Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10201) AssAssynn válasza Lacus_84 (#10198) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ezt én értem, de a kérdésem az, hogy ezek közül melyekből válogat, s hogy lehet-e valahogy szabályozni azt, hogy mit jelenítsen meg.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#10202) Out válasza AssAssynn (#10201) üzenetére


Out
addikt

Te nem tudod azt szabályozni, hogy másról mit láss, azt csak az adott személy tudja szabályozni.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#10203) Llew válasza enginev3.0 (#10122) üzenetére


Llew
senior tag

na, de ha írtam neki sms-t és semmi nem változott, akkor egy facebook üzenettől mi történne?

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#10204) Silverr válasza AssAssynn (#10201) üzenetére


Silverr
aktív tag

Te magad tudod ezt szerkeszteni, hogy mit láthassanak ott. Men jaz adatlapodra>névjegy és tudod szerkeszteni az adatai láthatóságát. Amit publikusra teszel azt fogja másoknak kimutatni amikor rád keres.

(#10205) akyyy


akyyy
senior tag

Van ez az oldal [link] ahol meg lehet nézni, ki az aki nem köszöntött fel minket, nos egy ehhez hasonlót keresek, csak scriptbe, esetleg Chrome bövítménybe, ami az aktuális szülinapos neve mellé kitenne valamilyen ikonba, vagy más színnel írná ki a nevét :D

(#10206) AssAssynn válasza Silverr (#10204) üzenetére


AssAssynn
őstag

Te vagy az én emberem! :DD Köszönöm szépen!

Már sikerült alakítgatnom rajta. (Két lakhely volt, de már csak ez egyiket mutatja.)
Viszont láttam másoknál, hogy nekik meg az iskolát/munkahelyet mutatja. Nekem ezek a mezők ki vannak töltve és nyilvánosra vannak állítva, mégsem látszódnak. Ez ellen mit tudok tenni? Vagy a lakhely elsőbbséget élvez más adatokkal szemben?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#10207) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok.
Gondolkodom a fiókom felfüggesztésén. Bármikor vissza tudom aktiválni? Vagy kell hozá x idő? Meg van hozzá egy oldal, amihez van rajtam kívül egy admin. A felfüggeszés befolyásolja az oldal működését?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#10208) enginev3.0 válasza Edi77 (#10207) üzenetére


enginev3.0
félisten

Bármikor visszatudod állítani, nem kell várni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10209) Edi77 válasza enginev3.0 (#10208) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm! És azt nem tudod, hogy az oldal működését ez mennyiben befolyásolja?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#10210) enginev3.0 válasza Edi77 (#10209) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha van másik admin akkor elvileg semennyire, ha csak Te lennél akkor az oldal megszűnne, majd ha visszatérsz akkor az oldal újra él ( ha jól tudom)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10211) Bjørgersson válasza enginev3.0 (#10210) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez mekkora egy faszság. És ha valaki előbb hoz létre egy oldalt, minthogy lenne saját profilja is, akkor addig nem engedi vagy mi?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10212) Edi77 válasza enginev3.0 (#10210) üzenetére


Edi77
őstag

Köszi :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#10213) medica


medica
senior tag

Hi! Ismerősök karbantartására tud valaki valami gyorsabb módszert? Több ezerről van szó és a "gyári" görgetéses körülményes és sokáig tart...

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#10214) krizmo_ válasza medica (#10213) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,
Attól függ mit akarsz az ismerősökkel, de a lista az jól jöhet, ha el akarod különíteni őket.

(#10215) medica válasza krizmo_ (#10214) üzenetére


medica
senior tag

csak törölni akarok pár régit - pár százat

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#10216) krizmo_ válasza medica (#10215) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Azt csak egyesével tudod, nincs rá más módszer.

