Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13051) Watt25 válasza Piwi (#13036) üzenetére


Watt25
veterán

MindigTV? Akinek van rá leehetősége, az nézze ott.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#13052) Piwi válasza Watt25 (#13051) üzenetére


Piwi
addikt

Én inkább várok júliusig, annyira úgysem vagyok függő, csak néha ha van időm, megnézem a Forma 1-t

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#13053) stigma


stigma
addikt

Sziasztok! Remélem jó helyre írok de adott egy DigtTV-s tányéros TV-m amihez egy setbox-ot kaptam mégpedig Hyundai HSS-1165NA beltéri egységet.
Frissíteni akartam a csatorna listát mert pár adót nem találtam és sajnos az össezs csatorna elment, és nem tudom újra konfigurálni.
Ebben kérnék segítséget!

Az alábbi leírást már átnyálaztam és sajnos vagy nem jött be semmi, vagy megfagyott a set-top box.

leírás

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#13054) Orlin válasza stigma (#13053) üzenetére


Orlin
addikt

Szia!

Gyári beállításokat nem próbáltad?Ki-be kapcsolás?Áramtalanítás?Kártya ki majd vissza?

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#13055) #94529552 válasza Watt25 (#13051) üzenetére


#94529552
törölt tag

Pont a Mindig tv-n nézem én is most az ismétlést. Egy 2 méteres koax vezeték van antenna helyett. :P
Csak pár hónapig lesz a Dunán a közvetítés, most mondta be a Szujó Zoli.

[ Szerkesztve ]

(#13056) stigma válasza Orlin (#13054) üzenetére


stigma
addikt

Áramtalanitottam , kártya ki, majd bejöttek az első lèpès beállításai ott kiválasztottam hogy magyar- magyar ès 2db csatornát dobott be, a eirosport illetve a u tv.t ezen kívül semmire sem reagál.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#13057) Orlin válasza stigma (#13056) üzenetére


Orlin
addikt

De maga a beltéri működik?Tudsz a beállításokban lépkedni?
Akkor lehet a kinti parabola mozdulhatott el!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#13058) pumukli4573 válasza Orlin (#13057) üzenetére


pumukli4573
tag

vagy a 500Ft fej adta meg magát

(#13059) Orlin válasza pumukli4573 (#13058) üzenetére


Orlin
addikt

Az is lehet.Amúgy ,ha bejelenti a hibát kijönnek 1-5 nap alatt!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#13060) Watt25


Watt25
veterán

Ja, még egy ötlet azoknak akik az F1 miatt idegeskednek: a MindigTV applikáció fut Windows 8 gépen, így lehet számítógépen HD közeli felbontásban nézni. (Vagy tableten is még lehet értelme.)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#13061) fdisk


fdisk
őstag

Én földi antennával néztem az F1-et a Dunán.
Azon van Duna HD. :D

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#13062) stigma válasza Orlin (#13057) üzenetére


stigma
addikt

Re. Maga a beltèri működik, tudom változtatni a beállitásokon, de ha keresek uj csatornákat vagy a tp keresèsremegyek maga az eszköz megfagy. A kijelzön vagy egy kötőjel vagy számok szeretelnek miior megfagy(6,7,9,0).
Milyen fejre gondoltok ami elromolhatott è 500ft?

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#13063) Rick4 válasza Watt25 (#13060) üzenetére


Rick4
félisten

Még az se kell, megy a weben is korrekt minőségben. [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#13064) dsd1 válasza stigma (#13062) üzenetére


dsd1
tag

A fejkonverterre (LNB) ami a parabolantenna fókuszpontjában gyűjti a jelet, azt tényleg érdemes lecsekkolni, elég egy csavarhúzó hogy kicseréld. Szerintem egyszerű single fejből talán még a szomszédnak is van otthon elfekvőben, mert a többség már lecserélte twinre :)

(#13065) Piwi válasza Rick4 (#13063) üzenetére


Piwi
addikt

csak egy bajom van ezzel,Magyarországról nézhető csak,így nekem ez kiesik :U

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#13066) dsd1 válasza Piwi (#13065) üzenetére


dsd1
tag

Az ORF is HD, nem? Vagy inkább a magyar kommentátorokat preferálod? Mondjuk ez is egy szempont.

