Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#2101) Zenger válasza bobalazs (#2098) üzenetére


Zenger
tag

Mit kéne róla tudni pontosan?
Új coin számomra, így nem tudom, hol álljak neki az infó gyűjtésnek.

(#2102) bobalazs válasza Zenger (#2101) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

(#2103) mepet válasza SLYM (#2085) üzenetére


mepet
addikt

Hú, akkor jó, hogy rákérdeztem, és volt aki kiszámolta, köszi! (Vagy akkor már írta a coinmarketcap is, mindegy.) Tényleg 20. az ICON, most, hogy végre megjelent a coinmarketcapen: [link] Amit a coinmarketcapen Totalnak írnak, az valójában csak a nem lockolt coinok mennyisége. Mivel ugye az ICON mögött álló óriásvállalat lockolta a saját coinjait, tehát a valódi Total Supply (800M) felét. A Circulating Supply a nem lockolt coinok mennyisége mínusz az elégetett coinok mennyisége. (Akik vettek ICO-ban de nem sikerült a KYC process, azoknak a coinjai elégetésre kerültek.) Tehát szerintem helytálló a coinmarketcap számítása.

(#2104) mepet


mepet
addikt

A bread (BRD) megjelent a binancen. A világ legnébszerűbb iOS walletének fejlesztőinek a cucca. A breadwalletet átnevezték bread-nek és nem sokára mindenféle coinokat fog majd tudni tárolni, nem csak a BTC-t.

(#2105) Because


Because
őstag

tudtok olyan váltót ahol simán bankkártyával vehetek coint? localbitcoins-on kívül

(#2106) htc07 válasza Because (#2105) üzenetére


htc07
addikt

bitstampon lehet, úgy tudom.

(#2107) Möhe válasza htc07 (#2106) üzenetére


Möhe
addikt

bitstamp hitelkártyára ezt írja:
NOTE: To finish your order you have to use 3D Secure. If your credit card is not yet 3D Secure enrolled, please contact your bank first.
I have read the warning

(#2108) tom120514 válasza Möhe (#2107) üzenetére


tom120514
őstag

Ha ilyen a tiéd (van 3D Secure) akkor jó, ha nem akkor meg a bankodat kérdezd meg.

[link]

Never go full retard.

(#2109) Möhe válasza tom120514 (#2108) üzenetére


Möhe
addikt

csak náluk van ilyen kártya

(#2110) FanTomasz21 válasza Möhe (#2107) üzenetére


FanTomasz21
tag

dombornyomott kártyákon, visa mastercard ingyen bekapcsolható szolgáltatás személyesen vagy telebankon keresztül. Erstenel legalább is így megy.

(#2111) FanTomasz21


FanTomasz21
tag

Szeretnék coinbase-ről binance-ra átküldeni minimális btc-t hogy ott átváltsam komodóra. Jól értelmezem ha rányomok a megerősítésre akkor ennek az átutalásnak húszon dollár lenne az ára??

[ Szerkesztve ]

(#2112) tom120514 válasza FanTomasz21 (#2111) üzenetére


tom120514
őstag

Szerintem igen. BTC tranzakciós díjak nagyon durvák. Küldj mást amit ott át tudsz váltani egyből komodora vagy BTC-re és azon keresztül komodora ha nincs más pár ott.

[ Szerkesztve ]

Never go full retard.

(#2113) mepet válasza FanTomasz21 (#2111) üzenetére


mepet
addikt

Persze. A váltók közti tranzakciókhoz olyan coinokat használunk, amelyeknél nagyon alacsony a withdraw fee. Véletlenül sem BTC-t, vagy USDT-t. Ezeknél a tx fee kriminális. Coinbasen nem tudom milyen coinok vannak, azért olyat válassz, aminél van forgalom is, nehogy csak olcsóbban tudd eladni.

(#2114) FanTomasz21 válasza mepet (#2113) üzenetére


FanTomasz21
tag

ETH van még a zsebemben coinbasen de binance-en csak btc-t lehet átváltani komodóra, ethereumot nem :S

gondoltam veszek egy kicsit, ha már itt fentebb szóba jött

(#2115) mepet válasza FanTomasz21 (#2114) üzenetére


mepet
addikt

Akkor plusz egy váltással a binancera küldött ETH-et átváltod BTC-re, majd a BTC-t átváltod, amire akarod. A váltások költsége 0.1% (vagy ilyesmi). Általában az ETC és a ZEC withdraw feeje még alacsonyabb, és megér még egy váltást a küldés előtt, de nem kell bonyolítani, ha elfogadható számodra az eth withdaw fee.

