Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21901) hidroponi válasza #93794560 (#21896) üzenetére


hidroponi
aktív tag

+ kerekpar, tenisz, ncaaf, vizi sportok, auto-motor sportok, atletika, teli sportok, poker, stb.
aki nem focibuzi az elvezi a kinalatot...

(#21902) forrest85


forrest85
senior tag

Nálam nem akar rendesen működni az ügyfélszolgálat a honlapon.

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#21903) oszy válasza Pityus (#21900) üzenetére


oszy
veterán

ma a szüleim szóltak, h eltűnt pár napja a SuperTv2. tényleg semmi információt nem adtak a változásról. lehet majd ezután :) felmentem a honlapra és megnéztem a város szerinti csatornakiosztást. aztán beállítottam nekik a tv-t. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#21904) Pityus válasza forrest85 (#21902) üzenetére


Pityus
csendes tag

Az alábbi helyen vannak a kábelcsatorna, és frekvencia kiosztások. 38.oldalt kell keresni!
http://digi.hu/uploads/documents/aszf/20131025-E_melleklet_csatornakiosztas.pdf

(#21905) Flashget válasza Pityus (#21900) üzenetére


Flashget
félisten

Azért én sokkal Unió barátnak tartanám azt a megoldást, hogy a havonta kiküldött számlán írnának a változtatásokról, valamint a módosult csatornák elérhető frekvenciájáról

Régen csinálták is egy darabig még EMKTV-s néven meg talán digisként is. Adott a feladat kérdezd meg tőlük ezt miért szünteték meg.
Nyílván spórolás miatt..a törvényi előírásoknak megfeleltek azzal, hogy a honlapra kirakták az ÁSZF változást és megjelentették 2x országos napilapban 30 nappal korábban.
Régen elég sokszor kaptak ezért büntetést a néhai NHH büntette is őket rendesen. Akkoriban sokkal jobban garázdálkodtak a csatornákkal szó szerint minden előzetes tájékoztatás nélkül csereberélték a csatornákat 2003-2005 környékén.2007-ben nevet váltottak és digiként folytatták ugyanazt ;)
Aztán persze voltak olyanok akik fel is jelentették az EMKTV-t...aztán jött a levélben küldött tájékoztató csak miután túl sűrűn volt cserebere sporólásból átálltak arra ami most van.

Realme GT Master Edition

(#21906) Pityus


Pityus
csendes tag

Annyit módositanék, hogy a 38. oldal a budapesti digitális csatornákra vonatkozik.
A többi városok adatai is láthatóak, csak más oldalszámon.

(#21907) Pityus válasza Flashget (#21905) üzenetére


Pityus
csendes tag

Amúgy most néztem meg, és 5 kattintással tudtam a fenn említett csatornakiosztásos lapra kerülni.
Persze úgy, hogy már tudtam, hogy miként tudtam ezt elérni. Előtte kb. fél órát nézegedtem mire ideértem.
Azért olyan lapot nem találtam, ahol összefoglálnák, hogy konkrétan melyik adókkal történt változás, és azok hova kerültek, és mi került végleges törlésre.Sokszor csak a változásról is elég lenne valamilyen emberközeli infó, és nem kellene több oldalas táblázatot átböngészni.

(#21908) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

Az igaz hogy az internet világában élünk.. de azért ilyenkor tényleg lehetne küldeni egy tájékoztatót a számla mellé..

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#21909) Raga


Raga
senior tag

Eurosport!

Nos azért van ám ott tartalom bőven, méghozzá olyan, ami sehol máshol nincsen és igenis nagy érdeklődésre tart számot:
- Szinte az összes kerékpáros körverseny (Tour De France, Giro, Vuelta, Pologne stb...)
- Snooker VB
- A 4 nagy tenisz Grand Slam közül 3 csak itt látható (Australian Open, Roland Garros, US Open)

Hirtelen csak ennyi jutott eszembe ami máshol nem látható csak az Eurosporton és pl engem nagyon is érdekel, és a közvetítések alatt kiderül, hogy hatalmas nézettségű sportesemény mind.

