Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10601) enginev3.0 válasza buci30 (#10600) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csak akkor, mivel a kép nem publikus
Néha hiba előfordul hogy a percről percé-ben kijön hogy hozzászóltál, de ha rá is megy, akkor is azt fogja látni hogy ez a bejegyzés nem elérhető, és onnan eltűnik neki elég gyorsan

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#10602) jericho69


jericho69
tag

Pár napja volt egy olyan funkció facebook-on, hogy rámentem valaki profiljára, majd ha ezután oda kattintottam a kereső mezőbe előjött egy kis lista az adott személlyel kapcsolatban és volt egy olyan lehetőség, hogy képei keresése. Ilyenkor azokat a képeket is összegyűjtötte amiken meg van jelölve, de az adatlapjáról elrejtette. Ez lehetséges most is valahogy?

(#10603) buci30 válasza enginev3.0 (#10601) üzenetére


buci30
addikt

:R :R

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#10604) aizen92


aizen92
addikt

Privát üzeneteimben van egy ismerősöm akivel naaaagyon sokat beszélünk, szinte minden nap. Kb Novemberről kéne egy fájl, amit átküldött, de fájlnévre nem enged keresni. Van bármilyen mód, kimenteni az összes üzenetet egy docx-be, azon CTRL-F-fel megkeresném a fájlnevet majd a szövegkörnyezetre rákeresnék újra és akkor ott lenne felette/alatt a fájl.

Plussz millió cikket osztunk meg egymással néha jó lenne visszakeresni egy-kettőt.
Remélem érthető :DDD
:R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#10605) csako válasza aizen92 (#10604) üzenetére


csako
veterán

[link]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#10606) aizen92 válasza csako (#10605) üzenetére


aizen92
addikt

ihhh. bocsi! és köszi a gyors választ!!!! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#10607) Yeffy


Yeffy
veterán

üdv mindenkinek!

bocsi, ha esetleg volt már ez a kérdés korábban, én nem találtam, viszont nincs sajna időm minden hsz-t átpörgetni.

szóval a lényeg: kb egy hónapja vonaton összespanoltam egy gyerekkel, akit be akartam utána jelölni. a telós fb app-on magára is keresett ,de valamiért nem tudta magát asszem bejelölni, vagy nem is találta meg magát.
a lényeg, hogy most nagyon kellene a tag neve, amit sajnos totál elfelejtettem.

nem tudja valamelyikőtök, hogy a droidos fb app kereséseit meg lehet valahol nézni? eddig csak az asztali bejelentkezések/keresésekre tudtam találatot találni.

köszi előre is :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10608) kispx válasza Yeffy (#10607) üzenetére


kispx
addikt

A webes felületen elérhető tevékenységnaplóban nincs benne? (felül a checkboxot pipáld be, hogy mindent láss)

(#10609) Yeffy válasza kispx (#10608) üzenetére


Yeffy
veterán

jó kérdés, ránézek.

mondjuk hiába kattintok áprilisra, ha elkezdem lefelé görgetni, ez a fos mindig visszaugrik a mai dátumra :W

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10610) Yeffy válasza Yeffy (#10609) üzenetére


Yeffy
veterán

semmi. mondjuk ugrál összevissza.

egyéb tipp?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10611) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Mobil appal van egy kis gondom, valamiért csak egy rövid ideig enged visszanézni a főoldalon:

Miért és mit lehet vele kezdeni?
kitakartam a posztot mert egy reklám volt

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#10612) d@minator


d@minator
addikt

Sziasztok!
Valakinek az adatlapján az idővonalán van olyan hogy ismerősök 9db fényképpel. Ezt mi alapján válogatja oda a Facebbok?

(#10613) Yeffy válasza Yeffy (#10610) üzenetére


Yeffy
veterán

semmi mást nem találtam.
szar az egész

de a lényeg, hogy a s_gglyukamba is belát, csak egyszer nem menti le azt, ami kéne. gz

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10614) enginev3.0 válasza d@minator (#10612) üzenetére


enginev3.0
félisten

Véletlenszerű, de ahogy megfigyeltem általában a legaktívabb ismeroseid (tetszikelik a képed vagy Te az övékét, üzenetek stb...)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#10615) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Sziasztok, valaki lenne olyan rendes és segítene nekem, hogy EZT miért dobja fel néha az FB, például ha hozzászólok valamihez, és enter ezt dobja, mi a megoldás....
Köszönöm szépen!
:R

