Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#2351) da. válasza csaba951 (#2348) üzenetére


da.
tag

Oh, bocs. :(

(#2352) gyuszi78


gyuszi78
tag

Sziasztok!új vagyok ebben a topicban,de BTC-m már van pár éve.Most léptem egyet az ismeretlenbe és vettem XRP-t a meglévö BTC egy részéböl. Kiváncsi vagyok...Egyébként ripple-t ugyanúgy walett-ben lehet tárolni?Valami javastal?Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#2353) KilgoreTrout válasza da. (#2347) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

A technikai elemzéshez nem tudok hozzászólni, sokak szerint annyira hektikus a árfolyamok mozgása, hogy nem is használható kriptóra. Bár, ahogy egyre többen kezdenek ez alapján kereskedni, önbeteljesítő jóslatként egyre hasznosabb lesz valószínűleg.

A p&d csoportokat szerintem a legtöbben kipróbálják az elején, de hosszabb távon szinte mindenki bukik rajta. Azt tudni kell, hogy ezek az ingyenes csoportok már nagyrészt csak a dump részben vesznek részt. A "belső kör" már jóval előtte bevásárol és mire eljut ezekbe a csoportokba az info, már ők vannak az eladói oldalon. Persze utólag marha jól néz ki, hogy egy meghirdetett coin mekkorát ugrott - persze, ha bottal kereskedsz vagy fél másodperc alatt beütöd az ordert és nem hal le a tőzsde, akkor van esélyed neked is nyerni rajta esetleg, de könnyű beragadni rossz pozícióba, főleg kezdőknek. McAffee ugyanezt csinálja, a nap coinja már rég a saját/megbízói zsebében van mire kitweeteli. Nyilván - mivel van tőzsdei múltad - te kis összeggel csinálod, de sok új belépőnek felcsillan a szeme a múltbéli esetleges hozamok miatt és kapásból elbukják pénzük nagy részét, szóval szerintem nem tanácsos nagyon hirdetni ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#2354) GabN73


GabN73
addikt

Bittrex - ADA (Cardano) wallettel miújság?

Performing routine maintenance alatt áll egy ideje, de épp szeretném átváltani.

(#2355) Patry0t válasza BandiT85 (#2337) üzenetére


Patry0t
tag

A 22% EHO-t is csak évi max 450.000Ft-ot nem? Az, hogy a kiutalt összegnek csak 78%-a után kell adózni az honnan van?

(#2356) Patry0t válasza Dexar007 (#2344) üzenetére


Patry0t
tag

ellenőrzött piacokon elért árfolyamnyereség után nincs EHO, a kripto piacok viszont nem számítanak ellenőrzött piacnak sajnos.

(#2357) Dexar007 válasza Patry0t (#2356) üzenetére


Dexar007
veterán

Akkor kevesebbet kell adozni,mert kockazatosabb. :DDD

Give me your cum,bull!

(#2358) Krix válasza FanTomasz21 (#2339) üzenetére


Krix
őstag

Arra számíts, hogy ha kirakod az XRP-t desktop walletba akkor azt majd nem lehet teljesen leüríteni. 20 XRP-t benne kell hagyni.

$4-$5 közé várják az XRP-t hétvégére tradingview-n. Aztám majd látjuk, hogy bejön-e. Én mindenesetre csináltam egy gyors eladást és visszavételt ma: €2.75 sell, €2 re-buy.

If it is not broken then don't fix it!

(#2359) Dexar007 válasza Krix (#2358) üzenetére


Dexar007
veterán

6 dollar kornyeken beelozi a btc-t nem? :U Mondjuk nem kell benne logikat keresni..:D

Give me your cum,bull!

(#2360) Krix válasza Dexar007 (#2359) üzenetére


Krix
őstag

Igen, kb. Én az €1 árat februárra vártam, úgyhogy bármi megtörténhet meg az ellentettje is. 😁

If it is not broken then don't fix it!

