Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#1951) mepet válasza pető bá' (#1947) üzenetére


mepet
addikt

így van, nagyon csuklottak és csoda történt!!

bibibííííí!

(#1952) htc07 válasza mepet (#1951) üzenetére


htc07
addikt

Valaki árulja már el mostmár hogy tudom a ledger nano s-t electrummal vagy myceliummal működésre bírni, a ledger chrome-os app-ban rendesen látom a balanceot, de ezekben csak nulla.

(#1953) P3Dr0 válasza mepet (#1951) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Miert csak 100 BTC a daily withdrawal limit? Nekem is enhanced de 1000 BTC a napi limitem. :U

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1954) Krix válasza P3Dr0 (#1953) üzenetére


Krix
őstag

Nekem is 100 a napi limitem de úgy érzem ez engem nem fog korlátozni még egy ideig. :DD

If it is not broken then don't fix it!

(#1955) P3Dr0 válasza Krix (#1954) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Vegulis mindegy persze. Mondjuk nekem van egy history-m a bittrexem 2014 ota :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1956) Zenger


Zenger
tag

Üdv!

Cash mi miatt indult meg ennyire? Szimplán csak azért, mert a coinbase kezdeményezte a vele való kereskedelmet?

(#1957) Yutani válasza Zenger (#1956) üzenetére


Yutani
nagyúr

Jó, hogy mondod. Akkor azért esik minden más, mert a BCH elszívja a tőkét a többitől.

#tarcsad

(#1958) madpapa válasza Yutani (#1950) üzenetére


madpapa
senior tag

:DD jobbat nem tudok :)

(#1959) Dronte válasza Zenger (#1956) üzenetére


Dronte
aktív tag

Coinbasen mától kereskedhetsz BCH-val. Ez kegyetlenül megdobta az árfolyamot, minden mástól meg elszívja a forrást.

(de egyébként google találatok első 3 oldala tele van ezzel, hogy tradel valaki, ha nem figyeli a híreket :P )

[ Szerkesztve ]

(#1960) jubilleum válasza Dronte (#1959) üzenetére


jubilleum
senior tag

Vagy nem :D

(#1961) mepet válasza P3Dr0 (#1953) üzenetére


mepet
addikt

Azért van, mert nálad be van kapcsolva a 2FA.

(#1962) Tocso76


Tocso76
tag

Bittrex engem is feloldozott. Igen fájt volna ezt is benyelni.

(#1963) mepet válasza mepet (#1961) üzenetére


mepet
addikt

De egyelőre épp-hogy elég lesz a 100 is. :DD

(#1964) Dronte válasza jubilleum (#1960) üzenetére


Dronte
aktív tag

Felfüggesztették mert megütötte a 7ezres árfolyamot :))

(#1965) cuko válasza Dronte (#1959) üzenetére


cuko
aktív tag

"hogy tradel valaki, ha nem figyeli a híreket"
Szerintem itt sokan nem tradelnek / tradelünk, inkább HODL plusz az esetenkénti opportunizmus ráugrani egy "low hanging fruitra".
Viszont tényleg Google-be beírva a Top Stories szalagcímekből már át lehet látni a miérteket legtöbbször. :)

(#1966) SetCHOO.


SetCHOO.
aktív tag

OTP-nál vezetett számlára való EUR kiutalásnál van valamilyen max korlát? pl 1000 € felett?

[ Szerkesztve ]

(#1967) P3Dr0 válasza mepet (#1961) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Az lehet mert en mindenhol 2FA-t kapcsolok.

(#1968) Dronte válasza cuko (#1965) üzenetére


Dronte
aktív tag

Igazából csak mostanában tévedtem a topicba, és azt hittem hogy leginkább aktív tradelés a téma ;]

Valószínűleg igazad van.

Én most szálltam vissza kicsit az aktívabb tradelésbe, anno az 50 eurom amit beraktam játszani, elment bitcoin cashre, amin végül 280 dollár árfolyamon adtam túl. Most 3300, szóval most én is HODL-ra teszem magam, ahol lehet :D

(#1969) mepet válasza SetCHOO. (#1966) üzenetére


mepet
addikt

3600000Ft felett kötelező átvilágítás lesz.

SEPA utalásnak (magának a rendszernek) nincs felső korlátja.

