Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13286) sztyui2 válasza Ndruu (#13285) üzenetére


sztyui2
őstag

Nem én csináltam, és egyébként sztem nem lett olyan jól megcsinálva ez a reklám. Én jobban meg tudtam volna csinálni, csak poénból belinkeltem, hogy ezt betették egy fórumba, és itt is egy fórumozó ezt mondta, hogy reklámnak mennyire ideális lenne.
Különben is kinek adnám el? Becsengetek a suzuki-hoz, hogy hello, kell reklámkép? Valószínű van rá emberük:D
Vagy megnézik a képet, elutasítanak, és leutánoztatják a hivatásos fotósukkal:D
Nagyot néznék, ha suzuki reklámban egy hasonló kép lenne a közeljövőben:D

(#13288) sztyui2


sztyui2
őstag

Egyelőre kb. ennyit a ma délutánomról, a többit még nem sikerült feldolgoznom. A többit esetleg holnap.

(#13360) sztyui2 válasza pisti (#13356) üzenetére


sztyui2
őstag

Egyértelműen az első a legjobb. Nagyon tetszik! A kutya miatt is, meg a gyönyörű víz miatt is, sőt a középkompó is most nagyon jót tesz a képnek.Nagyon jó, hogy benne van a horizont meg a gyönyörű ég is.
Technikailag csak annyit érzek kicsit rossznak, hogy a felhő kék része kicsit zajos, vagy nemtom. Nem olyan szép, mint a kép többi része.

(#13363) sztyui2 válasza Bencus88 (#13361) üzenetére


sztyui2
őstag

Saját készítésű fényképezőgéppel nyomod? WOW ;]

(#13413) sztyui2 válasza rumos14 (#13409) üzenetére


sztyui2
őstag

Hát egy nagyon minimális feelingje van az elsőnek, de nem esik hasra az ember tőle. Nincs igazán mondanivalója, leszámítva, hogy egy üres játszótér elvileg alapból szomorú, és még rájönnek a búskomor színek, de egyébként nem nagyon lehet érezni azt, hogy ránézünk a képre, és mindenkinek ugyanaz jön le belőle. Nem lehet érezni, amit el akartál mondani vele. Inkább szerintem csak a színek a szépek, és ennyi.
A lámpa alja, meg egy lyuk az égen ;]

(#13417) sztyui2 válasza rumos14 (#13416) üzenetére


sztyui2
őstag

A második kép nekem egészen tetszik egyébként. Jól eljátszottál a fókusszal, szép éles is a kép, és plusz rátesz egy lapáttal, hogy mindenki számára ismerős ez a kép, aki járt már életében utcán:D

(#13420) sztyui2 válasza pisti (#13419) üzenetére


sztyui2
őstag

Hát igen, az én H50-emben is sokszor hiba a krom.abberráció. Nameg a nagy zaj, de egyelőre, amíg nincs zsé DSLR-re, addig ezzel kattogtatok.

(#13464) sztyui2


sztyui2
őstag

Melyik tetszik? Melyik nem tetszik? Vélemény?

(#13468) sztyui2 válasza hemaka (#13466) üzenetére


sztyui2
őstag

Már nagyon szúrta a szemem a kiégett teteje és a CA. A tetejét kivágtam, a CA-t meg egy fél órás retus keretein belül eltűntettem, amennyire tudtam.
Végleges verzió

(#13469) sztyui2 válasza Cassidey (#13467) üzenetére


sztyui2
őstag

Uccsó leveles brutál! A többi nekem nem jön be annyira.
Az első még elmegy, de valahogy nem érzem annyira, hogy mi akar az lenni. Vagy hogy minek a részlete az.
A középső meg sztem túl fakó.

(#13617) sztyui2 válasza Tüzi (#13613) üzenetére


sztyui2
őstag

Miért nem húzod ki te? Megérdemli:D

Blaise7:Sztem a birsalmás faja! Szépek a színek, mert sütött a nap izombúl:D Kár, hogy az exif eltűnt, így nem látjuk, kinek a gépével készült :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13637) sztyui2


sztyui2
őstag

3 napos osztálykiránduláson voltam. Az osztály fotózásán kívül sikerült egy-két "normális" képet is lőnöm. Vélemények? Ismét nagyon sok kép lett, és nagyon jó lenne, ha írnátok egy véleményt legalább annyit, hogy melyik jó, melyik nem jó.


