Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) devil-k válasza Edi77 (#3347) üzenetére


devil-k
nagyúr

Szia!

https://www.dropbox.com/account
change e-mail

galaxys80
Pedig úgy emlékeztem, mintha valaki ezt írta volna. :R
Nekem is sok az 1TB, de ez van sajnos, ettől függetlenül meg vagyok elégedve a Dropbox szolgáltatásával.

- mozi bolondéria -

(#3352) galaxys80 válasza devil-k (#3351) üzenetére


galaxys80
veterán

Én is teljesen meg voltam elégedve vele, de így nekem felesleges pénzkidobás lenne.

(#3353) Sanyi.mTs válasza Melack (#3349) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

DB-nél nem csak 1TB-sre lehet előfizetni? vagy csak én vagyok vak és nem találom a 100GB-set?

[ Szerkesztve ]

(#3354) galaxys80 válasza Sanyi.mTs (#3353) üzenetére


galaxys80
veterán

Nem te vagy a vak. Pont ezt írtam feljebb, hogy ez az oka, hogy nem fizetek elő náluk.

(#3355) Melack válasza Sanyi.mTs (#3353) üzenetére


Melack
veterán

Bocs, azt nem írtam, hogy OneDrive. Sry :R

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3356) Edi77 válasza devil-k (#3351) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm szépen :R

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#3357) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Úgy tudom a Box már csak 10 gigát ad. Nekem még 50 van, az megmarad?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#3358) Melack válasza Mela Kehes (#3357) üzenetére


Melack
veterán

Igen, azt egy korábbi promóhoz adták.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3359) Mela Kehes válasza Melack (#3358) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Megnyugodtam, köszi. :R

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#3360) maestro87


maestro87
őstag

degoo-ról valaki pár szót magyarul tudna nyilatkozni? Méretkorlát, sebesség, előnyök, hátrányok? :R

(#3361) SG3rg0


SG3rg0
őstag

If you are a free OneDrive user and want to keep your storage, do this....
[link]

(#3362) Melack válasza SG3rg0 (#3361) üzenetére


Melack
veterán

Ezt a lnket még 4-5 családtagnak el kell küldeni, és elmagyarázni, hogy mit is kell vele csinalni. Anya is most szokott rá a OneDrive-ra.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#3363) Troy. válasza SG3rg0 (#3361) üzenetére


Troy.
addikt

Köszi, hogy felhívtad rá a figyelmet!

.

(#3365) SG3rg0 válasza #40993792 (#3364) üzenetére


SG3rg0
őstag

Engedett a Microsoft: visszaadja a 15 GB-os ingyentárhelyet
[link]

(#3366) Fandango válasza SG3rg0 (#3361) üzenetére


Fandango
veterán

Köszi az infót!

(#3367) galaxys80 válasza SG3rg0 (#3365) üzenetére


galaxys80
veterán

Na ez király. :C
Meg is csináltam gyorsan. :)
De mi ez a sok engedélykérés a OneDrive Preview appnak? :F

(#3368) repvez


repvez
addikt

tud valaki egy megbizható ingyenes és gyors felhő tárhelyet? lehetőlet több mint 100gb os.
Mert a google drive a MS clouds tárhelyei nem elég nagyok és jobban szeretném ha egy tárhelyre kéne csak figyelnem , nem 3-4 felé szétszórni a dolgaimat. legyen hozzá PC win és androidos app is
Bár mondjuk van egy kis fenntartásom a rendszerrel kapcsolatban, hogy mi van ha valami történik a szerverrel vagy ha elfelejtem a bejelentkezési jelszót más rendszerre váltok , akor hogy érem el a fájlokat?

(#3369) m2m válasza repvez (#3368) üzenetére


m2m
csendes tag

Nagy,ingyenes és még gyors is legyen f..... nem kéne :Y

(#3370) repvez válasza m2m (#3369) üzenetére


repvez
addikt

Köszönöm emese a mélyen szántó hozzászólást,de ha értelmes hozzáfüzni valód nincs akkor inkább tartsd magadban.

