Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10651) kispx válasza #59070464 (#10650) üzenetére


kispx
addikt

Megszünt.

[ Szerkesztve ]

(#10652) Wanderlust


Wanderlust
tag

Üdv emberek!

Egy kérdés: van mondjuk 10 db bejegyzés az idővonalamon de azt szeretném, hogy csak pár ember lássa azokat. Akiket mostantól jelölök be azok pedig ne láthassák a régi posztokat csak az újakat. Erre mi a megoldás?

(#10653) d@minator


d@minator
addikt

Sziasztok! Csináltam Messengerben egy csoportot és nem tudom megszüntetni. Hogyan kell?
Messengerben nem látszódik de asztali gépen igen.

(#10654) #59070464 válasza kispx (#10651) üzenetére


#59070464
törölt tag

Sejtettem. Köszönöm a megerősítést.

(#10655) Joker88


Joker88
őstag

van olyan lehetőség a Facebookon, hogy egy adott személlyel történt beszélgetést kinyomtatni ?
( Az összes üzenetváltást, ami egy adott személlyel történt.. )

In loving memory of Garrett Lockhart

(#10656) enginev3.0 válasza Joker88 (#10655) üzenetére


enginev3.0
félisten

https://www.facebook.com/settings?ref=mb
Tölts le egy másolatot a Facebookon tárolt adataidról.

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#10657) kacsaesokos


kacsaesokos
tag

Sziasztok

Egy nagyon idegesítő problémára keresek megoldást, kivan kapcsolva a chat teljesen, mobilon gépen, mindenhol mégis jelzi másoknak, h mikor voltam bejeletkezve utoljára. Ezt nem lehet valahogy kikapcsolni teljesen?

(#10658) GabN73


GabN73
addikt

Üdv!

A következő lenne a problémám.
Be van állítva, ha más gépről lépnek be, akkor küldjön egy e-mailt.
Nos, először úgy 2 hete kaptam egy e-mailt, hogy beléptek. Megváltoztattam a jelszót.
Erre ma kapok még egy e-mailt, ugyan az az ip, op.rendszer meg még a böngésző is.

Ez ellen mit lehet tenni? Esetleg meg lehet találni hogy melyik ügyes ember lépett be?

(Nem rak ki semmit, nem tölt fel képet, nem lájkol semmit, nem ír semmit sehova. Csak belép)

(#10659) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ki tudok törölni úgy egy általam létrehozott eseményt, hogy a meghívottak ne kapjanak róla semmilyen értesítést?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10660) Wanderlust


Wanderlust
tag

#10652 valaki? :F

(#10661) krizmo_ válasza Wanderlust (#10660) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Ezt úgy tudod megcsinálni, ha listákat hozol létre, és belepakolod az embereket, majd amikor megosztasz valamit, akkor a láthatóságát így tudod korlátozni.

[ Szerkesztve ]

(#10662) d@minator válasza d@minator (#10653) üzenetére


d@minator
addikt

Egyenként ki kellett lépni mindenkinek és csak utána szűnt meg. Fura, hogy nem lehet megszüntetni. :-)

(#10663) kispx válasza GabN73 (#10658) üzenetére


kispx
addikt

Keylogger nincs a gépen? Volt olyan ember akinek közvetlen hozzáférésé volt a géphez vagy valamilyen fájlt küldött? Valamilyen phishing oldalra nem küldött linket?

Sütiket nem törli a böngésző?

> "Erre ma kapok még egy e-mailt, ugyan az az ip, op.rendszer meg még a böngésző is.
A böngésző és a rendszer különbözik-e a tiédtől?

> "Esetleg meg lehet találni hogy melyik ügyes ember lépett be?"
Nem. Max. rendőrségi feljelentéssel. Nem tudom, hogy foglalkoznak-e ilyennel.

[ Szerkesztve ]

(#10664) GabN73 válasza kispx (#10663) üzenetére


GabN73
addikt

Keylogger nincs a gépen, 2 irtót is ráküldtem de semmi.
Nem nagyon járkálok olyan oldalakon, ezt szoktam figyelni.

Sütik megmaradnak.

Win7 az is, én minden gépemen chrome-t használok, ez pedig mindkét alkalommal firefox volt.