(#13067) Piwi válasza dsd1 (#13066) üzenetére


Piwi
addikt

jobb szeretném a magyar kommentárt...ORF-em meg nincs,mert ugye DIGI-t használom :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#13068) #94529552 válasza Piwi (#13065) üzenetére


#94529552
törölt tag

És ezzel: [link] ?

(#13069) Piwi válasza #94529552 (#13068) üzenetére


Piwi
addikt

nem,felismeri a külföldi ip címem és már írja is hogy ez a tartalom csak Magyarországról érhető el :U

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#13070) Rick4 válasza Piwi (#13069) üzenetére


Rick4
félisten

És ezzel? [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#13071) puma72


puma72
tag

Sziasztok.
Adott 1 Kaon HD beltéri és egy pendrive-ra veszek fel néha olyan filmet amit később megnézek.
Probléma az, hogy a pc-n hogy a pics.... tudom a felvett dolgokat előcsalni?
Megtelt a pendrive és le akartam menteni róla a dolgokat pc-re de még nem is látja...
Van erre megoldás?
Köszi :R

Számom +36205747193

(#13072) Rick4 válasza puma72 (#13071) üzenetére


Rick4
félisten

Nincs.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#13073) Piwi válasza Rick4 (#13070) üzenetére


Piwi
addikt

Este ránézek :) köszönöm a linket :R

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#13074) Piwi válasza Rick4 (#13070) üzenetére


Piwi
addikt

nah ezzel már szépen megy :C ideiglenes megoldásnak jó lesz :R

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#13075) dsd1 válasza puma72 (#13071) üzenetére


dsd1
tag

Kár vacakolni vele, nem hiszem hogy sikerülne feltörni. Célszerűbb beszerezni egy külső usb merevlemezt, akármilyet, arra jó sok felvétel ráfér.

(#13076) grandpier


grandpier
csendes tag

A következő kérdésem lenne, CAM modullal nézem a Digit, de a "modul beállítások" opciót nem találom. Szeretném kilőni a szülői felügyeletet, de nem tudom. A tv LG lb650.

A rock & roll az nem egy tánc!

(#13077) stigma válasza stigma (#13062) üzenetére


stigma
addikt

dsd1: Köszönöm, hogy így pontosan leírtad nekem, sajnos én nem vagyok egy műszaki zseni.

Sajnos vagy nem sajnos de a probléma megoldódott, de miért/hogy azt nem tudom, viszont nem minden csatorna jött vissza, szóval úgy döntöttem megvárom majd mint mond a szerelő, hogy az előfizetett csatornák 60%-a bejött a többi nem.

Köszönöm mindenkinek a segítségét!

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#13078) Tibi1977 válasza grandpier (#13076) üzenetére


Tibi1977
csendes tag

Nekem LB730-as van. Lehet egyezik a menü. :)
Ott a távirányítón a - Settings - gomb, majd - Csatornák - és - Csatornák hangolása -.
Lent van, hogy CI adatok. Ott lehet beállítani.

(#13079) grandpier válasza Tibi1977 (#13078) üzenetére


grandpier
csendes tag

Szia! Nagyon köszönöm a választ. Sikerült!!! Nem tudom mennyi időt ba...tam el ennek keresésével, amikor eszembe jutott, hogy van ez a fórum. Szerintem sohasem jöttem volna rá magamtól. Még egyszer köszönöm!

A rock & roll az nem egy tánc!

(#13080) Tibi1977 válasza grandpier (#13079) üzenetére


Tibi1977
csendes tag

Szia!

