Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-03-20 09:38:09

LOGOUT.hu

Ha egy termék garanciális ügyintézésével kapcsolatban kérdezel, akkor a könnyebb segítségnyújtás érdekében adj meg minél többet a következő adatokból:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5412) Laca19 (a)


Laca19 (a)
aktív tag

Sziasztok!
Igazából azért írok, mert kissé meglepődtem, hogy egy áruház ilyet megmer csinálni. Konkrétan minden valószínűség szerint egy régebben eredetiként vásárolt Diesel Plus Plus parfüm helyett szinte biztosan (?) hamis verziót küldtek. Tegnap vettem egyet a dm-ben, ami ugye nyilván eredeti, és a régebben egy online parfümboltból vásárolttól különbözik kissé az illat, illetve a webboltból származóban sok apró hiba fedezhető fel az eredetihez képest.
Leírom még a szagon kívüli különbségeket:
www.parfumcenter.hu-s verzió:

-halványabb feliratok
-a csillogó tehén is halványabb sokkal
-nincs szavatosság feltüntetve
-maga a parfüm alján (nem a külső papírdobozon)a tűzveszélyes jel és mellette a 402-es felirat teljesen olvashatatlan (amíg nem vettem meg a dm-es verziót nem is tudtam kihámozni hogy mi lehet rajta elmosódva)
-nagyon lötyög a teteje (ha valaki megakarja nálam szagolni ugye a kupakot fogja meg, ezért rögtön figyelmeztetem, hozzá ne nyúlj, mert leesik, magát a parfüm üveget fogd meg
-a fújása nehézkes, akadozó
-amikor először fújtam, az első 8-10 fújáskor rozsdás barna folyadék jött ki, utána tisztult ki

dm-es verzió nyilván az ellenkezője:
-erősebb feliratok és csillogóbb tehén
-szavatosság: 2012. dec.31.
-az említett jel és a 402-es felirat teljesen olvasható, élesen van írva, semmi összemosódás
-a teteje nagyon szoros, ez biztosan nem fog leesni, ha valaki a kupaknál emeli meg.
-a fújása lágy, sokkal "olajozottabb"
-már az első fújáskor is teljesen tiszta, átlátszó folyadék jött ki

Elképesztő, hogy ezt meglehet csinálni az emberekkel. Amúgy is egy márkás termék elég drága (jó persze az említett típus mondjuk pont az olcsóbbik közé tartozik, de egy újabb kiadás, már a 3-szorosába), az már tényleg pofátlanság, ha még nem is eredeti valószínűleg. Ezeket nem ellenőrzik, minden gond nélkül megtehetik ezt, bármit eladhatnak?

http://www.diesel.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.