Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16701) Pille69 válasza anrab (#16700) üzenetére


Pille69
tag

Nagyon sokan nem tudnak egyértelműen fogalmazni. Sajnos. :F

Szerk.: Meg helyesen írni...

[ Szerkesztve ]

(#16702) SPF


SPF
senior tag

Digi Film-en hogy-hogy nem a Csúcshatás c. film kezdődött most? Helyette az előtte lévő film indult...

(#16703) Flashget válasza rocket (#16667) üzenetére


Flashget
félisten

Megvolt az előnye..Film+on bealudtam, COOL-on megnéztem :DDD

Realme GT Master Edition

(#16704) Flashget válasza herrLeon (#16673) üzenetére


Flashget
félisten

[link]

Úgy tudom a Sharp is bedobja a kulcsot...
Végveszélyben a Sharp

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#16705) Pille69 válasza Flashget (#16704) üzenetére


Pille69
tag

Nem is drága. :C

Szerk.: Egy ilyen készüléken a LAN csatit mire lehet használni? Hálózati lejátszásra alkalmas lehet? Ha igen, akkor ez szuper ár.

[ Szerkesztve ]

(#16706) Flashget válasza Pille69 (#16705) üzenetére


Flashget
félisten

Bal oldali menűben van még pár darab DVB-C tudó tuner.

Realme GT Master Edition

(#16707) dh66e válasza Flashget (#16704) üzenetére


dh66e
veterán

nem fogja bedobni,kb úgy ahogy a digi évek óta

(#16708) Flashget válasza dh66e (#16707) üzenetére


Flashget
félisten

a két cég között azért eléggé jelentős a pénzügyi vonalon a különbség...a digi jobb helyzetben van

A Sharp az idén márciusban zárt 2011-es pénzügyi évet rekord nagyságú, 376 milliárd jen veszteséggel zárta, elsősorban a tévékészülékekben használt nagyméretű LCD képernyők csökkenő kereslete miatt. Belföldön a Sharp önkéntes nyugdíjazással bocsát el 3.100 dolgozót. A többi alkalmazottat az eladásra szánt mexikói, kínai és malajziai üzemeiből bocsátja el.

A japán Sharp Corp. 10 966 dolgozót bocsát el Japánban és külföldön, valamint 231,1 milliárd jen bevételre számít eszközértékesítések után a folyó pénzügyi év jövő márciusi végéig - számolt be a japán Kyodo hírügynökség a birtokába jutott átszervezési terv alapján.

Realme GT Master Edition

(#16709) dh66e válasza Flashget (#16708) üzenetére


dh66e
veterán

Nézd ott a Nokia,mindenki várta már hogy bedől ,de azóta is sz@rják a lumiákat meg a többit.Kemény leépítés volt ha emlékszel nálunk is(Komárom) repültek az emberek a Nokiából keményen. Máshogy nem tudják túlélni a recessziót meg a kínai-kóreai vonalat.

[ Szerkesztve ]

(#16710) digikábeles válasza poli27 (#16678) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Mindenképpen olyat érdemes venni, ami a dvb-c mellett tudja a dvb-t is.

(#16711) sandró60 válasza herrLeon (#16679) üzenetére


sandró60
addikt

Már neharagudj,hogy esetleg a legolcsóbb megoldást ajánlottam.Amit te irsz az nem állja meg a feltételezésedet-idézlek--"olyan kinézetü cucc van ami lopottnak vagy csempész árú" :O
Én általában olyat szoktam ajánlani embereknek amit vagy kipróbált már valaki és a tapasztalata által ajánlom vagy amikor személyes vásárlásom okán ajánlom-útóbbinál én ott vettem egy új led tévét kb másfél éve és semmi bajom nem volt a készülékkel.Itt a fórumon többen kb 1-éve vettek a c-tuneres boxból. akkori ára 8500ft-volt.Az első beirásodnál azt is irtad,hogy több darab kell.Azért nem mindegy,hogy huszonezer forintott adsz ki 1-darabért vagy ugyanolyan tudásút a fele árából meguszod

[ Szerkesztve ]

(#16712) sandró60 válasza sandró60 (#16711) üzenetére


sandró60
addikt

Javitom magam a"több"tipust jelent :B

(#16713) hb000 válasza herrLeon (#16679) üzenetére


hb000
aktív tag

Vigyázz, itt belefér, ha szidod a románokat, a téhómot, még tán a júpíszít is, de ha a techwoodra rosszat mondasz, utolér a marketingszakosztály haragja. :)

(#16714) Kwisatzh válasza herrLeon (#16679) üzenetére


Kwisatzh
senior tag

Biztos jó, de szerintem elmentek otthonról annak, aki 289 ojrót ad egy T/C tunerér....

[moderálva]

(#16715) greencard


greencard
tag

Sziasztok!

