Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66901) ugforma válasza oliwwer (#66894) üzenetére


ugforma
tag

igen, úgy vettem észre, hogy tökéletes. bevan kapcsolva.

(#66902) ugforma válasza hacki87 (#66895) üzenetére


ugforma
tag

hm.

(#66903) Livius


Livius
őstag

Hello!
Tudtok valami szerver command beállítást arra, hogy a kick vote csak egy bizonyos player szám felett legyen csak engedélyezett a szerveren?

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#66904) kretenallat válasza Livius (#66903) üzenetére


kretenallat
senior tag

sose hallottam még ilyenről

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66905) MarioAna


MarioAna
senior tag

ez az ELS döntő...jó lesz ezt az aimlock fesztivált végignézni :C :W

(#66906) xEon1337 válasza MarioAna (#66905) üzenetére


xEon1337
őstag

Emberfeletti képességeik vannak ezeknek a brazil c*gányoknak.

"Less but better" - Dieter Rams

(#66907) Dawe966 válasza xEon1337 (#66906) üzenetére


Dawe966
csendes tag

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy lehet tudni mikor lesz a következő olyan esemény, amiért láda drop jár? Illetve, hogy megéri-e venni az új operation-t, vagy annyira nem nagy szám? Köszi előre is! :R

Véletlenül válaszolásra nyomtam. Bocsi

[ Szerkesztve ]

Steam: http://steamcommunity.com/id/DaweDaCunci

(#66908) MarioAna válasza xEon1337 (#66906) üzenetére


MarioAna
senior tag

ugyan, teljesen legit ahogy cold 12 CZ golyóból 12-t mikrokorrekciókkal testre irányít....futás közben.
Az vigasztal, hogy néha azért shroud is megnyomja a rage-togglet, így lehet a C9-nek esélye. Úgy megnéznék egy 5. mapot full blatant módban, ahogy falon keresztül követik le egymást a fél mapon keresztül.

(#66909) lemusz válasza Dawe966 (#66907) üzenetére


lemusz
addikt

Jövőhét vasárnap kezdődik és egy héten át fog tartani egy pihenőnappal a csoportkörök után. Az operationt megtérülési szempontból már nem hiszem, hogy lehet ajánlani, de ha nem ez a cél, hanem az önsanyargatás, akkor mindenképpen megéri. Nézz meg 1-2 yt vidit a missziókról, hogy téged érdekel-e.

(#66910) csurenzoo


csurenzoo
aktív tag

Többen írtátok a játékbeli laggokat, azokat sikerült megoldani ? Nekem is elkezdett fps droppolni a játék az új update óta, ha ellenfelet látok leesik drasztikusan 250-ről nagyobb rushnál akár 90-re. Játszhatatlan így a játék.
Indítási parancsokkal próbálkoztam; semmi. Újratettem a játékot, ez sem oldotta meg a problémát.
Lassan ugyanannyi fps-m lesz i5 4460,1050gtx,8giga ram kombóval, mint 2 évvel ezelőtt a c2d e8400, hd7770,4 giga rammal.

(#66911) gtamate2 válasza csurenzoo (#66910) üzenetére


gtamate2
veterán

indítási parancsokból vedd ki a -high -threads 4-et.

*Sn0w

(#66912) mltw


mltw
csendes tag

Sziasztok

Olyan oldalt keresek ahonnan kivehető a pénz paypal-ra skinekből nincs limit és nem 30-40% -ot vonnak le. Az opskins-t szoktam használni de a megmaradt skinek értéke kb4€ és azt onnan nem tudom kivenni. :R

(#66913) gyurkikrisz válasza mltw (#66912) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Bitskins talán?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#66914) vzsryl válasza gyurkikrisz (#66913) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ott 50$ a minimum.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#66915) szebe


szebe
őstag

Na akkor lassacskán kezdőrúgás a VP-SK meccsen. Vagy inkább a focis topikba írjam? :))

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#66916) lemusz válasza szebe (#66915) üzenetére


lemusz
addikt

Csak nekem tűnik egy ordenáré nagy PR rongyrázásnak? Legalább valami jótékonysági dolog lenne mögötte...

