Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4151) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

en meg ma kezdtem el szedni egy winstrol nevu aminosavat.
most mar 3 fele van. remelem igy nem zuhanok ossze a dietaban ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4152) csudri válasza penene (#4150) üzenetére


csudri
őstag

Nana! Nem mindig az nyer, akinek nagy combja van! 2003-ban az atlétika vb-n a 100m-t az a Kim Collins nyerte, aki a leggirnyóbb volt a döntőben! Szerintem is az arányokra kell inkább figyelni, nem pedig arra, hogy bazinagy combja meg vádlija legyen!

(#4153) Boci_83 válasza L|zsidoboz (#4144) üzenetére


Boci_83
őstag

Egész nap a hatása alatt leszek.. kurva szar nap elé nézek. :DDD

**********

(#4154) Markgx10 válasza BÁ Nutrition (#4151) üzenetére


Markgx10
őstag

Ökör ;] Sok sikert a diétádhoz. :R

Boxi: A tavalyi kórházas kiruccanásomkor kattant ki valami a gyomromban, azóta többet voltam beteg (mind a gyomorral összefüggésben) mint az utóbbi 10 évben összesen. Nehogy azt hidd, hogy én örülök ennek. :D

(#4155) L|zsidoboz válasza csudri (#4152) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Jaja. Sztem Tim Montgomerynek, Justin Gatlinnak vagy Tyson Gaynek sincs aránytalanul nagy lába.

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#4156) God Vazzeg válasza Markgx10 (#4154) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Vegyé normaflore-t :D

(#4157) AMD Power válasza Lavves (#4149) üzenetére


AMD Power
titán

Jó ez az oldal.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4158) Markgx10 válasza God Vazzeg (#4156) üzenetére


Markgx10
őstag

Tudod mennyit megittam már abból? Pfff. Többet mint fehérje turmixot, aztán mégsem lett jobb :( Normaflore, Normolyt és egy erősebb hasfogó sajnos mindig van otthon :O :D

(#4159) macikos


macikos
addikt

Nem akarok itt reklámot csinálni...

Az On fehérje a BBShop-ban 29.300Ft, míg a sportika-n 21.760 Hopppá!!! Ráadásul gyűlik is a kedvezmény, nem úgy mint a BBshopban, ahol eltűnt vagy mi.

(#4160) ithomas válasza macikos (#4159) üzenetére


ithomas
őstag

A Sportikánál azért kerül ennyibe,mert ők még mindig a nyári ON raktárkészletet szórják ki,ami valószinüleg rájuk rohadt,hiszen sehol sincs a forgalma a BBshophoz képest.
Ha új szállítmányt rendelnek majd,akkor ott is közel 30k lesz...ebben biztos lehetsz.

Real eyes realize real lies!

(#4161) L|zsidoboz válasza macikos (#4159) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Sztem itt senki sem vesz BB-ből ON-t. ;)

De ha látsz mást is olcsón, reklámozd nyugodtan, nem hinném hogy valaki megharagszik, ha spórolhat. :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#4162) harry


harry
veterán

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4163) BÁ Nutrition válasza csudri (#4152) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem azert tehetseg is kell hozza :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4164) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag

Köszönöm szépen a válaszokat!

Tehát akkor születni kell a gyors sprintre :)

Original's never fit - Socket 370

(#4165) AMD Power


AMD Power
titán

Ezekhez mit szóltok. Vélemény vagy tapasztalat..!?

Amino 2300
Crea Force Tablets
100% Creatine rágótabletta

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4166) AMD Power válasza AMD Power (#4165) üzenetére


AMD Power
titán

Hát talán inkább az Amino kéne nekem. Hízni már nem nagyon szeretnék. Inkább csak izomzatomat szeretném növelni. Több izom kevesebb zsír....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4167) Zomb€€ válasza macikos (#4159) üzenetére


Zomb€€
őstag

Sportika? Tessék egy elégedett vásárló
1. felvonás
2. felvonás

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#4168) AMD Power válasza AMD Power (#4166) üzenetére


AMD Power
titán

Lehet ,hogy nekem ez kéne inkább...

