Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23101) zsolt501 válasza #93794560 (#23100) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Keresd le újra Digitálison az AXN-eket, mert variáltak rajtuk, ezért nincs rajta hang, illetve ezért tűnik úgy hogy a White csatin is a Black jön.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#23102) #93794560 válasza zsolt501 (#23101) üzenetére


#93794560
törölt tag

Köszi a tippet! Újra kerestem, és most már jó!
Kár, hogy nincs hozzájuk EPG, így mindig a neten kell megnéznem, hogy mi a műsor.

[ Szerkesztve ]

(#23103) Kolorista válasza bea73 (#23097) üzenetére


Kolorista
csendes tag

Szia!
Nem tudom, hogy segít az, ha elmondom az én tapasztalatomat. Először is milyen a box? Ha SD akkor teljesen mindegy, hogy min megy ki a kép mert a kimenet analóg 576i lesz, az olyan mint az analóg adás minősége. Az pedig látható, hogy milyen. Pont ezért én rendeltem egy Digi HD boxot /3 hónapja várok rá, de nincs/, Most már kivárom a CI+ nagra modult mire bevezetik. Az SD beltéri boxxal ne foglalkozz, az csak analóg tévéknél jelent minőségi váltást.

Üdv Kolorista

(#23104) Morris


Morris
veterán

Hát Urak, nálam a 794-es frekin semmi nincs. Még jel sem. A black és a white megvan, de a sima AXN-nek se híre se hamva Békéscsabán.

(#23105) Stefan 65 válasza bea73 (#23097) üzenetére


Stefan 65
újonc

Szia, ne haragudj, én műszerész vagyok, de ez a probléma egy kicsit tényleg zavaros. Valóban vannak olyan scart kábelek, amik nem teljes bekötésűek, de ezt csak akkor látod, ha szétszeded /de azt írod, hogy cseréltél kábelt/. Aztán azt írod, hogy TV, box, kábel jó. Mivel harmadik elem nincs a rendszerben, valamelyik csak rossz lehet. Egyébként régebbi SONY TV-ken volt olyan, hogy a 2 scart bemenetből csak az egyik tudott CVBS/RGB-t, a másik nem, csak S-VHS/CVBS-t! Abban teljesen igazad van, hogy az analóg bemenetek közül az RGB jobb képet ad, mint a kompozit videó bemenet, és az SD box-ból is sokkal jobb képet kapsz, mint a kábelen jövő lebutított analóg adások. Tényleg segíteni szeretnénk, nem bosszantani.
Üdv: Stefán

(#23106) br.rak


br.rak
őstag

Akkor próbáljuk meg összegyűjteni a hasznos infókat:

Kábel TV díjcsomagok városonként (Analóg és Digitális)
http://digi.hu/lakossagi/tv/kabeltv

Kötelező-e a szolgáltatói box a digitális csatornák vételéhez?
-Nem,használhatsz saját eszközt. Ez lehet Set Top Box (STB) vagy TV beépített DVB-C tunerrel.

Szükséges-e valamilyen előfizetői kártya a digitális csatornák vételéhez ?
Nem, a digi néhány csatorna kivételével szabadon sugározza a digitális csatornákat.

Akkor mégis mihez kell kártya?
Egyes filmcsatornákhoz ( HBO, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax, Digifilm) illetve az erotikus csatornákhoz.

Ezt a kártyát tudom saját STB-vel/TV-vel használni?
Jelenleg nem, csak szolgáltató által adott készülékkel használhatók, mivel a kártya és a STB párosítva van.
Ez elképzelhető, hogy a közeljövőben változni fog, de biztosat még nem tudunk.

Minden csatorna ami az analóg csomagban van, fogható digitálisan is?
Döntő többségük igen. Egyes külföldi adók pl TVP (lengyel állami adó) illetve egyes helyi adók (pl Debrecen TV, Alföld TV) hiányozhatnak a digitális kínálatból

Mi a helyzet a rádiókkal?
Itt már kevésbé rózsás a helyzet. Digitálisan jelenleg csak a Kossuth, Petőfi és Bartók rádiók foghatók.

Mi a helyzet a HD adókkal? Kell-e külön fizetni értük
Nem, a TV csomagnak megfelelő HD adók foghatók HD ready vagy Full HD TV készülékkel, ha rendelkezik beépített MPEG-4 képes DVB-C tunerrel vagy Set Top Box-szal.