(#21910) razorka777 válasza Raga (#21909) üzenetére


razorka777
veterán

Én is így gondolom.Szerintem nem meri meglépni a Digi, hogy kiveszi a kínálatból, legfeljebb berakja egy prémium csomagban.
Rengeteget nézem, biztos feljebb váltanám a csomagot. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#21911) sandró60 válasza razorka777 (#21910) üzenetére


sandró60
addikt

Akkor lenne még jobb ha HD-ban menne.Csak egy álom-tudom a pénz nyom latba a DIGI-nél.Talán egyszer megérjük ;]

(#21912) Bogyi007 válasza Raga (#21909) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nemhogy kiraknia kéne a Diginek hanem már HD-ban sugározhatna...

sandró60 beelőztél. ;-)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#21913) razorka777 válasza sandró60 (#21911) üzenetére


razorka777
veterán

Inkább az eurosportot nézném HD-ban, mint a sport1-gyet. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#21914) Bogyi007 válasza razorka777 (#21913) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hát igen pl a vizes sportágak Hdban eléggé bejönnek....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#21915) M_AND_Ms válasza Raga (#21909) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Ha van esze a Diginek ráfekszik a sportra. Hiszen ebben már most is erős. Van ugye a "magyar szabványnak" számító Sport tv a 3 csatornájával (NB1, NFL, BL, stb.). Van a két Eurosport (kerékpár, snooker, tenisz, Bundesliga, stb) és van két sajátja (Premier League, BL, kézi BL).
Helyükbe ezt bővíteném, visszacsábítanám a SportKlubot és erőltetném a HD-t.
Így a sportközvetítések rajongóinak (ami egy meghatározó szegmens) elég széles minőségi kínálatot tudnának nyújtani.

[ Szerkesztve ]

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#21916) zsolt501 válasza M_AND_Ms (#21915) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Na ebben én kivétel vagyok :)

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#21917) batagy


batagy
őstag

Ti nem vettetek észre olyasmit, hogy a mostani csatorna variálás óta megint tűéles a Digi World?

Lehet hogy csak az én képzeletem szülötte, de egy ideje "recésnek" tartottam sokszor a Digi World-öt, még a reklámok alatt is, nem volt olyan tűéles mint induláskor. De most az átstrukturálás óta megint tűélesnek tűnik, számomra.

A Digi World HD 738 MHz-en jön. A SuperTV2 HD 746 MHz-en. Ezelőtt mennyin jött a SuperTV2 HD?

(Bp 21. ker)

[ Szerkesztve ]

(#21918) negyven2


negyven2
veterán

És ez lesz valószínűleg Digin

Indul a Fox hazánkban!

[ Szerkesztve ]

“I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

(#21919) esn


esn
csendes tag

Tisztelt Kollégák!

Bp-n, LG tv-n nincs digitális D1, és Parlament tv. Analógon mindkettő rendesen bejön. A Tv 114,5 MHZ-n megtalálta mindektőt, EPG van, jel nincs. Szó szerint NULLA a jelszint. Ezt írja ki. Hm???

Nem mintha nézném, de idegesít....
( Jah: és nem imélezni, privátozni óhajtok a kérdésről szerintem ez ide tartozik, szóval ha valaki tud valamit bátran írja ide :C )

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna....

(#21920) hidroponi válasza negyven2 (#21918) üzenetére


hidroponi
aktív tag

"És ez lesz valószínűleg Digin"

idezet a linkedbol: "A csatorna megjelenésére a nagy szolgáltatók közül a Telekom és a UPC hálózatain lehet számítani (ilyen sorrendben), a Digi-nél erre kevés az esély"

(#21921) Bogyi007 válasza hidroponi (#21920) üzenetére


Bogyi007
veterán

Viszont nekünk nincs AXN, ennek a csatinak meg a legtöbb sorozat lefedi annak kínálatát....