Jelszócsere után egy két héttel lépett ismét be. Mindenhová más a jelszóm, nem ugyan azok kombinációi.

Ma is változtattam, kíváncsi vagyok, hogy ismét belépnek e.

Ha igen, akkor rákérdezek a "kollégáktól" hogy ilyenkor mennyire veszik komolyan.

Köszi a választ! :R

(#10665) Wanderlust válasza krizmo_ (#10661) üzenetére


Wanderlust
tag

Létrehoztam egy listát de a lényeg az lenne, hogy a régi posztokat úgy elérhetővé tenni, hogy csak pár ember lássa. Mert ha most bejelölök valakit ismerősnek és ő visszaigazol, akkor automatikusan látja majd a régi posztokat. Úgy tudom, hogy csak új bejegyzések esetén lehet azt beállítani, hogy azok csak egy csoport számára legyenek láthatóak, a régieknél nem...

(#10666) Wanderlust válasza Wanderlust (#10665) üzenetére


Wanderlust
tag

Megvan: Tevékenységnapló -> Bejegyzéseid -> és ott lehet a posztoknál a láthatóságot beállítani arra a listára amelyikre akarom... -.-"

(#10667) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Hány magyar csoport lehet vajon fészen? :D

A lényeg lényegében lényegtelen

(#10668) seederking


seederking
őstag

Sziasztok

Ha van 2 általam jóváhagyott gép és mindkettőn bejelentkezem egyszerre akkor lesz valamilyen problémája a face-nek vagy írni fogja hogy 2 helyről jelentkeztem be egyszerre,vagy valami?

[ Szerkesztve ]

(#10669) kispx válasza seederking (#10668) üzenetére


kispx
addikt

Nem. De a beállítások -> biztonság -> aktív kapcsolatoknál mindkét gép látszani fog.

(#10670) mufi


mufi
senior tag

Hogyan tudom azt beállítani, hogy egy adott személy ne lássa az értesítéseimet? Pl, felveszek valakit ismerősnek....és ezt az adott személy egyáltalán ne lássa (nem megoldható, hogy blokkoljam, vagy töröljem...)
Esetleg olyat be tudok állítani, hogy senki de senki ne láthassa az ismerőseimet?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#10671) Silverr válasza mufi (#10670) üzenetére


Silverr
aktív tag

Egy bizonyos személyre nem tudod ezt beállitani. Azt viszon igen, hogy csak te lásd az ismerőseidet, de ebben az esetben is akikkel van közös ismerősötök azok látni fogják.

(#10672) kispx


kispx
addikt

(#10673) zsof Nokia válasza mufi (#10670) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Rámész az adatlapjára és ott ahol az van, hogy Ismerősök ott lenyitod a listát és berakod a korlátozottba

Ha nyilvánosan osztasz meg akkor sajnos ez nem ér semmit mert látni fogja így is

A lényeg lényegében lényegtelen

(#10674) föccer


föccer
nagyúr

Másnál most nem szarakodik a chat? em akarja elküldemni az üzenetet, valami átmeneti hibára hivatkozva...

Nálam van a hiba?

üdv,föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10675) Mr X válasza föccer (#10674) üzenetére


Mr X
veterán

Itt is szar, a hiba nem az ön készülékében van.

(#10676) aizen92 válasza föccer (#10674) üzenetére


aizen92
addikt

ugyanez itt is. Mind mobilon, mind asztalon. Őrületbe kerget.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#10677) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Elég érdekes a facebook etikai kódexe.
Van egy román, nyiltan magyargyűlölő oldal. (anti ungaria)
Feltettek egy képet,amin épp magyar zászlót égetnek.
Nem szoktam ilyesmit csinálni,de ezt jelentettem ,mint sértő tartalom.
Válasz: Megvizsgálták,nem törlik a képet,szerintük ez nem sért senkit :R

Alias: Júzer error

(#10678) krizmo_ válasza -HajTömeg- (#10677) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Megesik... én múltkor egy szétvert szétloccsantott fejű kutyát jelentetettem, mint erőszakos tartalom, de nem gondolták annak... De, volt már olyan tartalom, amit leszedtem, mert jelentettem, szóval elvileg megnézik...