(#3371) m2m válasza repvez (#3370) üzenetére


m2m
csendes tag

Hány éves vagy, királyfi? És még hiszel a mesében? ;]

(#3372) okiteki válasza repvez (#3368) üzenetére


okiteki
tag

Amit szeretnél olyan nincs ...... :W

(#3373) devil-k válasza repvez (#3368) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ha annyira fontosak a dolgaid, akkor miért nem fizetsz elő a Dropboxra?

- mozi bolondéria -

(#3374) cocka válasza repvez (#3368) üzenetére


cocka
veterán

Ott elbukik a dolog, hogy lehetőleg több mint 100 gigabájtos legyen. Mert ingyen senki nem fog neked több mint 100 gigát adni.

Egyébként meglehetősen régóta létező oldal, ahol tök ingyen kaphatsz 100 gigát:

[link]

Én úgy használom, hogy van egy Citrio nevezetű módosított Google Chrome, amit nyilván telibasznak reklámokkal, de erre célra létrehoztam egy virtuális gépet, hogy ha esetleg valami vírus vagy adware/spyware van benne, akkor ne közvetlenül a gazdagépet fertőzze, hanem csessze szét a virtuálisat, de mellesleg eddig még nem volt probléma. És akkor ott ugye ki lehet választani, hogy mennyi időre akarod a konverziót, lehet választani 1 évet is, de ettől függetlenül kb. 28 naponta meg kell újítani az "előfizetést", azaz át kell konvertálni prémium accountra újra, különben visszaállsz a free verzióra.

Mert ahogy elnézem, most már engedi a fizetést visával is, régebben csak a paymentwall volt meg ez a citrios cucc, de a paymentwallra azt írta, hogy Magyarországról nem használható, így maradt a Citrio.

Na most van 4shared desktop PC-re, van androidos kliens is meg használható ftpvel és webdavval is.

Itt vannak a funkciók:

[link]

Van jogosultságkezelés, azt is be lehet állítani, hogy a keresője megtalálja a feltöltött fájljaidat stb.. stb.. van direct link. A beállításoknál a weben lehet beállítani, hogy bárki letölthesse a közvetlen linkjeidet stb..

Meg nem BLOB-ozza szét a processzorodat, mint a mega.

És a limit is úgy van, hogy ha mondjuk ftpn töltesz fel valamit és még van tárhelyed, de a fájl már túllógna a méretkorláton, azt még engedi feltölteni. Így vagyok én pár száz megával már mínuszban. :D

[ Szerkesztve ]

(#3375) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Üdv!

Miért kell nekem OneDrive-ra mindene egyes telefon kikapcs-bekapcs után újra bejelentkezni? Miért nem tudja megjegyezni? Sehol nem találtam erre vonatkozó beállítást. Még amikor először próbálkoztam vele, akkor nem kellett, kb év eleje óta ilyen, aztán már meguntam állandóan bejelentkezni, most meg eltűnt az összes képem.

Ráadásul azt is állíthatom be újra, hogy töltse fel azokat a nyavalyás képeket magától.

[ Szerkesztve ]

(#3376) Rico45 válasza KisTücsök (#3375) üzenetére


Rico45
őstag

Sziasztok!!

Van egy Dropbox fiókom amit lassan egy éve csináltam egy Samsung tabbal,amihez kaptam akkor 50gb tárhelyet.
Az lenne a kérdésem hogy ez örökké meg is marad?Vagy van valami lejárati idő? Hogy tudnám ezt megtudni?

