Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) krizmo_


krizmo_
Topikgazda

A napokban létrehoztunk egy oldalt, amire kaptunk likeokat, viszont nem látjuk, hogy kik kedvelték az oldalt, csak ha ismerős az illető. Ezt meg lehet nézni valahol, vagy változni fog a későbbiekben, esetleg valamilyen beállításon múlik?

(#10302) Lacus_84 válasza krizmo_ (#10301) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Az adminisztrációs felületen bal oldalt ha rámész az Értesítések-re, és ott rákattintasz egy olyan értesítésre, ami egy oldal kedvelés, akkor elvileg kilistázza az összes lájkolót. Vagy így sem mutatja az összest?

(#10303) krizmo_ válasza Lacus_84 (#10302) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nem mutatja, csak sz ismerősöket, viszont a kedvelők száma, meg több, mint amennyit ott mutat.

(#10304) Bibby válasza Silverr (#10299) üzenetére


Bibby
addikt

Nálam sincs ilyen ez érdekes.
Egyébként szerintem ez nem is coverekből válogat, hanem ezen a képen pl sokan vagyunk jelölve.

Ελευθερια η θανατος

(#10305) myke01


myke01
senior tag

Rögtön a közepébe : hogyan lehet kitiltani az összes ismerőst hírfolyamból egy "huszárvágással" ? Tehát ,a terv a következő : mindenkit kitiltok a hírfolyamból ( = nem követem őket ) ,és utána egyesével kiválogatom kiket akarok "viszontlátni" ott. Gyors megoldás létezik erre ,vagy mindenki adatlapján csak egyesével lehet végrehajtani ?

(#10306) kispx válasza myke01 (#10305) üzenetére


kispx
addikt

Egyesével.

(#10307) Out válasza myke01 (#10305) üzenetére


Out
addikt

Amíg valaki nem mondja meg a helyes megfejtést, én a helyedben kipróbálnám azt, hogy mindenkit beraksz egy listába, majd letiltod nekik a hírfolyamot (lista kezelése --> frissítéstípusok kiválasztása), aztán akinél mégis látni akarod nála engedélyezed.

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#10308) myke01 válasza myke01 (#10305) üzenetére


myke01
senior tag

Megmondom ,hogy miért kellene ez pontosan .

Már rég nem érdekel, hogy ki,és mit oszt meg az ismerősök közül . Q...ra le....om az egészet :) .
Kizárólag az 'Oldal-hírfolyamot' olvasom ,főként sport-jellegű hírekkel . Viszont az Androidos FB app nem tudja ezt a funkciót :

Ezért tiltanék ki mindenkit a hírfolyamból ,hogy szinte kizárólag csak ezek az 'Oldal-hírfolyamban' megosztott hírek maradjanak.

[ Szerkesztve ]

(#10309) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Az miért, hogy egy adott gépen ugyanazzal a böngészővel (firefox) nem jelenik meg a hozzászólásoknál maga a hozzászólás szövege? A hozzászólás látszik, hogy van, de a szöveg nem jelenik meg. Másik gépen igen.

F.K.T.

(#10310) krizmo_


krizmo_
Topikgazda

Korábban írtam, hogy létrehoztunk egy facebook oldalt, ezzel kapcsolatban szeretném megkérdezni tőletek, hogy az alábbi dolognak mi a jelentősége?
Csak mert az oldal már elérhető, létrejött, így nem igazán értem, hogy ez mi akar lenni, de mindig ezt hozza be, ennek van valami jelentősége, mit eredményez, ha végig megyek rajta?

(#10311) Bavid


Bavid
senior tag

Sziasztok, ma kaptam egy SMS-t a +32665 számról: "Megerősítő kódod a Facebookhoz:" és egy 6 jegyű szám.
Ez mi és miért kaphattam? Nem felejtettem el a jelszavamat, és nem is kértem emlékeztetőt vagy hasonlót.

(#10312) Bjørgersson válasza Bavid (#10311) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lehet más próbálkozott vele.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10313) Bavid válasza Bjørgersson (#10312) üzenetére


Bavid
senior tag

Ja hogy próbálkozott és kért emlékeztetőt, és ezért kaptam én smst? Az be van állítva hogy ha ismeretlen helyről jelentkezek be fb-re küldjön e-mailt, az meg nem jött, úgyhogy be tuti nem jutott.

(#10314) Bjørgersson válasza Bavid (#10313) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én csak erre tudok gondolni. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10315) pumatom


pumatom
aktív tag

Sziasztok!

