Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4501) Bibby válasza qpakcovboy (#4497) üzenetére


Bibby
addikt

Ez így erős hogy attól fogyás léphet fel, de edzés után mindig kell a szilárd kaja, anélkül nem sokat ér. Éjjel nem jut semmilyen tápanyaghoz a szervezeted, az a turmix gyorsan felszívódik. Ha tömegelsz akkor 9 után is nyugodtan ehetsz egy adag rizst meg csirkét, ha diétázol akkor szerintem jobb lenne korábban elintézni az edzést.

Ελευθερια η θανατος

(#4502) bandus válasza Bubee82 (#4500) üzenetére


bandus
veterán

közben olvastam a shop.builderen a kommented, lehet, hogy tömegeléshez nem ez az ideális kreatin? :F
jelenleg vitargo crx, animal pump, storm és a sixstar hardcore strenght kreatin között gondolkodok. nem tudom eldönteni melyiket hozza a Jézuska :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4503) qpakcovboy válasza Bibby (#4501) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Sajnos a melóm miatt nem igazán tudok máskor edzeni, de egyébként diétázom. Mondjuk nem nagyon szedek semmit, csak vitamint, meg megiszok naponta vagy 4 liter folyadékot....
Csak edzés után már nem igazán jó szerintem kajálni, mert 10-11felé már fekszem. Ezért gondoltam, hogy csak iszok egy fehérje turmixot és kész.

(#4504) Markgx10 válasza bandus (#4502) üzenetére


Markgx10
őstag

Sört. :U ;]

Én sima monohidráttal fogok próbálkozni januártól (már be is szereztem), majd márciustól kokszikázok :D

(#4505) bandus válasza Markgx10 (#4504) üzenetére


bandus
veterán

hát szerinted mi kerül a sékerbe víz helyett? ;]

én most inkább valami transzportot akarok kipróbálni, januártól, esetleg februártól. majd közben konzultálunk az eredményekről a kocsmában :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4506) Vandit. válasza bandus (#4502) üzenetére


Vandit.
addikt

Stormot csak ajánlani tudom,jó íze van és tényleg érzed a hatását. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4507) bandus válasza Vandit. (#4506) üzenetére


bandus
veterán

bedurranás? tömeget, erőt hoz?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4508) Vandit. válasza bandus (#4507) üzenetére


Vandit.
addikt

Nem tudom,mert szedek mellé még Shock Therapy-t meg mást is is,de durranás van,tömeg van,erő van. :K
Ja és ch-val iszom nem magában. ;)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4509) bandus válasza Vandit. (#4508) üzenetére


bandus
veterán

lehet shock therapy-t itthon kapni? hogyan szeded őket? illetve melyiket mikor veszed be? ez a kombó így nagyon szimpatikus :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4510) Bibby válasza qpakcovboy (#4503) üzenetére


Bibby
addikt

Reggeltől este 9ig nem tudsz időpontot találni? Ez így nem valami ideális.
Nézd ha edzés után nem kajálsz, egyszerűen nem lesz miből izmot építeni. Így meg sok munkád kárba vész. Én azt modnom hogy ebben az esetben még diéta alatt is inkább egyél este, kevesebb rizst, és sok csirkét. De vannak itt nálam jóval okosabbak, lehet ők mást modnanak. :)

Ελευθερια η θανατος

(#4511) Vandit. válasza bandus (#4509) üzenetére


Vandit.
addikt

Lehet hát.
Edzés előtt Shock therapy néha közben is,edés után a storm+isotec+glutamin,ezután megy a fehérje.Kb így.1.5 hét alatt 5 kiló,persze nem izomban,de akkor is tömeg. :)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4512) Boci_83


Boci_83
őstag

Nah és akkor már ha itt tartunk akkor inkább Storm, vagy Trans-x? Januárban ezek közül valamelyikkel szeretném elvizesíteni magam... :DDD

Mod: Glutamine- ból melyiket ajánljátok, használjátok, fogyasztjátok??