A Krakennél járj utána alaposan a maximumnak, mert sokszor meglepnek azzal, hogy hiába van mondjuk 1BTC-d, a withdrawal limited 100BTC, és a maximum withdrawal mégis csak 0,9BTC. Nem tudom van-e ilyen EUR-nál is, jobb előre utánajárni. (Egyből kiírja, ki sem kell tölteni a withdrawal űrlapot hozzá, hogy lásd a maximumod.) A Kraken is von díjat utalásonként, ez 9 eurócent.
A withdrawal maximum és a withdrawal fee más váltóknál mások lehetnek, ezeket minden váltó helpjében megtalálod.

Az OTP-vel kapcsolatosan pedig mindent, ami érinthet megtalálsz a bankszámla típusodhoz tartozó hirdetményben. Ezt fontos elolvasni, hogy ne lepődj meg a költségeken (legalább 5 kollégától olvastam a felháborodást már a fórumban, pedig már többször le lett írva, hogy mennyi az annyi, illetve, hogy hol kell megnézni).

[ Szerkesztve ]

(#1970) SetCHOO. válasza mepet (#1969) üzenetére


SetCHOO.
aktív tag

Köszönöm, a hsz. alapján minden kérdésemre utána tutam járni. A hírdetményben volt a válasz.

(#1971) pető bá' válasza mepet (#1951) üzenetére


pető bá'
őstag

a fiat és margin pipához mi kell? 2FA is van nálam, de mégsem aktív - viszont nálam egy nullával több van az egyes után :D (Istenem, bár számítana...! :D )

"... and I hope you have a great day!"

(#1972) mepet


mepet
addikt

Kis csemege a mai hírekből:
-nem elég, hogy a bitcoin korrekciókor ismét nekiállt üzelmeinek Jihan Wu, így a BCH ára az egekben, nem restelltek befizetni egy atom jó reklám Bloomberg cikkre arról, hogy mennyire jó nekünk, hogy vehetünk BCH-t a Coinbasen... BCH to the moon.
-Charly Lee eladta a Litecoinjait a CNBC szerint, de ez nem döntötte be az LTC-t, sőt olyan jó szöveget tolt emellé Charly, hogy még akár reklámnak is jó lehet
-A legnagyobb délkoreai váltó a youbit összes lóvéjának 17%-át ellopták: Independent. Nagyon érdekes helyzet, az a világ egyik legfejlettebb pontja, ott az állampolgárok lóvéjának jelentős hányada van kriptóban, most akkor meglátjuk, hogy mit kezd a pénzügyminisztérium az állampolgárainak crypto formában ellopott pénzével. Szerintem semmit...
-A forbes ausztrál crypto startupokról ír. Semmi újdonság, mindenki hallott már ezekről.
-chicagomag: tök jó összefoglalás hogy mi is az a BTC és mik az aktuális kérdések
-yahoo finance: reggelire negatív pletykák a bitcoin körül. A cím magáért beszél, több infó a cikkben sincs...

Ezek mai cikkek, és még lehetne sorolni a végtelenségig. Már olyan mainstreamek vagyunk, hogy nagyon...

(#1973) mepet válasza pető bá' (#1971) üzenetére


mepet
addikt

Fogalmam sincs.
Kérdezz rá a supportnál, röpke fél év és válaszolnak! ;]

(#1974) pető bá' válasza mepet (#1973) üzenetére


pető bá'
őstag

:C gondoltam rájuk is, meg megnéztem a FAQ-t, de gondoltam, ha valaki itt tudja, akkor hátha, talán, esetleg, netán egy kicsit hamarabb kapok választ.. mert infót nem találtam róla..
De azért érdekel, akiket szintén most verifikáltak, náluk van pipa?

"... and I hope you have a great day!"

