Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11551) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Biztos volt már róla szó, de azért ha segítenétek újfent:
Van trükk arra, hogy a legfontosabb hírek hírfolyamba időközönként előre kerüljön egy hivatkozás vagy kép vagy akármi?
Gondolok arra, hogy az úgy működik, hogy ha egy ideje nem like-oltak egy képet akkor nyilván nem jelenik meg elöl a hírfolyamban, de ha már újra egyszer lájkolják akkor előrébb kerül?

F.K.T.

(#11552) Silverr válasza psg5 (#11551) üzenetére


Silverr
aktív tag

Szólj hozzá, másképp nem hiszem, hogy lehet.

(#11553) enginev3.0 válasza psg5 (#11551) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha van egy ismerősöd, aki feltette ezt a képet, majd eltűnik az semmiben, aztán egy másik ismerősöd betetszikeli ezt a képet, akkor megjelenhet újra elöl a hirfolyamban, hogy xy tetszikelte a képet és alatta a kép
De elég kiszámíthatatlan az egész hírfolyam

De jó trükk lehet az, hogy feltöltesz egy képet teszem fel magadról, tetszikeli 10-20-30-50 ember, majd szép lassan felejtésbe merül, pár nap múlva fogod és bejelölöd magad a képen, akkor már is elöl lesz újra a kép (+likeok)

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#11554) MaciG


MaciG
addikt

Ilyeneket hogy lehet irkálni facebook-ra hogy pl. "travelling (repülő) to (hely)" vagy "eating (pizzaszelet) (kaja neve)", stb?

BANZAII

(#11555) kispx válasza MaciG (#11554) üzenetére


kispx
addikt

(#11556) section9


section9
őstag

Én vagyok az egyetlen akinek komolyan haldoklik a kétfaktoros autentikáció? Próbálnék belépni, de nem kapok se SMS-t és nem is hívnak a kóddal. :(((

(#11557) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!

Van valami beállítás arra hogy a profilképemet méretre igazítsam?

[ Szerkesztve ]

(#11558) Out válasza castiels (#11557) üzenetére


Out
addikt

Mielőtt beállítod a profilképet előtte szerkesztheted az FB-n (levághatod, csúsztathatod).

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#11559) castiels válasza Out (#11558) üzenetére


castiels
addikt

Köszi. ;)

(#11560) Brumi


Brumi
senior tag

Sziasztok!

Az mitől van, hogy van olyan ismerősöm, akit a rendszer állandóan az arcomba tol? A WP-s messengerben a kedvencekben az illető stabilan a 2., a chat-sávban is sokáig az élen volt, onnan nagy nehezen most került lejjebb, ha több ismerősöm like-ol valamit, akkor tuti, hogy őt teszi be elsőnek, ha megnézem egy közös ismerősünk ismerős-listáját, akkor ő az első. Az illetőt nem követem, nem like-olom a dolgait, nem nézem az oldalát, ami régebben volt néhány üzenetváltás, azt meg régen kitöröltem. Azért szoktam másokkal is kommunikálni, lenne kit felé helyezni...

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#11561) castiels


castiels
addikt

Ha egy adott személynél aki nem az ismerősöm , nincs ott jobb oldalon az ismerősnek jelölöm opció csak az üzenet, az mit jelent? Azt hogy letiltott vagy korlátozott?

(#11562) kispx válasza castiels (#11561) üzenetére


kispx
addikt

Van egy olyan beállítás, hogy csak az ismerősök ismerősei tudják bejelölni.

(#11563) castiels válasza kispx (#11562) üzenetére


castiels
addikt

Akkor biztos ő is ezt használja.

Bár kb 1 hónapja még ismerősök voltunk ( Akkor még be bírtam jelölni) csak kijelöltem.

[ Szerkesztve ]

(#11564) kispx válasza castiels (#11563) üzenetére


kispx
addikt

Van közös ismerősöd vele?

(#11565) castiels válasza kispx (#11564) üzenetére


castiels
addikt

nincsen.

(#11566) kispx válasza castiels (#11565) üzenetére


kispx
addikt

Ha letiltott volna, akkor teljesen nem látnád az adatlapját. A chat-nél sem lenne linkesítve a neve.
Korlátozott listára ismerősöket lehet rakni.

