Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66651) infectedmann válasza Vismajor01 (#66646) üzenetére


infectedmann
őstag

Rajtam kívül általában senki nem szokott infókat írni, ha nem fejhallgatóval játszanék és nem figyelném as radart, hogy mi történik, akkor kb. fogalmam sem lenne, hogy mi van, de ahogy látod hiába írom ezerrel, hogy "B attack" ha nem reagálnak rá.

(#66652) dugo_ válasza infectedmann (#66651) üzenetére


dugo_
veterán

Vegyél mikrofont. A chat nem infózásra való.

(#66653) lemusz


lemusz
addikt

Tudtam én, hogy "sast is lövöm szilverjános"nál van a hiba... no miki no party janikám...

(#66654) Redneck válasza dugo_ (#66652) üzenetére


Redneck
veterán

Így van, kell a mikrofon! :K

Chatben fikázni/dícsérni, csalózni/prógémerezni, anyázni/buzizni, ízizni/gratulálni szoktak az átlag MM meccseken. :DD Team chatben sem sokkal jobb a helyzet.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66655) kretenallat válasza Redneck (#66654) üzenetére


kretenallat
senior tag

Gratulálni... hahahaha :D Vagy a KYS gratulációnak számít?

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66656) GabN73


GabN73
addikt

Faceithell, csapattársak:

(#66657) Shkiz0 válasza GabN73 (#66656) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

0 kill? :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#66658) GabN73 válasza Shkiz0 (#66657) üzenetére


GabN73
addikt

0-0-16
2-0-16 ... :))

(#66659) Shkiz0 válasza GabN73 (#66658) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

ezt hogy?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#66660) Redneck válasza Shkiz0 (#66659) üzenetére


Redneck
veterán

Szarok voltak, vagy az enemy csaló. Vagy mindkettő. :DD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66661) qdak válasza lemusz (#66629) üzenetére


qdak
addikt

koszi mindenki, lehet akk mar csak beleeltem magam, most megint kaptam 700+ ot :R

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#66662) PeL


PeL
addikt

Tegnap játszottunk két meccset, két különböző teammel voltam. Első infi, CT oldalt hozzuk 11-4 -re. Enemy alig bírt lelőni minket, a 4 kört is kb azért buktuk be mert elkapkodtuk. Oldal csere után aztán bullshit mode on, hirtelen sztárok lettek mintha tök mások ültek volna be helyettük, onnantól 1 azaz 1 kört tudtunk hozni. Mindig érezték mit kell letartani, mit mikor és meddig pusholhatnak ki. Furcsa mód 5 emberből 4-nek privát profil, abból az első 3 lőtt kb mindent a többi meg vegetált. Visszanézve a meccset nem tudom azt állítani 100%-ra hogy csaltak, az egyik gyerek néha a falat nézte ahol voltunk, lehet csak hallgatózott. A lényeg hogy ha csaltak is kurva ügyesen tették.

Következő meccs, másik teammel mentem, Dust2. A szitu ugyanaz lett. T oldalt lehoztuk elég simán 11-4 -re, kb elfunoltuk a végét a T oldalnak annyira szarul védték. Majd jött az oldal váltás, aztán itt is hirtelen kibaszott jó lett az enemy. Elkezdték az instant kinézős fejeseket osztogatni, mindig tudták mikor hol kell be rusholni, egyik alkalommal B-t mikor védtem bedobtam a füstöt tunnelbe, majd ahogy ugrottam fel tálcára doboz mögé egy pillanatra láttam hogy a gyerek már guggolva jön át füstön szorosan a bal oldali fal mellett, mintha tudta volna hogy nem fogom úgyse látni a doboz mögött. Kinézek de már letartott és ki is lőtt a g*cibe.

Asszem maradok a PUBG-nél főleg, ott legalább (még) nincs tele minden erősen megkérdőjelezhető, hirtelen szuper tehetségessé váló játékosokkal.

[ Szerkesztve ]

(#66663) szebe válasza PeL (#66662) üzenetére


szebe
őstag

"Enemy alig bírt lelőni minket, a 4 kört is kb azért buktuk be mert elkapkodtuk"
"T oldalt lehoztuk elég simán 11-4 -re, kb elfunoltuk a végét a T oldalnak annyira szarul védték"
Ezeken buktátok, nagyon szépen leírtad.