(#2361) da. válasza KilgoreTrout (#2353) üzenetére


da.
tag

Az biztos, hogy akik ezeket szervezik gennyesre keresik magukat... Itt (látszólag legalábbis) korrekt a szervezés, az említett 3mp előny sztem elfogadható. Lehet látni a korábbi szabályokat is, akkor még 25, vagy 30mp volt, az biztos hogy durva bukás a halandó tagoknak.

Természetesen nem szabad nagy összeggel belemenni ebbe sem, még a kripto világhoz képest is kockázatos.

Azért ha van vkinek tapasztalata írjon, akár privátban, ha itt nem illik.

(#2362) da. válasza KilgoreTrout (#2353) üzenetére


da.
tag

Ja, igen, az a McAffee csávó nagyon gáz. Nem tudom igaz-e az az SMS ügy "XVG Whale"-lel de simán el tudom képzelni róla.

(#2363) Möhe


Möhe
addikt

mi a gyorsabb ezek közül?
Binance->Bitfinex
BTC vagy XRP átküldése (esetleg más coin ? )

[ Szerkesztve ]

(#2364) FanTomasz21 válasza Krix (#2358) üzenetére


FanTomasz21
tag

Te hol kereskedsz vele? én nekem az iq option nevű oldalon van a wallet-om. Én is csináltam egy ilyen eladás és újra vételt de nem jártam jól 70 dollárt szántam az újravásárlásra és 7dollár kezelési költséget levontak a befizetésemből. 34 xrp-m volt, 32,85 lett végül. dizájnos oldal, van desktop és mobil applikációja is , folyamat értesít az árfolyam mozgásról, meg hát a crypton kívül csomó mindenbe lehet fektetni de soknak tartom minden vásárláskor azt a 10%-ot. + abban a hitben voltam hogy 2.9$ adtam el aztán valójában 2,54be adta el az oldal

(#2365) GabN73 válasza FanTomasz21 (#2364) üzenetére


GabN73
addikt

Aki ilyen oldalakat használ cryptora az meg is érdemli a tranzakciókénti 10%-os taxolást.

Cryptot csak crypto exchangeken, ott a Bitstamp, Bittrex, GDAX...

(#2366) #25712384 válasza Krix (#2358) üzenetére


#25712384
törölt tag

"Arra számíts, hogy ha kirakod az XRP-t desktop walletba akkor azt majd nem lehet teljesen leüríteni. 20 XRP-t benne kell hagyni."

Ez miért van így? Hardver wallet esetén is ez a helyzet?

(#2367) paler


paler
aktív tag

Az mennyire normális, hogy tegnap este óta be van ragadva a kiutalásom a Krakenen?
Más is járt már így?

[ Szerkesztve ]

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#2368) FanTomasz21 válasza GabN73 (#2365) üzenetére


FanTomasz21
tag

karácsony előtt regisztráltam be a bitstamp-re verifikációval kapcsolatosan mindent megtettem amit kértek, azóta is pendingen van, binance-n cryptotrade-en és coinbase-n van egyébként minden más, mivel iq option volt első olyan oldal ahol leggyorsabban tudtam anno xrp-t venni még az 1 dollár átlépése előtt ezért ez volt a kézen fekvő, illetve a verifikálást gyorsan elbírálták és a befizetés pillanatok alatt ment visa kártyáról ezért voltak szimpatikusak

(#2369) madpapa


madpapa
senior tag

Jól működik a Kraken! Pattognak a kérések, egyből jön a válasz hiba nélkül! Hát mi folyik itt kérem? :DD

[ Szerkesztve ]

(#2370) madpapa válasza paler (#2367) üzenetére


madpapa
senior tag

Ez alatt mit értesz? Ha indítasz egy kiutalást, az kb. 2 nap múlva fog megérkezni a számládra. Nálam legalábbis így működik. Most gondolom a sending státuszban van.

(#2371) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Ripple-t hol tudok venni? Néztem Plus500-on, de annyi hülye megfelelőségi kérdést feltesz, hogy azokat nem szívesen adnám meg. A Coinbase féle hitelesítés még okés lenne.

