Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4551) m4rc!


m4rc!
őstag

Nabazmeg, hogy itt mindenből vita lesz... :DDD Mint egy nyugdíjas vagy pi..a klubba..

We are analog players in a digital world

(#4552) Vandit. válasza Vandit. (#4546) üzenetére


Vandit.
addikt

Arról,hogy ce-extrem-et szedek. :)
Zavaros voltam? ;]

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4553) bandus válasza Vandit. (#4552) üzenetére


bandus
veterán

így látatlanban arra tippelek, hogy ég és föld a kettő :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4554) Bubee82 válasza Vandit. (#4552) üzenetére


Bubee82
őstag

Ki a tököm beszél itt ce-extreme-ről? :F :W

(#4555) Vandit. válasza bandus (#4553) üzenetére


Vandit.
addikt

Etil-észter mindkettő.
Jah tudom,lehagytam egy betűt.VPX-CEX. :))

szerk: ..hát én.Mennyivel tud többet a VPX féle?Etil mind2 csak a vpx-ben van alfa "tudja mi a tököm" is,de legalább 5x annyiba kerül. :)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4556) m4rc! válasza Vandit. (#4555) üzenetére


m4rc!
őstag

Baszki nem mondjátok 35 rongy az a szar... :Y vazz mit tud? Van benne beépített TV? ;] :D

We are analog players in a digital world

(#4557) Vandit. válasza m4rc! (#4556) üzenetére


Vandit.
addikt

Szerintem kicsit túlzás az ára. :U
Ebből már egy gyengébb qra is kijönne,szerintem bár a tápkiegeket nem ismerem. :( :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4558) Lavves


Lavves
tag

Villámkérdés:
Hogy lehet eldönteni, hogy kb. milyen méretű
edzőkesztyű jó rám, mer' gőzöm nincs?
Vagy inkább bótba vegyem és próbáljam fel? :F
Csak van egy 1000ft-os utalványom amit el kéne használnom.

Most rendelnék egy ilyet:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4559) L|zsidoboz válasza Lavves (#4558) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Nekem is ilyen van. L-est vettem, de egy XLes sem lett volna rossz.
Ha leméred a csuklód és az ujjaid alatt a tenyered felületét, akkor én is lemérem az enyémet, és úgy tudsz viszonyítani.

Good to be good, but better to be lucky.

(#4560) Lavves válasza L|zsidoboz (#4559) üzenetére


Lavves
tag

Hát, ezt nem pontosan értem, hogy gondolod... :U
De ha erre gondolsz: a csukló-tenyér találkozástól
a tenyér-köépsőujj találkozásig ca. 10 cm. :)

Juteszembe, a shopban vajon cserélik a rossz méretet?

[ Szerkesztve ]

(#4561) L|zsidoboz válasza Lavves (#4560) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

[link]
Úgy ahogy az ábrán van, csak mérd körbe, ne csak az egyik oldalt.
Csuklódat szintén mérd körbe, mert a kesztyű csuklószorítós, így az is fontos.

MOD: azért nem elég a cikk szerint mérni, mert volt ugyanilyen márkájú kesztűm, csak más modell, abból az M-es is jó volt, ebből viszont kell L-es, de XL-es még jobb lenne...

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#4562) Bubee82 válasza Vandit. (#4557) üzenetére


Bubee82
őstag

Azért írtam h "ha megteheti". Csak ebben a fos országban ilyen kurva drága. Egyébként igazad van, de asszem erről is el lehet mondani h van pár ember akinek elég pozitív a véleménye róla.

(#4563) Lavves válasza L|zsidoboz (#4561) üzenetére


Lavves
tag

Köszi a linket :K
8,5 cm a szélesség. A gondom az, hogy nincs nálam szalag,
csak vonalzó :U
Így a csuklómat se tudom mérni, de az átlagnál vékonyabb.

(#4564) Vandit. válasza Bubee82 (#4562) üzenetére


Vandit.
addikt

Szerinted a sima etil-észter,mint a ce-extrem nem is ér semmit?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4565) Bubee82 válasza Vandit. (#4564) üzenetére


Bubee82
őstag

Sztem nem... A CEX is etil-észter, de az legalább műxik, a visszajelzések szerint. Ebben a CE-Exteme-ben nem bíznék annyira... De ne legyen igazam...