Örülök, hogy segíthettem! :)

(#13081) Orlin


Orlin
addikt

Beindult a Digi ügyfélszolgálat!Ma kaptam 2 levelet is a KAON beltérivel kapcsolatban.
Kiderült az egyikből,hogy HD dekóder csere esetén, amennyiben a csere Ügyfél kérésére történik, úgy hűségnyilatkozat vállalásra nincs lehetőség.
A másikat bemásolom hátra valaki mást is érdekel a jövőben! ;)

Tisztelt Előfizetőnk!

Köszönjük megkeresését!

Örömmel tájékoztatjuk, hogy Társaságunknál lehetőség nyílt a meglévő beltéri egységek (Humax, Hyundai, Kaon) CAM modulra, vagy a meglévő SD típusú beltéri egység HD típusúra történő cseréjére.

Amennyiben meglévő előfizető meglévő Humax vagy Hyundai és vagy (DUAL) beltéri egységét szeretné lecserélni KAON HD beltérire, az alábbi lehetőségek közül választhat:

·Technikus kollégánk az igény bejelentését követően 30 napon belül kiszállítja a cserekészüléket.

Ez esetben 4, 000 Ft kiszállási díjat kell a helyszínen a vállalkozónak, vagy saját alkalmazott esetén utólag csekken fizetni.

·Amennyiben az Ügyfél csak DUAL típusú beltéri egységgel rendelkezik, és úgy szeretne HD beltéri egységet kérni, akkor nincs lehetőség ügyfélszolgálati ponton történő cserére, szerelő tudja a helyszínen a cserét végrehajtani.

·Maximum3 db beltéri egységet cserélhet le HD KAON beltéri egységre. A 3 beltéri egységből kizárólag 2-őt bérelhet (500 Ft/ hó), a harmadik HD beltéri egységet mindenképp meg kell vásárolnia (15.000 Ft/beltéri).

·Amennyiben megvásárolja a beltéri egységet, úgy az árát utólag szükséges rendeznie a postai úton megküldött csekken. Személyes ügyfélszolgálaton történő csere esetén, a helyszínen fizetendő.

Amennyiben a beüzemeléshez egyéb eszközök felszerelése is szükséges, úgy a felhasznált anyagok díjai a beüzemelést követően kerülnek központilag kiküldésre postai úton.

Esetenként szükséges lehet a SINGLE LNB fej cseréje TWIN vagy QUAD fejre, melynek Általános Szerződési Feltételekben meghatározott díja 3000 Ft és 4350 Ft.

A készülék/ek cseréje az igény rögzítését követő 15 napon belül megtörténik, amennyiben egyenlegén elmaradás nem mutatkozik.

Felhívjuk figyelmüket, hogy a HD beltéri egység DIGIMINI csomaggal nem igényelhető.
Amennyiben meglévő ügyfél meglévő Humax vagy Hyundai beltéri egységét szeretné lecserélni CAM modulra az alábbi lehetőség közül választhat:

·Személyes ügyfélszolgálati pontjainkon kérheti a cserét az SD, vagy HD készülék leadásával egy időben.

·Amennyiben kéri, hogy szerelő vigye ki az új eszközt, ez esetben 4 000 Ft kiszállási díjat kell a helyszínen a vállalkozónak, vagy saját alkalmazott esetén utólag csekken fizetni.

Kizárólag 2 beltéri egység cserélhető le CAM modulra.

A CAM modult bérelhető. Megvásárlásra nincs lehetőség.

A bérleti díj 200 Ft/ hó.

Amennyiben a korábban igénybevett HD KAON típusú beltéri egységet megvásárolta, úgy azt Társaságunk a vásárlás dátumának függvényében az alábbiak szerint vásárolja vissza.

