Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16469) BobTail


BobTail
őstag

Sziasztok!

Vettem ma egy Synaps CHD-3100-at, DVB-C-s beltéri egységet, de...
Ezelőtt nem nagyon értettem, hogy is működik ez a digitális televíziózás, mert a két TV-nk közül a régin továbbra is bejött az analógról, az új TV-ben meg van beépített tuner, így nem kellett szarakodni mindenféle berendezésekkel. Na most kiderült, hogy a régi TV a DVI bemeneten keresztül viszi az adásokat sima HD-ben (egy első generációs Samsung LCD-TV-ről van szó), és gondoltam kihasználhatnánk a dolgot. Először Edigitálban mondtam az eladónak, hogy van egy ilyen TV-nk, meg Digi kábelTV-nk, és megkérdeztem hogy mivel tudnám fogni a digitális adásokat. Erre adott nekem egy DVB-T-s készüléket, amivel nem sokra mentem, így vissza is adtam nekik. Aztán kicsit utána néztem a dolognak, és kiderült hogy nekem egy DVB-C-s beltéri egységre van szükségem, ma meg is vettem, de hiába kötöttem rá a kábelTV-t, semmi jelerősség nincs és nem is talál semmit. Ha visszadugom a TV-be, akkor minden adás bejön szépen.

Mi lehet a gond, még mindig én nem értem, vagy a készülékkel van a baj?!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.