Super Amino 4800

növekedési hormon kiválasztását, mely a zsírmenets izomszövet kialakuláshoz vezet

Ez kéne nekem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4169) Coyot válasza Zomb€€ (#4167) üzenetére


Coyot
őstag

Szerintem meg rendben van 4szer rendeltem eddig onnan ON-fehérjét(kár h nem én ettem meg mindet:D), és minden rendben volt korrektek voltak mindig, és pontosak.
Egyszer várni is kellett mert nem ért ide még az új áru, szóval nem tudom mennyire igaz h a nyári készletet árusítják.

Má' nem

(#4170) Bubee82 válasza AMD Power (#4168) üzenetére


Bubee82
őstag

Lehet neked inkább egy kis processzor upgrade kéne, h jobban tudjad futtatni az olyan programokat amelyek az élettan és a kémia, valamint a biológia nyelvén íródtak :U ;) :K

(#4171) mazda626


mazda626
addikt

Sziasztok!
Növekvő kockahasat hogyan lehet a legegyszerűbben lenyomni? :((( :D

(#4172) harry válasza mazda626 (#4171) üzenetére


harry
veterán

Ha tajgetoszról leugrasz. Viszlát :U ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4173) mazda626 válasza harry (#4172) üzenetére


mazda626
addikt

Azt hittem elég, ha boxzsákot játszok. Szia! :U ;]

(#4174) Zomb€€ válasza mazda626 (#4171) üzenetére


Zomb€€
őstag

Itt a megoldás. Ha sokat van a hasadon,még a melled és a kezed is szén szálka lesz a hővezetésből következően.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#4175) AMD Power válasza Bubee82 (#4170) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor ezt most fordítsd le nekem. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4176) harry válasza mazda626 (#4173) üzenetére


harry
veterán

Vannak ilyen téves elképzelések sajnos, de a hegyi levegőnél semmi sem jobb :D

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#4177) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]

nem voltam fodrasznal 4 honapja.
:DDD

ha tud valaki errefele vmi olcsobbat akkor szojjon

amugy mar 2 napja dietazom. eddig jol birom:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4178) csudri válasza BÁ Nutrition (#4177) üzenetére


csudri
őstag

Jó sápadt vagy! Te is szeded a Jacko-kox-ot? ;]

(#4179) BÁ Nutrition válasza csudri (#4178) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az nem tom mi. en amugy is naturalba nyomom :U

:B de ha tudsz szerezni olcson akkor kuldhetsz egy kurara valot ;)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4180) m4rc!


m4rc!
őstag

Aminósavaból milyet ajánlotok?
Mert mióta esténként nem dobok be pár tablettával hiány-érzetem van :DDD
Hatását mondjuk máig nem sikerült észrevennem.. :P

We are analog players in a digital world

(#4181) BÁ Nutrition válasza m4rc! (#4180) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

olyat ami rozsaszinu es 5szog alaku :DDD
es egy s betu van belevesve ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4182) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#4177) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Vállba te is remek vagy mint én :DDD

(#4183) God Vazzeg válasza m4rc! (#4180) üzenetére


God Vazzeg
veterán

"Hatását mondjuk máig nem sikerült észrevennem.. :P"
Akkor jó az adagolás :DDD Márcsak mert semmi hatása az aminonak, hacsak nem megfulladsz tőle ;) :D

(#4184) m4rc! válasza God Vazzeg (#4183) üzenetére


m4rc!
őstag

Akkor kb. faszság szednem :F
Na mind1, csak jó lenne vmit esténkét bedobálni még, mer a vitamin meg a Joint Health kevés...még jó lenne vagy 3-4 tabi oda ;] :DDD

We are analog players in a digital world

(#4185) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#4182) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

masik kepen kicsit jobb.
de az igaz hogy az egyik erossegemet felfedezted a sok kozul ;]

szoval fodrasz?

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4186) Boci_83 válasza BÁ Nutrition (#4185) üzenetére


Boci_83
őstag

Hol az a másik kép??

