Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3401) tylerddd


tylerddd
veterán

Január 31-től 5GB lesz a OneDrive ingyenes tárhelye. Állítólag lehet kérni, h maradjon 15 vagy mennyi. Lényeg viszont az, h nekem fogalmam sincs hogy (ritkán használom), de 40GB-om van. Volt WP telóm meg X360 is és a telefonnál volt ilyen "ha van WP telefonod, akkor" tárhelyes dolog anno, de tényleg nem tudom, h a 40 hogy jött ki. Kell valamit csinálnom, h ez maradjon vagy ennyi lesz 31-e után is.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#3402) cocka válasza tylerddd (#3401) üzenetére


cocka
veterán

Én le se fostam az MS tárhelyét, felőlem aztán lekorlátozhatják 5 gigára, amúgy se volt valami gyors. A google drive ad úgy is 15 gigát, és az sebességben mondhatni verhetetlen. Az MS tárhelye sebességben csak nagyjából kullog utána.

(#3403) vacs válasza tylerddd (#3401) üzenetére


vacs
veterán

Igen, kell csinálni pár kattintást, parancsolj.

(^)(>.<)(^)

(#3404) tylerddd válasza vacs (#3403) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi ez megvan, csak azt nem tudom, h ha én ezt igénylem, akkor a 40-ből 15 lesz?! Meg egyáltalán hogy van nekem 40?! :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#3405) Edi77 válasza tylerddd (#3404) üzenetére


Edi77
őstag

Ha igényled, akkor 30 lesz... legalábbis nekem ez volt a link végigkattintgatása után még decemberben... az alap 15 + a kamera.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#3406) starr válasza tylerddd (#3404) üzenetére


starr
őstag

Itt megnézheted, hogy áll össze Neked a 40GB: [link]
Az alap 15GB lesz 5GB, és a Camera Roll Bonus 15GB, helyett 0.
Ha a plusz 10GB-od valami bónusz, és nincs ott lejárati dátum, akkor megmarad örökre. :)
Ha megcsináltad ezt: [link], akkor megmarad a 15GB alap, és a 15GB Camera Roll Bonus is.

(#3407) tylerddd válasza starr (#3406) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi! :R Írja ezt a bónusz filmtekercset meg hűség-bónuszt, aminél nincs dátum. Meg ugye ehhez jön a 15GB ingyenes tárhely, megvan a 40GB.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#3408) starr válasza tylerddd (#3407) üzenetére


starr
őstag

Akkor megmarad mind a 40GB. Írták korábban, hogy a hűségbónuszt nem veszik el.

(#3409) Fecogame


Fecogame
veterán

MEGA tárhelyen a szemetesláda mennyi idő múlva ürül automatikusan? Ha ürül egyáltalán... Mindig manuálisan kell ürítenem, mert betelik a tárhelyem.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3410) starr válasza Fecogame (#3409) üzenetére


starr
őstag

WEB-en: bal alul fogaskerék, majd "Beállítások".
Alul a "Rubbish-Bin Cleaning Scheduler"-t engedélyezd!
Ott meg lehet adni hány napig tartsa meg, vagy azt, hogy hány GB lehet a max mérete.

(#3411) Fecogame válasza starr (#3410) üzenetére


Fecogame
veterán

Köszönöm, sikerült :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3412) ferke72


ferke72
aktív tag

Sziasztok! megszűnt e-mail szolgáltatáshoz van kötve fiókom hogy tudom átregelni másik fiókra?
sajnos belépési jelszavam nem tudom... :U

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#3413) Melack válasza ferke72 (#3412) üzenetére


Melack
veterán

Írsz a supportnak, jobb ötletem nincs.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3414) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem ,hogy valaki használ MyMusicCloud alkalmazást?

Pc-n telefonon ,tableten ,SmartTv-n is telepítettem !
Csak nekem kicsit zavaros!

Leírná valaki a pontos használatát,hogy is müxik ?

Választ előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#3415) Bohus


Bohus
aktív tag

Most költöztettem a párom cuccait Dropbox-ról Copy-ra, ahogy feltettem a klienst az első értesítés, hogy május 1-től megszűnik a Copy.
Kár érte, 15GB-ot adott, windows és linux alól is használtam, szerintem a legjobb volt.

[ Szerkesztve ]

A Föld legnagyobb problémája maga az ember.

(#3416) Edi77 válasza Bohus (#3415) üzenetére


Edi77
őstag

Gondolkodtam mostanában én is a Copy-n.. akkor marad a Google Drive

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#3417) Fecogame válasza Bohus (#3415) üzenetére


Fecogame
veterán

Van indoklás, hogy miért szűnik meg? Gondolom anyagi vonzata lehet.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3418) Melack válasza Bohus (#3415) üzenetére


Melack
veterán

Lassan tényleg csak a Gdrive/Dropbox/OneDrive marad talpon :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3419) Fandango válasza Melack (#3418) üzenetére


Fandango
veterán

Ez szerintem nem annyira meglepő.