(#4566) Vandit. válasza Bubee82 (#4565) üzenetére


Vandit.
addikt

...hát nem tom,most már beszedem az fix. ;] Ennyit megér szerintem.Legalább placebó. :DD
Na,de ha a cex is etil-észter akkor mitől is jobb?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4567) L|zsidoboz válasza Lavves (#4563) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Enyém kereken 9, szóval én az L-est ajánlanám.

Good to be good, but better to be lucky.

(#4568) Bubee82 válasza Vandit. (#4566) üzenetére


Bubee82
őstag

Fogalmam sincs. Ez olyan mint a WP vs Nitrotech. Mert azért bármennyire is szokták hangoztatni h nincs különbség minőségben a fehérjék között, bizony van. Hogy hogyan csinálják azt nem tudom.

És bizony azért vannak olyan gyártók akik gyógyszerészeti techológiákkal dolgoznak.

[ Szerkesztve ]

(#4569) Lavves válasza L|zsidoboz (#4567) üzenetére


Lavves
tag

Köszi, már le is adtam a rendelést. :R

Bubbe:
Megvannak azoknak a sporttáplálkozásos könyveknek a címei,
amikről régebben írtál?

(#4570) Vandit. válasza Bubee82 (#4568) üzenetére


Vandit.
addikt

Oké,De vajon érezhető a különbség a WP és a Nitrotech között?Vajon megérzed,hogy jobban beépül vagy több épül be elvileg?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4571) Bubee82 válasza Lavves (#4569) üzenetére


Bubee82
őstag

Sajnos nincsenek :(

Vandit:

Nem tudom, de erre én is kíváncsi lennék. Egyébként ha jól tudom akkor pl Balla Yvette a mostani felkészülése alatt csak Muscletech termékeket használt és igen durva formát sikerült összehoznia. Lehet azt gondolni h ez reklám, de én úgy hiszem h a reklám mögött bizony sok igazság van. Van pár olyan ember itthon akik állandóan papolnak (versenyző is van köztük) h az extremefit által forgalmazott termékek szarok meg csak marketing semmi más, parasztvakítás stb. Hát nem tudom... Ezek az emberek pl azt mondják h minek aminosavat meg glutamint iszogatni edzés közben, hiszen csak a profik csinálják, meg minden ilyen drága tejsavót és még sok mást enni, amikor van olcsóbb is. És érdekes módon ezek az emberek állnak úgy színpadra, igen komoly gyógyszerkúrák után h kb ugyanúgy néznek ki mint tavaly. Ezután meg lehet nézni egy Németh Pistit és el lehet gondolkodni azon ahogy ő cselekszik és ahogy ő kinéz. Magáért beszél az h az aminosavas témát követően 1 kilót gyarapodott úgy h szinte zéró szénhidráton volt, versenyközeli formában...

[ Szerkesztve ]

(#4572) Lavves válasza Bubee82 (#4571) üzenetére


Lavves
tag

Ejnye, szedjed össze magad ;]

Beleolvastam odaát a diétás topicodba,
és írod, hogy újabban nem nagyon használsz tejsavó fehérjét.
De miért is?
Vagy írtad, csak én siklottam át fölötte? :F

(#4573) chop válasza csudri (#4025) üzenetére


chop
őstag

Ugy nekem is fajt, ahogy te csinaltad, szoval javaslom, hogy fogj egy rudat, pakolj ra par tarcsat, rakd a hatad moge (allva), es ugy mozgasd fel-le alkarbol. Igy nem nyirja annyira az izuleteket.

Egyebkent nekem miota nem edzek alkarra, jobban fejlodik.

Bazmeg, nem neztem a kurva datumot.

