Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65751) gtamate2 válasza lemusz (#65735) üzenetére


gtamate2
veterán

128 ticken mennyit kapsz?

Más:
Gyertek este 9-től mixelni , végre én is ráérek, lemusszal le1v1-ezzük a korábbiakat.

*Sn0w

(#65752) lemusz válasza gtamate2 (#65751) üzenetére


lemusz
addikt

Gondolom kevesebbet, de mielőtt nem küldesz nekem valami fasza skint engesztelésül nem tesztelek neked többet. Bocsánatot se kértél, hogy lényegében hazugnak nevezted a beküldött eredményem. Egyébként se értem miért 128 ticken teszteltek, a 64 tickes eredmény sokkal közelebb áll a valósághoz... vagy netán valaki szervergépnek is használja a gépét?

(#65753) Redneck válasza gtamate2 (#65751) üzenetére


Redneck
veterán

Hetek óta nem játszottam rendesen, és ittam egy sört, de lehet csatlakozom! :DD (kifogás.doc)
Felraktam ezt a Discord izét, és beállítottam remélem lehet majd hallani...

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#65754) bager13


bager13
aktív tag

Kiváncsi vagyok meddig jut a HR. Az LG-t nagyon könnyen elverték. Nem azt az arcukat mutatták, mint a Mouse ellen.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#65755) ReFleXx válasza lemusz (#65752) üzenetére


ReFleXx
addikt

fix hogy hogy kevesebbet olyan 190 korul kapsz max

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#65756) szebe


szebe
őstag

Nagyon várom már azt a commandot, amikor arra lehet majd szűrni, hogy az ellenfélnek ne legyen 100++ pingje :U

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#65757) langward válasza lemusz (#65752) üzenetére


langward
tag

Simán viszi 128tick-el is ;]

+ van 2 szerverem is külön :D

(#65758) kretenallat válasza szebe (#65756) üzenetére


kretenallat
senior tag

hjajj, de jó is lenne. meg nyelvre szűrni.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#65759) szebe


szebe
őstag

Jó látni Lenovon a 13 éveseket, akik édesanyánkkal létesítenek rendszeresen nemi kapcsolatot ;]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#65760) Redneck válasza szebe (#65759) üzenetére


Redneck
veterán

Én is örülnék ilyen szűrésnek, de én 50 fölöttit sem szeretnék.

Ha fiatal és jó nő az ő anyukájuk hamarabb keveredik ilyesmibe, ez nyugodtan az orrukra köthető. 😆

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#65761) kretenallat válasza Redneck (#65760) üzenetére


kretenallat
senior tag

Jó látni, hogy vannak még köztünk álmozodók :D

[ Szerkesztve ]

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#65762) Redneck válasza kretenallat (#65761) üzenetére


Redneck
veterán

Almozódok meg álmodozok, de 50 fölötti pingnél egyre rosszabb eltalálni a hitboxot. :(((

Jó volt tegnap a mix, kár hogy hamar vége lett. Ma bezzeg dolgozom. :((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#65763) qdak válasza szebe (#65756) üzenetére


qdak
addikt

nagyon jo lenne, raadasul csak a sajat csapatodba tudsz kickelni, tok kiraly, wh-s 300,400+ pinges meg ott jatszik ellened elcseszi a statod stb...

masik: versengobe, miert engem tesz allandoan kezdokhoz ? direkt arra megy minel rosszab legyen a kdr em ?
ellensegbe mindenki alattam 1 vagy en szintemen, nalam 1 gyerek volt aki az ellenseg alatt 1 el, a tobbi 2 teljes kezdo, igy alt 2 v (4) 5 be kellet jatszani, ez milyen dolog ?
kezdoket belotek aztan alandoan korbe ertek, ez fair play ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#65764) bager13 válasza qdak (#65763) üzenetére


bager13
aktív tag

A Valve a steam-ben elhelyezett lehallgató segítsegével megtudta, hogy gyakran szídod Lord Gaben-t. Így most ezzel büntetnek téged. Viccet féretéve haverokkal, barátokkal kell játszani és ennyi.

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#65765) 30z.Samu válasza bager13 (#65764) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, amióta odacsapódtam egy társasághoz megtudtam, hogy sokkal jobb ez így. :D Csak akkor megyek idegenekkel, ha nagyon nem ér rá senki.

Sic Parvis Magna

(#65766) csurenzoo


csurenzoo
aktív tag

Így néz ki egy átlagos random 5. a premium faceiten 10 másodpercben..:nc
Az info is jó volt :D

(#65767) vzsryl válasza csurenzoo (#65766) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Azért mellis is kitett magáért. COD4-ben ilyenért hazazavarták volna. :DDD

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#65768) topjoyy


topjoyy
tag

Sziasztok!

Mennyivel lehet többet elkérni egy 97% fade flip késért, ami 0.008-as floattal rendelkezik?

(#65769) csurenzoo válasza vzsryl (#65767) üzenetére


csurenzoo
aktív tag

Először azt hitte rajta röhögünk :D

(#65770) Andris837


Andris837
senior tag

Sziasztok!

