Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) Newyorker


Newyorker
addikt

Sziasztok, segítsetek!

Csincsilla táp eladásával is foglalkozom és létrehoztam az fbookon egy "Csincsilla Tenyésztáp Fürdetőhomok Eladó" felhasználót! Bejelölgettem x embert, meg vissza is jelöltek, persze volt aki gondolom nem, de azt nem tudom, a lényeg, h minden oks volt.

Kb 2 hónappal ezelőtt letiltottak, mármint nem tudtam jelölni senkit sem azt hiszem 3 napra, majd utána letiltottak 1 hónapra :S ez még nem telt le. MOst írt egy olyan személy nekem levelet, aki nem ismerősöm és válaszolni akarok neki, majd ezt az üzenetet kapom:

"You're temporarily blocked from sending messages.

Some of your messages have been reported as spam. To avoid getting blocked, make sure your messages are in line with the Facebook Community Standards.

The block will be active for 6 days and 15 hours more."

Most tulajdonképpen engem miért tiltottak le? Mert esetlegesen a bejelölt emberek nem jelöltek vissza, vagy pl. mert beléptem több zárt csoportba is és ott kitettem uazt a szöveget, melyben ugye jelzem, hogy csincsillatáp eladásával foglalkozom.

Nos? :F

Mit ne csináljak ezután? Mert gondolom ki is tilthatnak örökre nem de?

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#5452) mukibuci válasza Newyorker (#5451) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem létező személynek legközelebb oldalt hozzál létre, nem pedig kamuprofilt. Pontosan azért tiltottak le, mert sokan jelentettek, az általad is sorolt dolgokért. (egyébként én is jelentem mindig, ha belebotlok ilyen kamuprofilba :B )

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5453) Newyorker válasza mukibuci (#5452) üzenetére


Newyorker
addikt

Akkor most mit csináljak? Ha nem jelölök senkit és nem írok olyan üziket, akkor megmaradok? vagy mit tegyek?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#5454) mukibuci válasza Newyorker (#5453) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

[link]

hozz létre egy oldalt, a vásárlóiddal pedig tudasd, hogy a jövőben ott találnak meg és lájkolják az oldalt.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5455) Newyorker válasza mukibuci (#5454) üzenetére


Newyorker
addikt

Értem, és akkor most ki fognak tiltani? Vagy ha nem jelölgetek, meg nem posztolgatok, akkor megmaradok? Csak mert rengeteg ismim van, vásárlóm :S

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#5456) kispx válasza Newyorker (#5455) üzenetére


kispx
addikt

A büntetés lejárta után tudsz majd üzenetet küldeni. De ha tovább folytatod a tevékenységet akkor újra büntetés lesz a vége (vagy esetleg kitiltás, de ebben nem vagyok biztos).

(#5457) Newyorker válasza kispx (#5456) üzenetére


Newyorker
addikt

Az a baj, h arra alapoztam már mindent, a link-je is csomó mindenen, nyomtatott cuccon van, szval nem igazán akarom, h változzon. Én úgy gondolom, h idegeneknek nem posztolok innentől semmit (értsétek úgy, h eddig se tettem semmi irritálót, max a hirdetésemet posztoltam), nem jelölök be új embereket, meghúzom magam és akkor nem lesz gond! Szerinted?

Most őszintén mennyi ilyen kamuacc van? Több 100.000 kutya van fent, meg macska, az mennyire valós már :) A kutyám is fent van, tesóm feltette, van vagy már 3000 ismerőse, persze mind kutya, szval... :) ráadásul Ő is jelölt mindenkit, le is tiltották többször, de mindig feloldották!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#5458) mukibuci válasza Newyorker (#5457) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha nem akarsz változtatni az eddigieken, akkor miért kérded, hogy mit csinálj :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5459) kispx válasza Newyorker (#5457) üzenetére


kispx
addikt

A kamuacc-kal az a baj, hogy x ember jelenti, és jön a büntetés.
Nem túl sok lehetőséged van:
1) dobod ezt a profil, és létrehozol a mukibuci által javasolt oldalt, és odatereled az embereket
2) folytatod amit csinálsz, és büntetés lesz a vége
3) nem jelölsz be semmit sem, de üzenetet küldesz vagy a falra kiraksz valamit, ekkor ha sokan jelentik, hogy amit kiraksz az spam, akkor megint bünti
4, nem jelölsz be senki sem, nem küldesz üzenetet, nem posztolsz ki a falra semmit sem. (Ennek meg nincs értelme)