[ Szerkesztve ]

(#4574) Bubee82 válasza Lavves (#4572) üzenetére


Bubee82
őstag

Több oka is van:

1. Tejsavó helyett húst és tojásfehérjét veszek, amik az én meglátásom szerint sokkal komplettebb források mint a tejsavó, bár ez nem teljesen igaz. Függ a minőségtől is. De viszont egy korrekt minőségű savó kurva drága lett és még drágulni is fog.
2. Így ugyanúgy jövök ki anyagilag, talán 1 picit jobban is mintha tejsavót iszogatnék.
3. Most ki akarom próbálni tejsavó nélkül az egész dolgot, ugyanis én teljes mértékben a szilárd kajára teszem a voksot.

A tejsavó mellett egyedül a komfort és az íz szól, viszont előbbit - ami a fontosabb - ki lehet váltani tojásfehérjelével.

Szóval nekem az aminosavfedezet csak tojásból és húsból áll jelenleg (és egyelőre kiválóan elvagyok így, pedig még diétában is vagyok - Persze azért sokszor megkívánom, meg visszasírom a tejsavót, mert azért szerettem)

[ Szerkesztve ]

(#4575) Vandit. válasza Bubee82 (#4571) üzenetére


Vandit.
addikt

Aminosavas téma mit takar? :F
Például a HMB-t sem reklámozzák,igaz elméletileg nem is fontos annyira,de szar kajával elég jó erőt hozott anno,ráadásul a leucin metabolitja,ami meg tudjuk mit jelent.Csak sajna egyszerre jelent meg a kreatinnal,ezért felejtésbe merült.Az,hogy mit reklámoznak az egy dolog,attól még nem feltétlenül jó.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4576) Bubee82 válasza Vandit. (#4575) üzenetére


Bubee82
őstag

Edzés közbeni aminosav + ch + glutamin + esetleg bcaa iszogatás. Kiváló 5let és alkalmazom is majd, most egyelőre ch nélkül.

Az az alapja az egésznek h edzés közben a vér közel 80%-a az edzett izomcsoportban van és így ha tele van a vér tápanyaggal (amit nem kell emészteni hanem azonnal rendelkezésre áll) akkor elvileg igen nagy seggberúgást lehet adni az anabolizmusnak, hiszen az izom akkor kapja meg a sok tápanyagot amikor a legtöbbet képes felvenni és amikor a legnagyobb szüksége van rá.

[ Szerkesztve ]

(#4577) Lavves válasza Bubee82 (#4574) üzenetére


Lavves
tag

Ez elgondolkodtató, bár odáig nem tudom mikor jutok
el hogy tojásfehérjelét igyak :(
Bár lenmagolaj már megy üvegből ;]

A Nitro-Tech-nek meg most néztem az összetételét,
(sikerült párosítani a zárójeéleket :P ) és a "whey peptides"
van elsőhelyen, vagyis elvileg abból lenne benne a legtöbb?
Mert az még az ON-ban is csak épphogy van.
Talán (többekközt) ez lehet a "titka" :F
Így viszont annyira nem is drága, mer' ez elvileg már
majdnem olyan, mint a folyékony amino...

Vandit:
HMB-ről írhatnál még, mert mindenki mástól
azt olvasom, hogy totál hatástalan.
Szval érdekelne...

(#4578) Vandit. válasza Bubee82 (#4576) üzenetére


Vandit.
addikt

Aham.
Akkor jó,mert pont ilyet iszok csak amino nélkül. ;]Szerintem a hMB is mellé férne még,mivel az is gátolja az izombontást.

szerk: Olyan sokmindent nem tudok írni,nekem bejött úgy érzem és van olyan jó,mint a glutamin.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4579) bandus válasza Vandit. (#4578) üzenetére


bandus
veterán

még agyzuzo írta a boldog békeidőkben, hogy a hmb-vel hosszútávon nagyon fasza izomzatot lehet építeni.. csak hosszútávon kurvadrága :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4580) Bibby


Bibby
addikt

Mit lehet tudni a proformról?

A honlapjuk igényes, dehát a marketingnek nem hiszünk. Valaki ismeri bármely terméküket?

