Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23051) leslieke válasza Flashget (#23050) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:D Ezt megnézem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23052) Flashget


Flashget
félisten

valami készül dániában romániában az eurosport kapcsán.
RCS&RDS halts Eurosport transmission

Realme GT Master Edition

(#23053) Flashget válasza leslieke (#23051) üzenetére


Flashget
félisten

tudtam, hogy a zárójeles rész lesz az érdekesebb :))

Realme GT Master Edition

(#23054) leslieke válasza Flashget (#23053) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Áh, az M3 miatt érdekes.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23055) br.rak válasza Flashget (#23052) üzenetére


br.rak
őstag

A román Eurosport év közben megszerezte a PL jogokat? Ez így eléggé érdekes. Az még inkább, hogy ezek szerint a román verziót küldenék a diginek elosztásra a többi országba is? Ha így van a digi joggal kapja ki az ESP-t, mivel a hazai PL jogok meg nála vannak. Most nem vagyok digi közelben, mennek még az eurosportok?

(#23056) Flashget válasza br.rak (#23055) üzenetére


Flashget
félisten

Bp-n megy...még.

Realme GT Master Edition

(#23057) SpongyaBob válasza br.rak (#23055) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Mennek. :K

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#23058) SpongyaBob válasza Flashget (#23050) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nem sikerül működésre bírni. Mindent megcsináltam, de plugint betöltés hibár ír :(

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#23059) Flashget válasza SpongyaBob (#23058) üzenetére


Flashget
félisten

többféle lejátszót ír és ahol flasht ír azok nálam sem mennek.

Realme GT Master Edition

(#23060) klaczi válasza sandor22 (#23031) üzenetére


klaczi
aktív tag

Bp. 6. ker. Az ini fájl jónak tűnik. Nálam is ilyen. Minden jön rajta.

(#23061) maxima


maxima
tag

Sziasztok!

Pesten melyik frekvencián adják az AXN csatornákat?
Csak konkrét freki értékkel tudom belőni anélkül, hogy elrontaná
a csatornasorrendet a tv-m. :-(
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#23062) Zoshi85 válasza maxima (#23061) üzenetére


Zoshi85
aktív tag

746 mhz

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#23063) hidroponi válasza maxima (#23061) üzenetére


hidroponi
aktív tag

analogon 847,25mhz

(#23064) McLaca


McLaca
őstag

Miskolci frekvencia esetleg valakinél? :K

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#23065) HorCsa1982


HorCsa1982
csendes tag

Veszprémben a 370MHz-en (RTL Klub, TV2 stb...), 378MHz-en (Digisport1...). 746MHz (Digisport2...) nem jön semmi. A Digisportokat nem is találja egyáltalán, a 370MHz-en megtalálja a csatornákat, de nincs jel vagy szaggat. Karácsonyi ajándék lehet, mert kb. 23-án kezdődött. Más is tapasztal ilyet?

HorCsa

(#23066) M_AND_Ms válasza McLaca (#23064) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Digi oldalon az Általános Szerződés Féltételekben megtalálsz mindent részletesen.
Pont annyiba kerül megnézni ott, mint feltenni itt a kérdést.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#23067) Bogyi007 válasza Flashget (#23050) üzenetére


Bogyi007
veterán

Köszi. Ezt meglesem.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#23068) McLaca válasza M_AND_Ms (#23066) üzenetére


McLaca
őstag

Pont annyiba kerül leírni a frekvenciákat, mint a nélkül válaszolni, hogy tudnád, a válaszod megalapozott és hasznos-e. :)
Légy szíves, mutasd meg nekem, melyik ÁSZF-ben vannak benne az AXN frekijei. :DDD

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#23069) bea73


bea73
újonc

Sziasztok!

A segítségeteket kérném. Digiboxom van, amin a preferenciáknál az A/V üzemmódot állítanám át RGB üzemmódra, azonban ezen a szinek nem funkcionálnak csak a CVBS üzemmódban. És most vennék egy sony tv-t amin ha nem tudom az RGB-t használni, akkor addig meg sem veszem.

:W :W

(#23070) dh66e válasza Flashget (#23059) üzenetére


dh66e
veterán

Töltsétek le a legújabb adobe flash playert az adobe oldaláról.