[ Szerkesztve ]

**********

(#4513) Vandit. válasza Boci_83 (#4512) üzenetére


Vandit.
addikt

Ha kevesebb ch-t akarsz bevinni akkor storm,ha mindegya ch akkor is. ;]
Glutaminből meg a G-bombnak a legjobb az ár/érték aránya.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4514) qpakcovboy válasza Boci_83 (#4512) üzenetére


qpakcovboy
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#4515) cettlee


cettlee
őstag

a bb shopppon kivül honnéd lehet maltodex-et szerezni?herbária drogéria ienek?

(#4516) Bubee82 válasza Vandit. (#4513) üzenetére


Bubee82
őstag

Az nem olyan biztos.

A sportikán lehet kapni Primaforce-os glutamint. 1 kg 10k.

(#4517) Vandit. válasza Bubee82 (#4516) üzenetére


Vandit.
addikt

Ez ok,de ez is négyféle glutamint tartalmaz? :P
Hasznosulás szempontjából jobb a g-bomb nem?

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4518) Bubee82 válasza Vandit. (#4517) üzenetére


Bubee82
őstag

Csodát nem tesz, vagyis annyival nem jobb. Látod, a Glutamine-SR is csak sima glutamin, mégis talán nem túlzás azt állítani h a világ legjobbja. És ezt sok ember a világon állítja nem csak Magyarország 1%-a. Ettől függetlenül az is jó lehet, mert túl sok rossz kommentet nem kapott. Ki kell próbálni.

Én SR párti vagyok, igaz mást nem próbáltam, de azt hiszem ebben kisebb mértékben lehet "tévedni" mint egy slágerkoxban.

[ Szerkesztve ]

(#4519) Vandit. válasza Bubee82 (#4518) üzenetére


Vandit.
addikt

Látom,mert azt szedem és azért nem sima glutamin. :P ;] Nem is tudtam,hogy ez ennyire jó,azt hittem,hogy parasztvakítás.
Meg is kérték az árát rendesen. :)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4520) Bubee82 válasza Vandit. (#4519) üzenetére


Bubee82
őstag

Most ezt az SR-re érted?

(#4521) smeghead


smeghead
csendes tag

Naponta mennyi az ajánlott "zabtakarmánymennyiség"? (sokak által említett morning sun zabpehely ) ;]

(#4522) Vandit. válasza Bubee82 (#4520) üzenetére


Vandit.
addikt

Igen.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4523) harry válasza smeghead (#4521) üzenetére


harry
veterán

Ezt azért nem nehéz kiszámolni :U 60%-as ch, hogy mennyi rizst vagy egyebet kajálsz azt úgy is te tudod, ennek függvényében kiszámolhatod. Én amúgy ~120g körül szoktam, de ez nálad nem jelent semmit.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4524) Zomb€€ válasza cettlee (#4515) üzenetére


Zomb€€
őstag

Rendelj a sportikáról ;)

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#4525) cettlee válasza Zomb€€ (#4524) üzenetére


cettlee
őstag

:)

(#4526) m4rc!


m4rc!
őstag

Tranx-X-ről mi a véleményetek? Érdemesebb azt tolni mint sima kreatint?
Mert lehet beteszek egy vödörrel a fa alá ;]

We are analog players in a digital world

(#4527) Vandit. válasza m4rc! (#4526) üzenetére


Vandit.
addikt

Nem tudom mennyit szánsz rá,de jó cucc az fix. :K
Csak sok víz kell hozzá. ;]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4528) ithomas válasza m4rc! (#4526) üzenetére


ithomas
őstag

Hát én tuti nem vennék ilyet.Sima kreatin+egy csomó szőlőcukor.Ehhez képest baromi drága.

Real eyes realize real lies!