(#2116) benyo513


benyo513
tag

Szerintetek ez a holnapi segwit2x végre(vagy nem végre, de) meg fog valósulni? Ez a csapat, ami a weboldalon van eléggé gyenge, főleg a fejlesztői részről :D szvsz ez is le lesz fújva, de egyedül attól tartok, hogy emiatt pumpálni fogják a pénzt bele és a jó kis altok vérezni fognak éjszaka

(#2117) Fiddlestick válasza benyo513 (#2116) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Mirol is beszelunk ?

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#2119) Zsolt1


Zsolt1
tag

Sziasztok!
Ebben tudna valaki segíteni? (#2082)
Röviden: olyan megbízható (elég, ha ti annak tartjátok) váltó/kifizető oldal(ak)ra lenne szükségem, ahol LTC-t USD-ra tudnám váltani vagy LTC-t BTC-re, majd USD-ra, ha az első opció nem oldható meg így közvetlenül. Coinbase sajnos kilőve, OTP-s kártya miatt, amit az itteni hozzászólások alapján nem fognak elfogadni.
Sajnos hiába kerestem a keresővel vissza a topicban, amiket találtam oldalak mindegyikénél volt valami probléma. Vagy kell a 3d secure vagy nincs náluk LTC csak másik coin vagy nem fizetnek ki USD-ban vagy már sokan írták, hogy nem érdemes őket használni, ezért szeretnék segítséget kérni a fenti műveletben. Elég ha csak az oldalak neveit leírja valaki egy kommentben vagy ha a megadott feltételekkel nem lehet ezt megcsinálni, akkor annyit, hogy nem lehet.
Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#2120) benyo513 válasza Zsolt1 (#2119) üzenetére


benyo513
tag

Csak egy kis kérdés: Az miért nem jó, ha SEPA utalással küldöd be a coinbasere a pénzed? Csak azért kérdezem, mert a kártyás opció az drágább. Ugyanakkor, ha számládról utalsz(SEPA, azaz deviza átutalással), akár félmilliót, akkor is csak 2600 forintot fog levenni a számládról.

Coinbaseről SEPA utalással vissza is, azaz OTP-re is el tudod küldeni az ott váltott pénzed.
(mindenképpen USD-ban szeretnéd tartani a pénzed?)

[ Szerkesztve ]

(#2121) Vigilante


Vigilante
őstag

Egy hete utaltam ki coinbase-ről számlámra. Még mindig nem jött meg. Eddig max 2 nap alatt mindig itt volt. Meddig nyúlhat a késés a coinbase-nél? Más is tapasztalt késést a kiutalást illetően? :U

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#2122) Fiddlestick válasza Vigilante (#2121) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Csak egy kerdes. Mennyiket utalgattok ti itt sepaval es hanyszor?

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#2123) Zsolt1 válasza benyo513 (#2120) üzenetére


Zsolt1
tag

Venni és coinok közötti váltogatással kereskedni nem szeretnék csak eladni :) A váltóhoz szeretném elküldeni az LTC-t, ami már a birtokomban van, majd átváltani fiatra és ezt szeretném kiutalni magamnak paypalra vagy számlára. Ehhez keresek olyan váltót, ami LTC-t vált pénzre és elfogad OTP kártyát is az azonosításhoz.
Nem csak USD-ban, jó bármiben, amiben ki tudom utalni, szóval ha euróban vagy forintban is ki tudom utalni, akkor abban is jó.

(#2124) benyo513 válasza Zsolt1 (#2123) üzenetére


benyo513
tag

OTP kártyát? Nincs sok hely, de kártyával sokkal drágább, mint SEPA-val kiutalni. Coinmama(vagy bitpanda skrillel). Vagy bp-n van már atm

[ Szerkesztve ]

(#2125) benyo513 válasza Vigilante (#2121) üzenetére


benyo513
tag

FB csoportokban írták néhányan, hogy nagyon lelassult a kiutalás és még a support is írta, hogy 10 munkanap is lehet.

