Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12637) Alastair' válasza Alastair' (#12634) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A Win8 is felment hiba nélkül a pendrive-ról. A drivereket eszközkezelőből telepítettem. Jött egy fura hiba. A WDDM driver telepítése után, az IE és minden hozzá kapcsolódó alkalmazás vagy program, a Kezdőlapon is minden leállt. Driver nélkül működtek, driver után nem, akármit csináltam vele.
Ezért ment a 8 melegebb égtájakra, és jött vissza a jól bevált Win7. Korábban is volt már rajta, mikor még apám használta, de pár apró hiba akkor is bosszantó volt.
Raktam rá egy 32-es Home Basic verziót, szerintem erre a gépre bőven elég az Aero úgyis csak lefárassza a viachrome-ot.
A 8-as IE még működik, de ha frissítem 9-esre, akkor is a win8-nál tapasztalt hiba jött, leállt. Ezért maradt a 8-as verziójú IE, a frissítéseit elrejtettem.
A saját wifije ugyan úgy viselkedett mint a vistánál, az én routeremet nem látta, de a TP-Link nanoval természetesen remekül üzemel. A kép az szép fehér, nem olyan fakósárga mint az XP és a Vista esetében. A sebességével is elégedett vagyok, ramból olyan 600 megát eszik, ugye a Home Basic egy gyomlált verzió, nem futtat egy rakás felesleges dolgot a háttérben.
A Win7 ajánlott rendszer erre a gépre, a 4 különböző op közül ez teljesít a legjobban.

Alister from Hell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.