Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) Timyyy válasza -secret- (#11050) üzenetére


Timyyy
őstag

Köszi, már jó, de egyébként többször is volt ilyen az elmúlt hetekben.
Ezt hol lehetett olvasni amúgy?

(#11052) kpal


kpal
veterán

Itt sincs Fb és DIGI net van .

(#11053) Ramzy válasza kpal (#11052) üzenetére


Ramzy
csendes tag

Nálam kb reggel 6-tól nem jönnek be a .com -os oldalak... facebook.com, napiszar.com, 9gag.com, bithumen.be (usa szerveres) illetve originba nem tudok bejelentkezni és uplaybe sem... skype is elég lassan működik...
DIGI-s net van és sima kábel net...

(#11054) #73029888


#73029888
törölt tag

Reggel óta én se tudok felmenni az FB-re:

(#11055) -secret- válasza Timyyy (#11051) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Bérlek a clans.hu-tól egy játékszervert, és ők írták ki.

Amúgy:

[ Szerkesztve ]

(#11056) Timyyy válasza -secret- (#11055) üzenetére


Timyyy
őstag

Köszi!
De nálam már jó kb 2 órája...

(#11057) kpal válasza Timyyy (#11056) üzenetére


kpal
veterán

Most már nálam is .

(#11058) bok92


bok92
addikt

Miért akarja ennyire tudni a facse a telefonszámomat... Minden bejelentkezésnél ezzel cseszeget. Épp azért sem adom meg.. :P

(#11059) Bjørgersson válasza -secret- (#11055) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A hozzászólásban nem takartad ki a nevet. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11060) -secret- válasza Bjørgersson (#11059) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

bok92: Most már a regisztrációk telefonhoz vannak kötve, 1 telefonszám = 1 regisztráció... régebben ez nem volt szóval valószínűleg azért kéri. Nyugodtan add meg, aztán tedd priváttá az adatlapodon. :)

kovy29: Igen, szerkesztési idő lejárta után észrevettem, mindegy. :)

[ Szerkesztve ]

(#11061) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Nálam ma reggel egy komplett fotóalbumot törölt le a Facebook. Ilyet megtehet ok nélkül ? Közel 200 kép, hozzászólások, lájkok voltak benne. Egy alkalmazással (BuddyPoke, mozgó virtuális önmagunk) küldtek nekem (volt benne más is, de csak aranyos dolgok), amikről fotókat lehetett készíteni, egyedi hátterekkel. Olyan volt mint egy kis idővonal az első perctől mióta regisztráltam az oldalra és egyben emlék is, hogy akkoriban kivel, mennyire voltam jóban...
Fontolgatom, hogy végleg törlöm magam az oldalról, mert az évek során nevetségesen sok x-akta történt már ott és a profilom kb 99%-a eltűnt, csak mert akár egy fürdőruhás kép miatt is teljesen törölték egyes ismerőseim profilját. Pont azokét, akik rendszeresen írtak nekem, tettek ki ezt-azt, sokszor csak az én írásaim maradtak meg, mintha magammal beszéltem volna, már én érzem hülyén magam az oldalon, ami amúgy is egy átláthatatlan sz@r lett.

(#11062) PindurAnna válasza -secret- (#11048) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Digi itthon, de telefonról meg T-mobil nettel is néztem reggel. De mire beértem melóba, ahol UPC van, már jó volt sajna...így dolgozhattam :o

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#11063) bigdady válasza -secret- (#11055) üzenetére


bigdady
nagyúr

Te lány vagy? :Y :D

(#11064) krizmo_ válasza bigdady (#11063) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Persze, hogy lány Attila névvel mi más lehetne? ;] :P

(#11065) -secret- válasza bigdady (#11063) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem, meg digi netem sincs. :D

krizmo_: Ezt honnan? :D

[ Szerkesztve ]

(#11066) Bjørgersson válasza -secret- (#11065) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ott van az adatlapodon. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11067) -secret- válasza Bjørgersson (#11066) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

