Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4201) Bubee82 válasza God Vazzeg (#4200) üzenetére


Bubee82
őstag

(#4202) Markgx10 válasza Woodslave (#4197) üzenetére


Markgx10
őstag

Én sem hiszem el, legalábbis nehezen, mert amikor a diéta első hetében lemegy 3kg és azt mondjátok, hogy ürül (nem kiürült) a glikogén, azért a nagy súlyvesztés, akkor az a 8gr tényleg krva kevésnek tűnik :U

(#4203) Bubee82 válasza Markgx10 (#4202) üzenetére


Bubee82
őstag

Talán ki kellene próbálni és utána hitetlenkedni :U

(#4204) SCRIPT


SCRIPT
tag

Sziasztok!

Eladó:
1db Cytogen Milk&Egg 4 kg-os Protein 10000Ft (16500Ft helyett)
1db Scitec Creatin Monohydrate 300gr. 2500Ft (4000Ft helyett)

Mind a 2 bontatlan!

Üdv!

(#4205) Markgx10 válasza SCRIPT (#4204) üzenetére


Markgx10
őstag

Budapesti vagy? A fehérje érdekelne, ha tényleg bontatlan, akkor megvenném :U

Bubee: Csak azt akartam, hogy Wood érezze, vannak még barátai, egyébként krvára nem érdekel a téma :D

[ Szerkesztve ]

(#4206) Vandit. válasza God Vazzeg (#4199) üzenetére


Vandit.
addikt

Ez megteszi? :F

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4207) Woodslave válasza Bubee82 (#4203) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az hogy mit érzel, meg hogy mi van az lehet két külön dolog.
Nem azt mondom hogy a glut nem jó, bár még soha nem próbáltam külön, csak ami a fehérjeporban van.

Márk: köszi :C :Y :DD

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4208) God Vazzeg válasza Vandit. (#4206) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Egynek jó, köszi :R

(#4209) Vandit. válasza Woodslave (#4207) üzenetére


Vandit.
addikt

Akkor próbáld ki és megérzed a különbséget. ;)

God:Nincs mit.Hasznos kis cikk szerintem.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4210) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Egy éve sajnos abba kellett hagynom az edzést, azóta felszedtem majdnem 20 kilót (sajna nem izomban...) Most ismét elkezdtem. Arra lennék kiváncsi, hogy menyi idő után lehet visszakpani a régi alakom? (mármint, ilyenkor hamarabb össze tudja szedni magát az ember és visszajön a régi forma, vagy mindent kell kezdeni teljesen az elejéről?
ELőre is köszi

(#4211) Woodslave válasza qpakcovboy (#4210) üzenetére


Woodslave
nagyúr

bírom ezeket a kérdéseket. Mit akarsz? Ha azt mondjuk hogy persze 2 hónap alatt a régi elszel, akkor örömmel belevágsz, ha meg azt mondom, hogy legalább annyi idő, mig a 20 kiló felszaladt, akkor elmegy a kedved az egésztől?
Vágj bele, nem hülyeség az izommemória, bár 1 év az sztem olyan mintha teljesen újra kezdenéd.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4212) csudri


csudri
őstag

Tegnap megnéztem a Németh Pistis Gyurmákat! Hááát, pfff! Lauterrel jobb volt, nem volt ekkora arca! De hogy már magyar műsorban is Namat, a pofám leszakad! :(((

(#4213) L|zsidoboz válasza csudri (#4212) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

A Drugs Bunny talán magyarosabb? :U :DDD

Good to be good, but better to be lucky.

(#4214) Markgx10 válasza Woodslave (#4211) üzenetére


Markgx10
őstag

Tök mindegy mit mondasz, rád úgysem hallgat senki :( :U ;]

(#4215) qpakcovboy válasza Woodslave (#4211) üzenetére


qpakcovboy
őstag

a 20 kilót nem két hét alatt szeretném ledobni, kicsit hülyén fogalmaztam.

Igazából arra voltam kiváncsi, hogy pl amikor abbahagytam akkor fekve nyomtam 110-et, tegnap lementem az első edzésre és 60-nál már elfáradtam (hozzáteszem ,hogy egy évig még a busz után se futottam) , hogy újra 110 legyen kell nymoni megint 2 évig, vagy fél év után össze tudom magam szedni?