És még egy a kísérőtanárról:

[ Szerkesztve ]

(#13643) sztyui2


sztyui2
őstag

Mi ez a pangás? Na akkor nyomok be pár képet az ősz színeivel.Az utolsó három nagyjából ugyanolyan koncepció alapján készült- PLS döntsétek el, melyik a jobb!
De azért az első kettőhöz fűződő véleményekre is kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#13658) sztyui2 válasza 1010 (#13654) üzenetére


sztyui2
őstag

Nem nem! Ez bizony csak egy sony H50!

(#13659) sztyui2


sztyui2
őstag

Én látom legjobban a kárát, hogy nincs tükrös gépem :(
Egyre jobban érzem a hátrányait a H50-nek. Pl. a kis kereső, és a sorozatfelvétel lassúsága idegesítenek a legjobban.
Na zér itt van néhány újabb kép vele. Melyik tetszik, melyik nem? Vélemény?

(#13660) sztyui2


sztyui2
őstag

(#13694) sztyui2 válasza toth_janika (#13680) üzenetére


sztyui2
őstag

Na mingyár nyomok képeket, csak még nem sikerült feltölteni, és nem akarok, hogy a mod gomb 4 perces limitje megszivasson.

[ Szerkesztve ]

(#13695) sztyui2 válasza toth_janika (#13680) üzenetére


sztyui2
őstag

Na, ha már a skanzenról van szó, akkor én is nyomok be pár képet.
A szamárfülre nem nagyon kérek komolyabb kommenteket, viszont a többiről kikérném a véleményeteket!

(#13725) sztyui2 válasza sztyui2 (#13695) üzenetére


sztyui2
őstag

Erre vélemény? Valaki?

[ Szerkesztve ]

(#13733) sztyui2 válasza johnjohn (#13729) üzenetére


sztyui2
őstag

Jó lett! Erre a képemre emlékeztet:D

Viszlát:Nekem tetszik! Ha neked nem tetszik a becsillanás, akkor eltűntetheted. Azt leszámítva jó. Miért nem tűnteted el, ahelyett, hogy előre elmondod, a kép egyetlen hibáját?

ruan:Itt viszont már engem zavar a becsillanás és a nagyon kiégett nap a fák között.

(#13816) sztyui2 válasza Ah9669 (#13812) üzenetére


sztyui2
őstag

Ez nagyon jó! :C

(#13828) sztyui2


sztyui2
őstag

Először a színekre akartam koncentrálni, és annak fényében készült a fotó, de nem lettek olyan szépek(főleg a sok fehér miatt.), amilyennek vártam, vagy amilyennek élőben láttam, és inkább más hangulatot adtam neki PS-ben.
Vélemény?

(#13830) sztyui2 válasza nervus.v (#13829) üzenetére


sztyui2
őstag

olyasmi:D
próbáltam kicsit világosítani, de akkor meg már nem jön annyira át a két nagy oszlop meghatározó szerepe.
PL ha már a belső teret kicsit kivilágosítom, akkor már teljesen más a helyzet, és nem látszik annyira a kontraszt az oszlopoknál.

(#13848) sztyui2 válasza BEE (#13847) üzenetére


sztyui2
őstag

Direkt nem mentem tónusokra. Azt akartam, hogy fehér oszlop, és minden más fekete, de azért mégiscsak látszódjon már, hogy miről is van szó.
Zajosnak meg nem zajos, csak a fekete különböző árnyalatait nem nagyon szereti a jpg tömörítés.
Azért örülök, hogy mondjuk Cassidey-nek tetszik :DDD

(#13849) sztyui2 válasza BEE (#13847) üzenetére


sztyui2
őstag

Na, hát akkor nesze nektek még egy kép, ugyanerről a templomból. Ez hátha elnyeri a tetszéseteket :DDD
Véleményeket kérek ;)

Állóban esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#13922) sztyui2


sztyui2
őstag

Elkaptam egy imádkozósáskát az udvarban.
Kár, hogy nem lett elég éles a feje. Annyira kicsi feje van, hogy kellett volna még legalább egy dcr-250, és akkor már nekiállhattam volna normálisan portrézni. Így meg maradt ez:

(#13927) sztyui2 válasza j.bravo (#13925) üzenetére


sztyui2
őstag

Hát komponálással azért nincs baj, mert szinte akármeddig engedte magát fotózni. Fél óráig fotóztam, és nagyon ritkán tudta befókuszálni a fejét élesre. Sajnos ennyit enged az 1cm-es makró. Így is zoomoltam is, amennyire még éles lehetett, de már így is összeganézta az optikát a csápjával. Utána vagy 10 percig azt takarítottam.
Na mind1, ennyire futotta. Kellett volna minimum egy dcr-250. De igazából egy tükrös gép+makróobi lett volna a legszerencsésebb, de mivel sajnos nincs a birtokomban ilyen, és nagyon sokáig nem is lesz, ezért maradt ez.

(#13950) sztyui2 válasza morden (#13944) üzenetére


sztyui2
őstag

Erre a képre gondolsz?
Csak mert te vagy az ötödik fórumozó, aki ezt az oldalt belinkeli, és azt mondja, hogy ő csinálta a képet.
Mi ebben a jó?Miért nagy szám ez? Mit látsz te ezen a képen, amiért egyáltalán érdemes meghagyni, nem pedig a kukába dobni?

Megj.:Ha tényleg te csináltad ezt a képet, akkor elnézést kérek, de az előző bekezdés utolsó mondata így is fennáll.

[ Szerkesztve ]

(#13958) sztyui2 válasza stefanitsr (#13957) üzenetére


sztyui2
őstag

Utolsó mondat :)) :DDD

(#13995) sztyui2 válasza E-scapegoat (#13993) üzenetére


sztyui2
őstag

Első tetszik! Amikor én ott voltam, nekem nem jutott eszembe így lefényképezni. Nem tartottam érdemesnek rá. Nagy hibát követtem el.
A másodiknál az égnél elég nagy a kromatikus aberráció :(ű

Még a múltkori sáskáról találtam egy képet(éles lett a feje! :D )

[ Szerkesztve ]

(#14045) sztyui2


sztyui2
őstag

Na akkor próbálkoznék egy "portréval":D
A teljes fehér háttér,a nagyon kis mélységélességnek, a brightness/contrast állításnak, és a fekete-fehérnek köszönhető.
De legfőképpen inkább a helyes képkivágásról, és a kompozícióról kérdeznélek titeket, mert ebben az esetben nem vagyok annyira biztos a dolgomban, ugyanis kicsit hülyén állt be a galamb :DDD

(#14049) sztyui2 válasza Fejo (#14044) üzenetére


sztyui2
őstag

(#14054) sztyui2 válasza Viszlát (#14051) üzenetére


sztyui2
őstag

Egész jó. Főleg, hogy ilyen jó sötét, és ott van a Hold is.
Remélem a hold körül az a zajos kocka, nem a JPG kiterjesztés miatt van ;)
Ha jól tudom, neked 40D-d van, tehát még a rekeszt kicsit szűkebbre vehetted volna, és a záridőt meg hosszabbra, és akkor végigment volna mindkettő az úton, nem csak félig lennének ott a vonalak.
Nekem így jobban tetszene, de ha szándékosan csináltad így, akkor mostmár mind1. Ha még egyszer ki tudsz menni oda, akkor én a helyedben biztos tennék még egy próbát. Mert ebből nagyon jó kép lenne akkor.
Arról meg nem tudok semmit, hogy a te monitorodon látszik-e a hold körül a négyzet, ami majdnem a kép tetejéig tart.Kicsit barnás, és nem fekete.Ha az autókon nem is, de a barna folton mindenképp javíts!

(#14086) sztyui2 válasza Fejo (#14068) üzenetére


sztyui2
őstag

PS CS3-ban van Image/Adjustments/Black and White menüpont ;)
Ctrl+Shift+Alt+B
És ezután ott van lent, hogy Tint, azt kipipálod, és kiválasztod a neked tetsző színt.

Chandler: Köszi ;)

[ Szerkesztve ]

(#14099) sztyui2


sztyui2
őstag

Kell az új topic! Ha megvan linkeljétek be ide légyszi!
De aztán jó témák legyenek ;) Photoshop rulez!