Valaki találkozott már ezzel az ablakkal bejelentkezés után?

Ha tovább megyünk kér egy qaptcha kódot, majd, hogy írjam le mi történt.

Ezt már csinálta egyszer előtte, de utána pár nap után belehetett lépni.

Most így másodjára már ez lesz a 2. hét, hogy nem lehet tovább lépni, és már vagy 30x kitöltöttem, hogy mi történt. Kitöltöttem angolul, magyarul, mindkét nyelven elválasztva...

Ezek fb céges oldalak, tehát nem személyes oldal, és nincs sértő tartalom.

Van valakinek ötlet a megoldásra? :U

(#10316) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Ha itt van egy Facebook oldal. Pl. ez : I love Croatia-Facebook oldala, akkor hogyan tudom az idővonalára kirakott egyes Post-ok linkjét megszerezni ?

Hogy azt a linket, annak a bejegyzésnek a címét elküldhessem ismerősnek és azt meg tudja nézni ?

köszi szépen

üdv.,

(#10317) csako válasza Orionk (#10316) üzenetére


csako
veterán

A poszt dátumára (pl. "1 órával ezelőtt") jobb klikk --> Hivatkozás címének másolása

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#10318) Orionk válasza csako (#10317) üzenetére


Orionk
senior tag

Köszi szépen !

Tényleg az az ! :)

(#10319) #16087552


#16087552
törölt tag

Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni. Webes felületen belépve FB-ra, kiválasztottam a chat beállításai között, hogy csak XY ismerősöm számára legyen aktív a chat funkció. Ebből adódik, hogy más ismerős számára nem látható az online állapot, ha belépek az oldalra. Ez működik is. Viszont! Ha az az ismerősöm, aki számára így elméletileg (chat szempontból) "láthatatlannak" kellene lennem, mobilról simán online-nak lát, abban a pillanatban, amikor belépek.Ha ugyanez az ember webes felületről lép be a saját profiljába, akkor az én beállításaimnak megfelelően offline állapotban vagyok. Tehát csak mobilnál jelentkezik ez számomra furcsa jelenség. Infóként megjegyezném, hogy csak 1 PC-ről jelentkezek be Facebookra, munkahelyi, barátnál lévő gépről,illetve mobilról soha (mobilinternetem sincs). Az a célom, hogy akit letiltok a chatről, az minden esetben és eszközről offline-nak lásson. Ebben kérném szíves segítségeteket és nagyon köszönöm előre is.

(#10320) HuMarc válasza #16087552 (#10319) üzenetére


HuMarc
addikt

Nekem ez egy bugnak tűnik, reportold a FB felé.

(#10321) MaciG


MaciG
addikt

Azt valahogy be lehet állítani hogy bizonyos ismerősöknél ne mentse el autómatikusan az üzeneteket amiket a chaten váltunk?

BANZAII

(#10322) Bjørgersson válasza MaciG (#10321) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem nem, max kézzel tudod törölni utólag a beszélgetéseket.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10323) MaciG válasza Bjørgersson (#10322) üzenetére


MaciG
addikt

ahan. hát nem túl "házasságbarát" ez a facebook :D

BANZAII

(#10324) Out válasza MaciG (#10323) üzenetére


Out
addikt

Ha a "beszélgetés" után egyből kitörlöd (felül a műveletek menüben) az miért nem jó?

Más téma: Most hogy beléptem az Üzenetek menüben megláttam, hogy van olyan fül, hogy Egyéb és Továbbiak, ott találtam pár régi üzenetet (2011-2013), amik nem kerültek be a Bejövő üzenetek közé, érdekes :D Gondolom válaszolni már nem kell ezekre :D

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#10325) MaciG válasza Out (#10324) üzenetére


MaciG
addikt

Az is megoldás, de arról meg lehet feletkezni,stb. :D

BANZAII

(#10326) cirkus


cirkus
aktív tag

ha a kedvenceket és helyeket mint szakaszok eltávolítom, hogy az ismeretlenek ne lássák (mert sajnos azokat látják ők is), de viszont ilyenkor én se tudom megnézni. Van erre lehetőség, hogy csak az ismeretlenek elől rejtsem el, számomra meg látható legyen ?

(#10327) Lacus_84 válasza cirkus (#10326) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Ha rámész a kedvencekre, egyesével a jobb alsó sarokban be tudod állítani, hogy csak ismerősök láthassák a kedvelésed.