(#2372) BandiT85 válasza Patry0t (#2355) üzenetére


BandiT85
aktív tag

Könyvelő mondta, nem tudom ez a szabály, örülj neki h nem a 100% után... :K

(#2373) gyuszi78 válasza icecave (#2371) üzenetére


gyuszi78
tag

szia!Bitstampon vettem...négy éve van ott fiókom.

(#2374) da. válasza icecave (#2371) üzenetére


da.
tag

Szia, én Binance-on vagyok, ott nincs kemény ellenőrzés. Legalábbis ha naponta kevesebb, mint 5000 USD-t szeretnél leszedni róla. Ez engem egyelőre nem fenyeget.

Sajnos tegnap óta Binance-ra sem engednek regisztrálni. Ahogy a Bitfinance-ra sem, vagy pl Krakenen nem lehet hetek óta auditálni, így depositot sem tenni... Poloniex enged regisztrálni és auditálna is, de webkamerát akar. :) Kismillió másik exchange van ahol elérhető a Ripple, de hogy a reg és deposit engedélyezett-e, nem tudom: https://coinmarketcap.com/currencies/ripple/#markets

üdv

(#2375) tom120514 válasza madpapa (#2370) üzenetére


tom120514
őstag

Nekem legkésőbb másnap, de volt hogy a reggel rögzített kiutalás délután a HUF számlámon volt.

Never go full retard.

(#2376) tom120514 válasza madpapa (#2369) üzenetére


tom120514
őstag

Mondták hogy fejlesztenek majd, lehet hogy tényleg? Örülnék mert tetszik a Kraken felület, a support meg hibátlan gyors, pontos, segítőkész :K

[ Szerkesztve ]

Never go full retard.

(#2377) mepet válasza icecave (#2371) üzenetére


mepet
addikt

Melyik coint hol lehet venni?
1. Kiválasztod a coinodat a listából: coinmarketcap
2. A "Markets" fülre kattintasz
Megjelenik a váltók listája, ahol az adott coin elérhető.

(#2378) szekra válasza icecave (#2371) üzenetére


szekra
őstag

Binance.

(#2379) Avicularia


Avicularia
veterán

Cryptopia-ra küldtem GBX-et. Eddig mindig max egy óra alatt confirm lett, de most tegnap este óta 19/20 -on áll és unconfirmed. Szerintetek mennyit érdemes várni, míg írok a supportnak?

(#2380) paler


paler
aktív tag

Azt hogy BTC utalnék Binance-ra , de még mindig nem érkezett meg. Pending státuszba van.

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

(#2381) Fiddlestick válasza madpapa (#2369) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Na vegre.... Ideje volt :R

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#2382) mepet válasza paler (#2380) üzenetére


mepet
addikt

BTC-t nem használunk váltók közti küldésre, erre vannak az altcoinok. Nagy butaság. Az altcoinokat átválthatjuk (oda és vissza is) nevetséges költségért, withdrawolhatjuk nevetséges áron (nem 4-5000Ft-ért, mint a BTC-t), majd nem pár nap, hanem pár perc lenne, míg átér akármilyen altcoin.Ez így nem csak idő elcseszés, hanem pénzkidobás volt egyben.

(#2383) Krix válasza Möhe (#2363) üzenetére


Krix
őstag

Ugye ez most nem kérdezted komolyan. Ráadásul nagyságrendekkel olcsóbb is...

(#2364) FanTomasz21 Ezt most éppen Kraken-en követtem el tegnap. Meglepően jól ment, nem kaptam semmilyen hibaüzenetet, mindent vett elsőre. Talán tényleg fejlesztettek valamit.

(#2366) Askania01 Ez a wallet úgymond alapdíja: [link] Az exchange-n tárolt xrp-re nem vonatkozik. Pontosabban ott az exchange-nek van egy wallet-je és arra ugyanúgy vonatkozik. A te xrp-d csak az exchange-n belül van nyilvántartva. Hardver wallet-re is ugyanúgy vonatkozik.

If it is not broken then don't fix it!