..és tényleg. :DDD

(#11068) krizmo_ válasza -secret- (#11065) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Sőt még a facebookod is ott van. ;)

(#11069) Shodan


Shodan
addikt

Sziasztok!
Akarok valakinek küldeni egy üzenetet, de úgy hogy nem vagyunk barátok.
Erre azt írja hogy nem lehetséges, és hogy állítsak a privacy settingsen. De ott meg a küldésre nem is vonatkozik semmi.
Sőt olyat se találtam hogy egyátalán be lehetne azt állítani hogy idegenektől valaki ne kapjon üzenetet.
Lehet ilyen beallítva a másik félnél? És ezért nem tudok küldeni?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#11070) krizmo_ válasza Shodan (#11069) üzenetére


krizmo_
Topikgazda

Üdv,
Most már nem lehet ezt beállítani, de korábban be lehetett és valószínűleg ő be is állította, ezért nem tudsz neki küldeni.

(#11071) Shodan válasza krizmo_ (#11070) üzenetére


Shodan
addikt

Értem, azért köszi!

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#11072) bigdady válasza bigdady (#11042) üzenetére


bigdady
nagyúr

Na mostanra lett jo. Par nap kellett. Mar csak a kozost latja :)

(#11073) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Egy kis segítséget kérnék szépen.
Van egy felhasználó, aki nem ismerősöm Facebook on. Feltöltött egy fotó albumot, amiben 140 kép van és nyilvánossá tette és ezért láthatom és letölthetem a képeket.

Hogyan tudom egyszerre letölteni az összes képet, ami az albumban van, hogy ne kelljen egyesével töltögetni lefelé ?

köszi szépen

(#11074) zsof Nokia válasza Orionk (#11073) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Szerintem nem tudod egyszerre letölteni én legalábbis ilyen lehetőséget nem láttam

A lényeg lényegében lényegtelen

(#11075) enginev3.0 válasza Orionk (#11073) üzenetére


enginev3.0
félisten

Sehogyan

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#11076) Piloss


Piloss
senior tag

Üdv

Az miért van hogyha valamely ismerősöm megoszt valamit (jellemzően fényképet) akkor néha előfordul olyan hogy a megosztástól számítva néhány percig látom majd ha újra megakarom nézni akkor kidob egy olyan hibaüzenetet hogy a "tartalom nem található, lehet hogy törölték, áthelyezték vagy nincs jogosultságom a megtekintéshez" :F

Általában ezután már nem is tudom megnézni a kérdéses tartalmat

Olyasmire tudok tippelni hogy az illető eredetileg nem szándékozta megosztani velem a tartalmat de az fb egy bug miatt nem tudja lekorlátozni, de ez csak feltételezés.

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#11077) kispx válasza Piloss (#11076) üzenetére


kispx
addikt

Vagy szimplán meggondolta magát és törölte.

(#11078) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

A lányom Facebook-jában ha beállítja, hogy a profilképet mindenki lássa akkor egy idő után visszaugrik arra, hogy csak ő lássa.

Ez mitől lehet?
Előre is köszi :R
Üdv.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#11079) Piloss válasza kispx (#11077) üzenetére


Piloss
senior tag

Ez is egy lehetőség, lehet hogy kicsit túlkomplikáltam :)

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#11080) enginev3.0 válasza Piloss (#11076) üzenetére


enginev3.0
félisten

Vagy fel tölti publikusnak, majd később át állítja csak néhány személy számára láthatóvá, én is így szoktam néha

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#11081) kpal


kpal
veterán

Ha játszok fb app-al nyereményjáték miatt akkor IP-t látnak vagy valamit ? Vajon kisebb esély nyerésre hogy bátyám is az én gépemen lépbe a profiljába és ő is játszik , esetleg emiatt kisebb az esély nyerni ? Nehogy hozzánk kerüljön a nyeremény . :B

[ Szerkesztve ]

(#11082) enginev3.0 válasza kpal (#11081) üzenetére


enginev3.0
félisten

IP-t mindig látnak

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#11083) kpal válasza enginev3.0 (#11082) üzenetére


kpal
veterán

szerinted ha több családtag játszik akkor direkt egy nevet vesznek alapul , így csökkenve a nyerési esély ?