(#66917) lemusz válasza lemusz (#66916) üzenetére


lemusz
addikt

(#66918) szebe válasza lemusz (#66917) üzenetére


szebe
őstag

god snax

taz meg egy paréj :DDD

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#66919) lemusz válasza szebe (#66918) üzenetére


lemusz
addikt

Ahhoz képest hogy azt olvastam eladtak valami 2-3 ezer jegyet jó ha van ott 60 ember + a staff... :D De legalább a netes nézőszám egész jó. De továbbra is rongyrázásnak gondolom, főleg így hogy félidőben mindegyiküket kikérdezték adidas cipő van-e rajtuk... :U

(#66920) gyurkikrisz válasza lemusz (#66919) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ennél nagyobb rongyrázs már csak az ELEAGUE Clash for Cash-e volt, 250k egy sima BO3 meccsért :D méghozzá EU-ban hajnali 3-ra időzítve, nehogy valaki nézze is :D

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#66921) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Nem értem ezt az ELO rendszert.
Hidrába játszottunk az insertion pályán random csapattársakkat. 16-0-a nyertünk, hasonló rankú másik csapat ellen. Majd ugyanezek a csapattársak (-1 fő) visszahívtak még egy meccsre ugyanezen a pályán. Kikaptunk 16-1-re és 2-3 rankkal nagyobb volt az ellen minden tagja.
Itt az ELO szerintem már beleszámolt valamit az Insertionból.

Live poor, die ritch.

(#66922) dugo_ válasza gyáliSanyi (#66921) üzenetére


dugo_
veterán

A -1 fő volt a wh-s majom nálatok, a következő meccsen pedig az ellenfélnél volt okoslátó. Simple AF.

Fix két-három ranggal akkor lesz amúgy nagyobb az ellenfél, ha nálatok van egy rang nélküli magas rejtett szinttel.

(#66923) gtamate2


gtamate2
veterán

Este 9-től PH Mix, gyertek!
Szokásosan előtte Discordon gyülekező, én már itt vagyok és melegítek be, ha minden igaz Hemi is beugrik a második meccsre.

*Sn0w

(#66924) gyáliSanyi válasza dugo_ (#66922) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Nem hinném mert elég kiegyenlített volt a lövések száma. (Max frag. 16 volt.
A másik meccsen se volt az új játékos valami smurf elite a lövési alapján, inkább alább volt. A másik csapatnál volt 26 frag max.
Inkább ez valami ELO dolog volt.

Live poor, die ritch.

(#66925) lemusz


lemusz
addikt

Az mitől lehet, hogy eddig ha tálcáztam csgót is lehetett hallani az ACCEPT pittyegését, mostanában viszont nem? Másnál is így van? Látom az audio menüben buherálták a beállíthatóságot...

(#66926) I Am^^ válasza lemusz (#66925) üzenetére


I Am^^
tag

Igen... ráadásul ha visszatálcázok nincs hang a csgoban sem :D

|Számomra mindegy, hogy mit mondasz a hátam mögött. Hátul vagy és hátul is maradsz.

(#66927) dugo_ válasza I Am^^ (#66926) üzenetére


dugo_
veterán

Ez mikor update? Tegnap este nekem még működött.

(#66928) gtamate2 válasza lemusz (#66925) üzenetére


gtamate2
veterán

Ez nemrég lett bevezetve egy update óta, pár hete így van nekem is.
Puff: ha újra tálcázod és úgy jössz vissza az helyre hozza. Vagy végső esetben állítsd át a felbontást, aztán vissza.

Más: Csináltam Res1sttel egy interjút, a magyar cs-s viszonylatokról, szponzorokról ill. a hazai játékosok hozzáállásáról.

*Sn0w

(#66929) johnson2


johnson2
csendes tag

http://steamcommunity.com/id/wycai/ csaló wh és aimbotos ...

