Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-03-20 09:38:09

LOGOUT.hu

Ha egy termék garanciális ügyintézésével kapcsolatban kérdezel, akkor a könnyebb segítségnyújtás érdekében adj meg minél többet a következő adatokból:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21413) Kaci84 válasza Exodion (#21411) üzenetére


Kaci84
őstag

36 hó van ráírva. Most olvasgatok utána és lehet, hogy igazatok van. Viszont rengetek leírás és történet van a neten arról, hogy a pénzt kellett visszaadni, ha nem tudtak ugyanolyan típust adni, hiába van már olcsóbban, többet tudó változat. Csak ez a használt cserélés nekem azért viccesnek tűnik, mert, így akkor bárhonnan kukázhatnak nekem a használt piacról? Bezzeg amikor drágább lát a vga mint amennyiért vettem marha gyorsan visszakaptam a termék vételárát, pedig akkor még forgalmazták is a terméket. Sokszor gariztattam én is, meg ismerősök is, de olyant sose halottam, hogy használt terméket kapott volna vissza bárki is.
Amit leírtál jogszabályt a végén ott van, hogy vállalkozás és fogyasztó között nem alkalmazható.
Amúgy a kártya nem okés, magasak a hőfokok. Játék alatt felmegy 85C is, pedig a fordulat már 2400rpm. Ügye Strix kártyáról beszélünk, aminek az egyik legjobb a hűtése.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.