Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2582) Moddingfan válasza Nyina (#2576) üzenetére


Moddingfan
senior tag

Ismerős az érzés, én is bánatomban nem tudtam enni hetekig (még most is alig megy le valami), de szerencsére nem látszólag nem sok izom ment le, a hasam viszont már tényleg egész jó, mondhatni teljesen lapos lett (volt homorú is, de szerencsére időben észbe kaptam). Nekem hetek óta alig megy le a szilárd táplálék, szinte csak zabkaját eszek tejjel, joghutot nyámogok, meg mindent összeturmixolok, hogy le tudjam nyelni. Nem lesz gond abból, hogy sokáig nem ettél, elég sok idő kell ám a szervezetnek, hogy beálljon a drasztikus raktározásra (tapasztalat). Enni azonban kell, ha mást nem ilyen gabonapelyheket, azok ha sokáig áznak, akkor le fognak menni és azért azok elég táplálóak és van köztük oylan is, amiben ch is alig van, ha már diétázni akarsz. Egyelőre azonban kezd el enni, mielőtt baj lesz, én már az ájulás határáról léptem vissza, sőt, néha nem is sikerült visszalépnem, ezért is vettem erőt magamon, mert ez így nem mehetett tovább. Sok kitartást kívánok!

Sex is like pizza: when its good its real good,when its bad its still pretty good!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.