Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2874) Picco válasza CptAdamica (#2867) üzenetére


Picco
addikt

"Szerintem majd gyakorolgatom offline a hipfire öléseket."

ooo, jo hogy mondod, mert ebben a jatekban ez kimondottan fontos, nekem nagyon nehez volt, de (jo sok) ido utan kialakul az erzes hogy hova losz. sajnos ez is csak idovel jon, mint pl a palya es a playerek mozgasanak kiismerese.

egyebkent Veritas kiadott egy nagyon jo videot ma, direkt kezdoknek es erosen korrelal a sajat tapasztalataimmal. pestily mellett a kedvenc tarkov creatorom, iszonyat analitikus a srac es konnyen ertheto, ha angol megy akkor musthave.

SidCorky:
CMS:
woods: usec camp (ovatosan az aknak korul)
customs: crack house
interchange: csak draga kulcsos helyek jutnak eszembe mint plaza elso emeleten emercom es masodikon ultramed

interchange scav lootrunbol allt kb az elso 2-3 het jatekom, meg sok halalbol ha mentem masokkal customsre :DDD

ha valaki nem tud venni CMS/surv12 kitet, attul fuggoen hogy kinek-mi fer be a "borton penztarcajaba :DDD
nekem is egy itteni forumozo mutatta meg a jatekot, marhasokat tanultam tole es o adott CMSt is, sokaig le sem esett egyaltalan hogy en nem tudok venni, de szerencsere scav korokben talaltakat eltettem.
total szivas hogy nem lehet lvl 1-tol venni oket therapist-tol, nem is ertem...Nikita te szadista allat

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.