Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10451) Nkboy válasza Bitpalace (#10449) üzenetére


Nkboy
senior tag

:N :C :F

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#10452) kispx válasza WhiteWalker (#10450) üzenetére


kispx
addikt

Ha le lenne tiltva, akkor az adatlapját sem lehetne megnézni, hogy bejelölhesse az embert. Én inkább ezt nem tudom elhinni: "Én betudom, de ő nem kap értesítést hogy bejelöltem volna, ő meg még bejelölni sem tud". Valahogy sanszos a másik ember mondandója.

(#10453) Bitpalace válasza kispx (#10452) üzenetére


Bitpalace
senior tag

Megkérdeztem tőle, és küldött képet is és tényleg csak üzenetet tud küldeni, nincs mellette hogy add friend. Pedig nekem be van állítva, hogy mindenki ismerősnek tud jelölni. És az illetőről akiről szó van vagy 20 közös ismerősünk is van. Tényleg nem értem.

üdv!

(#10454) kispx válasza Bitpalace (#10453) üzenetére


kispx
addikt

Ez esetben javaslom a probléma bejelentését. Mert ez nem az elvárt működés, és nem lesz olyan ember a fórumon aki segíteni tudna.

(#10455) Bitpalace válasza kispx (#10454) üzenetére


Bitpalace
senior tag

Irtam nekik. Választ várjak vagy ne?

üdv!

(#10456) kispx válasza Bitpalace (#10455) üzenetére


kispx
addikt

Nálam nem jött.

(#10457) #81556480


#81556480
törölt tag

Itt egy furfangos téma, oldjátok meg: :D

A likeoknál ki van írva hogy Gipsz Jakab és még további 56 ember kedveli ezt.
Namost nekem a Gipsz Jakab helyett mindig de kivétel nélkül a volt csajom neve jelenik meg . Ez valami facebook majomság. biztos össze akar minket boronálni. de nem. remélem nem. Szóval ez engem zavar :D
Már le tiltottam hogy ne lássam miket rak ki, de azért az ismerőseim közül nem törlöm, me nem vagyok bunkó.

Van erre megoldás vagy robbantsam fel az egész internetet ?

(#10458) kispx válasza #81556480 (#10457) üzenetére


kispx
addikt

Így rangsorolja a Facebook a barátainkat

Mivel chateltetek, likeoltátok egymás posztjait, ezért őt a fentebb említett rangsorban előrébb hozza.

> "Már le tiltottam hogy ne lássam miket rak ki, de azért az ismerőseim közül nem törlöm, me nem vagyok bunkó."
Szerintem a tiltás az törli az ismerőseid közül.

> "Van erre megoldás vagy robbantsam fel az egész internetet ?"
Legyen új barátnőd. Likeold, chatelj vele, keres sokszor a nevére, és előrébb fogja rangsorolni. Idővel ki fog kopni, ha nem intézel felé valamilyen tevékenységet.

(#10459) #81556480 válasza kispx (#10458) üzenetére


#81556480
törölt tag

Á köszi!

nem úgy tiltottam le, hanem a főoldalon nem látom a bejegyzéseit.

(#10460) Newyorker válasza Newyorker (#10448) üzenetére


Newyorker
addikt

Erre valaki? :C

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#10461) kispx válasza Newyorker (#10460) üzenetére


kispx
addikt

Nem lehet. Még a tevékenységnaplóba is belekerül. + még rangsorolja keresés alapján az ismerősöket.

(#10462) Newyorker válasza kispx (#10461) üzenetére


Newyorker
addikt

De nálam, ha fent a keresősávba az egérrel csak odaklikkelek már elő is hozza, havernak meg nem :S

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#10463) Kezdő Balázs


Kezdő Balázs
tag

Sziasztok!

Ha mobilomról posztolok vmit ,akkor nálam miért nem jelenik meg ,hogy IOS-ról ?

Üdv:Balázs

(#10464) HuMarc válasza Kezdő Balázs (#10463) üzenetére


HuMarc
addikt

A hivatalos iOS-es FB-appot használod?

(#10465) Kezdő Balázs válasza HuMarc (#10464) üzenetére


Kezdő Balázs
tag

Igen.

Üdv:Balázs

(#10466) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok!

Azt be lehet ill. kell állítani, hogy kapjak értesítést, ha valaki be akar lépni a facebook fiókomba és elrontja a jelszót?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10467) ph2012


ph2012
senior tag

Létrehoztam egy oldalt:[link], de törölni szeretném, de nem találom a törlést. Hogy kell törölni az új oldalt? Nem a fő oldalról van szó.
Köszi a választ.

