Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66301) zarayg válasza D.Va (#66298) üzenetére


zarayg
aktív tag

Ízlések és pofonok. Én távol tartom magamat és a háztartásbelieket illetve a családomat az AMD platformtól illetve az AMD videokártyáktól is.Nem mellékesen megjegyezném, hogy 2004-től 2013-ig AMD gépeim voltak CSAK, anno szóba sem jöhetett intel, aztán váltottam 2013-ban FX8150-ről i7-3770-re és megváltozott a világ... 2004-ben amikor elkezdtem játszani az 1.6-tal, akkor elegendő volt még az a 3000+ Sempron proci.

2008 illetve 2017 között rengeteg olyan AMD-s kártyával (mint laptopban, mint PC-ben) találkoztam, ami miatt kialakult nálam ez az "undor" az AMD platform felé. Természetesen nem azt mondom, hogy áve nvidia, jól teljesítenek szintükhöz képest az AMD kártyák (lsd Fury, Fury x, Pro Duo, stb..), hozzák amit elvár a piac (ámbár a top 10 között nem található AMD kártya).

Laptopok esetében inkább 2009-2010-től voltak jelen azok a chippek, amelyek ma borsot törnek az ügyfelek orra alá, aztán csodálkoznak, hogy 30 vagy 40 ezer egy BGA csere. Ár-érték arányban jók voltak anno, viszont az idő előrehaladtával elöregednek, megbízhatatlanná válnak és a hő hatására egyre több problémát reprodukálnak. 10 BGA-s laptopból 8 AMD chippes, 2 nvidia. Szerintem ez elmond mindent.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#66302) ReFleXx válasza zarayg (#66301) üzenetére


ReFleXx
addikt

"Laptopok esetében inkább 2009-2010-től voltak jelen azok a chippek, amelyek ma borsot törnek az ügyfelek orra alá, aztán csodálkoznak, hogy 30 vagy 40 ezer egy BGA csere. Ár-érték arányban jók voltak anno, viszont az idő előrehaladtával elöregednek, megbízhatatlanná válnak és a hő hatására egyre több problémát reprodukálnak. 10 BGA-s laptopból 8 AMD chippes, 2 nvidia. Szerintem ez elmond mindent."

Nekem inkabb ebbol az jon le, hogy alultervezik a GPU-k huteset föleg az AMD-s chipeknek, ez meg nem az AMD hibaja, szerintem.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#66303) ReFleXx válasza lemusz (#66289) üzenetére


ReFleXx
addikt

Bő fél éve várod az operésönt és most lemaradtal par euro profitrol par óra miatt , ne legyél már ennyire fillérb@szó :D Mintha ez lenne az év üzlete. :DDD

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#66304) zarayg válasza ReFleXx (#66302) üzenetére


zarayg
aktív tag

tény és valós, hogy olcsóbb, mint a konkturencia, viszont némelyik gépeknél (HP, Dell) esetlegesen azonos a hűtőborda (akár APU részről). Az új Dell Inspiron laptopok is az új M445-ös 4GB-os AMD-vel izzanak gyári állapotban (idle 55-60°C), ellentétben az nvidia-s változattal, amely teljesen jó hőfokokat reprodukál (idle 30-32°C) ugyan azon a hűtőbordán (vagy talán egy pici asszimmetriával)

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#66305) D.Va válasza zarayg (#66301) üzenetére


D.Va
senior tag

Hát igaz én első sorban a desktop vonalra gondoltam... notebook fronton lehet rosszabb a helyzet... Mindenesetre AMD-s notebookról nincs véleményem mert az viszont nagyon elvétve fordult elő nálunk...