Mazda626: Ha erős vagy maradsz a topicban, ha nem akkor nem biztos hogy sokáig húzod, és nem feltétlenül a fizikai erő a lényeg itt.... :DDD

Tényleg nem ér semmit az aminó?? Mert akkor veszek még én is ha ez elfogy, tök jó hogy kettőt kell nyelni hogy egyszer lemenjen a torkomon... :DDD

**********

(#4187) God Vazzeg válasza Boci_83 (#4186) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A nagytabis amino szvsz semmit se ér, inkább tolj egy turmixot ;) A folyékony viszont jó lehet edzés előtt/után, mikor gyorsan kell az aminosav, kérdés megéri-e a plusz költséget :U

(#4188) Boci_83 válasza God Vazzeg (#4187) üzenetére


Boci_83
őstag

Nem tudom minek köszönhető, hogy az aminonak-e, vagy a Myomax-nka, de mintha engem betöltene rendesen. Az nagytabis amino ha egyről beszélünk a Scitec-es aminóról jókat hallottam, és olvastam. Ha elfogy a nagy doboz meglátjuk ért-e valamit.

Ja. Egy ilyen intelligens aminot kaptam ajándékba a legutóbbi csomagomhoz. Még nem mertem felbontani. Félek a kellemes izétől... :DDD

**********

(#4189) Woodslave válasza AMD Power (#4175) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én úgy fogalmaztam volna, hogy kérj a Mikulástól, ha ezt a szöveget elhiszed ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4190) Woodslave


Woodslave
nagyúr

de komolyan, most nem számolom ki, de gondolom a számok az amino mögött az adagban található aminósav súlyára utalnak, nem, namármost 2-3gramm aminósavtól mit várhat egy 90 kilós ember? Én nem értek hozzá, de azt is kétkedve olvasom, hogy 10 gramm glutamin belölti a glikogénraktárakat edzés után. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4191) Vandit. válasza Woodslave (#4190) üzenetére


Vandit.
addikt

Glutamin
Nem értem miért hihetetlen. :F

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4192) Woodslave válasza Vandit. (#4191) üzenetére


Woodslave
nagyúr

8 gramm!! Szted 8 gramm akármi elég egy lábedzés során lemerül glikogénraktár visszatöltésére? A mennyiség röhej, a tudományos blablaát meg nem olvastam el :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4193) Vandit. válasza Woodslave (#4192) üzenetére


Vandit.
addikt

Gondolom a 8 gramm egy átlagos súlyú(ami nem 100 kiló ;] ) emberre vonatkozik.
Honnan tudod mit csinál a szervezet 8 gr. glutaminból?
"A szabad aminosavak hatvan százaléka glutamin formájában van jelen és normális feltételek között a testünk képes eleget termelni belõle."
Tehát ha 100 kiló vagy nyilván arányosan több glutamint tárolsz,mint egy 60 kilós,mivel konstans a glutamintárolás %-a,ezért mindegy hány kilósan szedsz 8 grammot,úgyis ugyanannyit tárolsz.Remélem érthető voltam. :)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4194) AMD Power válasza Woodslave (#4189) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem az edzés adjameg ezt de egy kis segitség sose rossz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4195) God Vazzeg válasza Woodslave (#4192) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Bazze, és de! Én próbáltam diétában, a scitec glm nagyon fasza volt, edzés előtt/után toltam belőle (néha ájszakára is :D), és érezhetően feszesebb volt az izom, olyan mintha CH-val be lennél töltve. Az igazsághoz hozzátartozik hogy én 2 evőkanállal raktam a turmixhoz, az lehet h nem 8g :D

(#4196) God Vazzeg válasza Boci_83 (#4188) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Myomaxtól nem csoda ha betöltődsz, arra való :D Az amino egyébként nem betöltésre való, hanem szabad amonosav, olyan mintha innál egy fehérje turmixot, csak nem kell emészteni :U 2-3g nem elég belőle, amino tabit 8-10-esével szokták bekapkodni, de szerintem pénzkidobás. Akkor már edzés előttre/utánra folyékony amino, annak van értelme is :D

(#4197) Woodslave válasza Vandit. (#4193) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mit csinál belőle? Tényleg érdekel..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#4198) Vandit. válasza Woodslave (#4197) üzenetére


Vandit.
addikt

Már lehet,hogy volt,de ismétlés a tudás,mint tudjuk. ;]
És valóban érzed a glutamint még lábedzés után is.Igaz én mindig 10 g-t szedtem edzés után+ami a fehérjében van. :DD

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4199) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Valaki ha olvasott jó cikket ami a májértékek változásával foglalkozik edzés hatásásra, az linkelje má be, egy havernak kellene, mert el akarják temetni :D

(#4200) God Vazzeg válasza Woodslave (#4197) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.