(#23071) Flashget válasza McLaca (#23068) üzenetére


Flashget
félisten

Komolyan olyan szinten lusta az új generáció, hogy az már félelmetes.

[link]

Realme GT Master Edition

(#23072) sandró60 válasza Flashget (#23071) üzenetére


sandró60
addikt

Vagy csak egy(1) pár oldalt visszaolvasson. :O

(#23073) leslieke válasza Flashget (#23071) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sajnos. :((

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23074) bea73


bea73
újonc

Sziasztok!
A segítségeteket kérném. Digiboxom van, amin a preferenciáknál az A/V üzemmódot állítanám át RGB üzemmódra, azonban ezen a szinek nem funkcionálnak csak a CVBS üzemmódban. És most vennék egy sony tv-t amin ha nem tudom az RGB-t használni, akkor addig meg sem veszem.
:W :W

(#23075) McLaca válasza Flashget (#23071) üzenetére


McLaca
őstag

Oké, már ketten lehülyéztetek, de bármelyikőtök is belenézett-e az ÁSZF-be?
Komolyan, olyan eltelt magától a "régi" generáció, hogy az már félelmetes. (Ez nem az én véleményem Rólatok, csak a "vice-versa" -féle válaszreakció.) Linkelget, kioktat, de nem győződik meg arról, hogy van-e alapja. NINCS benne az ÁSZF-ben az AXN frekvenciája. Miért is lenne? A fent lévő jan. 1-től érvényes ÁSZF november 29-i állapot, és akkor még hírből sem volt szó arról, hogy lesz AXN (vagyis de, aznap jelent meg a digi oldalán, hogy műholdon már van, és lesz kábelen majd valamikor egyszercsak). De gondolom, erről egyikőtök sem győződött meg, csak az észt osztotta. Én már napok óta figyelem, van-e változás, és mivel nincs, ezért bátorkodtam kérdezni, hogy ne nekem kelljen kísérletezni.

A kérdésem továbbra is aktuális és most már Neked is szól: mutasd meg, hol van az ÁSZF-ben az AXN frekije. Ne az ÁSZF-et mutasd meg, hanem az AXN frekvenciát benne. Köszi! :D

Sandró60: miskolci frekvenciát nem írt be senki, és bár a Budapesten kívüli településeken elvileg egységes, ennek ellenére nem budapestiek is eltérő frekvenciákat írtak.

Óhajt még valaki ekézni a nélkül, hogy meggyőződne róla, jogos-e? :)

(Egyébként nem kell élből hülyének nézni a másikat, nem ma jöttem le a falvédőről és nem is 15 éves vagyok, sőt, még az ÁSZF-et is tudom, hol tartja a digi. A kérdésem/kérésem nem alaptalan... és nem örülök neki, hogy a a fórumok szellemisége már ebben a topicban is kikopóban van. A lecseszésnek helye van akkor, de csakis akkor, ha meggyőződünk arról előtte, hogy tényleg jogosan ássuk el a másikat. Ha így van, akkor utána lehet fikázni.)
Szerk.: Rubbi topictárs miskolci, majd privátban megkérdem tőle, mert végül is erre való a fórum, hogy közérdekű infókat privátban osztogassunk, nehogy másoknak is hasznára váljon. ;]

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#23076) leslieke válasza McLaca (#23075) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Felesleges hiszti helyet nyomj egy keresést a TV-n és meglesz az AXN.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23077) McLaca válasza leslieke (#23076) üzenetére


McLaca
őstag

A csatornalistámat meg majd újrarendezed Te. Megdumáltuk. :C

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#23078) sandró60 válasza McLaca (#23075) üzenetére


sandró60
addikt

Mivel megemlitettél ajánlom mégegyszer figyelmedbe az utóbbi napok bejegyzéseit.Ahol megtalálod a kérdéses adó frekvenciáit.Megsúgom-Ne az ÁSZF-be keresd.Sajnos ha nem vetted észre a kolléga nem "ekézni-lehülyézni"akart meg én se.Az internetten van több féle kereső használni kell nem pedig magadból ki "kelni" ;] Vagy ezen a fórumon visszaolvasni-amit egy párszór leirtam nem csak neked.
Amúgy kellemes ünnepet kivánok :R

[ Szerkesztve ]

(#23079) leslieke válasza McLaca (#23077) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pont nem érdekel a csatornalistád. :P

Normális TV-ken van kézi keresés is!! Persze érteni is kéne hozzá. ;] (csak hogy ekézzelek is.)