(#4216) Woodslave válasza Markgx10 (#4214) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tudom, elég rám nézni ;]
Bár most a teremben már kétszer is kérdeztek tőlem. :C De most qrva HC vagyok, mert hosszúnadrágban meg pulóverben edzek. De most jól megy 2 hete kezdtem, 2 kiló tömeget növeltem :D
Azt nem értem, hogy kb ugyanannyi kajával, mint nem edzéskor, tök jól zsírosodok edzés mellett. Te, mint középkorú férfi mivel magyarázod ezt a nálad is nagy valószínűséggel lévő jelenséget? :U ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4217) Markgx10 válasza qpakcovboy (#4215) üzenetére


Markgx10
őstag

Fél évnél kevesebb is elégg, sztem 3 hónap alatt megy megint a 110, fél év múlva már több is. :U

A súlyfelesleg leadásra meg azt szokták mondani, hogy annyi idő alatt tudod rendesen leadni, mint amennyi idő alatt felszedted, egyébként meg diétánál azt mondják, hogy heti 1kg-ot lehet zsírból fogyni. A többiek majd pontosítanak.

(#4218) Markgx10 válasza Woodslave (#4216) üzenetére


Markgx10
őstag

:D Szóval, azt vettem észre én is, hogy a súlyom nem nő, nem csökken, akkor egyre szarabbul nézek ki, egyre több a zsír mind kevesebb izom mellett. Amikor valamit szedek akkor kicsit jobb a helyzet, de már akkor sem olyan mint régen :( :D

(#4219) csudri válasza Markgx10 (#4218) üzenetére


csudri
őstag

Háhá, ismerős! Hónapok óta nem edzek, a súlyom nem változik, de jóval szarabbul nézek ki.

Szerintem nem is tudnék felmenni a Tajgetoszra, hogy ledobjanak! :DD

(#4220) Markgx10 válasza csudri (#4219) üzenetére


Markgx10
őstag

Az a baj, hogy én még edzek is mellé :Y :DDD , mégis egyre szarabb vagyok, no majd jövő márciusban belehúzok, találok már valami SZERT :D

(#4221) mazda626 válasza Boci_83 (#4186) üzenetére


mazda626
addikt

Erős vagyok-e? Hmm.
Gyúrós topik, gyere ki a hóra vazze. Lezúzlak mindannyiótokat. :DD ;] ;] :P :)
Egyik haverom pedig tömeget szeretne növelni, Volumass 35-öt nézett ki, az ára is elég jó. Mi a véleményetek róla? Lehet szedni mellette mást? Kreatint? Egyéb szereket?

(#4223) L|zsidoboz válasza mazda626 (#4221) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Mást nem lehet hozzá szedni, mert ki fog nőni egy orr a homlokán. :(

Vol35 egy táplálékkiegészítő, kreatin meg van a húsban is... Tehát ezek után szted szedhető mind2, sőt még más is hozzá?... :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#4224) mazda626 válasza L|zsidoboz (#4223) üzenetére


mazda626
addikt

Értem, akkor húst hússal, tájékoztatónál meg az volt, hogy lehet mást is. Max elkap a ciframénykű. :( :D
Ajjaj, pattanásra vigyázni kell, de azt meg ki lehet nyomni.

(#4225) God Vazzeg válasza mazda626 (#4224) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Szemedet is ki lehet nyomni, de mégis csak kellemetlen :D

(#4226) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

(#4227) mazda626 válasza God Vazzeg (#4225) üzenetére


mazda626
addikt

Így van, mondjuk elég rossz lehet egyfolytában "No Signal" feliratot látni belülről.
Van itt olyan, aki meg tudja forgatni a szemgolyóját úgy, hogy látja másik oldalt? :R

(#4228) Boxer001 válasza God Vazzeg (#4226) üzenetére


Boxer001
veterán

Már megint a beszólásra jövök haza. :(( :D Gyűlöllek titeket patkányok. ;]
mazda626
Ha gondolod segítünk rajta, hogy neked sikerüljön. ;] Azt mondjuk nem értem, hogy ki hívott ide. Viszlát és ADKA. ;]