(#2126) Vigilante válasza Fiddlestick (#2122) üzenetére


Vigilante
őstag

kisebb nagyobb összegeket. :K Most épp, pont egy kisebb nem jött meg, de akkor benyo513-nak hála tudom már miért. Gondolom a karácsonyi őrületnek is köze van hozzá... :P

[ Szerkesztve ]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#2127) Zsolt1 válasza benyo513 (#2124) üzenetére


Zsolt1
tag

Köszi a segítséget! :R
A coinmama.com oldalon azt látom, hogy csak BTC-vel és ETH-val foglalkoznak, a bitpanda viszont jónak tűnik. Ott látom van banki átutalás és Skrill is amit javasoltál. A Skrill-nek milyen előnyei vannak a banki átutalással szemben (gondolom annyi biztosan, hogy lehet onnét paypalra is utalni)? Vagy HUF alapú OTP-re nem menne a banki utalás és azért a Skrill az ajánlott? (Véletlenül először a vételt néztem és ott kiírta, hogy csak EUR walletet fogad el, de az eladásnál nem dobott fel semmi ilyet. Ezeket még regisztráció nélkül néztem.)

[ Szerkesztve ]

(#2128) Möhe


Möhe
addikt

Binance-n a saját (?) valutája nagyon megindult, mitől? Eddig le sem sza.tam ,de 4$ ről felugrott pár nap alatt 11$ra.

Szerk: NAV crypto is van már :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2129) Zsolt1 válasza Zsolt1 (#2127) üzenetére


Zsolt1
tag

Regisztráltam bitpandára (bocsi a spam miatt, tudom az előző kommentben kellett volna ezt is leírni) és a verification-nél a STARTER szinten vagyok. Itt jól értelmezem, hogy napi 1000 EUR-ig (jó is lenne, ha annyi lenne, de sajnos nem fog korlátozni ez a feltétel :DDD ) már most is válthatok át LTC-t és bank transferrel küldhetem magamnak a pénzt? Nincs semmi egyéb teendőm? (Hitelesítés okmányokkal, stb...)
Elnézést a hülye kérdésért, de most csinálok először és is utoljára ilyet és furcsa, hogy a többi váltóhoz képest ez mennyire egyszerű. :R

(#2130) P3Dr0 válasza bobalazs (#2080) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Elosszor mikor hasznaltam egybol lattam ez egy monero klón. Viszont nagyon megtetszett az egesz foleg a block explorer resze. Kb. 1000 ETN utan ugy dontottem amit kibanyaszok mindd megtartom. Ugy erzem szep karriert fog befutni. Foleg,hogy a tranzakciok full titkosak. Igy senki sem tud kutakodni meg top 10 es top 100 leggazdagabb listakat kesziteni. :) Szoval HODL 1000-el. :)

(#2131) benyo513 válasza Zsolt1 (#2129) üzenetére


benyo513
tag

Mivel a bitpandat nem ismerem, így átadom a szót másnak :) gondolom a fee-k között van különbség (skrill vs bankszámla)

(#2132) SLYM válasza Zsolt1 (#2129) üzenetére


SLYM
veterán

Én pl még mindig vennék ethereumot és még mindig kp-val fizetnék. Azt hittem itt azért vannak páran akik el is adnak, nem csak vesznek :D

(#2133) Zsolt1 válasza benyo513 (#2131) üzenetére


Zsolt1
tag

Megcsináltam bank transferrel, még megerősítésre vár (szóval úgy van ahogy leírtam, mindenféle hitelesítés nélkül megy a coin eladás napi 1000 EUR limitig, a vételhez kellenek az iratok mint máshol). A neten pár helyen olvastam, hogy a Skrillről nem lehet paypalra sem utalni + bitpanda is levon pár eurót a bank transferhez képest, szóval ezért is maradtam ennél. Köszönöm még1x a segítséget! :R

(#2132) SLYM
Nekem csak LTC-m volt, azt szerencsére nem sikerült eladnom 2014-ben amikor bezuhant mindennek az árfolyama, úgy mint a 0,03 BTC-met 1000 HUF-ért (google szerint az most 462$-t érne, a 19k-s árfolyamon nem is akarom kiszámolni mennyi volt :DDD :W ), szóval éterrel nem szolgálhatok + topic összefoglaló első hsz szerint az egymás közötti kereskedés tiltott a topicban (engem persze nem zavar, nem azért szólok).

(#2134) thiclyoon


thiclyoon
aktív tag

Sziasztok!

Remélem jó topikba írok, leginkább bitcoinnal és ethereummal kapcsolatban érdeklődnék. Kezdőknek mit ajánlotok wallet-hoz (ebből is több van, nem tudom melyiknek mi az előnye) és vételhez? Csak 1x-1x-i vételről lenne szó bankkártyával, semmi utalgatás/kereskedés :) Néztem pl a mrcoin-t és a myetherwallet-et - nem tudom, ezek milyennek számítanak? (Coinbase-t olvastam még sok helyen, de hogy elsőre ID-t küldjek :U talán megoldható a sima wallet (küldésmentesen) anélkül is.)

Köszi előre is!

