Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#32201) Maarki válasza sdombi (#32200) üzenetére


Maarki
aktív tag

Hát csak a driverek másoltam :/ na majd holnap meglátom mára megyek köszönöm a segítséget holnap lehet hogy még nyúzlak kérdésekkel ha nem probléma :D

(#32202) Maarki válasza sdombi (#32200) üzenetére


Maarki
aktív tag

minden driver fel ment kivéve az intel videokártya azt írja ki hogy nem ehhez a géphez van :O még nem raktam fel az Ati drivert csak a többit ezeket hagytam a végére

(#32203) üszök válasza fps8 (#32187) üzenetére


üszök
őstag

Nekem Win7-el ott van a tálcán a rejtett ikonok között a touch pad.Ott lehet ki be kapcsolgatni,meg állítgatni.Persze ha fenn van hozzá a Driver. Ha Win8-at használsz akkor nem tudom.

Szerk. Mintha valami olyan lett volna,hogy hiába kapcsoltam ki,ha megütöttem,vagy elhúztam rajta a kezem,vissza kapcsolt ha jól emlékszem.
És ez a legolcsóbb Inspiron,aminek netezés közben van,hogy teljesen le áll a ventillátorja,Chromban 8-10 megnyitott oldallal.

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#32204) sdombi válasza Maarki (#32202) üzenetére


sdombi
tag

Próbáld meg hogy rögtön az amd-t rakod fel.

(#32205) Skizz


Skizz
addikt

Sziasztok

D600-ba vennék egy kis ramot, elviselhetetlenné tenni a rettenetet. Milyet lehet? Szerintem gyári 266-os, 512-es modul van benne. Mit enne meg?

(#32206) premete válasza Skizz (#32205) üzenetére


premete
veterán

Miért nem keresed fel a Dell oldalát és választod ki service tag alapján a rendszerinformációt? Nem hiszem, hogy manapság itt a topikban sokaknak lenne D600-asa. De ha már ilyen lusta vagy, megkerestem neked:

266 MHz

128 MB, 256 MB, 512 MB, 1 GB

DDR SDRAM, 3,3 V

Maximum
2 GB

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#32207) sziszi111


sziszi111
csendes tag

sziasztok laptop vásárlás élőt álok azt szeretném kérdezni hogy ezen a gépen : http://www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/dell/Dell_Inspiron_7520_Intel_Core_i5_3210M_4GB_1TB_AMD_Linux_Fekete_galvanizalt_aluminium_mehsejt_szerkezettel_DXHU272167976_7655.html

közepes beállításokkal el futnak a játékok ( far cry 3 ,sniper elite v2 ,battlefield 3)
segítségeteket előre is köszönöm ! ! !

(#32208) mghltm válasza sziszi111 (#32207) üzenetére


mghltm
addikt

itt nezd meg a videokartya teljesitmenyet

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#32209) #99343872


#99343872
törölt tag

Hello, van egy 7520-as (vagy 15R SE) notebookom. Létezik olyan variáció, amiben a normál meghajtó mellett van egy ssd is. Vennék bele én is egyet, de nem tudtam könnyedén leszedni a hátlapot, feszegetni viszont egyelőre nem akartam, ezért az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e arról, hogy az ssd-vel nem szerelt konfigokban a hely azért megvan neki?

(#32210) sdombi válasza #99343872 (#32209) üzenetére


sdombi
tag

Nos, 2 HDD hely nincs ebben a gépben méretéből adandóan ehhez nincs annyi hely szimplán.
Két megoldás van:
- vagy mSATA-s SSD-vel rendelni a gépet, ilyenkor lesz mSATA port az alaplapon, ha nem mSATA-val van rendelve a gép, akkor nem lesz az alaplapon mSATA csatlakozó sem (ja és itt a Dell szerint a max kapacitás 32GB) Forrás: Storage Devices rész
- vagy optikai meghajtó száműz, HDD Caddy-t beleraksz helyére és akkor oda bele tudod tenni az alap HDD-et, majd a HDD helyére a rendes méretű SSD-t.
- vagy 7720-as gépet venni, mert abban alapból 2db teljes értékű HDD hely van :)

(#32211) akyyy


akyyy
senior tag

tudna valaki adni egy ati drivert a notihoz? (inspiron 5520)
radon 7670M-es kártya

amiket lelek nem megy fel, gyári régi már ami fent volt meg meghülyült.

win8 oprendszer.