(#66306) lemusz válasza ReFleXx (#66303) üzenetére


lemusz
addikt

Valamin muszáj bosszankodni, így most azon hogy éppen most kellett jönnie, amikor nem voltam rá felkészülve, sőt! Lényegében teljesen el voltam már fordulva a cs:go-tól és nem is játszottam semennyit se. Elmúlt két héten már annyira se érdekelt a játék, hogy legalább a heti droppot kiszedjem. Tavaly augusztusban már ígérgették, pedzegették az operationt. Megannyi szerda-csütörtöki nyári éjszakám ment a süllyesztőbe, várva Hydrát... még Karácsonykor és idén januárban is vártam Őt, de csak nem jött! Aztán februártól kezdődően már nem érdekelt a dolog, nem vártam. Éjszakát meg pláne nem áldoztam be érte. Már nagyon közel jártam ahhoz, hogy végleg szögre akasztom az egeret, mert úgy éreztem semmi érdekes nem történik a csével hétről hétre, hónapról hónapra mindig ugyan az a téma: a nagy semmi... mindeközben a csiterek száma meg egyre nő. Úgy éreztem már végre feloldozást nyerhetek az Úrtól 2009 óta tartó counter strike-os eltévelyedésem miatt, találtam is egy sokkal érdekesebb alternatívát a PUBG személyében, de nem, Gabennek éppen most kellett beraknia! Éppen akkor amikor se walletem, se kedvem, se semmim nincs ami a cs:go-val kapcsolatos, és még csak a rajt se jött össze úgy, hogy egy kis extra wallettből vehettem volna magamnak kedvcsináló skineket. :DDD

Emlékeztek még erre? [link] Poénból csináltam és küldtem el a valve hivatalos emailjére, de választ nem kaptam. Most úgy érzem, hogy még jól meg is lettem trollkodva azzal, hogy a hónap stimmel. Pedig amikor csináltam nem gondoltam volna, hogy ennyit kell majd várni rá...

[ Szerkesztve ]

(#66307) kretenallat válasza lemusz (#66306) üzenetére


kretenallat
senior tag

akkor még optimista voltál :D

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66308) oliwwer


oliwwer
aktív tag

CO-OP valaki?

droliver91 a steamem

(#66309) Adebayor


Adebayor
aktív tag

üdv. van valahol egy facebook csoport, vagy valami közösség, ahol össze lehetne szedni embereket egy csapatba? Mármint csak "hétvégi játékosokat". Mert nyilván akik komolyabban veszik, nem fogadnának be engem aki még csak 51 nyert versenygőnél van és a silver 2 és 3 között ugrál. Na meg én is csak hétvégén játszok.

Néha lenyomok pár meccset és oké. De gondoltam minimális szintet lépnék, és mehetne egy kis taktika is végre. Most a hang cset is ki van lőve hogy ne kiabáljon egy ruszki :D Szóval megyek egy szeróra egyedül aztán ahogy jön, úgy jön.

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#66310) 30z.Samu válasza Adebayor (#66309) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szia! KODIAK oldalán tudsz csapattársakat keresni.

Sic Parvis Magna

(#66311) Adebayor válasza 30z.Samu (#66310) üzenetére


Adebayor
aktív tag

szia

köszi. hát egyelőre nem találok olyan embert aki ugyan úgy gondolja ezt az egészet mint én, de majd még körül nézek :D Esetleg itt is küldhet valaki pü-t. Aki inkább a fun irányába megy a játékba :)

[ Szerkesztve ]

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#66312) Redneck


Redneck
veterán

A legnagyobb baklövés hogy megvettem ezt a szart. Csaló hegyek, high ping, omg, még szerencse hogy csak 5,6€. Ez mi hogy missziót csak haverral mehetek? Há' beszarok! :DD

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66314) AllTheBest válasza Redneck (#66313) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Nekem bejön, jók az új játémódok, jók a coop mission-ök is, nekem teljesne megérte az árát :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#66315) Redneck válasza AllTheBest (#66314) üzenetére


Redneck
veterán

Az új módok tényleg jók, és a pályákkal sincs bajom! Azt nem értem hogy lehet hogy 15-től 200-ig vannak a pingek, és hogy ennyi a csaló. A csak baráttal tolható missziókat pedig nem értem. :N

Mostanában keveset játszom, de amit most láttam az durva. Nyíltan tolják az aimot, wh-t, minden további nélkül. Nem kicsit bután!