Az ilyen 10-5 meg 11-4 féle félidők pedig csalókák, pisztolykör, és első fegyveres bukása után máris szoros a meccs, nekiállnak feszülni az emberek. Elindul a flame csapaton belül, hirtelen az ellenfél is csaló lesz :)) , aztán loss (főleg solo/duoq-nál).
Oda kell figyelni végig, meg kell roppantani őket. Nem szabad elkapkodni meg funolni a végét, mert egy 9-0 környéki állásról is borzasztó hamar lesz 9-6-os félidő (főleg ct oldalon), onnan meg megint feszülés van.
1-2-3 nyert körökkel oldalt váltva pedig úgyis az lesz a gondolata legtöbb esetben a kis jürgennek meg szergejnek, hogy "na gyorsan loss aztán kövibe nyerek"

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#66664) GabN73 válasza Shkiz0 (#66659) üzenetére


GabN73
addikt

Hát ne kérdezd, hogy hogy lehet valaki ennyire sz*r... :)

(#66665) GabN73


GabN73
addikt

Mondjuk ez sem rossz:

[kép]

enemy, 3 kill, 4 fejes, 133%-os hs rate ;] ;] ;]

(#66666) lemusz


lemusz
addikt

A mémmé vált Clara megkapta VAC bannját: [link]

(#66667) CraBByzzz válasza lemusz (#66666) üzenetére


CraBByzzz
aktív tag

Lemaradtam, ő ki?

(#66668) Szeszkazán válasza CraBByzzz (#66667) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Ő csalt stream közben , pár napja linkelték is.

(#66669) CraBByzzz válasza Szeszkazán (#66668) üzenetére


CraBByzzz
aktív tag

Megvan, köszi :)

(#66670) szebe válasza lemusz (#66666) üzenetére


szebe
őstag

Vajon ilyenkor a rendszer működik rendesen, vagy esetleg egy kompetens személy manuálisan banol?

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#66671) edgR válasza szebe (#66670) üzenetére


edgR
őstag

őt valószínűleg annyian reportolták a linkelt videóval, hogy utóbbi

(#66672) lemusz válasza szebe (#66670) üzenetére


lemusz
addikt

Szerintem is itt arról van szó, hogy annyi emberhez eljutott a videó, hogy egy valve alkalmazott manuálisan vitte véghez a műveletet.

Aki lemaradt volna: [link]

(#66673) Mezcal


Mezcal
addikt

Tegnap előtt játszottunk 5 magyar ellen, az egyik egy csaj volt, legalábbis avatar és név alapján.Majdnem 50-be lőtte magát, de ő és társai szerint nem csalt.
[link]
Szerintem csalt, megint nekem lett igazam. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#66674) lemusz


lemusz
addikt

Csesport botjait blokkolta valve, nem lehet skineket se be, se kivenni. Amikor lounge-ot bezáratták előtte volt figyelmeztetés és valamennyi idő kivenni a skineket, nem? Vagy már rosszul emlékszem? Mindenesetre röhej ez a valve részéről, hogy az egyetlen normális, értelmes oldalt bezárja, a sok riggedelt lopós rulettes szart meg hagyja futni. Csgofast pl miért nincs még bezárva?! Jah hogy az része a G2A maffiájuknak? Oké...

(#66675) gyurkikrisz válasza lemusz (#66674) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

G2A maffiájuk, Kappa.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#66676) adise válasza lemusz (#66674) üzenetére


adise
őstag

Az egyetlen ertelmes a fanobet mar jo ideje.

(#66677) gyurkikrisz válasza lemusz (#66674) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Újra ránézve, még azt se kérdezik meg, hogy hány éves vagy, elég "normális" betting oldal lehet LUL.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#66678) Redneck válasza gyurkikrisz (#66677) üzenetére


Redneck
veterán

Egyértelmű hogy legalább 18. Aki ilyesmi után érdeklődik mind elmúlt 18! :DD Van még egy ilyen műfaj de abba most ne menjünk bele...

Naponta több Hydra küldetést is megcsinálhatok? Eddig még egyet sem pörgettem, de mostmár ideje hozzáfognom.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66679) lemusz válasza gyurkikrisz (#66677) üzenetére


lemusz
addikt

Ezek a dolgok annyit érnek, mint halottnak a csók. Emlékeim szerint Lounge azonnal megcsinálta, hogy legyen 18+-os rákérdezés és még mintha ID kártya scannelést is végrehajtatott volna, de ez a valve-t nem hatotta meg. Kár azt hinned, hogy ezektől lesz normális egy szerencsejáték oldal vagy hogy ezek önmagukban valve-baráttá tesznek egy ilyen oldalt.

[ Szerkesztve ]

(#66680) lemusz


lemusz
addikt

Ajándékötlet pixelnek:

A jó minőségű perifériák elképesztő fontosságúak! LANgyőzelmek múlhatnak rajta. :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#66681) gyáliSanyi válasza lemusz (#66672) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

A vicc az, hogy 337 nyert meccset így végig lehet tolni.

Live poor, die ritch.

(#66682) adise válasza gyáliSanyi (#66681) üzenetére


adise
őstag

Szerinted az osszesen csalt ugye?

(#66683) dugo_ válasza gyáliSanyi (#66681) üzenetére


dugo_
veterán

Hát egy kis önmegtartóztatással simán el lehet kerülni az OW-t örökre. Vagy amíg le nem reportbotolják az embert.