(#4529) m4rc! válasza Vandit. (#4527) üzenetére


m4rc!
őstag

13. haviból futni fogja ;) A 6 kilósat terveztem ;]

szerk:ittomas: hmm elgondolkodtató eddig 1-1 ;]

[ Szerkesztve ]

We are analog players in a digital world

(#4530) Vandit. válasza m4rc! (#4529) üzenetére


Vandit.
addikt

Storm+shock Theraphy és töltéshez még adsz egy kis monohidrátot,feltéve,ha ezzel töltesz. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4531) Bubee82 válasza m4rc! (#4526) üzenetére


Bubee82
őstag

Ne vegyél. Van már annál normálisabb kreatin készítmény is. Annyi cukor halál. Utáltam mint a szart. Jóhogy nem lesz cukorbeteg tőle az ember :U

Egyébként nekem ez a Cell-tech is kurva gyanús... Az majdnem ugyanaz mint a Trans-x, csak drágább. Ha valaminek akkor ennek az MT terméknek a marketinges szövegét tuti nem veszem be. Tudomány ide vagy oda a cukor cukor marad.

[ Szerkesztve ]

(#4532) m4rc! válasza Vandit. (#4530) üzenetére


m4rc!
őstag

"Storm+shock" Ezek mik :B ? Sry de nemvágom...

Bubee82: akkor mit ajánlasz?

[ Szerkesztve ]

We are analog players in a digital world

(#4533) ithomas válasza Vandit. (#4530) üzenetére


ithomas
őstag

Én is ilyenekbe gondolkodnék ha kreatinról van szó.
Manapság sokkal jobb /modernebb kreatinok is kaphatóak a monohoz képest,amikhez nem feltétlenül kell már egy kiló cukor hogy jól felszívódjon!
Storm/Attack/Xpand...én ezekből válogatnék...nekem ebből a középső nagyon bevált,a többit még nem próbáltam,de összetételük alapján nem lehet rossz !

Real eyes realize real lies!

(#4534) Vandit. válasza m4rc! (#4532) üzenetére


Vandit.
addikt

Storm
Shock Therapy
Amúgy tölteni pump/trans fx-el is lehet szerintem.

Bubbe: Lejjebb azt is ajánlottam. ;)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4535) Bubee82 válasza m4rc! (#4532) üzenetére


Bubee82
őstag

Aminostar monohidrát
VPX CEX - ha a pénzed engedi
Scitec - Vitargo CRX + mellé monohidrát
Universal - Storm
Scitec - Attack -> bár nekem nem jött be, de sokaknak igen
Gaspari - SizeON -> szintén nem olcsó viszont jó lehet

Vandit:

Mér olyan drága cuccal akarnál tölteni amikor ott a monohidrát? Épp az a lényeg h olcsóbbal feltölt, drágábbal fenntart, nem? :U

Feljebb, nem? :D Amúgy akkor meg most minek mondasz mást? :D

[ Szerkesztve ]

(#4536) Vandit. válasza Bubee82 (#4535) üzenetére


Vandit.
addikt

Ha a keret megengedi a pump fx szerintem még belefér és ahhoz sem kell cukor.
5 napos töltési idővel 25 napra elég.Csak,hogy tudjon választani. :)

Szerk: Szerinted nem éri meg?Jobban hasznosul és nem kell cukor sem.Amúgy próbáltad?

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4537) Bubee82 válasza Vandit. (#4536) üzenetére


Bubee82
őstag

Aha, értem :U :D

Nem hinném h jobban megérné. A cukros részről meg annyit h ha edzés után turmixot eszik akkor mi a gond? Bele a kreatin oszt jónapot. Én még anno amikor az első pezsgőkreatin kijött a Pump-Sport, le voltam döbbenve h milyen durva. Azóta is istenítem és lehet h újra meg fogom próbálni. Aztán kipróbáltam a Pump-FX-et de az fel se ért hozzá, a Trans-FX meg amint megittam jött is ki belőlem. 1-2 perc múlva olyan zöldet fostam tőle mintha spenót jött volna ki a valagamon :Y

Nem mondom h a monohidrátnál jobb nincs, mert van, de azért nem kell eltemetni, mert sok új generációs kreatin lószart se ér.