(#32212) dbius


dbius
veterán

Üdv!

Kollégámnak van egy Dell Inspiron N5010 (P10F001) típusú notija, aminek a billentyűzetéből kitört az "F" billentyű.

Valószínűsítem, hogy ezt nem tekintenék garanciális problémának, bár ki tudja.

A kérdésem az lenne felétek, hogy van-e a "topiklakók" közül valakinek ilyen típusú notiból - vagy olyanból, amiből át lehetne rakni - származó rossz billentyűzete, amiből ki lehetne szedni az "F" billentyűt?

Ha valaki tudna segíteni, akkor kérem privátban keressen meg. Köszönöm! :R

Nyilván nem ingyen kellene.

(#32213) Aske válasza akyyy (#32211) üzenetére


Aske
aktív tag

Nekem 7520-hoz a 13.6 beta driver ment, gond nem volt vele. Működött rendesen.

http://www2.ati.com/drivers/beta/AMD_Catalyst_13.6_Mobility_Beta2.exe

szerk. 3rd gen intel proci van benn igaz?

[ Szerkesztve ]

(#32214) SzaboZE válasza dbius (#32212) üzenetére


SzaboZE
addikt

Ha garis a gép és el tudod hozni a Humansoftba, akkor megoldjuk. Ehhez kell egy név, gép service tag, telefonszám magánban.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#32215) akyyy válasza Aske (#32213) üzenetére


akyyy
senior tag

CPU #1 Intel(R) Core(TM) i5-3210M CPU @ 2.50GHz, 2494 MHz

(#32216) Aske válasza akyyy (#32215) üzenetére


Aske
aktív tag

Ok, én megpróbálnám azt, amit linkeltem.

Előtte gondosan uninstalláld a fentlévő drivert.

(#32217) dbius válasza SzaboZE (#32214) üzenetére


dbius
veterán

:R Du. megy egy privát.

(#32218) Aske


Aske
aktív tag

Sziasztok!

Latitude 5530E.

Hogyan tudom működtetni az ujjlenyomat olvasót?

Driver felment, Authentec AES2810.

(#32219) premete válasza Aske (#32218) üzenetére


premete
veterán

Ezt a típust nem ismerem, Az E6230-asnál fel kell telepíteni a drivereket és a biometrikus eszközöknél beállítani az ujjlenyomatot.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#32220) Aske válasza premete (#32219) üzenetére


Aske
aktív tag

Köszönöm!

A dell-es verzió uninstallálása, és az authenteces verzió installálása után megjelent az eszközök között a biometrikus eszközök.

Az továbbvezetett a megfelelő program letöltéséhez. Most már ujjlenyomattal is be tudok lépni a windows-ba.

(#32221) premete válasza Aske (#32220) üzenetére


premete
veterán

Nálam a Delles is jó, broadcom a cucc, arra kell csak figyelni, hogy a firmware és a driver egyforma legyen (új driverhez új firmware, régi driverhez régi firmware kell).

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#32222) scapegt


scapegt
senior tag

Adott egy Dell 7520-as noti. Tegnap kaptam egy SSD-t, amit a gyári HDD helyére tettünk és mivel még nem vettem HDD keretet a gyári winyónak, ezért egy külső 2,5-es házba téve próbáltuk megnézni a winyó tartalmát. Sajnos sikertelen volt a kísérlet...vajon miért? Nincs jelszavazva. Ha SSD-ről bootoltam Windowsban nem láttam az USB-n rádugott gyári HDD-t. Lehet ezzel kezdeni valamit?

Érdekelne az is, hogy ha veszek egy HDD keretet (DVD író helyére) és abba teszem, azt fogja látni a notebook?