(#10217) medica válasza krizmo_ (#10216) üzenetére


medica
senior tag

egy délután :)

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#10218) jooker82


jooker82
nagyúr

Sziasztok
Az mitől lehet,hogy az egyik ismerősömnek nem látom az idővonal bejegyzéseit,minden más igen..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#10219) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Nekem ma változott meg fb kinézete, míg másoknak már sokkal régebben. Ez miért van?
Azt értem, hogy amerikában előbb van minden, de itthon miért vannak különbségek?

(#10220) Silverr válasza #54715584 (#10219) üzenetére


Silverr
aktív tag

Nem hiszem, hogy épp amerikába is mindenki megkapta. Mindenhol vannak külömbségek, én sem kaptam még meg, a családomba meg hetekkel ezelőtt mindneki. De minek ezzel egyáltalán foglalkozni.

(#10221) Fecogame


Fecogame
veterán

Nekem tegnap este frissült a kinézet.

Egyébként mostanában tök jó a chat, egy panaszom sincs rá :) Ezek szerint sikerült végre valamit jól megcsinálni? :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#10222) RAiN91


RAiN91
őstag

Hogyan lehet beállítani, hogy ha egy nyílt csoportban benne vagyok, ne nyomassa az üzenőfalamra (vagy hírfolyam vagy mi a neve) a posztokat, csak akkor lássam ha megnyitom a csoportot? Értesítések ki vannak kapcsolva, azt hittem ez az, de nem.

(#10223) enginev3.0 válasza RAiN91 (#10222) üzenetére


enginev3.0
félisten

A hirfolyamban keresel egy posztot amit a csoportban írtak ki, ramesz a kis nyilra és ott van hogy nem akarod követni a csoportot

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10224) medica válasza enginev3.0 (#10223) üzenetére


medica
senior tag

Miért van az, hogy ha az idővonalamon osztok meg egy képet azt többen látják min ha egy albumomba teszem fel (album nyilvános, az idővonalamon is megjelenik a kép)?

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#10225) cirkus


cirkus
aktív tag

Messengerben küldött képeket hogy tudok lementeni telóra ? Nem találok semmi opciót rá !

(#10226) Lacus_84 válasza cirkus (#10225) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Attól függ milyen platformot használsz, a WP8-as Messenger-be a legutóbbi frissítéssel került bele ez az opció.

(#10227) cirkus válasza Lacus_84 (#10226) üzenetére


cirkus
aktív tag

Androidot

[ Szerkesztve ]

(#10228) enginev3.0 válasza cirkus (#10227) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hosszan ranyomsz a képre

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10229) cirkus válasza enginev3.0 (#10228) üzenetére


cirkus
aktív tag

Próbáltam már, de semmi lehetőség nem ugrik fel !

(#10230) Def26


Def26
félisten

Nem tudjátok, hogy van e olyasmi gyűjtő oldal ahol a világon legtöbbet lájkolt képei vannak?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10231) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Továbbra sem értem , hogy egy csoport nyilt és oda posztolok ,akkor minek jelenik meg a hírfolyambaés látják az ismerőseim... :W , roppan bosszantó,mert egy adok-veszek csoportba hirdetnék ezt+azt , de azt meg látják az ismerőseim... nem kellemetlen , de ez nem rájuk tartozik...

(#10232) Buster17


Buster17
addikt

Van egy facebookos játék amivel pár éve játszottam csak nem jut eszembe a neve.
Annyit tudok róla, hogy zyngás és az indiane jones, Pioneer Trail, cityville időben volt menő és ilyesmi a harcrendszere Ötlet, hogy melyik lehet?

(#10233) Hoorus


Hoorus
őstag

Sziasztok!

Hogy lehet letiltani a privát üzeneteknél azt, hogy a másik félnek kijelezze azt, hogy honnan írok?

Köszönöm

(#10234) #54715584 válasza Hoorus (#10233) üzenetére


#54715584
törölt tag

Bökj rá a GPS jelre jobb oldalt, mielőtt az üzenetet küldenéd.