(#10679) -HajTömeg- válasza krizmo_ (#10678) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

MOndjuk az elég rémisztő,ha megnézték és egy zászló égetését nem találták sértőnek. :U

Alias: Júzer error

(#10680) kispx válasza -HajTömeg- (#10677) üzenetére


kispx
addikt

Sok embernek kell jelenteni.

[ Szerkesztve ]

(#10681) aizen92


aizen92
addikt

Ha már facebook support storyzgatás megy.

Múltkor párom facebookját egy az egyben lemásolta valaki. Az összes képet letöltötte, majd felrakta mintha ő lenne.
Bejelölte rengeteg ismerősét. Ez 23.30 körül volt egyik nap. Másnap reggel ránk írnak páran, hogy ez mi.
Megdöbbenéssel tapasztaltuk, hogy az ismerősök közül van ilyen elme roggyant, aki fél 12-kor ilyenekre ér rá.
Na nézzük is, hol lehet jelenteni. Ketten két profilról jelentettük, hogy klón.
Kb 5 percen belül eltűnt a kamuprofil.
Nagyon gyorsan dolgoztak.

Esetleg még arra tudok gondolni, egy algoritmus által törli, ami ha látja, hogy csontra ugyanazokat a képeket teszi be + egyszerre vannak belépve két profilról, és többen jelentik, akkor automatikusan törli. Nem tudom melyik volt, de ez elég szimpatikus lépés volt!

A kutyás ismerőseimet meg már rég töröltem. Így nincs olyan, aki ilyet és hasonló dolgokat kitenne. ( Bár mostanában a hírfolyamom inkább egy RSS feed-re hasonlít annyi hírportált/csatornát stb. likeoltam.
+ Sokat gyomláltam vagy unfollowoltam embereket. )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#10682) -HajTömeg- válasza kispx (#10680) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Tele van magyar kommentárokkal az oldal,biztos sokan jelentették.
Az egyébként elfogadható válasz lenne,ha azt írnák : Igen,láttuk, megvizsgáljuk,tájékoztatjuk az oldal létrehozóját,hogy törölnie kell különben... vagy ilyesmi.
De,hogy visszaírnak,hogy szerintük ezzel semmi gond sincs és nem ütközik a közösségi alapelvekbe...
Szerinted meddig maradna fent egy égő izraeli zászló?
Személyesen Zuckerberg törölné 2percen belül.
Vagy Chuck Norris tépné ki saját kezűleg az oldalt...

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#10683) akyyy


akyyy
senior tag

felkértek hogy egy Facebook oldal szerkesztője legyek (többen is vannak) és mióta ez van, mindig kapok értesítést, hogy X Y Z lájkolt egy bejegyzést amit más tett közzé, illetve hozzászólásor is.

Ki tudom ezt úgy kapcsolni, hogy a másik admin ha neki ugy van beállítva kapjon ha akar, de én ne kapjak értesítéseket?

(#10684) krizmo_ válasza aizen92 (#10681) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Az ismerőseimet én is "megválogatom", meg már kigyomláltam azokat, akikről még az elején nem tudtam, hogy milyen "hülyék" a facebookon. De, ezt a húgom követte el, vannak ilyen húzásai, meg cucciságai, de ezt a párat kibírom (3 húgom van)...

Jelölni nem szoktam senkit, ha valaki jelöl, akkor jól meggondolom, hogy vissza jelöljem-e ...van, hogy nem is ismerem, csak egyszer láttam valahol valamikor...

(#10685) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Komolyan nem lehet beállítani, hogy csak bizonyos listákon szereplő személyek írhassanak az üzenőfalamra vagy csak én nem találom?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10686) krizmo_ válasza Bjørgersson (#10685) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Minden ismerősöd írhat az üzenőfaladra, nem lehet korlátozni.

#10683 akyyy
Vagy mindenki kap értesítést vagy senki, azt nem tudod beállatni, hogy te ne kapj.