(#1975) Zenger válasza Yutani (#1957) üzenetére


Zenger
tag

és Dronte: Köszönöm szépen a segítséget! :)

Mit ahogy a kolléga említette nálam is befektetés van, mintsem kereskedés, rá kellett jönnöm, hogy nincs időm erre, hogy mindenről értesüljek, marad a szűrt, főbb tartalmak átnyálazása. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1977) gbela


gbela
senior tag

Érdemes Gdax orderbookot nézni, 4100 EUR!! -ra van belőve a BCH. Persze nagyon valószínű h az orderbook tetején lévőv vevők live kereskedés előtt canceleznek, de sok balek aki alá betett és nem tud reális árat az bizony le lesz húzva rendesen. (Elvileg 20 perc mulva nyitják meg a kereskedést)

[ Szerkesztve ]

(#1978) fireman123 válasza SetCHOO. (#1970) üzenetére


fireman123
őstag

szi, ...be tudnád linkelni azt az OTP-s hirdetményt :R ? ....engem is érdekelne, de az istenért sem találom az OTP oldalain, már teljesen elvesztem a sok hirdetmény olvasásában :W

(#1979) Because válasza fireman123 (#1978) üzenetére


Because
őstag

én se találtam... csak annyit tudok, hogy 1 vagy 1000 euro is 2600ft :D

(#1980) fireman123 válasza Because (#1979) üzenetére


fireman123
őstag

Közben megtaláltam (talán :D ), interneten történő Sepa utalás OTP devizaszámáról: 0,3%, de legalább 2600 ft és max. 15.000 ft,
...jóváírás (visszautalás) OTP devizaszámlára a számla pénznemével egyező deviza esetén: kedvezményes díj (nem tudom ez mit jelent, mikor kedvezményes a dolog) eur100-ig díjmentes, eur100 felett 0,5eur,.... normál utalásnál: 5 eur
[link]

...talán jót néztem :B , de majd megerősít vagy kiokosít valaki jártasabb :R

[ Szerkesztve ]

(#1981) Danex


Danex
addikt

A bitcoin automata megeszik ethereumot is vagy csak bitcoint?

(#1982) Fiddlestick válasza Danex (#1981) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

At kell valtani btc-be es utana mehet. Egyebkent a neveben is bennevan hogy milyen automata ;]

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#1983) Danex válasza Fiddlestick (#1982) üzenetére


Danex
addikt

Onnan reménykedtem, hogy az oldalukon jobb fent már vesznek/eladnak ETH-t is, de akkor marad a BTC :U Köszi

(#1984) (jan) válasza Fiddlestick (#1982) üzenetére


(jan)
őstag

Eth > btc valtasnal tenyleg 20$ a fee vagy ez valami rossz vicc?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1985) Elbandi


Elbandi
aktív tag

mondjatok tippeket hogy kell sikeresen verifyzni coibasenel? letoltottem az mobil appot, tisztan lathatoan lefenykepeztem az igazolvanyom, de mindig azt irja hogy "failed to verify", de hogy miert azt nem irja sehol.
(utlevelem sajna mar joregota nincs, minek, shengenben vagyunk)

(#1986) NoX válasza Danex (#1981) üzenetére


NoX
senior tag

Bitcoin ATMs in Hungary

A budai oldalon lévő úgy látom megeszik Ether-t is, a pesti a csak Bitcoin-os.

11,6%-ot számoltam az eladás és a vétel között. További költségeket nem tudok, illetve azt sem, hogy ez a számítás jó-e :)

[ Szerkesztve ]

(#1987) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Bányagépbe nem nagyon ruhéznék be, viszont a vásárlással egyre inkább szemezgetek. Ahogy figyelgetem megérheti venni valamit, mert mennek felfelé az árfolyamok.

Melyik oldalt ajánljátok tradelni/"tőzsdézni"?
Eddig legjobban a coinbase tetszett, csak ott meg egy agyrém az ID verification... Az istenért se akarják elfogadnia feltöltött irataim...
A többi, amit eddig próbáltam, nem feltétlen nyerte el a tetszésem minden tekintetben. IQOption pl. tetszene, de ott meg nincs normális 2FA, stb.

Valamint mit érdemes venni szerintetek? BTC,BCH,ETH,LTC?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#1988) htc07 válasza TheProb (#1987) üzenetére


htc07
addikt

Ez nem a megfelelő topik, kérlek fáradj át a Alternatív kriptopénzek (altcoin-ok) és bányászatuk-ba.