(#10235) Hoorus válasza #54715584 (#10234) üzenetére


Hoorus
őstag

Nem mobilon, hanem Pc-n.. :)

(#10236) #54715584 válasza Hoorus (#10235) üzenetére


#54715584
törölt tag

Hmm, az jó kérdés, nekem nem küldi el a helyet, de hogy ezt hol állítottam be, már nem tudom :)

(#10237) sixpack89


sixpack89
tag

van egy ismerősöm facen,akinek azt írja ki idővonala baloldalt lenn,hogy 27 perccel ezelőtt új ismerőse lett,de nem látom,ugyan azok vannak ott. gondoltam arra,hogy le van tiltva nekem. ezért beléptem egy másik fiókommal,de ott meg nem jelzi hanem hogy április elsején volt utoljára új ismerőse. mitől lehet ez?

(#10238) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Hogyan lehet azt beállítani, hogy ne lássa a többi ismerősöm, ha új ismerősöm lett?

Üdv

(#10239) myke01


myke01
senior tag

Az újabb kinézetű FB jelenik meg nálam a böngészőben ,tehát ahol jobb oldalon jelennek meg az értesítési ikonok . A kérdésem nem ezzel kapcsolatos viszont .

Az egyik : Ha az "Oldal-hírfolyamot" felveszem a kedvencek közé "felülre" ,akkor az miért kerül vissza a következő FB indításnál (vagy oldalfrissítésnél (F5) ) ugyanoda (alulra) ,ahonnan helyeztem a kedvencek közé ?

Másik: Miért nem tudok olyan listákat törölni ,amiket én hoztam létre ? Teljesen üres listák (nincs senki felvéve a listába) ,és lehetetlen törölni . Miért ?

(A FB súgójában megtalálható a lista kezelésnél a törlés opció.)

(#10240) enginev3.0 válasza Fishor (#10238) üzenetére


enginev3.0
félisten

Priváttá teszed az ismerőseid listáját
De ha közös ismerősöd van az új ismerősöddel akkor a közös ismerős látja hogy ismerősöd lett

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10241) myke01 válasza myke01 (#10239) üzenetére


myke01
senior tag

Erre esetleg valaki ? :R

(#10242) enginev3.0


enginev3.0
félisten

"Kisebb" fb program frissítés megint, mobilra

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10243) HuMarc


HuMarc
addikt

Mi a búbánatos úristen ez?! Tudom, valakinek már régóta ilyen, nekem viszont csak percek óta. És utálom. Borzalmas.

(#10244) myke01 válasza HuMarc (#10243) üzenetére


myke01
senior tag

Ne aggódj ! Nekem pár napja ilyen a kinézete ,de eléggé "ocsmány-nak" tűnik nekem is . Viszont ,amivel nem vagyok kibékülve az ez lenne :) .

(#10245) Bjørgersson válasza HuMarc (#10243) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha tudod, miért kérded? ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10246) HuMarc válasza Bjørgersson (#10245) üzenetére


HuMarc
addikt

Csak reméltem, hogy az nálam úgy bebetonozódott a cache, hogy sosem vált át az új felületre :(

(#10247) krizmo_ válasza myke01 (#10244) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Listákat korábban sem lehetett törölni, ez nem mostani dolog....

#10243 HuMarc
Nekem is ma állt át valamikor, majd megszokjuk....ahogy, eddig is megszoktuk a változtatásokat és a "javításokat". Amúgy, nekem sem tetszik.......

[ Szerkesztve ]

(#10248) kispx válasza HuMarc (#10246) üzenetére


kispx
addikt

Semmi sem raktározódik a cacheben örökké. Van egy lejárati dátuma ami után újból lekéri az adott fájlt. Ahogy elnézem a az fb oldalát tele van okádva inline javascripttel ami nem nagyon cachel.

(#10249) Bjørgersson válasza krizmo_ (#10247) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez valami fantasztikus megoldás..

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10250) HuMarc válasza krizmo_ (#10247) üzenetére


HuMarc
addikt

Nekem pl. a timeline bejött, nem értettem az emberek felháborodását, de ez most gáz.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.