(#4229) mazda626 válasza Boxer001 (#4228) üzenetére


mazda626
addikt

Maga az Úr küldött ide kedves Boxer001, hogy megszabadítsalak Titeket bűneitektől, és rendbetegyem ezt a fertőt, valamit kimossam a koszos szátokat. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4230) Boxer001 válasza mazda626 (#4229) üzenetére


Boxer001
veterán

Az Úr téged a búbánatba (gyönyörűen fogalmazva) küldött, eltévesztetted a házszámot. ;]
FrUzsi
Ne magadból induljál már ki pelyhesfaxú. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4231) L|zsidoboz válasza God Vazzeg (#4226) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ez tényleg Boxi. Büdös és zaklat. :DDD
Mondjuk nem tudom, hogy ki vinné haza, mikor még nem is szobatiszta... :U ;]

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#4232) harry válasza mazda626 (#4221) üzenetére


harry
veterán

Ezek nem 'szerek', ezek (koncentrált) kaják, kaja kiegészítők -> alapismeretek.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4233) mazda626 válasza harry (#4232) üzenetére


mazda626
addikt

Oké, átolvasom az egészet. Szernek mi nevezhető? Orosz fagyálló vodka?

(#4234) Bibby


Bibby
addikt

Meddig lehet tárolni hűtőben fagyasztás nélkül a csirkét?

Ελευθερια η θανατος

(#4235) L|zsidoboz válasza Boxer001 (#4230) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Nem, én csak a tényeket közlöm. :(((

Jöttél ezzel a mesével, hogy nincs kedved terembe járni... :U
Valójában meg kitiltottak, mert minden fekpad lábát lehugyoztad, hogy megjelöld a területed.
Ezt addig el is nézték, amíg azt hitték fogyatékos vagy, meg sem kellett játszanod magad. Csak akkor váltál gyanússá, mikor kiskegyeddel a hónod alatt tipegtél be a terembe a rózsaszín papucsodban.

De így, hogy látom, a szomszéd kutyákat is zaklatod, azt kell hogy mondjam, szánalmas vagy. :( :(

Bibby: amíg meg nem romlik. ;]

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#4236) harry


harry
veterán

Hol most a legolcsóbb a csirkemell filé? Asszem a környéken piacon van 1100ért, ennél olcsóbban nem nagyon lesz sztem. Haverokkal tervezünk venni nagyobb tételben (~50kg, mert miért ne). Érdemes lehet esetleg keresni vm nagykert vagy feldolgozó üzemet? Bár kétlem, hogy lenne BP-en, rendelni nem akarok, így marad piac/kisker. Vagy egyéb ötlet, hogyan érné meg beszerezni husit nagyobb tételben?

Bibby - úgy tudom ~2-3 nap.

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4237) qpakcovboy válasza harry (#4236) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Nem mindíg az olcsó a jó, Pesten megkapod a tápos csibét a Tescoban 800-ért. Érdemes elmenni kicsit távolabb, pl Gyömrő, Mende, Nagykáta, stb... Ott aránylag jó minőséged adnak korrekt áron. Ekkora tételnél érdemes kicsit autózni, szerintem megéri.

(#4238) Boxer001 válasza L|zsidoboz (#4235) üzenetére


Boxer001
veterán

Nagyon unatkozol? :U Mekkora faszságokat tudsz összehordani bazzeg. :Y

(#4239) Woodslave válasza qpakcovboy (#4237) üzenetére


Woodslave
nagyúr

el vagy tévedve rendesen, a tecsóban 1400,-Ft legalább, legalábbis vidéken, de a piacon ugynúgy 1500,-Ft. A tojás meg 30. Pofám leszakad, mondjuk nem is ettem csmellett jó ideje, legalábbis amit itthon készítettem el. :(

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4240) Bubee82 válasza Woodslave (#4239) üzenetére