(#14103) sztyui2 válasza werttzui (#14101) üzenetére


sztyui2
őstag

Nem! Contest szerűség! Akinek épp nincs témája vagy ötlete/kihíásra, megmérettetésre vágyók, az felnéz a topicba, megnézi a témát, és elkészíti abban a témakörben a képet.
Egy másik fórumon, van egy Photoshop munkák nevezetű topic, ott szoktak lenni ilyen contestek, és elképesztő, hogy mennyire különböző a gondolkodásmódja mindenkinek, és mennyi módon tudják végrehajtani a feladatot.
Nagyon jók szerintem az ilyenek.
Ezen az oldalon vannak Photoshop contestek, hogy értsd mire gondolok.Egyébként a PS contesteknél, általában vagy egy téma(!) van megadva, de általában inkább egy alap kép van megadva, és abból kell valamit kihozni PS-el.
Ebben, a most készülő topicban nem a PS-en lenne sztem a hangsúly, mert azért csak kevesebb ember van itt, aki normálisan ért a PS-hez, és akkor halott lenne a topic, szóval itt témát kellene adni, és fotókat feltenni a(z éppen most készülő) topicba.
Persze a legjobb, ha valami jó kis kétértelmű téma van, és Photoshoppal lehet játszani a realitással, az abszurd dolgokkal, stb. A különbség a PS-es topicokkal szemben az, hogy ebben a topicban az alapképet is nekünk kell majd fotózni.

Kicsit hosszú lett, de remélem érthető volt amit írtam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14119) sztyui2 válasza j.bravo (#14115) üzenetére


sztyui2
őstag

Szerintem nem kell versenyezni, meg szavazgatni. Csak dobáljuk be a képeket az adott témában, és azt kommenteljük. Ha valakinek nem tetszik a kép, vagy úgy érzi, hogy nem érdemes arra, hogy kommentálja, akkor nem kommentálja. De szerintem is a versengés elrontaná a dolgot.
Az ötletadásról pedig annyit, hogy mindig rak be valaki egy témát és kész. Nem kell kiválasztani, hogy ki legyen az! Akinek jó ötlete van, az egy commentben bemondja a következő témát!Ha nem nyom senki témát, akkor az előtte lévő téma addig van érvényben, amíg valaki nem javasol egy újat.
A témák lezárása innentől egyértelműen akkor van, amikor bejelentik a következő témát.
A következő témának a bejelentését pedig minden felhasználó (aki témát akar javasolni) el tudja dönteni, hogy mikor jött el az ideje.
Értelemszerűen nem két napra egy témaadás után. Viszont ha látjuk, hogy már rég nem érkezett kép, akkor észrevesszük, hogy na, itt új téma kell. Néha, ha valaki szükségét érzi annak, akkor egy kommentben szól, hogy, "Na, akinek van valami ötlete, az most nyomja be!".
Ha rossz téma(ami látszódni fog, mondjuk ha most benyomna valaki egy "család a strandon" című témát, nem sok kép lenne) van, és egyértelműen nem jön rá kép, akkor természetesen akár két nap után le lehet váltani a témát.
Ha ugyanazon a napon, vagy esetleg ugyanabban az öt percben két felhasználó különböző témát rak be, akkor mindenki eldöntheti, hogy mire alkot. Vagy akkor a másik lesz a következő téma.

Ki fog ez alakulni, de nem kell versenyeztetni az embereket szerintem.És annak is lehet jó témaötlete, aki nem tudna soha nyerni, vagy elérni bármit is a versenyeken. Ezért se verseny nem kell, se pedig konkrét témaválasztót nem kell kijelölni.

(#14152) sztyui2 válasza ksanyo (#14149) üzenetére


sztyui2
őstag

Azt mondta, hogy nem minősíti. Tehát nem mond róla véleményt.Honnan vetted, hogy nem jó a téma?Egyébként ha olyan céllal mondta, hogy rossz a téma, az azért van, mert ebben a témában nehéz egyedit alkotni. Mindenki szubjektíven azt hiszi, hogy milyen jó képet csinált a saját szeretett macskájáról, pedig egyáltalán nem biztos hogy így van, csak azért, mert élőben aranyos.
Azért rossz téma, mert mindenki ugyanúgy ábrázolja a saját macskáját/kutyáját. Nehéz újat mutatni. A fotovilag.hu-n például szabály, hogy nem lehet a képfórumba rakni kutyás/macskás képet, kivéve ha nagyon-nagyon eredeti. Ez pont ezért van. De ez nem csak ezzel van így, mert például az is szabály, hogy nem lehet naplementés képet sem berakni,hacsak nem nagyon különleges. De a cseppfotózás is már egy eléggé lejáratott téma. Szóval ezekben a témakörökben nagyon nehéz újat alkotni.
Persze természetesen mindenki ellövi az alap képeket is, amit mindenki ellő, mikor még fotós pályája kezdetén van(de nem biztos, hogy publikálja, félre ne értsd, ezt már nem konkrétan neked írom. Nem azt akartam mondani, hogy nem kellett volna felraknod, de remélem megérted, amit írtam). És csak jelentős fejlődés, és sok ellőtt alapkép után tud csak igazán újat alkotni.