(#5460) Newyorker


Newyorker
addikt

Akkor én úgy gondolom, h itt akkor nem is azzal van a baj, h maga az acc nem egy személyt takar, hanem azzal, h amit felteszek azt a másik fél spamnek jelölte és több ilyen is volt! Illetve arra gyanakszom pontosabban, hogy több csinikkel foglalkozó zárt csoportba is beposztoltam uazon hozzászólást, kb 6-8 helyre is uazt 1 perc alatt és ezt maga a rendszer észlelhette!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#5461) mukibuci válasza Newyorker (#5460) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

sőt, lehet nem is veled van a baj, hanem a facebookkal. akár még az is elképzelhető, hogy a Föld lapos :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5462) Socket A válasza Socket A (#5440) üzenetére


Socket A
aktív tag

valaki erre légyszi

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#5463) Fecogame válasza Socket A (#5462) üzenetére


Fecogame
veterán

Feltelepítetted még egyszer? Milyen böngészőt használsz?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5464) Magany


Magany
tag

jo estet mindenkinek,csak szolok hogy magatol megjavult a facebookom....megint feltudok ra lepni gond nelkul.......viszont megosztok egy bizonyos kepet es az ismerosom nem latja,nemtudom miert.....

(#5465) Socket A válasza Fecogame (#5463) üzenetére


Socket A
aktív tag

Opera de internet explorernél is ezt írja

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#5466) Cranium


Cranium
tag

Valaki tapasztalt olyat, hogy az FB chat folyton kijelentkezteti? Azt írja hogy megszakadt a kapcsolat, ha frissítem az oldalt, akkor rendbe jön 2 perce, majd megint azt írja az FB chat, hogy megszakadt a kapcsolat.

(#5467) buci30 válasza Cranium (#5466) üzenetére


buci30
addikt

Ez a jobbik nekem a ha a gépen vok nem is mutatja ,hogy a chaten vok senkinek.
Ha meg a telefonon akkor se se a kis telefon se semmi...
Na erre valami magyarázat? S már 4napja így van.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#5468) kispx válasza Cranium (#5466) üzenetére


kispx
addikt

Igen.
Nálam egy kicsit instabil a net (néha dobja a kapcsolatot 1-2 ms-re) és akkor.

(#5469) barca4ever válasza Cranium (#5466) üzenetére


barca4ever
tag

Nálam is ugyan ez a probléma jelentkezik mint Cranium kollégánál! Ha valaki tudja hogy mitől van és tudja mi a megoldás az kérem ossza meg velünk mert rettenetesen idegesítő kezd már lenni! :W :W :W :W :W :W :W

Köszönöm! :R

Ne azt kívánd, hogy minden könnyen menjen. Kívánd azt, hogy legyen erőd legyőzni a nehézségeket. (Bruce Lee)

(#5470) proradeon válasza Cranium (#5466) üzenetére


proradeon
őstag

Nalam is pontosan ez volt egesz nap, es eppen most is ez a problema all fent. Azt hittem nalam van a problema, de ezek szerint csak FB vergodik. :((

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#5471) EmberXY válasza Cranium (#5466) üzenetére


EmberXY
addikt

Én meg ha a képekre kattintok, nem hozza be őket, csak ha jobb klikk/megnyitás új lapon funkcióval nyitom meg.. :F

Up the Irons!

(#5472) Fecogame válasza Cranium (#5466) üzenetére


Fecogame
veterán

Nálam csak szimplán lassú, most kivételesen nincsenek hibák. :N

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5473) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

A törölt üzeneteket hogyan lehet visszahozni ?

Töröltem egyik üzenetemet, és utólag egy nagyon fontos információ volt benne.
Lehetséges valahogy visszahozni ?

köszi

(#5474) Fecogame válasza Orionk (#5473) üzenetére


Fecogame
veterán

Törölted vagy archiváltad?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5475) EmberXY válasza Orionk (#5473) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem nem lehet...