Csak egy gyors kérdés, mert a hányás kerülgetett, amikor elkezdtem nézni a hun-rom férfi kézi meccset a reteken. Mindenkinél max. 240p-es youtube minőségű a meccs? Hihetetlenül gagyi a minőség! Itt tartunk 2012-ben? Egyszerűen nincsenek arcok, nem lehet elolvasni a reklámokat, ha az egész pályát mutatják, maszat az egész. Elmosódott trutyi!

Gratula, bárki is a hibás! Ez nem 576i, ez az alja!

[ Szerkesztve ]

(#16716) unravel válasza greencard (#16715) üzenetére


unravel
őstag

RTL Klub

RTL Klub Teszt

Pedig 5 és 7 megabitesek a videók bitrátája, ami azért nem kevés.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#16717) SirKero válasza greencard (#16715) üzenetére


SirKero
őstag

Egyszerűen nincsenek arcok, nem lehet elolvasni a reklámokat, ha az egész pályát mutatják, maszat az egész. Elmosódott trutyi!

Ezt csak megerősíteni tudom pont így néz ki ! :((( Vecsés :W

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#16718) leslieke válasza unravel (#16716) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez valami borzalmas. :W

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16719) unravel válasza unravel (#16716) üzenetére


unravel
őstag


;)

¯\_(ツ)_/¯

(#16720) digikábeles válasza unravel (#16716) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Ez olyan dvd minőség kb. Én ezért cseréltem le a dvd felvevőmet bd felvevőre. 4-5 méterről is kiszúrom a gyenge képminőséget.

(#16721) Flashget válasza unravel (#16716) üzenetére


Flashget
félisten

És mi lett a végeredmény? :)

Realme GT Master Edition

(#16722) leslieke válasza Flashget (#16721) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

HUN-ROU: 33-27.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16723) Flashget válasza leslieke (#16722) üzenetére


Flashget
félisten

Thx.

Egyébként már nem először ad ilyen pocsék mínőségben a retek...úgy látszik képileg is gagyi kategória.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#16724) CsabaTompa


CsabaTompa
tag

Sziasztok.
Vettünk a szüleimnek egy techwood digitális beltérit.
Az a gondom vele,hogy nem jönnek be a közszolgálati adók. De nemcsak a HD adás, hanem az SD sem.
Ha ráállítom 128.500 mhz akkor a jelszint teljes, csak semmit nem talál.
Hazahoztam mert nálam is digitális beltéri van és nálam minden működik, viszont itthon se talál semmit (közszolgálatit).
Így a kábelezés és jelszint hiba kilőve, mert nálam az enyémmel teljesen jó.
Van valakinek ötlete a beállításokkal kapcsolatban?

(#16725) greencard


greencard
tag

Köszi mindekinek a képeket, a megerősítést! Sajnos, kutyába se van véve a nép! :( Olyan szinten felhúztam magam, hogy az nem igaz.

Mikortól lesz tényleg hd-ban a Sport1 a digin?

(#16726) Flashget válasza greencard (#16725) üzenetére


Flashget
félisten

Örüljünk annak, hogy egyáltalán még van! Ha lesz is majd valamikor, de én arra voksolok digin sose (bár tévednék)

Kint az új ÁSZF módosítás..már megint kezdik ;)

Az ÁSZF „E” Mellékletben feltüntetett csatornák szerepeltetésének vállalt időpontja 2013. február 28-ra módosul.

szóval eurosport, sport1-2 repül? ;]

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#16727) leslieke válasza greencard (#16725) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem tudni mikor lesz, ha egyáltalán lesz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16728) ronson válasza CsabaTompa (#16724) üzenetére


ronson
őstag

A hálózati keresést hagyd végig futni, és ne lőd ki az elején amikor túllépve a közszolgálati csatornákon, nem talál semmit.
Ha le fut végig akkor meglesznek a közszolgálatik is.

(#16729) Gabir válasza CsabaTompa (#16724) üzenetére


Gabir
aktív tag

Üdv, és 6000-es értéken 6900 helyett? (minden más változatlan) Én úgy találtam meg ezeket a csatornákat

(#16730) leslieke válasza Flashget (#16726) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha csak saját sportcsatornái maradnak, akkor én megyek tovább.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16731) ronson válasza Gabir (#16729) üzenetére


ronson
őstag

Az lesz a jó amit én írtam, a Techwood esetében.

Se automatikus, se kézi kereséssel nem fogja megtalálni őket, semmilyen paraméterrel, csak a hálózati kereséssel.

(#16732) Flashget válasza leslieke (#16730) üzenetére


Flashget
félisten

Ez a szöveg azóta van benn digi ÁSZF módosítgatásokban mióta reptetnek csatornákat és rakják be a sajátjaikat. Ki tudja lehet most nem repül semmi csak jön a DIGI Mélytorok :))

Realme GT Master Edition

(#16733) leslieke válasza Flashget (#16732) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16734) unravel válasza CsabaTompa (#16724) üzenetére


unravel
őstag

121.5:

128.5:

¯\_(ツ)_/¯

(#16735) Flashget válasza leslieke (#16733) üzenetére


Flashget
félisten

manna.ro sem ír semmit azóta, hogy megjelentették a 7 millás öjró dolgot...