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66316) gyurkikrisz válasza Redneck (#66313) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

pedig tökre kreatív, tulajdonképpen mindegyik játékmód az, hogy jönnek rád a botok, és öld meg őket különféle fegyverekkel. :W

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#66317) Redneck


Redneck
veterán

Felmegyek majd Discordra holnap, illetve szólok ismerősöknek csak egyedül akartam egy kis farmolást veretni... Hydra MM-et bezzeg mehetek egyedül.

A csalók és az összevissza pingesek potenciális vevők, ezt is értem, nem vagyok naiv, csak felhúzott. :K Az utóbbi időben keveset játszottam, láttam csalókat is, de nem ennyit.

Abbahagytam, nem sírok, az Agency miatt már megérte... :DD Egyszerűen imádom azt a mapot, simán beférne az alap mapok közé!

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66318) AllTheBest válasza Redneck (#66315) üzenetére


AllTheBest
senior tag

A wildfire operationban sem lehetett egyedül tolni a coop küldiket, szóval ez nem új dolog :)
A csalás meg gondolom a gyors exp szerzés miatt van, engem nem érdekel, én csak felmegyek és játszok

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#66319) ReFleXx válasza Redneck (#66317) üzenetére


ReFleXx
addikt

A művelet során szerzett szintek után kapsz operation dropot a játékban, minden második szinten kapsz ládát, közöttük pedig fegyvert. Emellett külön drop jár a Védelmező módban szerzett szintek után is.

A fegyverskinek a következő gyűjteményekből kerülhetnek ki: Cache, Cobblestone, Overpass, Gods and Monsters, The Rising Sun és Chop Shop.

Amennyiben játék végén hadműveleti szintet lépsz és Hydra drop helyett mégis normál dropot kaptál, úgy a következő meccs végén fogod megkapni a Hydra dropodat, legyen az akár láda, akár fegyver.[link]

Most az extra dropok miatt valszeg meg tobb csalo lett.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#66320) I Am^^ válasza Redneck (#66313) üzenetére


I Am^^
tag

+1....röviden tömören. csíter war

|Számomra mindegy, hogy mit mondasz a hátam mögött. Hátul vagy és hátul is maradsz.

(#66321) qdak válasza Redneck (#66315) üzenetére


qdak
addikt

legjobb versengobe a csalo vagy ping es, rontsd a statod kotelezoen, ha kilepsz te kapsz megrovast :W

kerdes: csinalta vkinel, h a * (vagy amire be van allitva) gombal sem jon elo a steam? es mar az irast sem dobja ki, ha ramirnak, pedig bevan allitva.

mi ertelme a skin eknek, annyian ra vannak izgulva, tan jobban lo a fegyver mas skinnel ?

[ Szerkesztve ]

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#66322) kretenallat válasza qdak (#66321) üzenetére


kretenallat
senior tag

ha téged nem vonz, akkor számodra nincs értelme a skineknek, ennyi. a legtöbben szeretik megszerezni, ha valami tetszik nekik, vannak, amik jól néznek ki és kész. szerintem te is tudod jól, hogy csak vizuális különbség van, legalábbis elvileg (kés animáció, khmm) xD

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66323) NoX válasza kretenallat (#66322) üzenetére


NoX
senior tag

Azóta már javították a kés animációt :)
Unified deploy duration for all knives to be exactly 1.0 seconds

(#66324) Xero válasza kretenallat (#66322) üzenetére


Xero
nagyúr

Ugyan. Nyilván jobb az aim és a dmg drágább skinnel. Nekem is jobb a hitreg a boom-al.

:P ;]

(#66325) Redneck válasza Xero (#66324) üzenetére


Redneck
veterán

A sötétebb skinjeimmel pontosabban tudok lőni mint a világosakkal. Nálam ez azért van, mert jobban érzékelem őket játék közben, így valahogy könnyebb célra tartanom.