(#3420) Oldman2 válasza Melack (#3418) üzenetére


Oldman2
veterán

MEGA?

(#3421) starr


starr
őstag

Néhány hónapja használtam MEGA windows klienst a játszós vinyómon win10 alatt. Pár nap használat után ntfs hibával elszállt a windows partíció.
Aztán felraktam a fő partíciómra win7 alá. Pár nap után az is ugyanúgy ntfs hibával elszállt.
Újra kellett húzni. Lehet, hogy csak véletlen, de azóta a MEGA-t nem merem felrakni.
Le is töröltem onnan mindent.
Tapasztalatok hasonlót?

(#3422) Bohus válasza Oldman2 (#3420) üzenetére


Bohus
aktív tag

Valahogy nem tudok olyan szolgáltatásban bízni, ami mögött Kim Dotcom áll.

A Föld legnagyobb problémája maga az ember.

(#3423) Melack válasza Fandango (#3419) üzenetére


Melack
veterán

Én pl fizetek a OneDrive-ért, havi 2$-t még meg is ér, hogy biztosan meglegyen minden. Kb 2 éve tele volt a piac, mostanra csak azok maradtak, akik megfelelő nagyvállalati ügyfélkörrel rendelkeznek.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3424) Oldman2 válasza starr (#3421) üzenetére


Oldman2
veterán

Én nem tapasztaltam ilyet, köszönhetően annak, hogy a kliens nincs feltelepítve.

Én weben használom, Chrome plugin segítségével.

(#3425) Fecogame válasza starr (#3410) üzenetére


Fecogame
veterán

Nos, megcsináltam, de mégse. Ha elmentem a beállítást, majd kilépek az oldalról és vissza, eltűnik amit beállítottam. Nem értem miért, pedig rányomok a mentés gombra.

Szerk.: Közben kipróbáltam Internet Explorerrel a dolgot. Elmentettem, kiléptem majd vissza és megmaradt a beállítás. Megnéztem Chrome-ban is, ott is jó. Úgy tűnik valami böngésző hiba lesz.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3426) Fandango válasza Melack (#3423) üzenetére


Fandango
veterán

GDrive es OneDrive eseteben gondolom nem kell kulonosebben taglalni, hogy miert vannak es lesznek meg nagyon nagyon sokaig. A Dropbox meg a legelsok kozott volt ezen a teruleten ami megjelent, ennek koszonhetoen nagyon elterjedt, rengeteg programba bekerult mint opcio, emellett igen jol mukodik, aminek koszonheto, hogy el es virul, remeljuk meg sokaig.

[ Szerkesztve ]

(#3427) Raiu


Raiu
tag

Nekem az tetszik a dropboxomban,hogy elérem neten bárhonnan, automatikusan feltölti a fontos dolgaim a felhőbe gépről és telefonról egyaránt. Sőt a külső 2TB -os külső vinyóm is kezeli. Amit hiányolok az csak idehaza nem menő. Az pedig az, hogy az egyetemi cuccokat nem tudom beszerezni vele, illetve egyetem nem biztosít tárhelyet. Ezek után nem csodálkozok,hogy az egyik legelterjedtebb felhő alkalmazás.

(#3428) starr válasza Fecogame (#3425) üzenetére


starr
őstag

Rettenet a MEGA webes elérése.

(#3429) Krisz1000


Krisz1000
tag

sziasztok, én most értesültem innen a fórumról, hogy a OneDrive-ra jan 31ig igényelni kellett volna, hogy ne csökkentsék le 5G-ra... folyamatosan használtam az elmúlt hónapokban, és semmilyen emailt nem kaptam tőlük erről. Ez milyen már, h nem értesítenek, ultra gáz :-/

Szerintetek tényleg le fogják lőni, v csak riogatják ezzel az embereket?

(#3430) Krisz1000


Krisz1000
tag

na mind1 írtam az ügyfélszolgálatnak, azért ez elég nagy suttyóság, h állandóan használom, és nem küldenek emailt... dropboxnál már hónapokkal előtte küldték a maileket, amikor a 2 éves promó lejárat közeledett.

(#3431) kispx válasza Krisz1000 (#3429) üzenetére


kispx
addikt

Tényleg csökkenteni fogják.

(#3432) maestro87


maestro87
őstag

(#3433) kispx válasza maestro87 (#3432) üzenetére


kispx
addikt

Helyes, épp pont ezt néztem ki a MEGA helyett :)

(#3434) maestro87 válasza kispx (#3433) üzenetére


maestro87
őstag

Mi a baj MEGA-val? Vannak rajta fájljaim de nem nagyon használom.