(#10468) csako válasza ph2012 (#10467) üzenetére


csako
veterán

Remélem úgy kell, ahogy itt írják:[link]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#10469) Dilikutya válasza Kezdő Balázs (#10463) üzenetére


Dilikutya
félisten

Fontos mindenkinek tudnia?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10470) krizmo_ válasza ph2012 (#10467) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Itt tudod törölni:

(#10471) Kezdő Balázs válasza Dilikutya (#10469) üzenetére


Kezdő Balázs
tag

Nem fontos,csak ha másnak ki írja akkor nálam miért nem? ,de mind1

Üdv:Balázs

(#10472) adatfalo


adatfalo
senior tag

Hello!

Ha valaki otthon van a facebook-os hirdetéskezelésben, azon belül is a bejegyzések kiemelésében, az írjon már nekem egy privit. Valamiért minden más megy, de a bejegyzés kiemelését mindig visszadobja a rendszer, bárhogy próbálkozom. (biztos én csinálok valamit rosszul)

Előre is köszi!

Üdv,

adatfalo :R

www.adatfalodesign.hu

(#10473) vans? válasza Kezdő Balázs (#10471) üzenetére


vans?
őstag

Az FB app-al nem ir ki semmit, csak akkor, ha a rendszeren belul jelentkezel be a Facebookba, kep megosztasa gombbal nyomsz ki fotot stb.

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#10474) Winne válasza Winne (#10466) üzenetére


Winne
nagyúr

Valaki? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10475) krizmo_ válasza Winne (#10466) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Nincs ilyen beállítás.
Csak azt tudod megnézni, hogy honnan léptek be a facebookodra, de az sem mindig pontos...

(#10476) Winne válasza krizmo_ (#10475) üzenetére


Winne
nagyúr

Szia!

Tehát ha nem tud belépni, mert elrontja a jelszót, azt nem jelzi sehol?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#10477) krizmo_ válasza Winne (#10476) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Azt nem jelzi sehol.

(#10478) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Mióta frissült androidon a kezelő felület nem találom hol lehet a friss postokat előre hozni a falon. Csak a régieket mutatja, merre van ez a beállítás?

(#10479) csako válasza SzlobiG (#10478) üzenetére


csako
veterán

[link]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#10480) SzlobiG válasza csako (#10479) üzenetére


SzlobiG
félisten

:R

Jó idétlen megoldás ez. :(

(#10481) laszlohu


laszlohu
addikt

Sziasztok

Bocsi, hogy ide írok, mondjuk nem vág témába, de elég porgős topik,

hogy kell az alábbi google playes oldalon hozzászólni , ez az androidos chrome hozzászólásainál van,

mert sehogy sem sikerül :

Köszönet

[ Szerkesztve ]

(#10482) Dilikutya válasza laszlohu (#10481) üzenetére


Dilikutya
félisten

Google+ hozzáféréssel.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10483) laszlohu válasza Dilikutya (#10482) üzenetére


laszlohu
addikt

Köszönet

(#10484) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hali!

Letöltöttem a facebook datámat, mert kíváncsi voltam hogy az összes üzenet ottvan-e. Hát nincs, ellentétben a telefonszámaimmal, amik az androidos telefonomon vannak.

Azóta már kiirtottam a facebookot a telefonomról, viszont a letöltött facebook datámban a Contact Infonál listázva vannak még korábbról a telefonszámok, amik a telefonomban is vannak.

Én sosem engedélyeztem neki telefonomon sem, amikor rákérdezett hogy Do you want to sync your contacts?, akkor én világosan emlékszem hogy azt nyomtam hogy F**ING NO!

Ennek ellenére mégis ellopta a telefonszámaimat. Hogy tudom letörölni a facebookomról a telefonszámokat?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#10485) rii


rii
nagyúr

sziasztok
megtettek adminnak egy oldalon
de engem már nem érdekel
nem akarom megbántani az oldal-gazdáját

hogy tudom elérni, h ne lássak több "notification"-t, értesítést, hogy valaki pld. be-like-olta, vagy post-olt oda ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#10486) Apollyon válasza rii (#10485) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Notifications-re klikk a borítókép alatt => Off

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#10487) rii válasza Apollyon (#10486) üzenetére


rii
nagyúr

köszönöm! .-)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#10488) feka007


feka007
nagyúr

Most futottam bele ebbe a vírusba Fb-on, egyik ismerősömön keresztül küldte el üzenetben, hogy "lol IMG_401.zip", persze nem képek voltak benne, hanem egy executive jar fájl :W Mit lehet ezzel kezdeni? Letöröltem, most fut az Avira scann, de félek, hogy minden ismerősömnek el fogja küldeni, meg esetleg ellopja az accountjaimat, vagy ilyenek :( Nem akarom ilyennel beszopni, mit tegyek?

(#10489) Out válasza feka007 (#10488) üzenetére


Out
addikt

Nekem is előjött ez a jelenség a párom naivitása miatt. FB jelszót mindenképpen cserélj.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#10490) feka007 válasza Out (#10489) üzenetére


feka007
nagyúr

Baj, ha ugyan azon a gépen cseréltem?