Anno 1.5-ben szórakoztunk custom skinekkel. Ha a Deagle helyére beraktam egy Mausert, pontosabban tudtam lőni. Egyszerűen a szem-kéz koordinációmat segítette a hosszabb cső. :K

Szerk:
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy sokszor nem nézem a célkeresztet, csak régi skillből, érzésből (csípőből) lövök. Talán ez magyarázza is hogy miért megy jobban ha nem koncentrálok nagyon.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66326) infectedmann


infectedmann
őstag

Nincs annál szánalmasabb, mint amikor egy csapat vesztésre áll aztán valaki bekapcsolja a wh-t és egyből tudják merre megyünk és mit kell védeni előtte meg arról sem volt fogalmuk melyik játékkal játszanak. Az ilyeneknek kéne tőből levágni a kezét.

[ Szerkesztve ]

(#66327) gtamate2


gtamate2
veterán

550 millió forint forgalom volt a marketen, az operationt követő 24 órában.

infógraph

*Sn0w

(#66328) 30z.Samu válasza infectedmann (#66326) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szívemből "beszélsz". :DDD Pénteken így buktuk el az uccsó meccset...előtte azt se tudták milyen rendezvényen vannak.

Sic Parvis Magna

(#66329) sss válasza infectedmann (#66326) üzenetére


sss
senior tag

Ezért jobb a borderlands. :)

(#66330) infectedmann válasza 30z.Samu (#66328) üzenetére


infectedmann
őstag

Mostani meccsen meg 30-40 órás unranked játékosok lőttek úgy, mint a Global Elite-ek. Tisztára legit lövések voltak. Persze ha meg nem akarom végig szenvedni a meccset a büdös csalók ellen, akkor temporary cooldown. Tényleg van értelme végig szenvedni 20-40 percet 10 éves csalók ellen, mert csak úgy záporozik a szabadidőm.

[ Szerkesztve ]

(#66331) Franklin válasza infectedmann (#66330) üzenetére


Franklin
addikt

Dust2-t kerülni kell, Prime-ot minél előbb elérni és csak azon tolni, tapasztalataim szerint ez a kettő már nagymértékben csökkenti az esélyét, hogy csalókba fusson az ember.

(#66332) 30z.Samu válasza Franklin (#66331) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, ezt mi is megfigyeltük, hogy D2-n van a legtöbb. De akadtunk csalókba az Italy-n is. :D

Sic Parvis Magna

(#66333) eLit-MiLan válasza Franklin (#66331) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Jah, 92%-ról, 33%-ra :DDD

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#66334) szebe válasza 30z.Samu (#66332) üzenetére


szebe
őstag

Ami nem az aktív mappool része, azon előszeretettel megy a boostservice (italy, office, stb...).
Ezen kívül meg azon szeretnek csalni, amin minél hamarabb le lehet rendezni a dolgot (d2, cache).

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#66335) Franklin válasza eLit-MiLan (#66333) üzenetére


Franklin
addikt

Az már elég nagy mértékű csökkenés, nem? :)

(#66336) skL86


skL86
tag

Most azt fogjátok hinni viccelek, de én irigylem a szakértelmeteket, jómagam baromi nehezen tudom biztosra megmondani valakiről, hogy csal, igazság szerint nem is igazán találkozok csalókkal, mondjuk úgy 20 meccsből egyszer merném rámondani egy játékosra, hogy akkor ez biztosan csal. Nyilván a legtöbben jóval több szakértelemmel rendelkeznek ezen a téren, mert én még cheatet sem láttam soha, de nem szoktam olyat látni, amit ne lehetne egy kis skillel megcsinálni.

Mindentől függetlenül a játékteljesítményt rendkívül sok minden befolyásolja, ha beraktok 10 ugyanolyan képességű botot játszani, simán lesz olyan amelyik harmincba lövi magát és amelyik nullába, és lesznek ugyanúgy 16:1-es mérkőzések is. Emléxem arra is, hogy volt itt a fórumon pár feltett videó "tutti" csíterekről, aztán kiderült, hogy még se voltak azok.. A másik példám pedig Kashu, akit 10-ből kilencen néztek csalónak, és hiába szedték szét a demóit, bizonyítani nem sikerült (tudtommal).. értem én, hogy sok a csaló, de egy kis önkritikát is vigyünk bele, szerintem.