(#32223) SzaboZE válasza scapegt (#32222) üzenetére


SzaboZE
addikt

USB3 drivert feltelepítetted? Ha az usb porttal minden rendben, akkor az usb kerettel lesz valami gond.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#32224) #01682176


#01682176
törölt tag

Adott egy Dell 3521.
Biosban állítottam az időt, mert késett, a ventilátor elkezdett maxon pörögni, majd újraindítottam, a winben is pörgött még elég hangosan, majd befejezte.
Néztem, A05ös a Bios.
A dell support oldalán a 3521hez tartozó A08as biosban már orvosolták a ventilátort, igaz?
A másik, hogy ha service tag alapján kerestem, akkor ott nem jelenítette meg a Biost, mint kategóriát, viszont ha simán 3521-hez, akkor meg megjelenítette.
Lehet ezt így telepíteni, illetve érdemes-e.
Válaszotokat előre is köszönöm!

(#32225) scapegt válasza SzaboZE (#32223) üzenetére


scapegt
senior tag

Nem volt gond a kerettel, más winyó tökéletesen megy benne másik notival.

Vettünk ma egy Icy Boxot, beletettük a HDD-t és első indításkor gyönyörűen felismerte a gép minden partícióját :) Úgyhogy megnyugodtam :))

(#32226) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Vettem egy Dell Inspiron 7520 laptop-ot. Leszedem innen az Intel HD4000 driver-t. Amikor fel szeretném rakni ez az üzenet kapom: This computer doesnot meet the minimum requirements for installing the software. Ez mi a rossebtől van? Már mindent próbáltam, de semmi... Valami tipp?

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#32227) sdombi válasza adamssss (#32226) üzenetére


sdombi
tag

próbáld meg rögtön az amd drivert feltenni

(#32228) choco01 válasza adamssss (#32226) üzenetére


choco01
addikt

Én fel se tettem a HD4000-t csak a AMD-t..pont tegnap frissítettem...
AMD honlapján itt menj végig, és szedd le a 13.4-es verziót.. :))

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#32229) sziszi111


sziszi111
csendes tag

Sziasztok azt szeretném kérdezni , hogy minden inspirion 7720 ban van billentyűzetvilágítás mert pár helyen ki van írva sok helyen meg nincs oda írva hogy lenne benne konkrétan ez a típus érdekelne i5-3230M Processzor / 8GB / 1TB / NVIDIA GeForce GT 650M / DLL 7720_151788 / ha lenne valakinek ilyen típusszámú legyen szíves írja már le nekem hogy van e benne billentyűzetvilágítás meg hogy van e benne msata csatlakozó segítségeteket előre is köszönöm ! !

(#32230) runner 125 válasza sziszi111 (#32229) üzenetére


runner 125
nagyúr

Tudomásom szerint mindben van bill. világítás, és mSata is.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#32231) adamssss


adamssss
veterán

Köszi srácok megoldódott a probléma. Feltettem azt a böhöm nagy AMD drivert, majd rárakta a 13.4-et, és minden ok. Az Intel driver kicsit régi kiadás, ez látszik a skin-ből, is meg a ventit sem kezeli valami kímélően, de legalább az AMD driver ok, és ez a lényeg. :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#32232) soldi3r


soldi3r
veterán

a wifi ledet mi vezerli? az oprendszer? nalam valamiert hasznalat kozben nem vilagit, XP-n le van tiltva a wifi kartyam, ugyhogy ott normalis, de linuxon hasznalom es ott sem vilagit

E30 (oo=[][]=oo)

(#32233) Avicularia válasza sziszi111 (#32229) üzenetére


Avicularia
veterán

Nincs, nekem billentyűzet világítás nélküli van.

(#32234) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Sziasztok,

Hátha van még aki D630-at hajt.
Sajnos az enyém meghalt. Alkatrészei eladóak.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#32235) #01682176


#01682176
törölt tag

A 3521-hez előretelepített win8 van. Kaptam hozzá egy lemezt:
Operating System
Already installed on your computer
Windows 8 Recovery Media For Windows 8 Products 64 bit.

Ez akkor csak ilyen helyre állító, vagy konkrét win 8?