Milyen felbontásban sugároznak a HD adók?
A nagy többség 1080i-ben, a Viasat Nature/History HD 720p-ben.

A Nat Geo HD-n és a Nat Geo Wild HD nincs magyar hang. Nálam van a gond, vagy ez ilyen?
Ez ilyen sajnos. A Digi-n a HD-s Nat Geok nem lokalizáltak, hanem a páneurópai verziók.

Nem jönnek be a közszolgálató adók/rádiók digitálisan. Mit tegyek?
Digikábelen ezek az adók némileg eltérő paraméterekkel rendelkeznek.
Manuális keresásnál ezeket az adatokat kell megadni.
Frekvencia 114,5 Mhz, 121,5 Mhz, 128,5 Mhz, Symbol Rate 6000, QAM 256
Egyes készülékeknél célra vezető megpróbálni a teljes illetve hálózati keresés opciót is.

A TV-m (LCD, plazms, LED) nem olyan régi, de nincs benne digitális tuner
A 2010 után gyártott TV-k többségében már van DVB-C tuner is a T (földfelszíni) mellett, elképzelhető, hogy csak akkor használható, ha a beállításokban NY vagy É európai ország van kiválasztva (Finnország, Ausztria, Németország,stb), de elképzelhető, hogy egyes TV típusokból kihagyták a C-s tunert és csak a DVB-T tuner található meg bennük.

Ha gondoljátok mehet első HSZ-nek. Ha van valami amit kihagytam(biztos lesz ilyen), írjátok meg nyugodtan

[ Szerkesztve ]

(#23107) Komi28


Komi28
senior tag

A Sport2 januártól HD-ben lesz látható? Ugyanis láttam előzetest és abban a Sport1 és 2 mellett HD logó is volt. Van erről esetleg valami hivatalos infó?

(#23108) zsolt501 válasza br.rak (#23106) üzenetére


zsolt501
nagyúr

A 6900-as Symbol Rate is fontos, mert van olyan adó ami ezen jön.
Amúgy mehet az első hozzászólásba.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#23109) zsolt501 válasza Komi28 (#23107) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Még a diginél nincs infó.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#23110) Benzoldog


Benzoldog
tag

Nyugtassatok meg, hogy a DIGI nem fogja a közeljövőben, illetve remélhetőleg később sem kivenni az Eurosportokat a kínálatból. Illetve ki, mit tud ez ügyben, vannak-e ilyen tervek? Beszéltetetek erről már régebben is itt a fórumon, de van-e esetleg újabb fejlemény?

Sajnos ettől félek, hogy amennyiben tényleg igaz a hír, hogy az Eurosportot megvette a Discovery csoport, akkor ezért a DIGI kiveszi majd a kínálatból.

[ Szerkesztve ]

(#23111) zsolt501 válasza Benzoldog (#23110) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Senki nem fog megnyugtatni, mert még senki nem tud semmit, csak találgatások vannak.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#23112) Đusty válasza Benzoldog (#23110) üzenetére


Đusty
addikt

..

[ Szerkesztve ]

(#23113) Watt25 válasza br.rak (#23106) üzenetére


Watt25
veterán

Szép összeállítás!

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#23114) Benzoldog válasza Đusty (#23112) üzenetére


Benzoldog
tag

Nálam szerencsére megy az Eurosport két csatornája, változatlanul a frekvenciáin.

(#23115) Flashget válasza leslieke (#23073) üzenetére


Flashget
félisten

lányom távkapcsolós világító testet vett a szobájába, hogy fb után ne kelljen felkellnie lekapcsolni a villanyt a szobájában. :Y :)

Realme GT Master Edition

(#23116) Đusty válasza Benzoldog (#23114) üzenetére


Đusty
addikt

Töröltem is a hazzászólásom mert a samu monitoromon nekem is ment csak az LG tévém írja, hogy nincs jel, nem tudom mi van vele.