Up the Irons!

(#5476) Orionk válasza Fecogame (#5474) üzenetére


Orionk
senior tag

nem tudom, mert öszintén szólva nem emlékszem, csak most nem találom az üzenetet. :S

Mert először csak archiválni lehet, és csak utánna törölni ?

(#5477) Fecogame válasza Orionk (#5476) üzenetére


Fecogame
veterán

Nézd meg az archivált üzenetek között. Ha ott nincs, akkor nem is lesz már meg. Esetleg a másik félnél.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5478) kispx


kispx
addikt

Sziasztok,
Másnál is 502 - bad gateway hibaüzenetet jelenit meg az fb?

(#5479) malibu


malibu
tag

sziasztok!
Az a gondom már régóta, hogy cseten offba teszem magam gépen, sőt telefonon kijelentkeztem és ki is kapcsoltam a telefont mégis ismerősömnél ott voltam első helyen cseten, hogy telefonon elérhető vagyok....egyik ismerősöm már rég eladta az androidos telóját és még mindig mutatja cseten amikor nincs fent gépen...nincs valami beállítás valahol, hogy a telefon ki legyen zárva...idegesít, hogy percenként jelez a telefon, hogy írnak cseten és besértődik mindenki, hogy nem reagálok. szeretném én szabályozni az életemet :) kicsit átvette a fész :) szóval telefonon is el szeretném érni, de csak böngészni és üzenetet küldeni max...lényeg, hogy ismerőseim ne lássanak cseten, ha gépen nem vagyok belépve csetre.

(#5480) buci30 válasza malibu (#5479) üzenetére


buci30
addikt

Cseréljünk :)
Nekem meg nem jelzi ,hogy fent vok a chat részen.
Ha gépről megyek fel akkor se ha telefonról akkor se ebből kiindulva a kis telefon sincs a nevem mellet mivel a nevem sincs ott. :(
Na ez ,hogy lehet?
Pedig a telefonom megvan adva fb.n de ezelőtt nem is adtam meg és ugyis jó volt ahogy feltettem a telefont.
S ez azóta van amióta új profilt csináltam a fészen.
:F :F

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#5481) Thusor


Thusor
őstag

Nálatok sem elérhető a facebook? Nekem azt írja ki, hogy az Internet explorer nem tudja megjeleníteni a weblapot.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#5482) Fecogame válasza Thusor (#5481) üzenetére


Fecogame
veterán

Itt jó :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5483) koxkids válasza Thusor (#5481) üzenetére


koxkids
őstag

Nálam tökéletesen működik :) (Mozilla)

(#5484) malibu


malibu
tag

Nálam is működik minden.
Valaki nem tud segíteni az előbbi kérdésemben?

(#5485) Fecogame válasza malibu (#5479) üzenetére


Fecogame
veterán

Nálam reggelente mindig vagy 20-25 ismerőst jelez ki, hogy telefonról van, sőt engem is. Szerintem ez bug lesz, nem csak te vagy így vele... :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5486) Bitpalace


Bitpalace
senior tag

sziasztok!

segítségeteket kérném, hogy akiket bejelöltem embereket hol tudom megnézni? Mert törölni akarom az összeset aki nem jelölt vissza, mert blokk lesz.
Régen volt egy app-om chroe.hoz ami beépült fb-ba de most mint ha nem működne.

Tudnátok segíteni?

Köszi!

(#5487) bandus


bandus
veterán

ugye ez csak vicc, hoyg egyik pillanatról a másikra ilyen idővonal faszsággá változott a facebookom, és vissza lehet állítani?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5488) Cranium válasza bandus (#5487) üzenetére


Cranium
tag

Nem, nem lehet, maximum, egy scriptel, ami csak neked teszi idővonal mentessé az adatlapod, de mások az idővonalad látják.

(#5489) #56474624 válasza Bitpalace (#5486) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ha felfüggeszted a regisztrációdat, majd visszatérsz, akkor a bejelölések törlődnek. Talán még mások bejelölései is feléd, de előbbi tuti, régebben legalábbis így volt.