(#2384) Ideg


Ideg
aktív tag

Szerintem semmi upgrade nem volt Krakenen. Nekem továbbra is jön az 520 -as, stb hiba.

(#2385) Fiddlestick válasza Ideg (#2384) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Most akkor mi a valos ? :F

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#2386) madpapa válasza tom120514 (#2375) üzenetére


madpapa
senior tag

Az szép! Melyik bankba megy? Nálam ERSTE-nél jön meg 2 nap alatt.

(#2387) madpapa


madpapa
senior tag

BTC bácsi berúgta az ajtót, hogy nana gyerekek! Vége a huncutkodásnak :N

[ Szerkesztve ]

(#2388) madpapa válasza Fiddlestick (#2385) üzenetére


madpapa
senior tag

Na, most nekem is dobálja megint az 520-kat, pedig tegnap meg reggel is gond nélkül ment :-(

(#2389) Patry0t válasza BandiT85 (#2372) üzenetére


Patry0t
tag

persze én nagyon is örülnék neki, csak nem hiszem, hogy a NAV-nak is ez a véleménye a dologról.

(#2390) fireman123 válasza BandiT85 (#2372) üzenetére


fireman123
őstag

[adózás], persze korrigálni kell az idei évre érvényes eho %-al

[ Szerkesztve ]

(#2391) tom120514 válasza madpapa (#2386) üzenetére


tom120514
őstag

KH.
Nem kapok érte semmit, de csak dicsérni tudom. HUF-ban jóváírja, deviza I. vételen, jutalék, egyéb költség nincs.Persze vehetjük költségnek, hogy pl. most, ahogy megnéztem, alacsonyabb a vételi mint máshol, de annyi belefér, illetve zökkenőmentesen és gyorsan megy, nekem tetszik.

[ Szerkesztve ]

Never go full retard.

(#2392) nepszter1


nepszter1
addikt

Sziasztok , binance-ról hogyan tudok kiutalni a legkevesebb tranzakciós költséggel ?

Coinbasre utaljak és onnan akár ki lehet a bankszámlára ?

[ Szerkesztve ]

(#2393) golya87 válasza nepszter1 (#2392) üzenetére


golya87
őstag

Veszel egy kis BNB-t, bekapcsolod, hogy abból fizessen a költségeket és mondjuk ETC, LTC-be váltod a pénzed, majd utalsz.

(#2394) Huha81 válasza golya87 (#2393) üzenetére


Huha81
tag

Szerintem kiutalasnal nem szamit a BNB. Legalabb is nekem csak ETH-t vont le.

(#2395) nepszter1 válasza golya87 (#2393) üzenetére


nepszter1
addikt

Coinbase-ről ki tudok utalni a számlámra? Már bocsánat az amatőr kérdésekért.

(#2396) Dexar007


Dexar007
veterán

Csak szolok.. [link]

En idiota majdnem felaron adtam el decemberben,az akkori ,,alltimehigh"-on. :DDD

Give me your cum,bull!

(#2397) shteer válasza nepszter1 (#2395) üzenetére


shteer
titán

Ki tudsz :K

Dexar007: DOGE to the moon! :DDD

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#2398) Zsoca_D


Zsoca_D
tag

Hello
Másnak is gondja van a HitBtc belépéssel? Megcsinálom a Captcha-t, rákatt a "start trading", de nem csinál semmit (Firefox alatt). Chrome alatt pedig rögtön azt írja ki, hogy "A(z) hitbtc.com egy nem támogatott protokollt használ.". Ott el sem jutok a bejelentkezési oldalra.

(#2399) gyuszi78


gyuszi78
tag

hát igy legyen 5-öm a lottón.Tegnap vettem elöször XRP-t....na azóta szinte folyamatosan megy lefelé az árfolyam.Azert remélem valamit fog még érni a hét végére.... :D

(#2400) mepet válasza gyuszi78 (#2399) üzenetére


mepet
addikt

Mostanában mikor a BTC megindul felfelé, majdnem minden alt esik...

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.