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23080) McLaca válasza sandró60 (#23078) üzenetére


McLaca
őstag

Köszönöm, Neked is kellemeset, de hidd el, azok már rég megtörténtek, amiket leírtatok. Nem ma kezdtem a dolgot, én aztán végképp nem szoktam kérdezni, inkább napokig túrok, viszont tutira akarok menni, mert amit találtam a digiportálon, annak ellentmondanak a korábbi HSZ-ekben lévő frekik. Ezért akartam tutira menni, de a franc gondolta volna, hogy kérdezni bűn, a lesajnálós felhangú HSZ-ekre védekezni meg még nagyobb. Peace van! :R

leslieke: igen, van az enyémen is. Csakhogy tudni kéne, melyik frekin csináljam meg, mert ha elkezdek lottózni a frekvenciákkal, hogy na vajon melyiken van a tuti, azzal majdnem ugyanoda jutok, mint egy teljes kereséssel. Amit talál az adott frekvencián, azt be is szórja a listába és ha pont 3 frekit végignéztem, amin nincs az, amit keresek, akkor már van kb. 25-30 csatornám elcseszve a listában... Na ezt akartam elkerülni egyetlen ártatlan kérdéssel, de látom, ma mindenki bal lábbal kelt fel. :)

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#23081) M_AND_Ms válasza McLaca (#23075) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Én NEM hülyéztelek le.
De, akkor te is leírhattad volna, hogy már megnézted az ÁSZF-t, ahol nem találtad. Így a segítőkész emberek nem mászkálnak el feleslegesen és keresik ők is feleslegesen.

Szóval, tessék a kéréseket normálisan, minden szükséges infóval együtt benyögni ide!
Pl így: kérném ezeket a frekiket MERT, az ÁSZF-ben sincs benne (tehát onnét ne linkeljétek be, mert felesleges)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#23082) leslieke válasza McLaca (#23080) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ne már! Milyen TV-d van, hogy kézi keresésnél automatikusan, kérdés nélkül letárolja a csatornákat?

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23083) McLaca válasza M_AND_Ms (#23081) üzenetére


McLaca
őstag

Ebben igazad van. De erre azt kaptam volna, hogy ne utasítgassak. :)

Leslieke: E-szériás Samsung, mint a fél országnak. CRT Tv-k óta nincs normális keresési metódus a TV-kben. Már karokat lóbálva is irányíthatók, és a reggeli kv-t is lefőzik, épp csak TV-zésre kezdenek alkalmatlanok lenni.

Üdv!

[ Szerkesztve ]

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#23084) forrest85


forrest85
senior tag

Az új csatornák frekvenciái: 730-Black,White, 794 AXN sima.
Ezeket ahogy elnézem a vidéki városok frekvenciái. Remélem Ajkán is ezek lesznek, még nem volt alkalmam beállítani.

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#23085) internation


internation
csendes tag

Sziasztok!

Kérdésem az lenne, ha veszek egy Humax Digi+C HD2 boxot akkor ebbe sem kell kártya, hogy a szabadon elérhető csatornákat nézhessem? :R :R

122 pozitív és 0 negatív értékelés

(#23086) M_AND_Ms válasza McLaca (#23083) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Érdekes, a panák tudnak tisztességes frissítést csinálni.

Ja, hogy nem a vékonyságra, a krómozott póklábakra és a világító márkajelzésekre, vagyis nem a parasztvakításra kellene öszpontosítani. ;-)

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#23087) leslieke válasza M_AND_Ms (#23086) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tud a Samsung is. Legalábbis az enyém biztosan. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23088) sandró60 válasza internation (#23085) üzenetére


sandró60
addikt

Nem kell :K

(#23089) bea73


bea73
újonc

Ki tud hozzászólni a témámhoz, amit korábban írtam. A digibox preferencián belül az A/V üzemmódot átállítottam RGB-re, de ezután a tv szine fekete-fehérre változott, SVBC-n tökéletes bár a sony tv-n pocsék volt a kép minősége, RGB-n pedig fekete-fehér. A kérdésem, hogy mi az oka. A tv és a box csatlakozása egy scart csatlakozó segítségével történt. Mindenezekre azért kérném tőletek a választ, mert most vennék egy sony tv-t és már korábban is ugyanez volt a probléma, hogy alapból az RGB volt beállítva, és fekete-fehér színben néztük a tv-t 1 napig, majd garanciálisan megjavították semmi sikerrel. Tehát nem a TV a probléma, hiszen bármilyen tv-nél ez a summa.