(#66337) expander válasza skL86 (#66336) üzenetére


expander
senior tag

ha nem porgoaimos nova2, hanem alapbol rendelezkezik egy kis jatekintelligenciaval, es meg loni is tud melle, boven eleg egy radarhack, az egvilagon senki nem fogja ra mondani 100%-ban hogy csallant, megis 40be fogja loni magat egy 16-3as meccsen

(#66338) skL86 válasza expander (#66337) üzenetére


skL86
tag

Az a baj, hogy akinek van jó fülese, és megfelelő játéktapasztalata, az 70+%-ban pontosan tudja mikor és honnan jön az ellenfél, jómagam például így vagyok ezzel, de ettől még ritkán lövöm magam negyvenbe:), magyarul tudni kell lőni is:).

(#66339) Redneck válasza skL86 (#66336) üzenetére


Redneck
veterán

"jómagam baromi nehezen tudom biztosra megmondani valakiről, hogy csal, igazság szerint nem is igazán találkozok csalókkal"

Most írtad le a lényeget. Attól hogy nem látod, vagy nem ismered fel, még rengeteg van. A kellő játékintelligencia birtokában, tudod mi érdekes és mi nem.

"ha beraktok 10 ugyanolyan képességű botot játszani, simán lesz olyan amelyik harmincba lövi magát és amelyik nullába"

Botot, emberhez hasonlítani elég felesleges. Egyébként nem feltétlen mérvadó hogy az adott meccsen valaki mennyit lő. Mehet épp jobban vagy rosszabbul, fragen kívül fontos az infó, az assist, a jó csapatmunka, de a fontos egyéni villanás is a megfelelő időben.

Lehet sokat fragelni és 0 csapatjátékkal szépen kikapni, vagy lehet kevesebbet lőni, asszisztálni, döntő körökben villanni.

Szerk:
Főleg ha körbewalkolnak a wh-sok, akkor jó egy jó fejes...

Egyébként, ügyes csalóval nem sokat tud kezdeni az ember. OW is szokott eldönthetetlen eseteket dobálni, azokra sosem nyomok csalót.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66340) skL86 válasza Redneck (#66339) üzenetére


skL86
tag

Oké, de ti mi alapján ismeritek fel? Van 800 + órám CSGO-ban és a main accom supreme random mm-el, mellé még van pár év 1.6-os múltam, közben meg kevesebb tapasztalattal rendelkezők is holt biztosan kijelentik az ellenfelekről, hogy "cheatel". Gyakorlatilag minden meccsen legalább egyszer elhangzik a vád, hogy csítel valaki, általában a vesztésre álló csapat oldaláról, én meg nem értem miért, pedig nem érzem magam sem vaknak, sem hülyének, sőt még tapasztalatlannak sem..

(#66341) 30z.Samu válasza skL86 (#66336) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én megnézem meccs után a demót, ha közben nem vagyok benne biztos.

Sic Parvis Magna

(#66342) Xero válasza skL86 (#66340) üzenetére


Xero
nagyúr

Döntéshozatal, crosshair placement, avereness. Ha pl 10-ből csak 1x néz meg egy bizonyos spotot és lő be előre, pont amikor van ott valaki. Lehet véletlen persze. De ha 2x eljátsza az már érdekes. Ugyan így nagyon gyors lövések, főleg scopeolt fegyverrel. Esetlegesen indokolatlanul magas hs rate vagy hit rate. Ezek mind mind árulkodhatnak.

De egy okos radar vagy wallhackest nagyon nehéz online megfogni. Elég annyi információ, hogy merre van több ellenfél és az ellenkező irányba mozog mint T. Innentől nem is kell használnia semmit, hiszen már előnybe hozta magát. Erre pedig rá lehet fogni, hogy random döntés.

szerk: Nem játszom aktívan bő másfél hónapja, de íme azok az ellenfeleim, akiket a közelmúltban kivágtak. Van egy pár:

[ Szerkesztve ]

(#66343) skL86 válasza 30z.Samu (#66341) üzenetére


skL86
tag

Láttam pár pro játékosról (flusha stb.) készített youtube-os leleplező videót, amiben azt elemzik, hogy miért csalnak, ez alapján azt gondolnám, nem túl könnyű eldönteni még rengeteg energia belefeccölésével sem, hogy csal-e vki vagy sem, plusz egy jó játékosnak sok olyan megmozdulása van, amit egy tapasztalatlanabb játékos nem tud értelmezni. Most persze nem a pörgő aimokról beszélek.