(#66684) gyáliSanyi válasza adise (#66682) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Na jó nem az összesen lehet. De ha egy kicsit figyel és nem nézi a falat sose tudják meg. Egyébként ez valamivel okosabb csalás, mert a meccs kezdetén nem mutatja az ellenfelet, csak ha közelebb vannak.

Kicsit elnézzük neki, magától sose jutott volna ilyen rangra, akkor meg idáig mit streamel-t volna. A silver meccseket nem sokan néznék egy lánytól. Ettől függeltenül biztos megkapja a VAC-ját!

Live poor, die ritch.

(#66685) tescodr


tescodr
tag

Pályakészítés liveban! :)

Akit érdekel szívesen látom :) :R

[ Szerkesztve ]

(#66686) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

18 éves lett a CS. :)

Sic Parvis Magna

(#66687) Redneck válasza 30z.Samu (#66686) üzenetére


Redneck
veterán

Milyen jó is volt a harmadik doboz Dust2 A lerakón! :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66688) Franklin válasza 30z.Samu (#66686) üzenetére


Franklin
addikt

Happy Birthday CS!

Én 20 éves voltam, mikor megszülettél, te már 2 éves voltál, mikor először játszottam veled, a miskolci SZT Lanon... persze már előtte is ismertelek hírből... mindenki csézik, milyen játék lehet? Jobb mint az UT? Áá biztos nem... lementünk a lanra, na jó, próbáljuk ki... úristen ez kiba jó... onnantól non-stop game, első éjjel veled álmodtam... utána jöttek a mézes hetek, mit hetek, évek, hosszú évek.... sokszor éjjel-nappal együtt voltunk, eleinte csak botok ellen... aztán az első izgalmak online, 56K modemmel... küzdelem az ellenfelekkel és a pingekkel... "ha szalad, célozz a feje elé, akkor lesz headshot!" - mondta haver, aki szintén modemmel tolta... utána az öröm, mikor végre lett adsl, nincs több ping hendikep, talán én is pro leszek? Persze nem lettem, bár imádtalak, de soha nem értettelek igazán, örök silver voltam... majd eljött az a bizonyos hetedik év, ami vízválasztónak bizonyult, mint oly sok területen már... elég volt belőled, túl sok időt vittél el, mással is foglalkozni kellene, munkahely, barátnő... szép volt az elmúlt hét év, de vége, Source ide vagy oda... négy év szünet következett, nem hiányoztál... majd új élet, új munkahely, albérlet, 100 mbites internet, új PC... nocsak, akciós a CSGO, milyen lehet vajon? Jobb mint az 1.6? Áá biztos nem.... na jó, vegyük meg, próbáljuk ki... úristen, ez kiba jó... onnantól non-stop game... oh, wait... :B

(#66689) GhanBuri Ghan válasza 30z.Samu (#66686) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Lassan már kínos, hogy én már 2000-ben játszottam vele.

(#66690) lemusz válasza Franklin (#66688) üzenetére


lemusz
addikt

nice :)

(#66691) tescodr


tescodr
tag

Új mapping Live: Akit érdekel jöhet!
Live!

(#66692) Arkennys válasza Mezcal (#66673) üzenetére


Arkennys
addikt

De hát ő csak SAS :D Megmondta játék közben is, hogy mi vagyunk a bénák. Hahaha. Én is reportoltam akkor, jó, hogy megkapta a kis patkány.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#66693) CosmoBacsika válasza Franklin (#66688) üzenetére


CosmoBacsika
tag

Szép szép :)
Én láttam a kölök születését, és ki is lett próbálva még béta szakaszban, akkor még nem töltötte az egyet.
Atyaisten 18 év bakker...

(#66694) 30z.Samu válasza CosmoBacsika (#66693) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én általános iskolás koromban futottam vele össze először. Akkor az 1.5 volt a sláger, később az 1.6. LAN party-kon rengetegszer elővettük.

Sic Parvis Magna

(#66695) vzsryl válasza 30z.Samu (#66694) üzenetére


vzsryl
nagyúr

"LAN party-kon rengetegszer elővettük"

Aztán ment a gangbang?

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#66696) lemusz válasza vzsryl (#66695) üzenetére


lemusz
addikt

Hahhaha, megszólalt a lanszűz. :D

(#66697) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Azért látszik, hogy nyári szünet van már. :D Egyre többször futok össze kisgyerekekkel is délelőtti órákban MM keretein belül. Amivel nem is lenne gond, viszont a mikrofonba mindent mondanak, csak infót nem.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#66698) lemusz válasza 30z.Samu (#66697) üzenetére


lemusz
addikt

Miket mondanak?

(#66699) infectedmann válasza lemusz (#66698) üzenetére


infectedmann
őstag

Cyk× Bly×t rush B :DDD

(#66700) lemusz válasza infectedmann (#66699) üzenetére


lemusz
addikt

De az infó....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.