Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55972) Moleman válasza cucka (#55964) üzenetére


Moleman
addikt

:C
Én őszintén csodálkozom, hogy ki vesz még bármilyen Warwick terméket. :D
Pl 20+ év alatt soha semmilyen hangszerkábelem nem ment tönkre, még a filléres König mikrofon és társai is bírják. Egyetlen kivétel a Warwick gitárkábel volt, amit többször újraforrasztottam, aztán feladtam. :D

Na jó, a gitártokjaik nem rosszak, de ma már csillagászati áron mennek ahhoz képest, hogy mit nyújtanak - bár a többi is, pont a napokban csodálkoztam rá, hogy pl a CNB nejlonhúros puhatokom, ami Ausztriában ingyen elvihető volt (teljesen újszerű állapotban), nálunk most 18.800 Ft. :DDD

A 3 milliós custom shop hangszer persze lehet, hogy jó, de a márkanevet jól lerombolták alóla. A Joyo meg a Behringer is tök jó, hogy van, mert olcsó, de nem szívesen vennél tőlük butik erősítőt 3 millióért. :D

#55967 doc
Ez érdekes, nem is gondoltam volna, hogy nincs a Katanában hangoló. :Y

(#57737) Ba cy lus válasza consono (#57735) üzenetére


Ba cy lus
őstag

Harmadik csak. :)) (Hacsak a Behringer HM300-at/Boss HM2-t nem számoljuk a fuzz pedálok közé, mert amúgy eléggé fuzzos az is, doom metálra simán jó lenne.)

A pszichedelikus irány engem jobban érdekel, de azért nem zárnám ki a stoner-t, doomot sem. :)

A Proco Rat egy legenda, az majd nekem is kell egyszer. De még jobban szeretnék egy eredeti Maestro Fuzz-Tone FZ-1A-t: [link]. Ugye kiadtak a modern időkben egyet FZ-M néven, dehát annak köze nincs a régihez. :N

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.