Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12828) mephi666


mephi666
nagyúr

na, tegnap megnéztem a transformers2-t... kicsit spoiler-es írás következik: a filmre való rákészülésben 1vodka meg film közben 1-2 sör lement, de tiszta fejjel láttam... mindent összevetve nem volt rossz... látványos-pörgős akció lett bő 2órában... nem volt idő közben unatkozni... ez az a film, amin igazából nem kell és nem is szabad gondolkozni, csak "úszni kell" az eseményekkel :) jókis "látványorgia" az egész mozi... nem spóroltak a digitális trükkökkel sem... a zene is passzolt mindenhol... adott még a pörgéshez... 10/8-ra értékelem az összhatást...

viszont ha kritikusként a másik oldalról akarom megközelíteni, akkor ez a film fele ennyit sem ér... tele volt irreális idiótaságokkal, amikről szép listát lehetne írni: pl amikor a "metál lady"-vel hempergett a gyerek és utána felkenték az oszlopra, nem nyílt ki a légzsák... pedig ki kellett volna... aztán a kocsit ledobták vagy 20m magasról, akkor viszont kinyílt és senkinek semmi baja nem lett... khm... a kocsit meg kettévágták... üzemanyag+szikra=bumm... ez nem érvényesült... a kis fika robotok meg idegesítők voltak... a tf1-ben a szokolrádió kinyírt asszem jópár embert, itt meg a csajszi elkapta fogóval és szétszívatta... oké... meg még egy rahedli hülyeség... robbantottak a főhősök közelében nagyokat... elvileg olyan légnyomást kellett volna kapniuk, hogy összesz@rják magukat, de semmi... a csomó kis idióta irreális apróság sokat rontott volna az összképen, ha figyelembe veszem... így 10/3-ra értékeltem volna... de ezekkel nem kell foglalkozni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.