(#5490) aram01


aram01
nagyúr

urak ha valakit vissza igazoltam,de véletlenül közeli ismerősnek raktam be,azt hogy lehet átpakolni simának?
köszi

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5491) Fecogame válasza aram01 (#5490) üzenetére


Fecogame
veterán

Az adatlapján van egy gomb, hogy ismerősök, onnan jön le egy lista és a "közeli ismerősök" elől kiveszed a pipát.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5492) aram01 válasza Fecogame (#5491) üzenetére


aram01
nagyúr

tényleg,köszi

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5493) buci30


buci30
addikt

Az fb-chatel van gondom valaki aki tud segítsen mi lehet?
Ami nálam van:
Volt egy fb adatlapom és csináltam egy másikat utána a másikról bejelöltem mindenkit ugye aztán a régit felfüggesztettem most pár napja.
A réginél nem volt semmi gond de most:
Nem látnak a chaten ha felmegyek PC-ről.
A lényeg ,hogy akkor se látnak ha a telefonról megyek fel.
Nem vok a chaten se így még a kis telefon sincsen a nevem mellet mert ugye én se :)
Ha írnak nekem levelet ott persze jelzi ,hogy telefonon is megfogom kapni ott ott van a kis telefon a levél végén.
De ugye a chat lenne a lényeg ,hogy lássanak.
A réginél csak simán feltettem a telefonra még a telefonszámom se kellet megadnom a profilba és jó volt.
Most kipróbáltam úgyis ,hogy megadtam hátha.... de semmi reakció így se jó.
THX

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#5494) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy most 2 fényképalbumom is van fb-n, de azt szeretném, hogy az egyikből mint a kb. 5 képet áttenni a másikba. Nem nagyon jöttem rá, hogy ezt hogyan tudom megcsinálni. Valami ötlet esetleg? :)

(#5495) mukibuci válasza Babetta-X (#5494) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

album szerkesztése, majd ott a képeket egyessével át lehet helyezni másik albumba

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5496) kilozsul


kilozsul
aktív tag

Nálam csoportokra vannak osztva az ismerősök, precízen be van lőve ki mit láthat és mit nem. De amikor postolok egy új bejegyzést, és nem a "custom" beállítást akarom használni (tehát azt a postot megosztanám másokkal is, akik alapértelmezetten ki vannak zárva a postolásnál), akkor azt csak úgy tudom megtenni, ha kiveszem azt a csoportot a kizártak közül és le is mentem a beállítást.

Nem lehet valahogy beállítani, hogy post ablak alatti kezelésnél, csak arra a postra vonatkozzon a beállítás? Mert néha elfelejtem visszatenni a kizárt csoportot, majd megint lementeni, és így kellemetlen ha az is látja a postot akinek nem kellett volna, csak feledékenység miatt :)

Másik kérdés: Egy adott csoportot hogy lehet kizárnim, hogy ne lássa a jobb oldali folyamot, hogy mikor mit csináltam, lájkoltam, kit igazoltam vissza?

(#5497) ra^ven


ra^ven
senior tag

Sziasztok!

Tudtok abban segíteni mi lehet a baj, ha én feltöltök képeket azokat egyik ismerősöm megosztja, és csak azok látják nála, akik nekem is ismerőseim, az ő ismerősei nem?
Nem tudok róla hogy bármit beállítottam volna.

Köszi.

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#5498) Fecogame válasza ra^ven (#5497) üzenetére


Fecogame
veterán

Az albumnál állítsd be, hogy "Ismerőseim", ne pedig azt, hogy "Mindenki".

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5499) Vigneau


Vigneau
félisten

Sziasztok!

Wall post bug problémával küszködök mostanság - különösen Sim City Social-ban. Van valakinek ötlete, hogy mit kellene még beállítanom a böngészőben (arra az oldalra kikapcsolva az AdBlock Plus és a felugró ablakokat is engedélyeztem FF-ben)?

Vigi

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#5500) Babetta-X válasza mukibuci (#5495) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Köszönöm, sikerült! :R

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.