Egyébként nincs valami Google Fotók / Flickr alternatíva a fotóknak/videóknak bőséges tárhellyel, amit kipróbálhatnék? Mondanom sem kell, hogy ingyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#3435) kispx válasza maestro87 (#3434) üzenetére


kispx
addikt

A tárolt adatok fele eltűnt. Feltöltöttem sok apró fájlt, de csak pár száz darab van ott jelenleg. Az hittem, hogy csak ideiglenes szerverhiba, de már másfél hete ez a helyzet.

(#3436) Bohus


Bohus
aktív tag

A OneDrive csökkentés mikor lép érvénybe? Jelenleg még megvan mind a 15GB-om.

A Föld legnagyobb problémája maga az ember.

(#3437) maestro87


maestro87
őstag

A google fotókat hogyan lehet szinkronizálni asztali géppel?
Van egy Google Photos Backup nevű program, de az szerintem csak feltölteni tudja a fotókat, szinkronban tartani nem, mivel még automatikusan sem tud indulni a windows-zal. :F
Picasa-ban van ugyan szinkronizálási lehetőség, de azt használják még egyáltalán? :F

(#3438) starr válasza maestro87 (#3437) üzenetére


starr
őstag

Szerintem sehogy. Letölteni is csak egyenként lehetett webről, amikor hónapokkal ezelőtt kipróbáltam.
Emiatt is hagytam a csudába. És amiatt is, hogy még az egész kis méretű képeket is áttömöríti a fájlméret kb 60%-ára, tehát elk.rja képeket.
Célja: Rákényszeríteni az embert, hogy csak felhőből dolgozzon.

[ Szerkesztve ]

(#3439) maestro87 válasza starr (#3438) üzenetére


maestro87
őstag

Sajnos tényleg nem jön össze a szinkronizálás Picasa 3-mal sem, ami a névjegy szerint 2015-ös verzió. Ha bekapcsolom egy-egy mappánál a szinkronizálást, akkor a mappát feltölti ugyan albumként a gyűjteménybe, de hiába törlök egy képet a felhőből az nem törlődik a számítógépről és fordítva. Viszont ha új elemet teszek a mappába, akkor azt feltölti a felhőbe.
Google-től azért többet várna az ember... Vagy kiakarják irtani teljesen az asztali gépeket, hogy mindenen csak android fusson amin még dolgozni sem lehet?

Nincs semmi alternatíva erre a célra? Flickr-hez sincs tudtommal szinkronizáló, csak feltöltő program. :F

(#3440) Oldman2 válasza maestro87 (#3439) üzenetére


Oldman2
veterán

Esetleg ez a Flickr szinkronizáláshoz?

Most kerestem rá, nem tudok róla jelenleg semmit.

(#3441) bacus


bacus
őstag

3 éve vettem egy samut, amihez a dropbox adott 50 giga tárhelyet. Most vettem egy másikat, gondolom ehhez is járna az 50 giga. Ugyanahhoz az dropboxhoz ez már nem jár? Nem igen akarok új dropboxot nyitni emiatt...

Volt erre valami megoldás?

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#3442) Oldman2 válasza bacus (#3441) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem, csak egy másikhoz kapod meg. Nekem is így lett 2x 50G anno.

(#3444) vecus


vecus
csendes tag

Sziasztok!
Azt szeretném megtudni hogy a dropboxban hogyan lehet az alapértelmezett mappát áttenni egy másik mappára a fényképek feltöltésére?Egy dropboxom van és 3 telefon fénykép mentései lennének külön mappában, azt szeretném hogy ne keveredjenek össze!
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#3445) SG3rg0


SG3rg0
őstag

MediaFire accountot hol tudom törölni?

(#3446) bacus válasza Oldman2 (#3442) üzenetére


bacus
őstag

akkor elteszem későbbre, most elég az ami van..

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#3447) Bohus válasza vecus (#3444) üzenetére


Bohus
aktív tag

Erre nincs lehetőség, egy mappába fognak kerülni a különböző eszközökről feltöltött képek. (forrás)

A Föld legnagyobb problémája maga az ember.

(#3448) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Grab 2GB of permanent Google storage by completing a Security Checkup Biztos jól jön mindenkinek!
[link]

(#3449) Fecogame válasza SG3rg0 (#3448) üzenetére


Fecogame
veterán

Köszi! Ha minden igaz, jóvá is írták, mert már 19GB ingyenes tárhelyem van :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3450) Edi77 válasza SG3rg0 (#3448) üzenetére


Edi77
őstag

Köszi, ez télleg jól jött :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.