(#10687) Bjørgersson válasza krizmo_ (#10686) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szuper, köszi. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10688) zsof Nokia válasza Bjørgersson (#10687) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Vagy állítsd be azt, hogy csak Te írhatsz a saját üzenőfaladra nekem úgy van ;)

A lényeg lényegében lényegtelen

(#10689) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Meg tudja magyarázni nekem valaki, hogy ennek a megújított hozzá szólás mutatási sorrendnek mi értelme van? Ráadásul nem is minden posztnál van az új. Az alapértelmezett "Legnépszerűbb hozzászólások" esetében össze-vissza vannak, most mégis mitől népszerű egy hozzá szólás, főleg ha alig vannak rajtuk lájkok? Viszont ugye ott van a "Legutóbbi tevékenységek" aminek megint csak semmi értelme, köze nincs a nevéhez, az a teljes értelmetlenség, hogy alulra rakja a régebbit és felfelé az újabbakat még talán elnézhető lenne (ki az akinek eszébe jutott egyáltalán megváltoztatni az értelmes, felülről lefelé az újabbakról, ki az aki alulról felfelé olvas?), de az időpontok alapján nagyon nem sikerül neki idő szerint sorba rakni így se... Most mi értelme ennek az egésznek? Mégis miért nem lehet értelmes fejlesztéseket csinálni, miért kell mindent tönkre tenni ami teljesen jó, és helyette bevezetni egy új, értelmetlen, nem is jól működő rendszert?

(#10690) aizen92 válasza S. Szabi (#10689) üzenetére


aizen92
addikt

Nem tudom, de engem is rohadtul idegesít, hogy nem lehet követni az időrendet.
Pont mint a Youtube Google+-os hozzászólások.
Egyszerűen nem fogom fel, hogy mi értelme.

Teljesen megértelek.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#10691) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Mitől van az néhány adatlapon, hogy Megjelölés ismerősként ott van kinn de viszont üzenetet nem lehet neki küldeni
Ezt hogy lehet beállítani?

A lényeg lényegében lényegtelen

(#10692) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Egy kis segítséget kérnék szépen.

Egyik ismerősöm feltöltött egy fotót, amin engem is megjelölt. Így a fotó megjelent az én idővonalamon / falamon is.
Az idővonalamon rákattintottam a képre és azt jelöltem be, hogy legyen elrejtve ez a fotó a falamról.

A fotó tényleg eltűnt, de sajnos eltünt azon fotók közül is, amelyeken meg vagyok jelölve.

Hogyan lehet visszahozni ?, hogy ne legyen rejtve ? köszi

Én szeretném, ha látszódna a fotóim között, azok a fotóim között, amelyeket meg vagyok jelölve, csak az idővonalamon szerettem volna elrejteni. Ezek szerint ezt nem lehet ?

köszi szépen

(#10693) krizmo_ válasza Orionk (#10692) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

A tevékenységnaplódba menj be, fent jobb oldalt pipáld be a "jelenjenek meg a csak én típusú tevékenységek"-et, és itt visszaállíthatod, ha nem lett törölve.

(#10694) Bjørgersson válasza zsof Nokia (#10688) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Á, annyira nem akarom lekorlátozni. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10695) Orionk válasza krizmo_ (#10693) üzenetére


Orionk
senior tag

köszi szépen.

Sikerült ott visszaállítani.

Ezek szerint azt nem tudom beállítani, hogy a fénykép továbbra is jelenjen meg azok a fotóim között, amelyeken meg vagyok jelölve, de az idővonalamon, a falamon ne legyen ott ?

(#10696) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Fiókdeaktiválás után a bejegyzések és kommentek megmaradnak?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10697) zsof Nokia válasza Bjørgersson (#10696) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Igen

A lényeg lényegében lényegtelen

(#10698) Bjørgersson válasza zsof Nokia (#10697) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szuper, köszönöm! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10699) buci30


buci30
addikt

Ha van egy személy aki ismerősöm de ki tudom tiltani minden mappabol ugye?
S akkor a kep hozzászólásokat se latja es azt se ha egy kozos ismerősünk like-olja valamelyik kepem vagy hozzászól?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#10700) kispx válasza buci30 (#10699) üzenetére


kispx
addikt

Ha korlátozott ismerősök listájába rakod akkor csak annyit lát, mint egy olyan személy aki nem az ismerősöd. (Profilképek és borítóképeket látni fogja.)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.