;]

troll off, tőzsdézni akarsz, vagy csak venni és elrakni pár évre?

ha előbbi, akkor vegyél BTC-t meg pár szimpatikus altcoinból egy keveset szerintem. (hogy melyik a szimpatikus és melyikre gondolod hogy hosszú távon profitos lesz - ezt neked kell eldönteni, nincs univerzális "get rich instant" formula leszámítva a vegyél BTC-t és tartsd a végletekig stratégiát ;] )

Ha tradelni akarsz abban én nem nagyon tudok segíteni, bitcoin cash hullámokat szoktam megülni trailing stop orderrel (olyan sell order ami követi az árat felfelé, viszont lefelé stabil).

egy gyors példa erre fiktív számokkal:
1 BTC : 20 dollár. beállítod a trailing stop-ot 5 dollárral, így ha 15 dollár alá esik, eladja a BTC-t.
Felmegy az árfolyam 30 dollárra, a trailing stop követi, így mostmár az eladási határod 25 dollárnál van.
Leesik az árfolyam 26 dollárra, az ordered marad 25 dolláron.
Leesik az árfolyam 2 dollárra, az téged már nem érdekel, mert 25-nél eladtál mindent.

Egyszerű mint a faék, de dupláztam már meg vele a portfólióm, nyugodt alvás közben.

BTC/USD-t én bitstamp, BTG-t bitfinex-en szoktam.

[ Szerkesztve ]

(#1989) golya87


golya87
őstag

BTC-nél ez most (BCH?) hinta, vagy korrekció?

(#1990) (jan) válasza Elbandi (#1985) üzenetére


(jan)
őstag

Turelem, nekem tobb mint egy het kellet :). Naponta kell probalkozni es egyszer csak sikerul. Ha weboldalrol inditod a verifikalast, akkor mobilos bongeszoben lehet elore elkeszitett fenykepet is kuldeni, vagy beszkennelve.

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#1991) vizimento válasza htc07 (#1988) üzenetére


vizimento
senior tag

Melyik tőzsdén használod a trailing-stopot?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#1992) Yutani válasza htc07 (#1988) üzenetére


Yutani
nagyúr

Trailing stopban ne bízz annyira, múlt héten buktam vele 600 dollárt. Vettem BCU-t 400-ért, trailing stopot beállítottam 25 dollárra. Elkezdett felmenni az árfolyam, nem is volt gond, néhány percre mással foglalkoztam. Amikor újra megnéztem, látom, hogy 200 dollárral kevesebb az egyenlegem, mint a vásárlás előtt volt. Megnéztem, mi történt, és eléggé kiakasztott: az árfolyam elérte a 800 USD-t, majd egy pillanat alatt beszakadt. A rendszer azt írta ki, hogy eladta a BCU-mat 775 dolláron, de a kis info jelre ráhúzva a kurzort (Bitfinex) azt írta ki, hogy 219-en teljesült az eladás. (Most utólag megnézve már 219-et ír az order history 775 helyett.) Tehát ahelyett, hogy lett volna plusz 400 dollárom, lett 200 mínuszom.

#tarcsad

(#1993) htc07 válasza Yutani (#1992) üzenetére


htc07
addikt

túl messzire raktad, előtted teljesült mások ordere
vizimento: bitfinexen, de ott valami nagyon nem kerek mostanában. deposit fee, withdrawal minimum mrg ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#1994) Yutani válasza Yutani (#1992) üzenetére


Yutani
nagyúr

Tehát 400 dollár felett a 25 dollár túl messze volt? Aham. Ha kevesebbre állítom, egy kis ingadozásnál eladja, nem követi az emelkedést. :U

#tarcsad

(#1995) htc07 válasza Yutani (#1994) üzenetére


htc07
addikt

ha előtted 100 ember állította 25 dollárra (vagy kisebbre), akkor az ő orderük hamarabb teljesül.

ezért szoktam nem kerek számokat megadni (pl. 24,9 dollár), hogy ennyivel is előrébb legyek az order bookban.

[ Szerkesztve ]

(#1996) Yutani válasza htc07 (#1995) üzenetére


Yutani
nagyúr

Köszi, megfogadom!

#tarcsad

(#1997) Danex


Danex
addikt

ETN elszállt, valakinek valami hír?

(#1998) bobalazs válasza Danex (#1997) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

0.100

(#1999) Because válasza Danex (#1997) üzenetére


Because
őstag

szalmaláng

(#2000) Danex


Danex
addikt

Elvileg McAfee írt róla szépeket.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.