Realme GT Master Edition

(#16736) greencard


greencard
tag

3 hete van új tévém. Próbálgatok sok mindent, tesztelgetem. Most adja a Bakkermann-t a film+. Na, mondom gyorsan megnézem már, hogy egy egyszerű 1 cd-s xvid rip hogyan néz ki a sugárzotthoz képest. Hát, sokkal jobb a rip, mint a leadott anyag.

Valami nagyon nincs így rendben! Miért nem lehet "normálisan" leadni vmit? 6-8 éve, amikor az angoloknál elindult a digitális adás, rengeteg koncertet letöltöttem egy oldalról, sima 576i-ben, mpeg2-ben tömörítettlenül. Azoknak 1000x jobb volt a minősége, mint pl. egy Barátok közt-nek, vagy egy mostani x-faktornak. Például. :) Mondjátok már meg, hogy hol van a hiba? Miért nem lehet normálisan tömöríteni vmit és továbbsugározni?

(#16737) ronson válasza unravel (#16734) üzenetére


ronson
őstag

Most ezt minek raktad be? Mint írtam semmire nem megy vele. Csak úgy ahogy én leírtam. :K

Nem arcoskodni akarok, de nekem konkrétan az a STB-om van és tudom mi a megoldás. :R

(#16738) Bogyi007 válasza Flashget (#16726) üzenetére


Bogyi007
veterán

Na ez viszont már nálam is csapkodná a biztosítékot. Eurosporton megy a Watts, sok tenisz és vizes sportközvetítés a Wtcc futamok, a Sport Tv-n a Magyar fociválogatott meccsei, a Spanyol bajnokság, valamint a kézilabda s jégkorong válogatott meccsei is. S a Bl keddenkénti kiemelt meccse is.

Mérges lennék én is nem kicsit....

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#16739) Flashget válasza greencard (#16736) üzenetére


Flashget
félisten

Már az is csoda, hogy pár napja 16:9-re váltott a Film+...

Realme GT Master Edition

(#16740) Flashget válasza Bogyi007 (#16738) üzenetére


Flashget
félisten

TDF, Giroról nem is szólva...

Realme GT Master Edition

(#16741) CsabaTompa


CsabaTompa
tag

hálózati keresést először megpróbálom. alapbeállításon hagytam most 8000 értéken, ha nem jön be akkor átrakom 1000 értékre, és megpróbálom úgy is. Remélem azzal jó lesz. Ha nem, akkor jelentkezem. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#16742) Bogyi007 válasza CsabaTompa (#16741) üzenetére


Bogyi007
veterán

Este ha hazaérek küldjek megint csatilistát?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#16743) CsabaTompa válasza Bogyi007 (#16742) üzenetére


CsabaTompa
tag

Nem tudom hogyan lehet ebbe a beltérire átrakni a csatornákat.
Nem látok olyat, hogy csatornák átvitele.
De most az a jó, hogy semmit nem talál, se automatikus, se hálózati keresésnél.
A tv-re visszarakva a kábel, szép a kép, az én készülékemre rákötve tökéletesen.
Megbolondulok mindjárt.

(#16744) ronson válasza CsabaTompa (#16743) üzenetére


ronson
őstag

Mindjárt felteszek a youtubra egy videót neked.

(#16745) ronson


ronson
őstag

Itt a videó, a Techwood STB, beállításához.

[link]

Amint látod a végén 113 csatornát talált, köztük a közszolgálatiakat is.

[ Szerkesztve ]

(#16746) M_AND_Ms válasza Flashget (#16740) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

És sajnos az Olcsótv-n és a HelloHd-n sincs Eurosport.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#16747) Komi28


Komi28
senior tag

Esetleg ellehet osztani úgy a bejövő kábelt, hogy valamilyen eszközzel felvehető legyen a műsor? A tv tud felvenni hdd-re, de felvételkor csak az adott műsort lehet nézni ha másik csatornára váltok akkor a felvétel megszakad. Van valakinek valamilyen ötlete?

(#16748) CsabaTompa válasza ronson (#16745) üzenetére


CsabaTompa
tag

Köszi. Most átvittem a nappaliba ott automatikus keresésnél talált adókat, így elindítottam hálózati kereséssel. Csak 1000-re átraktam. Gondolom ugyanaz, csak lassabban végez.

(#16749) CsabaTompa


CsabaTompa
tag

Sikerült megtalálni, csak 370.000-nél lefagy. Már kétszer próbáltam, és mindkétszer lefagy. Ez miért lehet?

(#16750) sandró60 válasza CsabaTompa (#16749) üzenetére


sandró60
addikt

Elnézést ha beleszólok.Amikor elkezdted a csatorna programozást a gyári visszaállitást megcsináltad?Lehet.hogy a sok próbálkozásnál maradt valami a memóriában

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.