(#66932) gtamate2 válasza johnson2 (#66929) üzenetére


gtamate2
veterán

Legközelebb egy posztba tedd a képeket is, mondjuk én túlélem ha nem teszed, ugyanis van pár ilyen csaló még, aki büszke is rá. Szóval semmi újdonság nincs ebben.

*Sn0w

(#66933) mobal válasza gtamate2 (#66932) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

De legalább felhívja rá a szcéna figyelmét, és ha olyan vagy mint én nem nagy cucc ráklikkelni a report gombra. Ami lehet atm semmit nem jelent de lehet később sokat.

Mindent meg kell tenni ellenük!

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#66934) dugo_ válasza johnson2 (#66929) üzenetére


dugo_
veterán

Mind a három nova csillagjával? ;]

(#66935) gtamate2 válasza mobal (#66933) üzenetére


gtamate2
veterán

Semmit nem ér, ha valaki reportbotolja annak már lenne értelme.

*Sn0w

(#66936) Dave Crank válasza expander (#66883) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Őszintén, konzolt nem néztem utána, mert az esetek többségében csak az oldotta meg a dolgot, ha fullra kinyomtam a gépet, és újraindítottam.
De 100%, hogy nálam a HDD a probléma, amit még mindig nem cseréltem ki... :D

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#66937) Vanir


Vanir
veterán

No, akkor megvolt steam browser cache/cookie delete, váltottam szervert, router-ben semmit nem állítottam, de azért toltam most rá egy resit és nem segített. Valakinek valami ötlete, hogy most ez így mégis random out of nowhere miért sújt le reám szerda éjjel?

Szerk: Windows tűzfal kikapcsolása megoldotta, úgyhogy megpróbálom ott hozzáadni kivételként, hátha jó lesz... Szeretem, mikor egyik napról a másikra ilyenek történődnek.

[ Szerkesztve ]

(#66938) I Am^^ válasza dugo_ (#66927) üzenetére


I Am^^
tag

Nekem már tegnap este sem. Bár nem mindig csinálja. Érdekes.

Köszi Snow!

[ Szerkesztve ]

|Számomra mindegy, hogy mit mondasz a hátam mögött. Hátul vagy és hátul is maradsz.

(#66939) Redneck


Redneck
veterán

Azon kevés kivételek egyike amikor nálam minden frankó, legalábbis CS fronton. Igaz heti egy vagy két órát pörgetem, lehet nincs ideje bugolni. :DD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66940) gtamate2


gtamate2
veterán

Hang hiba javítva

*Sn0w

(#66944) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Ma volt egy Wh-s a másik ellen csapatban. 2,5 órás accal. Én nem is nagyon néztem a lövéseit, de a csapattársaim ráírtak chat-en, hogy fejezze be a WH-zást, mert reportolják. Játék közbe ennek hallatán egyből kilépett.
Ha nem szólnak rá 50 percünk ment volna a süllyesztőbe.
Az megint más kérdés, hogy mi lett volna, ha úgy mint az előbb írtátok egy 610 órás csalóval találkozunk, az már rafináltabb!

Live poor, die ritch.

(#66945) gtamate2


gtamate2
veterán

A héten elindult a gamer.hu, aminek a CS:GO részét Hemivel közösen írjuk, ha olvastátok a csgo.hu-t az utóbbi időben, ez az oka annak, hogy kevesebbet írok oda. Ettől még a CSGO Hungary sem áll le, a többiek maradtak, csak fél gőzzel megy most kicsit a dolog, de lesz azért tartalom így is, tesztek fognak jönni bőven az biztos, ha esetleg szeretne valaki jönni írni az írjon nekem nyugodtan és van rá lehetőség.

A gamernél még eléggé kezdeti fázis van, lesz bőven alakítás a felületen, de a kiadó miatt el kellett a héten rajtolni.

*Sn0w

(#66948) adise válasza gtamate2 (#66945) üzenetére


adise
őstag

Akkor ez is szokás szerint igénytelen hemis szenny lesz. A design már megvan hozzá :(
a csgo.hu jó volt magába

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.