Egyedül emiatt nem tudod bejelölni.

(#11567) castiels válasza kispx (#11566) üzenetére


castiels
addikt

ok. Köszönöm,.

(#11568) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Az miért van,hogy 13 követőm van,de csak én 4-et látok belőlük ha rámegyek az oldalamra!
A többit hogyan tudnám megnézni?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#11569) enginev3.0 válasza Orlin (#11568) üzenetére


enginev3.0
félisten

Vicces az, hogy én most egyet sem tudok megnézni

https://www.facebook.com/NEVED/followers címen most simán az ismerőseimet hozza ki

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#11570) syl5


syl5
őstag

Sziasztok.

Az imént kaptam a facebook-tól kettő megerősítő kódot sms-ben pár perc eltéréssel.

Ami rendkívül "érdekes":
- soha nem regisztráltam facebook-ra így nemhogy a telefonszámomat, de még az email címemet sem kellene tudniuk
- egymás után kétszer ugyanazt a kódot kaptam
- egy olyan telefonszámról érkezett az sms, amiről korábban google confirm sms-eket kaptam gmail belépéshez.

Szerintetek mi lehetett ez?
Megpróbáltam bejelentkezni telszámommal ( 0630..., +3630...., 003630... ) nincs ilyen telszám a rendszerben.

Mikor küldenek ezek ilyen megerősítő kódot? Elképzelhető, hogy valaki elírta a telszámot, lehet úgy ilyen sms-t küldetni face-el hogy nincs a telszám a rendszerben?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#11571) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Ha feltöltök egy új albumot Facebook ra és feltöltök néhány képet, akkor az idővonalon úgy jelenik meg az album, hogy kiírja a nevét és alatta néhány képet mutat az albumból.

Ezeket a képeket meg lehet-e valahogy válogatni, hogy mely képeket mutassa ?, mert nekem mindig az albmumba a sorrendben az első néhány képet mutatja.

Hiába jelölöm meg az album borító képet, met nem azt rakja előre.

köszi

(#11572) Deck


Deck
titán

Segítséget kérnék. A facebook hírfolyamon már nincs idő szerinti rendezés? Csak ez a szar legfontosabb dolgos? Hogyan, tudnám bekapcsolni mert, eltűnt. Egyre csak szarabb és szarabb lesz ez az egész... :W

PS5

(#11573) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Itt van ez a FAcebook oldal : https://www.facebook.com/gemencballon

Az idővonalának az elején lehet véleményt írni a klubról és sokan csillaggal is értékelték. Ilyen vélemény írásos funkciót hogyan lehet beállítani egy oldalhoz ?

köszi

(#11574) krizmo_ válasza Deck (#11572) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Itt be tudod állítani a legfrissebbre:

(#11575) krizmo_ válasza Orionk (#11573) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

A facebook ezt a funkciót automatikusan adja az oldalakhoz, de függ attól, hogy milyen kategória van beállítva, nem mindegyiknél van erre lehetőség.

(#11576) Orionk válasza krizmo_ (#11575) üzenetére


Orionk
senior tag

Milyen kategória kell hozzá szerinted ?, mert nem találok erről semmilyen leírást.

köszi

(#11577) krizmo_ válasza Orionk (#11576) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Szerintem vállalkozás vagy cég kategória jó lehet.

(#11578) Orionk válasza krizmo_ (#11577) üzenetére


Orionk
senior tag

Ezt lehet valahol állítani ?, vagy utólag átállítani ?, mert bakker ezt sem találom az oldal beállításai között.

(#11579) krizmo_ válasza Orionk (#11578) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Itt lehet:

(#11580) Orionk


Orionk
senior tag

Hogy érik el ezek az oldalak FAcebook on, MINT PÉLDÁUL EZ AZ OLDAL, hogy a neve alatt ott írja, hogy KÁVÉHÁZ, MŰVÉSZETI GALÉRIA, SZÍNHÁZ ?

Hogyan lehet azokat a mezőket kitölteni ? köszi

Egyszerűen nem találom

(#11581) CloZee


CloZee
aktív tag

Origó hírekkel nincs nálatok gebasz?