(#10328) erikke17


erikke17
őstag

Csak nálam mutatja hibásan a YouTube-os megosztott videókat? Én adatlapomon és másén is egyaránt.. :F

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#10329) kispx válasza erikke17 (#10328) üzenetére


kispx
addikt

Én nem tapasztaltam változást manapság. Nálam rendeben van.

(#10330) enginev3.0 válasza erikke17 (#10328) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam is hibás

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10331) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok, sajnos nem volt idom visszaolvasni, igy elnezest ha mar kerdeztek, de a mobilos facebook app-ban hogy lehet beallitani, hogy a postokat idorendben mutassa, es ne nepszeruseg szerint?!

(#10332) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Ha egy települést a Facebook nem jó megyébe mutat akkor azt hol lehet javítani, vagy kinek kell jelezni?

(#10333) enginev3.0 válasza Jim-Y (#10331) üzenetére


enginev3.0
félisten

Az új app-nál én sem találtam meg

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10334) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Van olyan lehetőség, hogy az újonnan kirakott profilképem csak is kicsibe látszódjon, lájkolni, kommentelni hozzá senki se tudjon? :D

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#10335) enginev3.0 válasza haromegesz14 (#10334) üzenetére


enginev3.0
félisten

Megnyitod a képet, és beallitod hogy csak Te lásd

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10336) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Az új FB app-ban mivel megváltozott a felülete, hol tudom a hírfolyamot beállítani hogy ne random szerűen mutassa, hanem a legfrissebbek szerint ? Eddig jó volt , most hogy új designja van nem találom ezt az opciót ...

(#10337) #54715584 válasza WhiteWalker (#10336) üzenetére


#54715584
törölt tag

Balra fent rögtön az első pont a képed alatt: Hírek

Szerk: ez az asztali verzió

[ Szerkesztve ]

(#10338) dReFiX


dReFiX
senior tag

Sziasztok !

Van esetleg alternatív asztali facebook chat program a emgszünetett hivatalos után ami megbízható és be vált ?

Köszönöm ! :R

(#10339) batai15


batai15
félisten

Sziasztok,a drága fásze folyamat a szerinte legfontosabb hireket mutatja nem a legfrisebbeket,pedig beállitom. Van megoldás? Elég idegesítő.

(#10340) HuMarc válasza dReFiX (#10338) üzenetére


HuMarc
addikt

Pidgin, ha Windows, vagy Linux, és Adium, vagy iChat, ha Mac-et használsz. [link]

(#10341) WhiteWalker válasza batai15 (#10339) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

3 kommentel feljebb pont ezt kérdeztem... :C write only mód on? ;]

[ Szerkesztve ]

(#10342) qdak válasza WhiteWalker (#10341) üzenetére


qdak
addikt

en is +1
raadasul, hiaba kenyszeritem a www nezetet, barmire kattintok, atrakja mobilra, erdekes a ph 1x attraktam azota mindig teljesben mukodik, 1 nagy fb meg ennyit nem tud?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#10343) lexter00


lexter00
őstag

Eltűnt a percről percre folyamom tegnap bezártam és ma már nem tudom kinyitni mert eltűnt a nyíl amivel ki tudnám nyitni.Hogyan lehetne visszahozni?

(#10344) batai15 válasza WhiteWalker (#10341) üzenetére


batai15
félisten

Nem,de nekem egy idő mulva vissza állítja.. meg a másik olyan híreket stb látok amit életembe nem kerestem..

(#10345) csako válasza lexter00 (#10343) üzenetére


csako
veterán

Hozz létre egy "hamis" eseményt a mai napra, és meg fog jelenni a kis nyíl alatta... ne kérdezd miért működik így :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#10346) lexter00 válasza csako (#10345) üzenetére


lexter00
őstag

Így visszajött köszi :)

(#10347) WhiteWalker válasza qdak (#10342) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mobil böngészőben nem nézem az FB-t. ..csak az appot használom...de továbbra sem találtam meg a hirfolyam rendező fülecskét...

(#10348) WhiteWalker válasza WhiteWalker (#10347) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Halleluja , megvan :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10349) lexter00


lexter00
őstag

Nekem WP-n be lehet állítani a hírfolyamot a fb appon és a böngészőben is.Akkor gondolom hogy a többi platformon is be lehet valahogy.

(#10350) rii


rii
nagyúr

sziasztok

elnlzést a triviális kérdésrt .... de ha postolni akarok valamit, akkor hogy lehet megcsinálni hogy létrehozok egy csoportot, és akkor alapból csak ők látják, a post alján már csak az a csoport van beállítva, pld. hogy barátok?

előre is köszönöm!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.