(#23117) Flashget válasza McLaca (#23075) üzenetére


Flashget
félisten

Ha lehülyézni akartalak volna akkor megteszem. Emlékeim szerint samsung topicban is kérdeztél már és segítséget kaptál korábban ott is.
De miféle ÁSZF-t keresel amiben nincs benne? Persze, hogy nincs, mert az ÁSZF-nek vannak mellékletei és abból az egyik a csatornakiosztást tartalmazza. Én azt linkeltem be. Hogy a digi nem írta még bele az nem az én hibám, miközben már nézhető.
De a topicba is belett írva Bp 746 a többi város 730MHz-en van.

Régen a warez hajnalán úgy 10 évvel ezelőtt a különböző fórumok fejlécében ez volt írva:
"Mielőtt kérdezel használd a keresőt"
a lustaságot pontosan erre értettem.

Realme GT Master Edition

(#23118) Flashget válasza M_AND_Ms (#23086) üzenetére


Flashget
félisten

nem mindenkinek "póklábú" :)

Realme GT Master Edition

(#23119) Flashget válasza Benzoldog (#23110) üzenetére


Flashget
félisten

Jelenleg az Eurosport vs Discovery így áll a történet ezekben a napokban.
A Discovery cégcsoportnak jelenleg 20% tulajdonjoga van az Eurosportban.
2014 december 21-ig opciós joga van az 51%-ra és ha valóban megveszi akkor többségi tulajdonosa lesz.
Majd akkor kiderül mi lesz a továbbiakban.

A karácsonyi hír amit linkeltem nem erről szól, hanem a PL jogról romániában ahol két fajta? eurosport létezik és az ott most nem mehet így tovább.

A lényeg mivel nálunk 2015/2016-ig van a digisportnál PL jog, így ez nem érint minket.

Realme GT Master Edition

(#23120) Benzoldog válasza Flashget (#23119) üzenetére


Benzoldog
tag

Köszönöm a kimerítő, részletes válaszod! :)
Tehát akkor majd később meglátjuk miként reagál a DIGI.

(#23121) Mjani72 válasza Morris (#23104) üzenetére


Mjani72
csendes tag

Pedig van Békéscsabán axn, nézz vissza frekit irtam már régen..

[ Szerkesztve ]

(#23122) pgemil válasza Morris (#23104) üzenetére


pgemil
aktív tag

És azok milyen frekin vannak?
Mert ez a vacak box (Humax Digi+C HD) nem jelez, ha van új csatorna.
A "régi" az nagyon jó volt, az viszont nem tudta a DIGI FILMet......

(#23123) pgemil válasza Raga (#22971) üzenetére


pgemil
aktív tag

Szia!
Milyen frekin van Nálad?
Mert nálam semmi nincs !!

(#23124) Flashget válasza internation (#23085) üzenetére


Flashget
félisten

én a digitől 32K-ért biztosan nem vennék beltérit digikábelre a szabadon hozzáférhető digitális csatornákhoz.
Inkább Itt nézelődj HD-s stb-ről. 33K-ért tripla tunerest lehet venni. De ha új lapos tévéd van vagy veszel a közeljövőben akkor nem sok értelme van.
Ha kódolt filmcsatornákhoz kell, akkor a digitől kell bérelned/venned, de nekik meg nincs. A CI+ modult meg nem nagyon akarják kiadni Mo-n a lapos tv-hez.

Realme GT Master Edition

(#23125) Morris válasza Mjani72 (#23121) üzenetére


Morris
veterán

Pont a Te hsz-ed alapján kerestem a 794-en, de semmi. Ez egy LG led tévé.
Viszont a pana plazma sem talált semmit a black és white-on kívül.

[ Szerkesztve ]

(#23126) leslieke válasza br.rak (#23106) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jó lett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23127) pgemil válasza pgemil (#23123) üzenetére


pgemil
aktív tag

Tárgytalan.
A sokadik keresésre megtalálta ez a vacak kütyű....
AXN-378 MHz, mind a 3.

[ Szerkesztve ]

(#23128) sandor22 válasza klaczi (#23060) üzenetére


sandor22
újonc

Igen. Az új ini fájlomból töröltem a 410.000 MHz frekit.
A DVBviewer progi csatorna szerkesztőjében töröltem a régi kiosztást, majd az új ini fájl felhasználásával újra kerestettem és mind a 118 csatorna bejött. Valószínű, ugyanide jutottam volna a régi ini fájl felhasználásával is.
A Synaps boxom végigpásztázza az osszes frekvenciát, és ahol nem talál "failed"-et ír ki, ahol talál "OK"-t ír.
A Samsung tv kereső-munkájába nem lehet belátni, csak %-ban kiírja, hogy hol tart a keresés és a talált csatornák darabszámát.