Ha fogadni kellene én arra tennék hogy mi is megkapjuk legfeljebb nem HD-ban.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#21922) hidroponi válasza Bogyi007 (#21921) üzenetére


hidroponi
aktív tag

nem hd-ban nem magyarul es nem mi hanem a romanok. :D

(#21923) Bogyi007 válasza hidroponi (#21922) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem ehhez kapcsolódik teljesen de cáfolat e téren:

Kb egy hete linkeltetek egy fényképet amin egy kártyamodul volt, amin a hazai Digi ügyfélszolgálat száma is rajta volt - nos a hír IGAZ! Szegeden voltam számlát befizetni és rákérdeztem a dologra és meglepődtem az ügyfélszolgálatos hölgy nyílt válaszán. Ugyanis elismerte hogy mivel nincsenek STB-ok a cégnél így tényleg kilövésre készen állnak a kártyák a cégnél.

Szóval óvatosan azzal hogy ami ott lesz náluk, az nem lesz nálunk.... :DD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#21924) dh66e válasza Bogyi007 (#21921) üzenetére


dh66e
veterán

Nap mint nap belenézek a Fox csatornákba a kínálatuk erősebb mint az AXN-é és sok olyan sorozat megy rajta ami nálunk nincs is terítéken .Ez is csak egy sorozat csatorna végeredményben.
Az AXN repülésének több oka is lehet,én arra tippelek hogy a kártyás-modulos bevezetéshez kellett a pénz nekik és arra hajaznak hogy a digifilm,hbo előfizetések is megnőnek.Nincs pénze a diginek már régóta rendes fejlesztésekre,mondjuk jobb később mint soha én örülök a modul bevezetésének,ha az nem érinti az eddigi szabad vételt.

(#21925) br.rak válasza dh66e (#21924) üzenetére


br.rak
őstag

Kérdés, hogy a modul csak a digi saját STB-jét váltja ki, vagy feltétele lesz a digitális vételnek? Mert ha csak a digifilm és társaihoz kell akkor no problem, de ha lekódolják a digitálist, akkor leszünk itt gondban sokan.

(#21926) dh66e válasza br.rak (#21925) üzenetére


dh66e
veterán

Úgy valahogy,bár akkor árat emelne inkább mint hogy ilyenre beruházzon,véleményem szerint,most ügyesen bevezetik a modult mint előfizető barát megoldást és senkinek( rajtunk kívül :DDD ) nem kell tudnia mi a valódi oka annak hogy bevezetésre került.

[ Szerkesztve ]

(#21927) batagy válasza Bogyi007 (#21923) üzenetére


batagy
őstag

Ha ez a CI modul elérhető lesz, az valóban kiváló hír! :C

(#21928) zsolt501 válasza batagy (#21927) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nekem az a gyanum, hogy CI+ os modul lesz, úgy mint a UPC-nél.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#21929) McKalton válasza zsolt501 (#21928) üzenetére


McKalton
tag

én két hónapja rendeltem hbo-t hd boxal és azóta sincs boxom, most felhívtam és jeleztem hogy kezdek idegeskedni e miatt. Ja és rákérdeztem hogy mint tud a CI modulról mondani meg hogy romániában már megy stb. azt mondta az ügyintéző, hogy nem tud ilyenről és csak box megoldásuk van.

Valszeg erre még azért várnunk kell.

Hardwired!