(#10616) concret_hp


concret_hp
addikt

hogyan lehet beállítani, hogy ha betagelnek egy fotón az ne jelenjen emg autoamtikusan az idővonalamon?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10617) enginev3.0 válasza concret_hp (#10616) üzenetére


enginev3.0
félisten

Adatvédelmi beallitasokban

https://touch.facebook.com/privacy/touch/timeline_and_tagging/?refid=31

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#10618) Out válasza ScomComputer (#10615) üzenetére


Out
addikt

Beállítások ---> Mobil. Írd be a mobilszámod és kész. Ha be van írva, akkor pedig a felugró képernyőn van egy tudasd velünk szöveg, katt arra és menj végig a lépéseken.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#10619) ScomComputer válasza Out (#10618) üzenetére


ScomComputer
veterán

Köszi és nem fognak zaklatni,sms hegyekkel meg ilyesmivel??
:B

(#10620) d@minator válasza enginev3.0 (#10614) üzenetére


d@minator
addikt

Hát valami ilyesmi. :-) Majd keresek valami FB helpet ahol meg tudják pontosan mondani.

(#10621) #59070464


#59070464
törölt tag

Érdekességből kérdezem, csak hogy megértsem. Fontosnak nem fontos. Tehát.

Laza, tehát filmnézős szombat. Gondoltam kipostoltom, mert miért ne?!
Film címe: Blue Is the Warmest Color. Hivatalos facebook page: [link]

Ha a státuszomnál a nézek valamithez beírom a film címét, ezt a két lehetőséget kapom: [link] [link] Viszont ha helytelenül írom a végét, tehát mint a "Colour", ahogy az a hivatalos facebook oldalon van, akkor nem dobja ki azt. Miért lehet ez?

Az elsőt hagyjuk, egyébként meg sosem értettem az ilyen semmit mondó, összehányt és triplikált oldalakat.

[ Szerkesztve ]

(#10622) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Sziasztok!

Tulajdonosa vagyok egy Facebook csoportnak és az egyik admin véletlen rossz embert tiltott ki. Vissza akarom venni, de nem tudom. Van erre valami megoldás? Köszönöm a választ, előre is!

(#10623) Con Troll


Con Troll
senior tag

Sziasztok! A baloldalon lévő csoportlistát nem lehet valahogy testre szabni? Folyamatosan összekeveredik a rangsor, teljesen logikátlanul. Amelyiket a legtöbbször használom (legtöbbször kattintok rá), beteszi a lista végére, és hasonlók. Valahogy fixálni kellene.
[kép]

Köszi!

(#10624) rushty válasza Con Troll (#10623) üzenetére


rushty
senior tag

berakod a kedvencekbe (egyesével)

Revolut meghívó pü-ben

(#10625) Out válasza ScomComputer (#10619) üzenetére


Out
addikt

Én még sosem kaptam egy zaklató SMS-t se tőlük.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#10626) batai15


batai15
félisten

sziasztok! hogy tudom beállítani hogy ami tartalmakat , képeket feltöltök senki ne lássa csak ismerősök? ismerősök ismerősei viszont ne.-

(#10627) #59070464 válasza batai15 (#10626) üzenetére


#59070464
törölt tag

Valakinek írtam tegnap a messengeren egy üzenetet és most nézem, hogy az egyéb mappákba került. Miért? Pár napja ismerős, de még nem beszéltem vele előtte.

(#10628) enginev3.0 válasza batai15 (#10626) üzenetére


enginev3.0
félisten

A kép adatvédelmi beállításainál

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#10629) krizmo_ válasza batai15 (#10626) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

A képeket itt tudod állítani albumonként, a pofiképeket pedig egyesével tudod állítani:

A tartalmakat pedig itt tudod beállítani:

[ Szerkesztve ]

(#10630) enginev3.0 válasza krizmo_ (#10629) üzenetére


enginev3.0
félisten

Boritokepeket is lehet már egyesével állítani :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#10631) zsof Nokia válasza enginev3.0 (#10630) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Igen eddig mindig csak nyilvános volt Köszi, hogy megosztottad ezt :D

[ Szerkesztve ]

A lényeg lényegében lényegtelen

(#10632) Lacus_84 válasza enginev3.0 (#10630) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Ez egy újítás? Nálam nem lehet állítani a borítóképek láthatóságát.