(#23129) sandor22 válasza McLaca (#23075) üzenetére


sandor22
újonc

AXN Black és White is a 746.000 Mhz frekin van (QAM 256)

(#23130) SirKero


SirKero
őstag

Pár adónál ( pl. Comedy ) ha film módra állítom a tv hangját akkor olyan mintha barlangból szólna.
Esetleg valaki tapasztal hasonlót :U ( a tv Samsung ha ez számít )

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#23131) #93794560 válasza SirKero (#23130) üzenetére


#93794560
törölt tag

Nekem is Samsung van, de ilyet nem tapasztaltam. Egy kicsit megváltozik a hangkép, de ennyire nem. Épp most próbáltam ki a Comedy-nél.

(#23132) Flashget válasza SirKero (#23130) üzenetére


Flashget
félisten

samunál belehet állítani, hogy a hangerő ne változzon csatorna váltásnál. próbáld ki hátha javít rajta.
(hang - hangszórók beállítása - automatikus hangerő normál)

Realme GT Master Edition

(#23133) dh66e válasza br.rak (#23106) üzenetére


dh66e
veterán

Egy kis kiegészítés,ha mindenkinek megfelel.

Most szeretném beköttetni a digikábelt.Mi a leggyorsabb módja?
Ellátogatsz a legközelebbi ügyfélszolgálati pontra és személyesen megrendeled.Ez a leggyorsabb módja a szolgáltatás indításának.Amennyiben ráérős a dolog úgy interneten is megrendelheted,de az lassabb ügymenetet eredményezhet.
Mennyi idő míg bekötik?
Ez területenként változó és az sem mindegy hogy társasházi vagy kertes házi övezetben laksz.ez utóbbi jelenleg nagyon sok türelmet igényelhet.Optimális esetben az első verzió 1-4 hét alatt meg kellene lennie,de ez nincs kőbe vésve szóval tájékozódj a topicban a környéketeken történt bekötésekről.
Milyen kábeleket húznak be és mire kell oda figyelnem a bekötéskor?
Társasházi bekötés esetén a- folyosón,alagsorban egyéb helyeken lévő- szolgáltatói dobozból húznak be egy koax kábelt.Amennyiben a lakáson belül van korábbról koax kábel azt rendszerint meghagyják.
Kertes házi bekötés esetén az utcai villanyoszlopról húzzák be optikain keresztül és egy ONT-t(Optical Network Terminal) telepítenek Ebből koax kábellel tovább a tv-hez.
A bekötésnél pár dologra kell figyelni.Ez főleg esztétikai kérdéscsoport pl. parketta szegély mögött esetleg csatornában szeretnéd ha mennének a kábelek.Egyeztess a szerelővel mert lehet jobban jársz ha magad megcsinálod az elrejtést vagy profira bízod akinek szerszámai is vannak és kulturáltan megoldja.Ilyenkor elég ha behúzzák a kábeleket a végpontig ráhagyással(TV,Box,PC) és lepróbáljátok a rendszert hogy működik e a szolgáltatás rendesen.Porszívó pedig legyen bekészítve ha fúrni kell a falat. ;]
Eltűnt néhány csatornám,kockás pixeles a kép mit tegyek?
Nézd át a kábelezést.Sokszor előfordul hogy egy porszívózás ,szekrény odébb tolás az elosztó közvetlen szomszédságában kábellazuláshoz vezet és máris hiányoznak a HD közszolgálati vagy egyéb más adások.
Amennyiben nem tapasztalsz javulást akkor osztó csere javasolt ezt vagy egyénileg megoldod vagy kihívod a digit.Sok esetben a jelvesztés a kinti elosztó szekrényben van ehhez mindenképp a digit kell kihívnod.
A digitális jel erősségét minőségét sok tényező befolyásolhatja főleg elektromos készülékek zavarhatnak be elavult elektromos hálózaton (konyhai gépek)de pl. egy router is okozhat problémát ill az un. földhurok is közre játszhat.[link]
Amennyiben régi vagy sérült a kábelezés,osztás vagy a csatlakozók a lakásban akkor illő kicserél(tet)ni,azon ne múljon.
Hiba esetén mikor hívhatom ki a digit?
Ez egy érdekes kérdés mert normál esetben minden fellépő hiba esetén szólunk a szolgáltatónak aki azt díjmentesen elhárítja ha nem a mi hibánkból következik be.A diginél ez nem feltétlenül így van mert a digitális szolgáltatás szervizelése csak akkor díjmentes ha a a digi által rendszeresített SD vagy HD box segítségével veszed az adást.Ebben az esetben egy telefon és várod a megbeszélt időpontban a szerelőket.
Amennyiben saját készülékkel (LCD tv,Plazma tv,SET TOP BOX,PC kártya, külső tuner) veszed a digitális adást ebben az esetben fortélyra van szükséged(ha ingyenes kiszállást szeretnél) melyet a topicban megtalálsz.A legjobb ilyenkor ha már az analóg adás is rossz mert ebben az esetben szintén díjtalan a kiszállás.Olvass ,használd a keresőt és ha nem találod a megoldást akkor kérdezz.
Nálam miért nem jönnek be az új csatornák?
Mert jobb esetben a digi nem frissítette még a csatornalistát.Ez persze idővel megtörténik körzetenként és a tv vagy box jelezni is fogja, viszont ha nem bírsz várni akkor a készülékeden csinálj egy keresést.Sok esetben egy egyszerű művelet ez(Pana,Philips,Sharp,Sony),de vannak tv gyártó cégek akik feladják a leckét a usereknek főleg a régebbi modelleknél(Samu,LG) esetleg a noname készülékeknél.
A topic tele van praktikákkal(tv márkánként akár típus szerint is megtalálható a hangolás módja) a kereső használata pedig csodákra képes.