Nála csak a jelszót cseréltétek le, vagy még mit csináltatok? Milyen következményei lettek, elkezdte küldözgetni az üzeneteket a Fb accjáról? Ugye jelszavakat nem tud lelopdosni, és beléphetek a netbanknba, stb-be? :F
Malwarebytes-ot futtattam, de nem tudom, hogy megtalálta-e. CCCleaner-rel is lepásztáztam, jobbat nem tudok

Utólag én is nagyon naív tettnek látom, viszont akkor ott nem gondolkodtam, mert még nem futottam bele ilyenbe egyszer se, csak olyan volt, hogy ilyen kamu videónak a linkjét küldték el, de azon láttam, ezen meg vhogy nem ugrott be.. Szóval aki nem vmi rendszerkarbantartó főállásban és alig fut bele vírusokba, az sztem könnyen beleesik 5 mp-re ebbe a hibába

(#10491) Lacus_84


Lacus_84
senior tag

Sziasztok,

Az adatlapomról hogy tudnám kitörölni a legutóbbi tevékenységet, jelen esetben, hogy elkezdtem használni a FB appot? Az az érdekes, hogy a tevékenységnaplóban nincs benne, és csak akkor látom, ha a "Megtekintés mint..." funkcióval nézem az adatlapom.

(#10492) Out válasza feka007 (#10490) üzenetére


Out
addikt

Egy gépünk van, tehát az én FB accountom is áldozatul esett. Jelszót ugyanazon a gépen változtattam meg, de egyelőre nem ismétlődött meg a küldési folyamat, bár gyanítom időhöz van kötve. Néztem mailwarebytes-al, de nem talált semmit, viszont most már nem vagyok otthon.

Találtam egy weboldalt [link], ahol a lap alja felé van egy olyan rész, hogy Uninstall LOL virus. Megnéznéd, hogy nálad ott van-e a programok telepitése és törlése menüben, illetve a böngészőkben?

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#10493) Out válasza Lacus_84 (#10491) üzenetére


Out
addikt

Ha ráviszed az egeret a nem kívánt tevékenységre, akkor nálad jobb felül nem jelenik meg egy kis x?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#10494) Lacus_84 válasza Out (#10493) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Az a baj, hogy ez a tevékenység csak akkor jelenik meg, ha a "megtekintés mint"-tel nézem az adatlapom, és ha ott rámegyek, nem jelenik meg a kis x.

(#10495) Out válasza Lacus_84 (#10494) üzenetére


Out
addikt

Ha a tevékenységnaplóban nincs, akkor nem tudsz vele mit kezdeni, azt mindenki látni fogja, aki rád keres.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#10496) feka007 válasza Out (#10492) üzenetére


feka007
nagyúr

Nekem egyáltalán nem küldte el még senkinek az én accountommal a vírust, legalábbis nem jelzett vissza még senki, és üzeneteknél se láttam, hogy elküldte volna bárkinek (bár ezt nem tudom, hogy egyáltalán kijelzi-e nekem, hogy van ez?).

Lefuttatom ezt a progit, lol virus removal-t, de sztem ez nem ugyanaz a dolog

(#10497) Lacus_84 válasza Out (#10495) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Köszi szépen, én is erre tippeltem, de azért ez így elég gáz...

(#10498) Out válasza feka007 (#10496) üzenetére


Out
addikt

Az üzeneteknél látnod kellene, ha "küldtél" volna lol üzenetet. Bár a párom tegnap este kattintott rá a csatolmányra és ma reggel miközben dolgoztam és FB-ztem 6:53-kor kezdte el küldözgetni másoknak a lol-t. Káromkodtam és jelszót váltottam :D Szóval, ha most nem látsz olyat még nem nyugodhatsz meg, lehet nálad más időpontban fog előjönni a dolog, figyelj oda!

Lacus_84: amikor felraktad az andoidos FB klienst, akkor nem kérdezte meg, hogy láthatják-e mások ezt a tevékenységet? Illetve az alkalmazásoknál tudod szűkíteni a kört, hogy kik lássák ezt. Sajnos többet nem tehetsz.

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#10499) feka007 válasza Out (#10498) üzenetére


feka007
nagyúr

Igen, olvastam, hogy megnyitás után még letölt vmit vmi külső dropbox helyről, és utána aktiválódik a vírus.

De szerinted nem kell félni olyantól, hogy ellopja a netbank jelszavam, meg ilyesmi? Mert ezzel a trójaival elvileg a gépet is irányíthatnák távolról..

(#10500) Out válasza feka007 (#10499) üzenetére


Out
addikt

Ahogy olvastam ez az FB-s adataidat lopja el, de kitudja még mit. Megnézted a linken lévő Uninstallos dolgokat, hogy nálad vannak-e olyanok a böngészőben illetve a programok telepítése menüben?

Szerintem a párom csak letöltötte, de nem nyomott rá a jar filera. Mindenesetre azt írják, hogy elég ha rányomsz a letöltésre már azzal aktivizálódik.

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.