(#11582) Orionk válasza CloZee (#11581) üzenetére


Orionk
senior tag

Nálam megy hibátlanul.

(#11583) krizmo_ válasza Orionk (#11580) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Ha kiválasztod a kategóriát, akkor mellette dobja, hogy milyen alkategóriákat tudsz választani, és ez lesz az oldal neve alatt.

(#11584) CloZee válasza Orionk (#11582) üzenetére


CloZee
aktív tag

Nálam egyetlen hír sem jön be. Ha shift + f5 el frissítek akkor kettő betölt de ennyi.

(#11585) Orionk válasza krizmo_ (#11583) üzenetére


Orionk
senior tag

Igen, de olyat nem találok, hogy "Hőlégballonok".

Néhány hozzászólással lentebb pedig a hőlégballonos oldalnál az van kitéve.
ITT ERRE AZ OLDALRA GONDOLOK

köszi

(#11586) Deck válasza krizmo_ (#11574) üzenetére


Deck
titán

Életet mentettél vele! Hálásan köszönöm! :R

PS5

(#11587) krizmo_ válasza Deck (#11586) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Nagyon szívesen. ;)

(#11588) Tompie


Tompie
őstag

Az új Facebook kliensben csak én nem találom, hogy hol lehet beállítani, hogy a Legfrissebb vagy a Legújabb szerint rendezze a hírfolyamom? :)

(#11589) makoss


makoss
veterán

Üdv!

A Facebook felső fejlécében van egy "erőssen gyengén látó nyugdíjjasok számára fentartott terület" amit még én is, aki mellesleg kop kop elég jól látok, sem látom csak úgy, ha közel hajolok a monitorhoz, szóval ezt a részt, hogyan lehet ismét láthatóvá tenni?

Köszönöm! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#11590) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

[link]

Újdonság a facebookon

[ Szerkesztve ]

A lényeg lényegében lényegtelen

(#11591) csako válasza makoss (#11589) üzenetére


csako
veterán

Pl. ezzel
Szóval csak böngészőkiegészítővel lehet a facebook kinézetén változtatni.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#11592) enginev3.0 válasza Tompie (#11588) üzenetére


enginev3.0
félisten

Androidnál az értesítések mellett van 3 vízszintes csík, arra menj rá, és "most recent" ott lesz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#11593) makoss válasza csako (#11591) üzenetére


makoss
veterán

Köszi de ez nekem kínai :N

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#11594) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

Az elmúlt napokban irtózatosan be van lassulva a Facebook-om. Firefox és Chrome böngészőn egyaránt. Néha egy-két percig is eltart, mire szép lassan betöltődink minden honlapelem. Más oldalakat gyorsan lejönnek - feltételezem, hogy nem az internet kapcsolattal lehet a gond.

Más is tapasztalt hasonló lassulást a Facebook-nál?

(#11595) Angyusz16


Angyusz16
újonc

Sziasztok :) !

Szeretnék segítcséget kérni tőletek:)!Miért írja ki ezt nekem a facebookon a chet Nem tudsz hozzászólni ehhez a beszélgetéshez.
Az illető oldalát láttom,amit megoszt ahoz hozzá tudok szólni!Egyedül a chet az ahol nem tudok hozzászólni írni neki :(!Nagyon szépen köszönöm a segítcséget:)!

(#11596) Tompie válasza enginev3.0 (#11592) üzenetére


Tompie
őstag

köszönöm majd megnézem.

(#11597) Orlin


Orlin
addikt

Üdv!

Ha egy ismim képét lájkolom aki a képeket csak a saját ismerőseivel osztotta meg.Akkor,hogy lájkoltam akkor csak a közös ismik látják ugye?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#11598) enginev3.0 válasza Orlin (#11597) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ugye

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#11599) Tompie válasza enginev3.0 (#11592) üzenetére


Tompie
őstag

Megnéztem, megtaláltam, jól el lett dugva :) :R

(#11600) krizmo_


krizmo_
Topikgazda

Üdv,

Tapasztalatok olyat mostanában, hogy egy számotokra teljesen ismeretlen ember, annyira ismeretlen, hogy még közös ismerősötök sincs....tele van a facebookotot az ő posztjaival?
Ez mitől lehet, mit gondoltok?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.