[ Szerkesztve ]

(#23134) Watt25 válasza dh66e (#23133) üzenetére


Watt25
veterán

Tartalmilag ez is jó, a stilisztikán kéne javítani. (Központozás után szóköz, meg ilyenek.)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#23135) dh66e válasza Watt25 (#23134) üzenetére


dh66e
veterán

Igen látom köszi bár úgy is szerkesztve lesz ha bekerül.

(#23136) Flashget válasza dh66e (#23133) üzenetére


Flashget
félisten

A topic tele van praktikákkal(tv márkánként akár típus szerint is megtalálható a hangolás módja) a kereső használata pedig csodákra képes.

Ezt is átlehetne írni, hogy konkrétan benne legyen mi a megoldás LCD/LED/Plazma tv-k digitális csatornákra való behangolására.

Samsung esetében hálózati keresést kell választani.
LG esetében nem Magyarországot kell kiválasztani, hanem pl. Finnországot.
Egyébb tipusok esetében kell a topic keresőt használni.

Azt is belehetne venni, ha valaki DVB-C asztali tunert (stb) akar venni hol teheti meg.
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#23137) McLaca válasza Flashget (#23117) üzenetére


McLaca
őstag

Már túl vagyunk a "vitán", én is a mellékletről beszéltem, amit már 4-5 napja nézegettem, mielőtt kérdeztem, és miután használtam a keresőt, és épp a kereső által kidobott eredmények okán írtam meg a kérdést, ugyanis elég vegyes volt a kép, így konkretizálni szerettem volna Miskolcra a dolgot.
Viszont, ha én linkelek valamit valakinek válaszként, először meggyőződök róla, hogy annak van is haszna, ergo a kérdésére a választ megtalálja-e benne.

Miskolcon pedig továbbra sem 730MHz-en vannak az AXN-ek. A normál AXN 794MHz-en, a Black és White pedig 746MHz-en van. Ezt két topictárs válasza alapján tudom, ők nem linkelgettek, hanem - feltételezem miskolciként - belenéztek a tv-jükbe kb. 1 perc energiaráfordítással. Nekik újfent köszönöm! Ennyire volt ugyanis szükségem, egy-két miskolcira, aki megírja a választ, és nem pedig leminősítésre - feltételezhetően nem miskolciaktól - , hogy milyen lusta, trehány, miegymás vagyok. :DDD

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#23138) Flashget válasza McLaca (#23137) üzenetére


Flashget
félisten

Bemásolom a kérdésed:
Miskolci frekvencia esetleg valakinél?

asemmi előzménye nem volt..aki ebből egyből leveszi, hogy neked Miskolci, AXN + 2 csatornájának frekije kell, az szimplán agy turkász.
bár ha így írod:
Miskolciaktól kérek segítséget, melyik frekin jönnek az AXN csatornák mert vélhetően csak ők tudnak segíteni.