(#23090) McLaca válasza M_AND_Ms (#23086) üzenetére


McLaca
őstag

Még nem edge LED-es, hanem LED háttérvilágításos. De tök mindegy, mert az alap szoftver minden Samsungon ugyanaz, csak a típusspecifikus eltérésektől lesz egyik tv másabb, mint a másik.

Leslieke: megy pü. :)

Rubbi topictársnak köszönhetően pedig most már tudott, hogy Miskolcon is az alap AXN a 794MHz-en van. Így legalább már a topickereső is meg fogja találni.

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#23091) sandró60 válasza bea73 (#23089) üzenetére


sandró60
addikt

A fiamnak van egy Orion kis tévéje.Ehez használ agy pár éves stb-ét.Rgb- re állitva semmi problémája nincs.Szintén scart csatlakoztatásal.A scart csatlakozód teljes bekötésű-tehát mindegyik láb bekötve?

[ Szerkesztve ]

(#23092) bea73 válasza sandró60 (#23091) üzenetére


bea73
újonc

véletlenek nincsenek, tehát biztos hogy mind a 21 láb be van kötve, ugyanis nálam is és anyámék tévéjénél is ugyanez a szitu, rgb-n nincs színpalette csak fekete-fehér. Én arra gondoltam esetleg, hogy a scart csatlakozó nem nyerő, de nem tudom és jó lenne ha már valaki felvilágosítana.

(#23093) sandró60 válasza bea73 (#23092) üzenetére


sandró60
addikt

Próbáld ki egy másikkal ez lenne kézenfekvő.Elég olcsón hozzájuthatsz,ha nincs kitől kölcsön kérni ;]

[ Szerkesztve ]

(#23094) bea73 válasza sandró60 (#23093) üzenetére


bea73
újonc

itt nem a pénzről van szó, ha már sony tv-t akarok venni, hanem a megoldást várom, most nem vagyok vicces hangulatban ne haragudj, de azt hittem hogy valaki értelemszerűen fel tud világosítani, egyébként már azt is kipróbáltam hogy másik scart csatlakozóval dugtam össze a digi boxot és a végeredmény ugyanez volt.

(#23095) sandró60 válasza sandró60 (#23093) üzenetére


sandró60
addikt

Ne haragudj azt nem irtad,hogy másik scart-al próbáltad :U A box biztos jó?Lehet.hogy a Sony topikban többet tudnának mondani

[ Szerkesztve ]

(#23096) internation válasza sandró60 (#23088) üzenetére


internation
csendes tag

:R :R :C :C

122 pozitív és 0 negatív értékelés

(#23097) bea73 válasza sandró60 (#23095) üzenetére


bea73
újonc

a Sonynak ehhez semmi köze, több tévével kipróbáltam már, tehát nem a tv a probléma, nem a digibox, nem a scart csatlakozó, hanem még mindig nincs megoldás.

(#23098) sandró60 válasza bea73 (#23097) üzenetére


sandró60
addikt

Azt mondtad a tévéken kipróbálva ugyanaz a hiba.Akkor szerinted hol kell keresni?Marad a box és a csatlakozó.Azt hiszem itt a fórumon nincs olyan ember,de lehet,hogy "mégis van" aki megmondja neked a "tutit"? ;]

(#23099) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Egy összefoglalót nem akarna valaki írni ide a fórumra, talán kevesebb lenne a kérdés.
Az összeállításban segíthetek.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#23100) #93794560


#93794560
törölt tag

Nyíregyházán analógon van AXN, és kép, hang rendben. Digitálison is van AXN, hang nélkül. AXN Black némán, és végül egy AXN White nevű AXN Black jó képpel és hanggal. Szóval tiszta katyvasz. :D

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.