Bubee82


Bubee82
őstag

Már 72 kiló se vagyok :Y :( :O ;]

(#10099) harry válasza Bubee82 (#10098) üzenetére


harry
veterán

Én elhagytam a 95-öt, csak kicsit mások az arányok :-\ :D

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#10100) Bubee82 válasza harry (#10099) üzenetére


Bubee82
őstag

Hát igen... Régi szép idők :( :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.