(#10633) zsof Nokia válasza Lacus_84 (#10632) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Nekem sikerült át állítani a korábbiakat ami most van nálam épp borítóképen azt nem tudom át állítani csak a korábban használtakat

A lényeg lényegében lényegtelen

(#10634) #41133696


#41133696
törölt tag

Vajon hány millió lehet a Facebookon a halott emberek profilja? Például én azon a településen lakom ahol volt az a februári baleset amiben két orvos halt meg és aminek a híre az egész országot bejárta. Az egyikük FB profilja még most is fent van, a szülei idősek, Ő még 30 éves sem volt. Lehet a szülők nem is ismerik a Facebookot, vagy a törlés hivatalos útját... Csak úgy elmerengtem egy picit, hogy tényleg hány halott lehet még fent, és nyilván olyan is van, amikor direkt nem akarják törölni a profilt mert fáj nekik stb.

(#10635) Bjørgersson válasza #41133696 (#10634) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Múlt héten mesélt valami ilyet osztálytársam, hogy ~50 éven belül nagyjából ~660 millió halott profil lesz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10636) zsof Nokia válasza #41133696 (#10634) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

nekem is van 2 "ismerősöm" akinek fenn van az adatlapja pedig már nem élnek

A lényeg lényegében lényegtelen

(#10637) #41133696 válasza zsof Nokia (#10636) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hmm erről jut eszembe Nagymamámnak van olyan ismerőse aki nem él már, aztán a volt párja néha írkál a halott profilja alól ilyeneket, hogy mindenkinek boldog névnapot kíván meg ilyesmi... nem tudja feldolgozni, vagy ilyen módon dolgozza fel, de elég abszurdnak tűnik.

(#10638) zsof Nokia válasza #41133696 (#10637) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

elég abszurd igen :(

A lényeg lényegében lényegtelen

(#10639) csab2


csab2
veterán

Szerintetek az miért van, hogy a megadott bankkártyámmal anélkül tudok vásárolni a Facebook-on, hogy előtte megadnám a vásárlási limitet? Alapból 1 Ft van beállítva. Erste Visa Virtuon. Ez kimondott netes kártya, és pont az a lényege, hogy csak akkor lehet vele vásárolni, hogy ha előtte limitet adok meg. Különben minden tranzakciót el kell(ene) utasítania.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#10640) buci30 válasza enginev3.0 (#10630) üzenetére


buci30
addikt

Nálam se lehet! :)
Helyesebben kettő volt abból amelyik nem volt borító kép de a mappába volt azt engedte.
A másik maradt nyilvános.
Utána megakartam változtatni arra hátha akkor engedi de nem is látta :D
Ez még bugos szerintem :)

Valaki használja a rendes fb chat helyet a Nimbuzz-t?
Én úgy vettem észre ,hogy jobb és kevésbé szívja az aksit is.
Az fb app helyet meg egy ideje már a friendly+ használom! :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#10641) zsof Nokia válasza buci30 (#10640) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Nekem engedte át állítani a láthatóságát a borítóképeimnek csak annak nem ami éppen fenn van

A lényeg lényegében lényegtelen

(#10642) buci30 válasza zsof Nokia (#10641) üzenetére


buci30
addikt

Így van nekem is igen így gondoltam.
Ezért is gondoltam ,hogy lecserélem egy régire és akkor ugy marad de nem jött be :(

Nimbuzz törölve még se jó :(

Milyen fb chat alternatíva van aminél jó a push?

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#10643) #59070464 válasza buci30 (#10642) üzenetére


#59070464
törölt tag

Messenger.

(#10644) buci30 válasza #59070464 (#10643) üzenetére


buci30
addikt

Ez helyet kéne másik pont :)

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#10645) itouchfan


itouchfan
senior tag

üdv!
ha egy zárt csoportban közzéteszek valamit, akkor azt azok, akik nem tagjai a csoportnak (ismerőseim) láthatják? ott a jobb felső sarokban látják hogy én közzétettem egy képet egy zárt csoportban?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#10646) kispx válasza itouchfan (#10645) üzenetére


kispx
addikt

Nem.

(#10647) itouchfan válasza kispx (#10646) üzenetére


itouchfan
senior tag

kösz9 :C :R

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#10648) #59070464 válasza buci30 (#10644) üzenetére


#59070464
törölt tag

Mindig megkapok mindent.

(#10649) buci30 válasza #59070464 (#10648) üzenetére


buci30
addikt

Sokat eszik ,ez a bajom vele! :(

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#10650) #59070464


#59070464
törölt tag

PC-re egyébként van Messenger? Anno volt, használtam és a Google keresőt is ismerem, de nem érzem, hogy a keresett szavak valamilyen official oldalra dobnának.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.