(#21930) walter70


walter70
tag

Üdvözlet!
Az okos csomag ügyintézéshez szeretnék hozzászólni.Az itteni tapasztalatok alapján írtam emailt az ügyfélszolgálatnak,kb.3 hét volt amíg felhívtak,de simán átrakták okos csomagba mindhárom előfizetést ami eddig volt.Én is azt írtam,hogy hasonlóan kedvező ajánlatot kaptam egy másik szolgáltatótól.Mondjuk előtte megnéztem,nálunk van UPC és T-home is.Szóval szerintem is érdemes megpróbálni :)

(#21931) LamaCube válasza walter70 (#21930) üzenetére


LamaCube
addikt

Én tegnap kaptam a telefont, hogy okos csomagos lettem. 1.5 hete írtam egy kulturált normális hangnemben megírt emilt. Gyorsan válaszoltak rá, hogy továbbítják az illetékesnek és 1 hétre rá tegnap jött a telefon, hogy okés. Be se kell menni, mert elég a hangrögzítés a szerződéshez.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#21932) walter70 válasza LamaCube (#21931) üzenetére


walter70
tag

Így volt.Kicsit csodálkoztam,mert készültem némi vitára,de ez így tényleg egész rugalmas ügyintézés.

(#21933) g0dl


g0dl
addikt

Az epg nálatok is még nyári időszámítással megy?

[ Szerkesztve ]

(#21934) zsolt501 válasza g0dl (#21933) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Nálam nem, nálam tökéletes.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#21935) razorka777 válasza g0dl (#21933) üzenetére


razorka777
veterán

Nàlam is jó.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#21936) g0dl


g0dl
addikt

Már nálam is. Pc-n volt ez, és frissíteni kellett, gondolom még a korábban letöltöttet használta.

(#21937) Flashget válasza Raga (#21909) üzenetére


Flashget
félisten

Én utálom a teniszt mert elbasznak miatta más közvetítéseket (pl. Giroval is sokszor megteték mert az alatt teniszt adtak), de az eurosport ezen hozzá állását átvette a digi is.
Mondtál 3db sportágat..ez egy 2 csatornás sportadótól karcsú. A Franciák a leépítést akkor kezdték meg mikor átvették az angoloktól. Érdekes módon ott vagy 20 féle sport megfért 1 helyen..mára már csak azok maradtak szinte amihez elég 2db kamera ilyen a tenisz is. Nem azért adják mert sokan néznék, hanem mert olcsó a közvetítése. Egyedül a TDF az ami tényleg sokat követel mind technikában mind emberben így pénzben is.
MotoGP-ért nem voltak hajlandóak fizetni és olyan elővételi opciójuk volt, hogy mindenki mással szemben kevesebbet kellett volna fizetniük érte. nem tették fizettek többet mások pl. DS.

Az meg hiú ábránd, hogy majd a tenisz miatt megtartja a digi ha lejár a szerződés, mert a DS is ad teniszt.
Itt alapvetően a Discoveryvel kell megállapodniuk ők meg előveszik a "miért is dobáltál ki minket 2012-ben" kérdést tárgyalási alapnak.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#21938) razorka777 válasza Flashget (#21937) üzenetére


razorka777
veterán

Én csak az atlétika és a snooker miatt néztem.
Ha ez a két sport átkerülne valamelyik sport csatornára, akkor engem már nem érdekelne az eurosport. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#21939) Flashget válasza razorka777 (#21938) üzenetére


Flashget
félisten

De egyelőre még arról sincs tudomása a digi adminjának, hogy ez a eladás létre jön év végén, nem hogy arról marad vagy sem az eurosport. :)
majd idővel megtudjuk addig kár rágódni ezen szerintem, viszont jobb ha tisztában van vele. Majd ha ne adj isten repül akkor fb-n megint lesznek akciók meg hogy nem szóltak róla időbem. December még messze van időben szóltam :D

Realme GT Master Edition

(#21940) Flashget


Flashget
félisten

Tarr Kft viszarakja a DS 1-2-t a csatornái közé január 1-től...
pedig nagy sébbel, lóbbal rakták ki.

Realme GT Master Edition

(#21941) Raga válasza Flashget (#21937) üzenetére


Raga
senior tag

Kedves Flashget!