(#66344) expander válasza Xero (#66342) üzenetére


expander
senior tag

mindenkinek lehet jo vagy rossz meccse, de 30-40 percen keresztul nem lehet vegig bemakolni a fejest, vagy jo donteseket hozni. na pont az a csalo, akire mar gyanakodsz az elso korokben is, de elhiteted magaddal, hogy ahh, csak makja volt, majd a kovetkezo korben en sz0patom le, de ismetelten tokeletes timinggal fog peekelni, pont akkor fog kinezni amikor eloveszed a flasht, stbstb... ha a haverjaival van, akkor A-ra fognak menni, ha ti B-n stackeltek, ja es hiaba lovik 5en a falat/kaput, mindig neki adja be a wallbanget egesz veletlenul :C

(#66345) skL86 válasza Xero (#66342) üzenetére


skL86
tag

Igen, ezeket értem, de valahogy ritkán érzem az ilyen fokú kifinomult döntés mechanizmust az ítéletek mögött:).

(#66346) Xero válasza skL86 (#66345) üzenetére


Xero
nagyúr

Az emberek jelentős része dühből rámondja nyilván. De biztos lehet benne, hogy az ellenfeleid jó 10%-a nem tiszta.
Lehet, hogy külső segítség nélkül silver-nova vonalon evezne, ezért sem feltűnő számodra. De van jó pár olyan fura megmozdulás amiből egyből rá lehet mondani.

Ha füstön keresztül harmadjára szednek ki ugyan úgy wp-vel, vagy 1 hit ak-val az már több mint gyanús. Ha bárhogy pozícionálod magadat, ők mindig prefire-el érkeznek meg rád, az is gyanús. Ha csak akkor dobják rád a molit ha adott poziban vagy, az is érdekes. Sok ilyen tétel van amin el lehet gondolkozni.

(#66347) szebe válasza skL86 (#66336) üzenetére


szebe
őstag

Én leginkább azokra gondoltam, akik fullba nyomják a kretént. Italy-n, office-on előszeretettel megy a "még be se jött a sarkon de már meghaltál", d2-n cache-n meg beáll középre magozóval, és 10 mp egy kör.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#66348) skL86 válasza Xero (#66346) üzenetére


skL86
tag

Igen, azt én is sejtem, hogy sokan csalnak, maphack stb. csak sajnos ez rengeteg idő befektetése nélkül, vagy annak ellenére sem bizonyítható a legtöbb esetben, legalábbis ez a tapasztalatom. Főleg ugye mondjuk LEM-Global szinten, aki odáig eljut már van hozzá játéktapasztalata és nehéz lebuktatni.

(#66349) expander válasza skL86 (#66348) üzenetére


expander
senior tag

pont, hogy nem (imho)... mert alacsonyabb szinten mondhatod azt, hogy nem biztos hogy csal, csak lehet csak egy smurf, vagy jo napja van, vagy tenyleg jobb jatekos mint en. global es global kozott is van kulonbseg, de aki tapasztalt, az eleg gyorsan meg tudja mondani, hogy ez most ultrahighglobal vagy csaloglobal. ha hozza vagy szokva, a jo jatekosokhoz, akkor konnyen eldontheto, hogy egy budos paraszt boostolt csalo global lott le, vagy egy jo jatekos

(#66350) skL86 válasza expander (#66349) üzenetére


skL86
tag

Sajnos én ritkán tudom ilyen könnyedén eldönteni, annak ellenére, hogy a Xero által leírtakkal azért nyilván tisztában vagyok én is, de akkor beletörődöm, hogy vannak gondok az ítélőképességemmel, persze az is benne van, hogy örülök, ha leülök két meccsre egyhuzamban, nemhogy még a demókban elemezgessem a csalókat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.