Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10221) Mate válasza Kwisatzh (#10219) üzenetére


Mate
nagyúr

Ma olvastam végig jó pár oldalt a UPC-s topicban és franc tudja miért, de a chrome pár napja dőlt betűtípussal jelenít meg mindent és már kifolyt a szemem. Majdnem mindig visszaolvasok, de már nem látok :)

Amúgy azt számoltam, hogy jelenleg van egy UPC digital gold csomagunk hd dvr és dvr beltérikkel. Ez kerül kb. 9000-be. A 120-as net kb. 6000. Ez összesen 15000.

Ugyan ez diginél szintén 1 éves hűségidővel havi 7200 Ft. Vagyis 7800 Ft-al olcsóbb +telefon is jár hozzá.
Enyhén szólva drága a UPC.
Utcánkban minden lépcsőházban jelen van a digi, csak a miénkben nincs. Írtam nekik, remélhetőleg el tudom érni, hogy átjöjjenek ide is és akkor mehet a francba a UPC a zajos, hangos boxukkal. 1 év alatt durván 100.000-et spórol az ember így, ennek a feléért már kap elég jó felvevős boxot, ami nem frissít magától tv nézés, felvevés közben, ezzel bukva a felvételt, vagy épp egy gólt :) (persze gólt is csak spanyolt vagy németet, mást nem tudok nézni)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.