Választ előre is köszi!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#3377) TRob1 válasza Rico45 (#3376) üzenetére


TRob1
veterán

2 év. De ne aggódj, fognak szólni ha itt az idő. :)

¤ R'n'R ¤

(#3378) kispx válasza Rico45 (#3376) üzenetére


kispx
addikt

link -> View all space earned

(#3379) Rico45 válasza TRob1 (#3377) üzenetére


Rico45
őstag

Köszönöm a választ ! Akkor még van egy évem.Gondolom utána pénzért lehet meghosszabbítani?

Kispx :neked is köszi!

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#3380) kispx válasza Rico45 (#3379) üzenetére


kispx
addikt

Meghosszabbítani azt a promot nem tudod. Viszont tárhelyet tudsz bővíteni.
1 TB tárhelyet kapsz €9.99/hónap vagy €99/év áron.
A fájljaid még meg fognak maradni ha az 50 GB-ot teljesen kihasználtad és visszaveszik 2 GB-ra a tárhelyet, viszont értelemszerűen, nem fogsz tudni új fájlt szinkronizálni amíg nem töröltél le megfelelő mennyiségű fájlt.

(#3381) Rico45 válasza kispx (#3380) üzenetére


Rico45
őstag

Értem köszi! :R

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#3382) galaxys80


galaxys80
veterán

Az asszony kapott a telefonjához 2 évre 50 gb-ot a DP-hoz.
Agyalok, hogy visszaköltözzek-e a Onedrive-ból megint. :)
Bár tulajdonképpen elégedett vagyok ezzel is. Viszont valamiért mégis a Dropbox volt a kedvenc.

(#3383) devil-k válasza galaxys80 (#3382) üzenetére


devil-k
nagyúr

Szerintem az a legjobb (most).

- mozi bolondéria -

(#3384) m2m válasza galaxys80 (#3382) üzenetére


m2m
csendes tag

DP 50 giga szerintem is a legjobb ajándék 2 évre!

(#3385) galaxys80 válasza devil-k (#3383) üzenetére


galaxys80
veterán

Igen. Szerintem is. Bár nem tudnám megmondani, hogy mi az amivel jobban tetszik, mint a OneDrive.
Na, majd meglátom, hogy visszaköltözök-e vagy már maradok a OneDrive-on.

(#3386) gyulank


gyulank
addikt

Nem enged be a yandex. Azt mondja Session is over, írjam be megint, aztán a jelszóváltoztatás jön ki biztonsági kérdéssel, szerintem jót írok be, de hiába. You have exceeded the limit of recovery attempts. Please try again later. Automatikusan nem lehet helyreállítani, keressem fel a supportot, amire rámegyek, és Fill in the form Please confirm that the account belongs to you.

If possible, please complete the form using the same computer you usually use to access this account, the same network, and the same browser.

The data you enter is checked automatically. The results will be sent to the support team.
First name
Surname
Date of birth
Registration date
Country of registration
City of registration
Nem tudom a registration datet, de beírok valamit. SEND
képkód,
mobilszám SEND CODE -de nem kapok SMS-t
jelszó 2x.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

(#3387) kem


kem
addikt

Sziasztok Jottacloudot ismeri valaki? Most fizettem ra elo. £75 per ev, es korlatlan. Mar tolom is ra az egyik rendezvenysorozatom arhivumat, kb 2 Terat :D az otthoni netem maximuvalal tolti fel mar a 300. Gb-ot. Kivancsi lennek ki milyen strukturat alakitott ki benne, meg nem teljesen latom at. Neha ugy tunik hogy amit archivalok az egyenesen a kukaba megy.

Köszi!

(#3388) m2m válasza kem (#3387) üzenetére


m2m
csendes tag

Hy melyik szolgaltatónál vagy és milyen sebességgel megy feltoltes vagyis a mentes, ja mielott felrkod teszteld le milyen a visszarakas sebessége pl 1 het feltöltés után mert tapasztalatom szerint szinte minden szolgaltató 3-4 nap utan tartos tarba rakja a cuccokat es drasztikus a visszatoltés ezt elötte jó lenne ha letesztelnéd és ifó jöhet róla ide mert csak masok tapasztalatából tudunk épitkezni a marketing nagyon más! Tehat varjuk az igazi infót!!!!!