Bubee82
őstag

Ööö.. Akciósan lehet h 1400... Ha nem akciós éppen akkor 1800 :(

(#4241) God Vazzeg válasza Woodslave (#4239) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jaja, 1400 a legolcsóbb felénk is :( És állítólag drágulás várható :U Miért nem vagyok meglepve? :F Lassan a kiváltságosok tudnak csak húst enni, bár ahogy elgondolkoztam hirtelen minden qrva drága :O

Bubee: akkor meg pláne :W

[ Szerkesztve ]

(#4242) Möhe


Möhe
addikt

[Möhe]
[Möhe]
Én volnék most 2 hónap emelgetés után és azon filózok, hogy ugye először tömegelni kell aztán szálkásítani. Nekem alapból zsírosabb a formám,és eddig megvoltam győződve arról hogy tömegelnem kell,és aztán szálkásítani. De kicsit olvasgattam és kicsit kezdek más szemmel nézni erre a tömegelésre.Nektek mi a véleményetek erről? (kis komolyságot ha kérhetem ;] ) :R

[ Szerkesztve ]

(#4243) Woodslave válasza Möhe (#4242) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sztem tömegejjé

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4244) Bubee82 válasza Woodslave (#4243) üzenetére


Bubee82
őstag

Sztem te meg ne fürgyé' le. Hajat pláne ne mossá' mer az meg hiányzik :( :U ;]

[ Szerkesztve ]

(#4245) Woodslave válasza Bubee82 (#4244) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:o :))

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4246) God Vazzeg válasza Möhe (#4242) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én a régi iskola híve vagyok, először tömeg, utána szálka. Neked alaposan tömegelned kellene a képek alapján ;) :D

(#4247) Möhe válasza God Vazzeg (#4246) üzenetére


Möhe
addikt

186-88 vagyok most. Volu35 napi 2 adagban? A napi kajám sztem rendben van de azért hátha nemstimmel valami.:
kb7.30: reggeli- 130g zabpehely
kb11: 150g csirke+150g rizs
kb14.30: 150g csirke+ 120g rizs
kb17:150g csirke+ 120g rizs
kb20: 120g csirke+100g rizs vagy zabpehely
Edzés jelenleg az heti 3 alkalom de szeretném 4re emelni, hamár csinálom akkor legyen ahogy kell. Mit kéne javitani ezen,hogy ne csináljak fölösleges pénzkidobást illetve hatákony is legyen ?

(#4248) L|zsidoboz válasza Boxer001 (#4238) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Nem unatkozom, csak a lelkiismeretem nem hagy nyugodni addig, amíg nem írom le az igazságot. ;) ;]

Csirke: Szegeden is 1300Ft-tól kezdődik a legolcsóbb helyen tudtommal.
Én minden második nap halat eszem, azzal kompenzálom a csirke magas árát.

Good to be good, but better to be lucky.

(#4249) Boxer001 válasza L|zsidoboz (#4248) üzenetére


Boxer001
veterán

Elég sok ilyen barom agyszüleményed volt mostanság, valamivel igazán lefoglalhatnád magad napközben, elég pihentagyú vagy. :U ;]
Csirke árára:
amióta ilyen drága lett (a pulykára is értem), annyira sajnálom rá a pénzt, hogy nem sűrűn veszünk, pedig én is tudnék folyton húst enni...a boltban én szoktam mondani a páromnak, hogy nem kell...(nem a faszt :(( )nagyon szép ez az országra nézve, képzelem hány ember lehet így. :( Rengetegen olyanok, akik tényleg nem tudják megvenni. Mi megtehetnénk, csak azt a vagyont, amit erre "basznánk el", inkább félrepakoljuk. :U (annak reményében, hogy hamarosan azt, és annyit ehetek majd, amennyit tudnék, és akarok is :(()
Most lehet azt mondani, hogy a "szemét" kajákkal még drágábban jövünk ki, blabla...nálunk ez biztosan nem igaz.

[ Szerkesztve ]

(#4250) L|zsidoboz válasza Boxer001 (#4249) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Tudod, az emberi hülyeség határtalan, de az én célom ezt mégis túlszárnyalni. :K :D

Van már terv, hogy konkrétan hova akartok menni, vagy csak el innen? :U

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.