·1-3 hónap 10.000 Ft

·4-6 hónap 8.000 Ft

·7-12 hónap 6.500 Ft

·12-24 hónap 5.000 Ft

A digitális kódolt adások megtekintése a DIGI Smart CAM segítségével csak akkor lehetséges, ha a TV készülék képes a digitális adások vételére, azaz rendelkezik DVB-C tunerrel, ezen kívül található rajta CI+ CAM foglalat ahová beilleszthető a DIGI Smart CAM eszköz.
Kérjük, szíveskedjen a televízió készülék hátlapján található címkén ellenőrizni, hogy a készülék rendelkezik-e CI+ foglalattal.)

A készüléknek egy külön álló SAT-os bemenettel is kell rendelkeznie a koax bemeneten kívül.

Amennyiben a *TV-be beépített SAT-os tuner típusa DVB-S,* akkor az adott készülékkel csak a *műholdas SD* adások vehetők, de a *DVB-S2* típusú tunerrel gyártott készülék már az *SD és HD* adások vételére is alkalmas.

Felhívjuk figyelmét, hogy a HD beltéri egység, valamint a CAM modul DIGIMINI csomaggal nem igényelhető.

Együttműködését köszönjük!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#13082) dsd1 válasza Orlin (#13081) üzenetére


dsd1
tag

Társaságunk a vásárlás dátumának függvényében az alábbiak szerint vásárolja vissza.
·1-3 hónap 10.000 Ft
·4-6 hónap 8.000 Ft
·7-12 hónap 6.500 Ft
·12-24 hónap 5.000 Ft

Tudom hogy ez a CAM cserére vonatkozik, de lehet hogy poénból megkérdezem a Digitől, mennyiért vásárolhatnám meg azt a Kaon-t amit bérlek tőlük. Ha a 12.hónap után ideadnák 5 ezerért, az nem lenne rossz... :D

(#13083) gaston63


gaston63
tag

Sziasztok!

Nem rég rendeltem a Digitől 2db smartcam-et. Az egyiket némi nehézség árán beüzemelték, a másodikat
mivel még nem volt meg a tv, gondoltam én magam. Két napja megérkezett az új tv, nekiestem. Annyi a problémám, hogy egy a digi+ csomagban fogható hd-s csatornát sem talál a készülék többszöri próbálkozás után sem. A diginél azt mondták ez nem smartcard probléma. Az új tv lglb671v ami ugye dvb s2-es tunerrel rendelkezik, mint a régebbi, ami lgla660s. A beállításoknál a 660-as pozícióit használtam, 9750/10600 /11247,v,24449, lnb be, a többi ki. Legalább is én ezt olvastam ki a 660-nál. A tuner dvb s2-re állítva. Próbáltam kéziben is de ha beírtam az rtl klub hd paramétereit (12034,v,30000) akkor zéró lett jelerősség és jelminőség.

Valakinek valami ötlete, javaslata??

(#13084) Piwi válasza gaston63 (#13083) üzenetére


Piwi
addikt

tv-n kell manuálisan megadni a HD csatik adatait aztán jó lesz,ugyanez volt nálam is

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#13085) gaston63 válasza Piwi (#13084) üzenetére


gaston63
tag

köszi,

de kérhetném kicsit szájbarágósabban, nyugodtan írd le úgy mint egy hülyegyereknek

(#13086) foxymaci válasza gaston63 (#13085) üzenetére


foxymaci
senior tag

Szia!

Kicsit körülményes de ha megvan akkor nagyon praktikus ennek az oldalnak az alapján írkáltam be azokat a polarizáció amik nincsenek benne alapból valamiért
http://www.frekvencia.hu/digitv.htm

és így kell beállítani: beállítások gyors és csatornák majd csatorna hangolása majd transzporder szerkesztése ott rákkatolsz a thor-ra majd jobb felül egy plusz jel és be írod azokat amiket alapból nem talál.
Majd ha megvan akkor csinálj egy automatikus hangolást és akkor fog találni 700+ csatornát 350 körül jönnek a digisek a többit meg el lehet rejteni majd a csatornakezelőbe sorba lehet rendezni és érdemes a végén lementeni a listát egy pendrive-ra. ha bármi kérdésed van írj privibe szivesen segítek a napokba hangoltam be én is az 671-emet :)