Ελευθερια η θανατος

(#4581) Vandit. válasza bandus (#4579) üzenetére


Vandit.
addikt

Jah,havi 7 rugó. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4582) L|zsidoboz


L|zsidoboz
őstag

Kreatint hogy célszerű szedni diéta alatt?
Van még itthon majdnem egy kiló, és nem akarom, hogy megromoljon.

Good to be good, but better to be lucky.

(#4583) chop válasza Bubee82 (#4576) üzenetére


chop
őstag

Ez ugye a Milos Sarcev-fele elmelet, aminek nincs nagyon tudomanyos hattere...

(#4584) chop válasza L|zsidoboz (#4582) üzenetére


chop
őstag

Sehogy nem celszeru szedni.

(#4585) Vandit. válasza chop (#4583) üzenetére


Vandit.
addikt

Biztos nincs.Próbáld ki. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4586) Vandit. válasza L|zsidoboz (#4582) üzenetére


Vandit.
addikt

Diéta alatt nem ajánlják a kreatint.Bár szerintem edzés utáni 5 g-től nem lesz "bajod" mivel,úgysem versenyre készülsz. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4587) Boci_83


Boci_83
őstag

Nah most aztán tényleg jól összekevertétek a gondolataimat...
Szóval én is valami kreatinos transportra gondoltam, hogy befektetnék plusz mellé valami glutamint, de már ezekben sem vagyok biztos.
A MyoMax a 7en elfogy, az On fehérjéből még van azzal remélem december 10-éig, fizetésig kihúzom...
Van még nekem is egy fél kiló kreatinom.
Tömegeléshez mit is akkor most? Ár/érték arány fontos, mindenképpen a nagyobb mennyiséget venném mert úgy gazdaságosabb....
Szóval akkor mit is? Néha én is csak azt látom hogy az egyik 1Kg, a másik meg 6kg. :DDD

**********

(#4588) L|zsidoboz válasza chop (#4584) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Itt volt valaki, aki írta, hogy lehet.
És miért nem lehet? :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#4589) Vandit. válasza L|zsidoboz (#4588) üzenetére


Vandit.
addikt

Mert vizet köt meg.Ergo nehezebben fogysz.De szerintem ez csak versenyzőknek fontos.

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4590) Vandit. válasza Boci_83 (#4587) üzenetére


Vandit.
addikt

Storm+bcaa+glutamin+shock therapy. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4591) chop válasza Boci_83 (#4587) üzenetére


chop
őstag

Ha koltsegkimelo tomegnovelot akarsz, akkor feherje+dextroz. A maradek penzt meg koltsd csirkere.

(#4592) chop válasza Vandit. (#4585) üzenetére


chop
őstag

Majd talan a kovetkezo tomegnovelo ciklusban, most a cel az, hogy a 105 kilos malactestembol valami emberi format hozzak elo.. :D

(#4593) Boci_83 válasza Vandit. (#4590) üzenetére


Boci_83
őstag

Ez egy kész vagyon... Mérlegelek még kicsit. :R

**********

(#4594) Vandit. válasza Boci_83 (#4593) üzenetére


Vandit.
addikt

Az,de elég több,mint egy hónapra. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4595) Vandit. válasza chop (#4592) üzenetére


Vandit.
addikt

Én is most tömegelek.Már 101 vagyok ;]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4596) Bibby


Bibby
addikt

Rendelt már innen valaki? Mert itt még mindig olcsós az on fehérje. (+ szállítási díj)

Ελευθερια η θανατος

(#4597) Vandit. válasza Bibby (#4596) üzenetére


Vandit.
addikt

Még sportikán is olcsó asszem.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4598) Boci_83 válasza Vandit. (#4595) üzenetére


Boci_83
őstag

Képet! Képet! Képet! :R

**********

(#4599) Vandit. válasza Boci_83 (#4598) üzenetére


Vandit.
addikt

Ááá.Tuti nem.Minek mutogassak egy zsírosbödönt? ;]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#4600) Boci_83 válasza Vandit. (#4599) üzenetére


Boci_83
őstag

Mintha úgy rémlene korábban raktál már be képet, de ott nem tüntél zsírosbödönnek...! :DDD

**********

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.