(#3389) fkrinya


fkrinya
tag

Sziasztok!

Elfogyott a Google tárhelyem és vásároltam, így most 100Gb van, amit a Google Drive-ban már látok is, de a Gmail-ben nem. Nem tudok már sem fogadni, sem küldeni, fent egy piros sávban írja, hogy vásároljak tárhelyet, majd, ha arra rákattintok, akkor mutatja, hogy 100Gb-ból 18Gb foglalt.
Ha egy tárhely alatt működik a Drive és a Gmail, akkor a Gmail miért nem látja?

Köszi! :R

(#3390) kem válasza m2m (#3388) üzenetére


kem
addikt

Most egy het utan valamit veletlen elkezdtem letolteni, es 300K-val jott csak. Amugy tevedtem, £55.68 volt egy evre, a 75 az Euro. Ki kene talalni egy modszert amivel tudom tesztelni, es tablazatba irni az ertekeket.

Köszi!

(#3391) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

ma tök véletlenül vettem észre, h a tresorit-nak már webes hozzáférése :C

(#3392) Ereshkigal válasza Sanyi.mTs (#3391) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ez nekem is új. Köszi.

(#3393) SG3rg0 válasza Ereshkigal (#3392) üzenetére


SG3rg0
őstag

Srácok ez legalább 6-8 hónapos dolog! Fejlődnek mostanában eléggé.

(#3394) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Dropbox, Box, Google Drive, Tresorit

Készítenétek egy sorrendet a fenti szolgáltatókra. Minden szempontot figyelembe véve, de elég csak a sorrend, nem kell részletesen.
Köszönöm

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#3395) Ereshkigal válasza SG3rg0 (#3393) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Akkor cikik vagyunk. :) Én egyébként egy kisebb csomagnak örülnék, mert a 100 GB nekem sok, fölöslegesen nem akarok fizetni érte, az 5 GB ingyenest meg kezdem kinőni. De kisebbet tuti nem fognak bevezetni. :/

(#3396) Sanyi.mTs válasza Ereshkigal (#3395) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

amikor indult a tresorit, volt egy promo, aminek a keretében 50GB-re emelték a tárhelyem. bár, ezt használom a legkevésbé.

(#3397) Ereshkigal válasza Sanyi.mTs (#3396) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Tudom, bánom is, hogy akkor még nem ismertem. :) Én viszont úgy vagyok vele, hogy felhőből csak olyat vagyok hajlandó használni, ami kliensoldali titkosítást is nyújt. Ez bekorlátozza a lehetőségeket. Korábban Wuala-m volt, de ugye nemrég megszűnt.

[ Szerkesztve ]

(#3398) SG3rg0 válasza Ereshkigal (#3397) üzenetére


SG3rg0
őstag

Nekem is onnan van az 50gb+31gb tárhelyem. Én adattárolásra a Tresoritot használom. Osztásta a OneDrivot.

(#3399) kmisi99


kmisi99
addikt

Olyan kérdésem van, hogy a google driveomra szoktam felrakni néha dolgokat barátnőmnek, pl film játék, mert nem akar torrentezni (kollégium internet). Eddig jól ment a dolog, de most ha a kollégiumban akar letölteni, akkor 5/3 alkalommal van valami kínja, vagy error not fond, vagy megszakad a letöltés vagy ilyesmi. De itthon tökéletesen el tudja érni, és más is el tudja érni. Vajon mi lehet a gond? Nem hiszem, hogy a drive ot korlátozzák, több száz ember használhatja ott.

(#3400) lalakov


lalakov
senior tag

Használ valaki Dropboxot pendrive-ra telepítve? Esetleg más szolgáltató, amelyik alapból támogatja?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.