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#13087) Rick4 válasza gaston63 (#13083) üzenetére


Rick4
félisten

a DVB-S2-es transzpondernek lényegesen több megadandó paramétere van, pl csak egy, ami miatt már lekeresni se tudja: qpsk- 8psk sugárzás, tehát ha magad írtad be kézzel, nézz rá, ezeket hol tudod ellenőrizni. Mindenesetre az gyanús, hogy pont az s2-es tp-ket nem láthaj, biztos s2-es a tuner?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#13088) Watt25 válasza Rick4 (#13087) üzenetére


Watt25
veterán

Azokban a tévékben tuti S2 van.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#13089) Rick4 válasza Watt25 (#13088) üzenetére


Rick4
félisten

De akkor is érdekes, hogy pont az S2-rs TP-ket nem keresi le.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#13090) foxymaci válasza Rick4 (#13089) üzenetére


foxymaci
senior tag

Nekem se kereste le de beírtam manuálisan és azután rögtön megtalálta

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#13091) Piwi válasza foxymaci (#13090) üzenetére


Piwi
addikt

szintén,pedig az enyém nem is LG tv hanem Samsung

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#13092) Prien


Prien
addikt

Régi sd beltérivel használ valaki full HD tévét? Hogy viseli a felbontást, milyen a kép?

A kevés is több a semminél.

(#13093) foxymaci válasza Prien (#13092) üzenetére


foxymaci
senior tag

Édesanyáméknak ezba kombó van jelenleg és szerintem válallható rosszabra számítottam sokkal de meglepődtem hogy egész nézhető

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#13094) Carvus válasza foxymaci (#13093) üzenetére


Carvus
senior tag

+1

(Duna tv mondjuk katasztrófa, de amugy nem vészes a többi!)

(#13095) Prien válasza foxymaci (#13093) üzenetére


Prien
addikt

Köszike! Ez nem rossz hír. Valamiért nem sürgős nekem a HD beltéri, jó ez a régi veterán harcos. :D
Csak a tévék felbontása kezd növekedni...

A kevés is több a semminél.

(#13096) dsd1 válasza Prien (#13092) üzenetére


dsd1
tag

32 colig még elmegy, csak a meccsek eléggé bántó látványt nyújtanak ha tudod hogy milyen a HD kép. Második beltérinek jó, esetleg anyunak, nagymamának...

(#13097) Prien válasza dsd1 (#13096) üzenetére


Prien
addikt

Jelenleg HD Ready plazmám van és szívem szerint maradnék is a plazma technológiánál, pont azért, mert a válaszideje világbajnok és pl.meccset sokat nézek. De hát a plazmával is kezdenek leállni a gyártók... :(

A kevés is több a semminél.

(#13098) Rick4 válasza Prien (#13097) üzenetére


Rick4
félisten

Cserélheted egy jó projektorra, én azt használom tévé helyett, a 240 cm képátló egészen más kategória, mint az 1m körüliek, a képe meg olyan, hogy a plazmád után megnyalnád mint a 10 ujjadat. ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#13099) wolf033


wolf033
senior tag

Üdv!

Nyugtassatok meg légyszi!!! :)

Most rendeltem Digi műholdast, 2 tv-hez egy beltérivel és egy smart cammal és felmerült az egyik fórumon, hogy modult lehet nem adnak a kártyához. Tudtok nekem erről infót adni?

(#13100) dsd1 válasza wolf033 (#13099) üzenetére


dsd1
tag

Hehe, szép is lenne, havi 200 Ft-ot csengetnél bérleti díjként egy kártyáért :) Amúgy az ÁSZF-t érdemes elolvasni, ha már leszerződsz bármilyen szolgáltatóval, ott ez is benne van.
http://digi.hu/sites/default/files/ASZF/b_melleklet_muhold_2.pdf

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.