(#2135) jézusom válasza thiclyoon (#2134) üzenetére


jézusom
addikt

Kezdheted upholddal. Ez egyszerű/nagyszerű de azért ha tényleg csak tárolni akarsz küldd át exodusba, az biztonságosabb! És ne BTC-ben küldjed át, mert rámegy a gatyád :)

[ Szerkesztve ]

(#2136) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Coinbase-t használ valaki?

Hozzáadtam az OTP-s netkártyámat, de ha akarok venni BTC-t, visszautasítja. Mi lehet a hiba (mastercard)? Valamint kér a kártya regnél postal code-ot, oda mindegy, mint írok?

[ Szerkesztve ]

(#2137) bobalazs válasza P3Dr0 (#2130) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Tudod mi bosszantó?
Hogy értelmes, igéretes, valamire használható coinok alulértékeltek, (pay, komodo, ubq) míg mások az egekig lőtték magukat. Illetve pár befolyásos bankár, milliárdos, kénye kedve szerint tudja, és manipulálja is a piacot.
Itt is az van, hogy nem előre megy az egész, a profit szerzés miatt.
Pl. nem ide vonatkozó téma, hogy sokkal régebb óta lehetne elektromos kocsi, stb. ha az olajdollár is úgy akarta volna.

(#2138) mepet


mepet
addikt

Már csak 57 blokk a B2X airdropig! (Ha nem kamu az egész.)

Ti kitettétek a BTC-t a támogatott váltókra/walletekre? [link]
Én azt nézem, hogy az én walletemből lehetséges kinyerni a private keyt, így elvileg mindenféleképpen hozzá tudok majd jutni a régóta várt B2X coinokhoz.

Szerintetek is ezer eurót is érhet majd a B2X, mint a B2X Futures nem rég?

(#2139) mepet válasza icecave (#2136) üzenetére


mepet
addikt

nem csak a szokásos hiba? kereső

(#2140) varmi2 válasza mepet (#2138) üzenetére


varmi2
nagyúr

A leader nano s támogatva van?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#2141) mepet válasza varmi2 (#2140) üzenetére


mepet
addikt

Nincs, a teljes lista a honlapjukról:

(#2142) fogtunder válasza Möhe (#2109) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Nekem Unicredit dombornyomott Mastercard van, az is ilyen, semmit nem kellett csinálni vele.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#2143) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Polniexen sikerült már bárkinek is a verification.?
2018 Q1-ben törlésre kerülnek a nem megerősített fiókok

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#2144) mepet


mepet
addikt

A fork végbement!

http://b2x-segwit.io/

Ti már megkaptátok az airdropot?

(#2145) gipszklipsz válasza Tamás9x (#2143) üzenetére


gipszklipsz
csendes tag

A törlésről hol írnak?

(#2146) Tamás9x válasza gipszklipsz (#2145) üzenetére


Tamás9x
őstag

[link]

A megerősítés száma véges nekem jogsival nem sikerült személyivel azonnal elfogadta.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#2147) bobalazs válasza gipszklipsz (#2145) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

A törlésről hol írnak?

[link]

Webcam nélkül nem lehet verifikálni!

[ Szerkesztve ]

(#2148) csaba951


csaba951
veterán

Itt is van egy gyors vélemény a b2x-ről. Persze mindenki azt gondol, amit akar! :DDD

(#2149) mepet válasza csaba951 (#2148) üzenetére


mepet
addikt

Azt ígérik szétosztják majd arányosan:
"I promise that all BTC holders will receive not only B2X in the ratio of 1 to 1, but also a proportional number of Satoshi Nakamoto`s Bitcoins as a reward for their commitment to progress."

Érdekes lenne, ha ezt behúznák. No meg, ha meglépik azt is, mint a BTG scammer csapata, meglepetésszerűen tartanak preminet, miközben a bányászat kezdetére váró millió bányász bányássza nekik a fene tudja mit (talán zcasht), és őket nem késve értesítik erről, hanem kamu statisztikákat mutatnak nekik, és hitegetik őket; talán van aki még azóta is bányássza a zcasht a BTG alapító scammer csapatnak. Meglátjuk. Ha hozzájutok az airdrophoz akármilyen módon, akkor már elégedettebb leszek, mint a BTG esetében (egy nem támogatott váltón volt akkor a BTC, de most odafigyeltem és direkt kiküldtem pár napja a Bread-be).

(#2150) Möhe válasza mepet (#2149) üzenetére


Möhe
addikt

nem akarok a zsebedben turkálni,de mekkora mennyiségről van szó?

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.