[ Szerkesztve ]

(#4538) m4rc! válasza Bubee82 (#4535) üzenetére


m4rc!
őstag

Na bakter most aztán mondtatok annyit...(hála :R )ezek után végképp nem tom mit vegyek...
Végülis ha azt veszem, hogy kb. 20k lenne a Trans-x és ennyiből majdnem kijön a Storm + Shock Therapy, neház ügy :B

We are analog players in a digital world

(#4539) Vandit. válasza m4rc! (#4538) üzenetére


Vandit.
addikt

Amúgy szerintem vehetnél még kapszulás etil-észtert is kreatinba.3.5k és 120 kapszula.Azt szeded töltéshez mondjuk.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4540) bandus válasza m4rc! (#4538) üzenetére


bandus
veterán

nem nehéz, egyértelműen az utóbbi, énis ezt fogom kérni kisJézustól :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4541) Bubee82 válasza Vandit. (#4539) üzenetére


Bubee82
őstag

Ehh.. Ahelyett h itt összevissza ajánlgatsz mindent, inkább vegye meg a Stormot + a Terápiát és használja a leírtak szerint. Amúgy se nagyon értem minek cseszekedni a töltögetéssel. Nyomja ez a kettőt oszt kész.

Mind a kettőből mehet akár 2 adag is. Ha az nem jó akkor semmi se :U

[ Szerkesztve ]

(#4542) Vandit. válasza Bubee82 (#4541) üzenetére


Vandit.
addikt

Már bocsi,de nem összevissza ajánlgatok. :( Viszont a cex szerintem jó és 3500.- 40 adag.Tölteni bőven jó. :P
Különben meg vegyen stormot és therapy-t sé kész.Sőt mindneki azt vegyen. ;]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4543) m4rc! válasza bandus (#4540) üzenetére


m4rc!
őstag

Ja végülis 20k+-ból elvagyok 50 napig..meg még veszek egy Massive Whey Gainer-t..
Adagolás meg annyi, hogy: edzés előtt shock therapy, edzés után storm?

Bubee82, Vandit.: jól van úgy lesz!!

[ Szerkesztve ]

We are analog players in a digital world

(#4544) Vandit. válasza m4rc! (#4543) üzenetére


Vandit.
addikt

Jah,de Therapy csak edzésnapon.Legalábbis én így csinálom most.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4545) Bubee82 válasza Vandit. (#4542) üzenetére


Bubee82
őstag

Nincs bocsi :U Lehet ha kipróbálnád a Cex-et akkor kb azon az állásponton lennél mint a Glutamine-SR-el, csak úgy szólok :U Azzal nem kell tölteni, mert elég kemény cucc :U De egy ilyen magadfajta mellényes ördög honnan is tudhatná? :U ;]

(#4546) Vandit. válasza Bubee82 (#4545) üzenetére


Vandit.
addikt

:O
Ne viccelj cex-et szedek.Persze nem a VP-s fajtát,hanem a szájteket,bár nem hinném,hogy sokkal rosszabb,mint a VP féle.
Igaz is nem tudok semmit sem. :( :)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4547) Bubee82 válasza Vandit. (#4546) üzenetére


Bubee82
őstag

Te most miről is beszélsz? :F :F :F

(#4548) Manitou válasza Bubee82 (#4547) üzenetére


Manitou
addikt

Arról, hogy nem értesz hozzá. :U :( Viszlát ;]

(#4549) Bubee82 válasza Manitou (#4548) üzenetére


Bubee82
őstag

Te jobb ha kussba maracc és visszamész oda ahonnan gyütté :U ;]

(#4550) Manitou válasza Bubee82 (#4549) üzenetére


Manitou
addikt

:Y :D De bunkó vagy :( :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.