Nem csak lusta vagy, fogalmazni sem tudsz :D ne hogy bepörögj erre is.

Realme GT Master Edition

(#23139) dh66e válasza Flashget (#23136) üzenetére


dh66e
veterán

Ez az jöjjenek csak az ötletek.Ezek mindenkinek hasznos infók.
br.rak kolléga majd összegyűjti őket és elküldi a megfelelő szervnek.

(#23140) McLaca válasza Flashget (#23138) üzenetére


McLaca
őstag

Te meg helyesen írni, de peace van! :R
Viszont, ha megnézed az előtte lévő 3 hozzászólást is, akkor talán egyértelművé válik, hogy mire vonatkozott a kérdés. Azért azt gondolom, nem kell agyturkásznak lennie senkinek ahhoz, hogy ha egy beszélgetés folyamatában valaki feltesz egy kérdést, akkor az a beszélgetéshez kapcsolódik. Azt meg nem gondoltam, hogy szájba kell rágni mindent és nyelvtanilag tökéletes mondatokkal (alany, állítmány, tárgy) lehet csak kérdezni. :D Feltételeztem, hogy vannak olyan értelmesek a topictársak, hogy egy AXN frekvenciákat boncolgató beszélgetés közepén egy miskolci frekvenciára vonatkozó kérdést nem a Duck TV-re vonatkozónak értelmeznek. :DD

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#23141) SirKero válasza Flashget (#23132) üzenetére


SirKero
őstag

gb4400 Nálam Samsung UE46F6650 a tv.

Megnézem alapból úgy van beállítva ahogy te írtad.
Nem a hang erő változik hanem a hang minősége. És csak akkor ha a hang üzemmód filmre van állítva. A comedy ahol észrevenni és ott sem mindig de amikor igen akkor olyan mintha hordóból beszélnének.

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#23142) Flashget válasza SirKero (#23141) üzenetére


Flashget
félisten

csak próbának írtam hátha..
akkor a hang beállításokat végezd el te magad, ne használd a gyári beállítást nem tudom ez már hogyan szerepel benne egyedi vagy más néven, de így talán ki tudod szűrni a "bödön" hangot.

Realme GT Master Edition

(#23143) sityupityu


sityupityu
veterán

(#23071) "Komolyan olyan szinten lusta az új generáció, hogy az már félelmetes."
Szerintem ezzel kb Te generáltad ezt az egész vitát, egyébként honnan a bánatból veszed, hogy mennyi idős a kolléga?

Ráadásul az ÁSZF-el kapcsolatban sem volt tökéletesen igazad.
Ezt valahol Te is érzed, erre jössz ezzel: "Nem csak lusta vagy, fogalmazni sem tudsz :D ne hogy bepörögj erre is."
Úgy gondolom, hogy a Te megfogalmazásaid sem mondhatók mindig irodalminak.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#23144) Flashget válasza sityupityu (#23143) üzenetére


Flashget
félisten

Nem hinném, hogy ügyvédet kért volna..nincs rászorulva.

Realme GT Master Edition

(#23145) Mjani72 válasza Morris (#23125) üzenetére


Mjani72
csendes tag

Morris, lehet hogy nincs digi+ előfizetésed? Mert abba a csomagba tették.

(#23146) Morris válasza Mjani72 (#23145) üzenetére


Morris
veterán

jaaaa, akkor ez itt a gond! Igen, valóban csak digi csomagunk van!

(#23147) leslieke válasza dh66e (#23133) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez is mehet. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23148) dh66e válasza leslieke (#23147) üzenetére


dh66e
veterán

:R

(#23149) br.rak


br.rak
őstag

Szerintem hétfőig várok, hátha jönnek még hasznos tippek/javaslatok, utána megszerkesztem és berakatom első hsz-nak.

(#23150) leslieke válasza br.rak (#23149) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

ha van, akkor még egy link gyűjtemény is mehetne oda.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.