(#11084) enginev3.0 válasza kpal (#11083) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem nem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#11085) Piloss válasza enginev3.0 (#11080) üzenetére


Piloss
senior tag

Erre gondoltam én is első nekifutásra, de nem tűnt logikusnak, mert közzététel előtt is lehet módosítani, de akkor mégis van aki így szokta

Köszi :R

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#11087) enginev3.0 válasza -secret- (#11086) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ez nagyon jó

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#11088) -secret- válasza enginev3.0 (#11087) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én mindig le szoktam screenshotolni telefonon amit esetleg akkor nincs kedvem megnézni, de jaja ez így most hasznos. :)

(#11089) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Mostanában a Facebook az idővonalara, azaz a hírfalra túl sok csoportokból levő bejegyzést rak ki és nem pedig ismerősök tevékenységeit.

Ezen lehet valahogy segíteni ?

Például egyik ismerősömről már nem hallottam 1 hónapja a FAcebook on, mármint a hírekbe nem raktott ki a Facebook semmit róla, hogy mit lájkolt, postolt, stb... Megnéztem ennek az ismerősnek a profilját és közben elég sokmindent kitett a saját falára is, azaz postolt, de én nem láttam ezekből semmit a hírekben.

köszi

(#11090) metaldog


metaldog
aktív tag

Hali
Az lenne a kérdésem hogy hogy lehet azt beállítani hogy az ismerőseimen kívűl senki más ne tudjaömegnézni a profilom. Se képek se adatlap se profilkép ne jelenjen meg annak aki nem ismerős.

(#11091) Lacus_84 válasza metaldog (#11090) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Adatvédelmi beállításokban, illetve a képeknél, albumoknál egyesével tudod beállítani. A profilképed így is látszódni fog mindenki számára, de aki nem ismerősöd, nem fog tudni rákattintani.

(#11092) Out


Out
addikt

Hogyhogy senki nem jött még panaszkodni, hogy reggel óta nem tud üzenetet küldeni? :D Persze, lehet csak nálam rossz :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#11093) Bjørgersson válasza Out (#11092) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valószínűleg azért, mert tudunk üzenetet küldeni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11094) Out válasza Bjørgersson (#11093) üzenetére


Out
addikt

Érdekes ez. Egyik ismerősömnek tudok írni aki online van, a másiknál meg azt írja:

Sajnáljuk, az üzenetek pillanatnyilag nem érhetőek el. Próbáld újra később. Kattints az ismételt elküldéshez.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#11095) Bjørgersson válasza Out (#11094) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Bugos az ismerősöd. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11096) Out válasza Bjørgersson (#11095) üzenetére


Out
addikt

Akkor mehet az uninstall....

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#11097) katalin888


katalin888
aktív tag

Hol lehet a Facebook Mobile-ban (android) nyelvet változtatni?

(#11098) Bjørgersson válasza katalin888 (#11097) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tudomásom szerint nem lehet.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11099) tylerddd


tylerddd
veterán

Ha beállítok egy új borítóképet, akkor az megjelenik az idővonalamon. Ha az idővonalon kiválasztom az "Elrejtés az idővonalról" opciót a borítókép bejegyzésnél, akkor az ismerőseim nem fogják látni a kezdőlapon?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11100) #59070464


#59070464
törölt tag

1. Ha valaki letilt a chaten, akkor az nálam hogy jelentkezik? Amit egyértelműnek gondolok, hogy zölden (online állapot) nem látom többször. Csak feltételezem, hogy valaki így járt el. De ha én letiltanék valaki, nem árt ha tudom, hogy ez hogy működik.

2. Asztali böngészőn nem látom, hogy hány perce lépett fel utoljára az illető (nem jelzi a chat), de telefon Messenger-ben látom, hogy x perce vagy x órája aktív volt. Az egyik elárulja, a másik nem. Ez miért van?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.