(#14153) sztyui2


sztyui2
őstag

Véleményeket kérnék ezekről a képekről PLS!
Nem nagyon jutott időm mostanában fotózni, ezért ezeket a képeket is csak félve teszem be. Mert, amikor legutóbb fotózni voltam, alig született normális kép. Egyik fotó a sín volt, és most nekiestem rendesen utómunkával. Hogy milyen lett a végeredmény, azt döntsétek el ti!
A másik meg csak simán a kertben volt:D

(#14220) sztyui2


sztyui2
őstag

Vélemény?

(#14242) sztyui2 válasza Bubanc (#14231) üzenetére


sztyui2
őstag

Megnyitod az alapképet photoshopban. Ízlés szerint beállítod a brightness/contrastot(ezt nem muszáj megcsinálni, deén mindig szoktam rajta állítani, mert mindig csak PS után érem el, amit akarok. Ez van, ha az ember egy H50-el dolgozik:D)
Na akkor meg van nyitva az alapkép, aminek a neve a layerek között background.
Rákeresel neten arra, hogy old paper, vagy old paper textures vagy ilyesmi, és találsz ilyen textúrákat. Lemented, és azt is megnyitod PS-ben.
Ezután nyomsz a textúrára egy Ctrl+A(select/all)-t, ezután egy ctrl+c -t, ezután átmész a fotódhoz, és Ctrl+v.Így egy őj rétegre ráteszi a textúrát. Most csak a textúra van a képen. Ha nem jó a textúra mérete vagy valami, akkor ctrl+T(edit/free transform)-al tudod igazítani.
Miután teljesen lefedte a képet a textúra, a layereknél a textúra layere legyen kijelölve, ezután a layer mode-ot állítsd opacity-re, vagy multiply-re. Ez a kettő lényegében ugyanaz, de minden képen máshogy viselkednek, és máshogy néznek ki. Válaszd ki, hogy a te adott képeden melyik néz ki jobban, és gyakorlatilag kész is vagyunk.
Ezután nyomhatsz még a textura layerére egy duplicate layert(ctrl+j), amivel megduplázod, ezáltal még sötétebb, még erőteljesebb lesz a textúra. Ha túl erősnek érzed, akkor vegyél lejjebb a felső réteg opacity-jéből.
Vagy ízlés szerint tovább variálhatod, hogy mondjuk az egyik layer overlay-ben van, a másik meg multiply-ben. Ez már a kép színeitől is függ, meg még sokmindentől. Ahogy jól néz ki, úgy hagyd és kész.
Vagy olyat is csinálhatsz, hogy megnyitod a texture-t, nyomsz rá valamit, és utána megduplázod a texture layert, a "valami" fölé teszed, és overlay-be állítod.
Ezek a képeim így készültek:
kép1
kép2
kép3
kép4
kép5
kép6
kép7
kép8

Jah, a telefonpóznáról annyit, hogy manapság már szinte sehol sem lehet találni, ezért az szívás...

[ Szerkesztve ]

(#14243) sztyui2


sztyui2
őstag

Itt egy kép a Sennheiser HD485-ösömről :D
A színek, egy asztali lámpa, egy A3-as, derítőnek használt lap, 1/40-es záridő, és egy makróállvány eredménye.Jah, plusz egy kis PS, de tényleg nem sok :DDD
Próbáltam, hogy minél élesebb legyen az egész Sennheiser logó, de sajnos F7,1 csak erre futotta. F8,0-val is próbáltam, de nem lett sokkal jobb az eredmény, és ugyanezekhez a színekhez, akkor át kellett váltani 1/30-ra. Azonban igaz, hogy a makróállvány és az önkioldó miatt nem mozdult be a gép, de még a lencse előtt, kézzel kellett tartani a fejhallgatót, ezért az már 1/30-nál bemozdult. A fénnyel nem tudtam úgy játszani, hogy F8,0 és 1/40 mellett megállják a helyüket a színek, ezért az szinte fix volt. Ezért visszaváltottam 1/40-re, és végül F7,1-es rekesz lett a vége, ami miatt a sennheiser logó jobb felső sarka már nem éles sajnos.
Véleményeket kérnék!