Én csak a hirtelen eszembe jutó nagyobb közvetítéseket írtam le.
De ne feledd, hogy a kerékpár sport (ami a foci mellett életem második szívem csücske) egész évben megy az Eurosport csatornákon, hisz rengeteg verseny van, rengeteg közvetítés is.
Az Eurosport 2 adja ugye a Bundesligát is!
A teniszközvetítések kiteszik két csatorna műsorát, ahogyan a Snooker is!
Egyiken ez a meccs, másikon az a meccs.
Most kár vitatkozni ezen.
Nem kell kampányolni az Eurosportok kidobása miatt, mert lassan azt látom pár ember itt ötletet akar adni.
Elfér az hidd el a többi mellett bőven.

(#21942) Flashget válasza Raga (#21941) üzenetére


Flashget
félisten

Nem én vagy te vagy Ők döntik el lesz vagy sem eurosport hanem kizárólag a digi azon belül is a Román anyacég..amit tudok ez már réges régen nem az a sportcsatorna ami volt 10 éve is akár..

Realme GT Master Edition

(#21943) #93794560


#93794560
törölt tag

Én a Snooker miatt sajnálnám, ha az Eurosport eltűnne. Nem láthatnám a jobbnál jobb meccseket. De azért ne temessük előre!

(#21944) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Én ezért biztosítom be magamat! :DD

Ma rendberakták a közszolgálati csatornáim akadozását a Digi szerelői - na ez jó hír mondtam magamban.
Kicsivel később telefonálnak a Digitől hogy megkapták a telefonom kikötési szándékát s hogy van egy ajánlatuk a számomra. :DDD

Mit szólnék ha 2 évre hűséget kötnénk és akkor az edDIGI ( :C ) 6800 forintos előfizumból ők szépen 4670 forintosat fabrikálnak. Megköszöntem nekik és elfogadtam. :D

Azt mondták holnaptól máris él az előfizetés olcsóbban és a következő számlán jóvá is írják. :C :C :C

És így mit tettem ezek után? Bepötyögtem a UPC Direct oldalát és megrendeltem a Direct+ csomagot tőlük. :))

Mivel havi szinten bő 2000 forint kedvezményt kaptam a Digitől így már nem fáj annyira anyagilag hogy a UPC is a lakásba jöjjön és így lesznek Discovery csatik is meg AXN és Sportklub, az Eurosportok jövője is biztosítva lesznek valamint lesz RTL II is. Persze kérek HD csomagot is és így Eurosport 1-2 is abban jön - ráadásul most mivel kérek HD csomagot ingyen jár a DVR opció a STB-okhoz....

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#21945) leslieke válasza Bogyi007 (#21944) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21946) Bogyi007 válasza leslieke (#21945) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mondjuk nem kapnék agybajt kicsit sem ha kb 3-4 hónap múlva a UPC bejelentené hogy lenne DigiSport csatijuk.....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#21947) Flashget válasza Bogyi007 (#21946) üzenetére


Flashget
félisten

Nem fogja a digi oda adni másnak, mert azzal nagy öngólt rúgna..rengetegen szolgáltatót váltanának, mert jelenleg a DS tartja őket a diginél..más szolgáltatónál jobbak a csatornák összeállításai és inkább fizetnek többet ha másnál ott van mind amit látni akar.

Realme GT Master Edition

(#21948) Bogyi007 válasza Flashget (#21947) üzenetére


Bogyi007
veterán

Frászt én is azért kapnék mert most így kettőnél leszek hűségben - de legalább az összes engem érdeklő sportot HD-ban látom (kivétel a Sportklub) és fater is boldog lesz a Discovery csatik miatt - nekem meg így szinte ablakon kidobott pénz volt a frissen vett asztali dvd-író.....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#21949) leslieke válasza Flashget (#21947) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szarvason van DS és nem a Digi a szolgáltató! Kicsiknek odaadja.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#21950) georgeh válasza zs2994 (#21886) üzenetére


georgeh
tag

Sziasztok!
Én is szívtam Samuval a gyöngyösi digivel, de ha az országnál "Egyéb"-et választasz, szépem bejön 103 digitális TV csatorna.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.