Ha valami gebasz lenne a géppel, akkor erről kell bebootolni?
Illetve, ha én a zsugorításnál megadom, hogy mennyi legyen az új, azt létrehozza. Nos a kérdésem az lenne, hogy ha a recoveryval visszaállítom (fogalmam sincs, hogy azt hogyan kell), akkor az újonnan létrehozott partíciót is visszaállítja?

Válaszotokat előre is köszi!

(#32236) garga01


garga01
senior tag

Sziasztok!

Dell Studio 1537-es laptopba lehet világító billentyűzetet utólag rakni, hogy működjön?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#32237) SzaboZE válasza garga01 (#32236) üzenetére


SzaboZE
addikt

Szia, nem.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#32238) Loretto


Loretto
veterán

Noh holnap vagy utána egy 6430 tulaj leszek, kíváncsi vagyok nagyon. Pécsi laptopszalonban csak 5430at lehetett megtapogatni, de az sem volt épp legalja :DDD

[ Szerkesztve ]

Soirée...

(#32239) runner 125 válasza Loretto (#32238) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ahhoz képest is sokkalta durvább. Garantáltan csalódásmentes darab lesz, jó választás volt, grat.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#32240) Loretto válasza runner 125 (#32239) üzenetére


Loretto
veterán

Azért egy 3 hetes pixelhiba garit kértem, az a 3900 már nem osztott, úgyis nyüstölöm majd eleget.

Soirée...

(#32241) runner 125 válasza Loretto (#32240) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az 15 napos nem? De, mind1, a lényeg, h jót vettél.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#32242) soldi3r válasza runner 125 (#32241) üzenetére


soldi3r
veterán

kinek a pap... en sem a 6330-tol sem a 6430-tol nem vagyok eldolve, az x200-am jobb masina volt
sot, a festekkopas miatt kicsit meg csalodott is vagyok, igaz, azon kivul nem sok gondom akadt vele, mondjuk a billentyuzet + trackpiont lehetne jobb

[ Szerkesztve ]

E30 (oo=[][]=oo)

(#32243) Loretto válasza runner 125 (#32241) üzenetére


Loretto
veterán

Hmm, most néztem én is hogy 15 nap, szalonban 3 hetet mondott. Sebaj.

Soirée...

(#32244) runner 125 válasza soldi3r (#32242) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem tudom mennyire lehetett egyedi eset, de az E6530-at hordozom én is, persze gyári plüssbevonatú Dell táskában, kb 4 hónap alatt nem észleltem rajta még semmit.

A billentyűzet viszont szvsz ultra király, legalábbis én nem cserélném semmire.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#32245) soldi3r válasza runner 125 (#32244) üzenetére


soldi3r
veterán

a palmrest es a keyboard bezel korul levo kalyhaezust diszcsik kopik nalam erosen

E30 (oo=[][]=oo)

(#32246) runner 125 válasza soldi3r (#32245) üzenetére


runner 125
nagyúr

Tudom, már korábban te - vagy valaki linkelt már róla fotót.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#32247) meowmeow


meowmeow
csendes tag

Sziasztok!

Egy Dell Vostro 3460-asom van, és a kijelzőn megjelent pár olyan függőleges pixelsor, ahol nem jelzi ki rendesen a pixeleket - pontosabban egy sárgás-zöldes-pirosas csíkot látok, pont középen. Amennyire utánanéztem, szalagkábel-hiba, kérdés csak annyi, hogy ezt garisan cserélik-e?

Köszi előre is :)

(#32248) soldi3r válasza runner 125 (#32246) üzenetére


soldi3r
veterán

nem en voltam, de igen, lattam en is nehany hasonlo gepet mostanaban
mondjuk nem kulonosebben erdekel, a funkcionalitasan nem valtoztat, csak nem illene ilyennek tortennie

E30 (oo=[][]=oo)

(#32249) choco01 válasza Loretto (#32243) üzenetére


choco01
addikt

Nem munkanap?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#32250) runner 125 válasza soldi3r (#32248) üzenetére


runner 125
nagyúr

Meg kellene próbálni gariztatni.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.