(#14279) sztyui2 válasza Jinxx (#14255) üzenetére


sztyui2
őstag

Nem ez a munkám.Még nincs munkám, mert 17 éves vagyok :DDD
De hajtok rá, hogy ez, vagy legalábbis ilyesmi legyen a munkám.

[ Szerkesztve ]

(#14351) sztyui2


sztyui2
őstag

két különböző fényesősségű, szinte bárhogy forgatható fejű lámpa, állvány, 3db A4-es fehér lap:
1 a psp alá
2 a két lámpához, derítésnek
PSP:

Itt nem felülről és oldalról jött a fény, hanem alulról és felülről. Itt viszont már nincs lap, csak a két lámpa előtt. Állvány szintén volt.
Vízilabda:

[ Szerkesztve ]

(#14354) sztyui2 válasza *Ropi* (#14353) üzenetére


sztyui2
őstag

PSP-vel kapcsolatban teljesen igazad van. Meg is tisztítottam, de legjobban a tükröződős részre és a kijelzőre figyelte, hogy ne legyen semmi porszem vagy kis szösz, és észre se vettem a felfüggesztőnél a piszkot, csak amikor már gépen néztem a képet. De mivel első próbálkozás volt, így nem gondoltam annyira komolyan, mert 100%-ra vettem, hogy nekifutok még egyszer.Akkor majd figyelek a piszokra is a felfüggesztőnél.
A papír texúráját is csak gépen lehetett észrevenni, és sajnos nem nagyon tudok vele mit csinálni. Talán ha nyomnék rá egy kis Blur-t, az hátha segítene.
Ha valakinek több tapasztalata van e téren mint nekem, segíthetne, hogy hogyan tudom megcsinálni úgy, hogy ne legyen árnyék. Vagy nem érdemes elhagyni az árnyékot, mert akkor csak olyan, mintha ps-ben bevágtam volna egy fehér háttérre?
Ha viszont van árnyék, akkor hogy tudom lágyítani? Ha messzebb viszem a lámpát, akkor már teljesen mások a fények, és mindent kezdhetek elölről beállítgatni, és nem biztos, hogy ugyanolyan lesz a végeredmény, mint erősebb árnyékkal, de nagyobb fénnyel.

(#14356) sztyui2 válasza hemaka (#14355) üzenetére


sztyui2
őstag

Köszi! Végignéztem őket ;)
Vannak nagyon durva művei:D

[ Szerkesztve ]

(#14380) sztyui2


sztyui2
őstag

Ezekről kérnék szépen véleményt a tisztes társaságtól:

Sőt, találjátok is ki mi ez?

(#14720) sztyui2


sztyui2
őstag

Nálunk még nincs hó :( Ezért csak egy mai őszi képpel tudok jönni)
Nincs túlélesítve :DDD Még mielőtt valaki azt mondaná. Nemtommér, de alapból nagyon csillognak a kis kövecskék a földön.Ha nem csillognak ennyire, akkor meg már nem olyan sötét, mint amilyenre én akartam.Véleményt kérnék pls!

(#14722) sztyui2 válasza sztyui2 (#14720) üzenetére


sztyui2
őstag

Vááá :Y
Véletlen shift+delete-el(azaz véglegesen) kitöröltem ezt a képem :DDD
Vele együtt a nagy méretet és a PSD-t is. Nem tudja valaki esetleg, hogyan lehetne visszahozni?
Az eredeti kép megvan, de mire megint megcsinálom ilyenre...
Meg szerintem már nem is tudám pontosan ugyanilyenre megcsinálni...
PLS HELP!

(#14724) sztyui2 válasza Tüzi (#14723) üzenetére


sztyui2
őstag

És innen melyik kell?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.