Régen írtam már ide, gondoltam most érdeklődök egy kicsit. Lenne itt olyan társaság akikhez csatlakozhatnék? Olyanokkal játszanék, akik nem rangfüggőek, idősebbek (20 felett lehetőleg), faceit-re, mm-re.

steam: syder88

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#65771) Redneck


Redneck
veterán

Igazatok volt múltkor, a játék durván tele van csalókkal. Gyönyörű profilok, leplezetlen wh+aim kombók. :W Nevetséges, nem tudom ezt hogy hozták össze. Mi lett azzal a VAC fejlesztéssel amit híreztek?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#65772) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Levontam tegnap a tanulságot...ha 2 meccset bukok zsinórban egyéni vagy csapat okoktól kifolyólag, hagyom aznapra a játékot. Ugyanis harmadik kikapott meccs esetén a derank garantált. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#65773) szebe válasza Redneck (#65771) üzenetére


szebe
őstag

Múltkor prime-on sikerült belefutni egy olyan arcba, akinek be se volt állítva a profilja :DDD
Arra gyanakodtunk, hogy valakinek bebugolt az acc-ja, és bedobott non-prime-ba, de nem... :U

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#65774) gtamate2 válasza szebe (#65773) üzenetére


gtamate2
veterán

amúgy ez tök rendszeres, hogy nem állítják be a profiljukat.

*Sn0w

(#65775) szebe válasza gtamate2 (#65774) üzenetére


szebe
őstag

Az érdekes, én eddig csak olyanokba futottam bele, akik valakit húznak. Ahhoz meg ugye kell az X. steam level, hogy barátokat adjon hozzá.

Közben kukli visszatér :U
[link]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#65776) dugo_ válasza szebe (#65775) üzenetére


dugo_
veterán

Ahhoz kell, hogy jelöljön. Elfogadni tud.

(#65777) csurenzoo


csurenzoo
aktív tag

Egy kis szösszenet pár fragről :[link]

(#65778) kretenallat válasza D.Va (#65714) üzenetére


kretenallat
senior tag

na, itt van egy kicsit konkrétabb adat a pénzről, ami skinekért befolyhat:

[link]

a skin készítő srác azt mondja, hogy a 40000 dollár / skines adat elavult és mostmár sokkal magasabbak az összegek, mint a CSGO népszerűségének elején.

OMG.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#65779) szebe válasza kretenallat (#65778) üzenetére


szebe
őstag

Óriási. Szóval aki csinált mondjuk autoshotira ilyen remek skineket, mint a Scumbria vagy a Black Tie (de mondhatnám a Dart nevezetű MP9-et is), az gyanúsan dollár-százezreket kaszált.
Na most mocskosul mar az irigység :(

Közben egyébként jött egy világmegváltó ötlet is. Ha van VAC-ban van az acc-on, akkor ne lehessen Prime az arc. Hol lehet írni Gabennek? :))

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#65780) lemusz válasza szebe (#65779) üzenetére


lemusz
addikt

(#65781) kretenallat válasza szebe (#65779) üzenetére


kretenallat
senior tag

Támogatnám az indítványt. :D

Egyébként igen, elég durva pénz, belegondoltam, hogy mennyit dolgozok érte és kissé idegesít... iszonyatos pénz, talán azért lehet, hogy ez van a dota helyzetének a hátterében. (am. a dotánál szerintem sokkal több munka egy egy skin, a modellezés, meg gyakran animáció miatt)

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#65782) default.


default.
őstag

Sziasztok!

Van valami klán keresős fórum/apró/topik, nem tudom mi, ahol a hazai játékosok/klánok szoktak hirdetni?

csgo.hu-n nem találtam se fórumot se semmi ilyesmit..

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#65783) Redneck válasza default. (#65782) üzenetére


Redneck
veterán

KODIAK oldalán van csapattárs kereső.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#65784) default. válasza Redneck (#65783) üzenetére


default.
őstag

Köszönöm!

Egyébként, csak kíváncsiságból kérdezem, a komolyabb hazai csapatok-játékosok hol "hirdetnek"? Vagy annyira belterjes és kicsi ez a közeg, hogy csak ismerősökön keresztül, szájról szájra mennek ezek az igazolások, és "csapat-építések"? :)

(#65785) vzsryl válasza default. (#65784) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Utóbbi.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#65786) gtamate2 válasza default. (#65784) üzenetére


gtamate2
veterán

A war room discordján szerintem simán meg lehet velük beszélni.
Kuli fb posztjaiban a link, amin csatlakozhatsz.

*Sn0w

(#65787) default. válasza gtamate2 (#65786) üzenetére


default.
őstag

Ezt most nem értettem teljesen, bár a discord-ot már egyszer megpróbáltam használni, de még nem igazán megy :D ...

(#65788) D.Va válasza kretenallat (#65778) üzenetére


D.Va
senior tag

AZTAQRVA! :Y

Ez számomra szinte hihetetlennek tűnik... Még a 10.000$ is soknak tűnik egy skinért... :DDD
De valahol máshol is láttam már hasonló infót hogy átlag 20-40 ezer dollár folyik be egy skinből... Meg valahol írták (bár nem hivatalos infó) hogy a Hyper Beasttel 80 ezer dollárt keresett az alkotója... :U Mondjuk azt el is hiszem mert az egyik leghíresebb skin...

:Y

(#65789) edgR válasza D.Va (#65788) üzenetére


edgR
őstag

Nem hiszem, hogy beszélhetnénk pontos (vég)összegről, mert amennyire én tudom, ez "életjáradék" jellegű, és addig kap bizonyos %ot (a "Counter-Strike: Global Offensive fee (10.0%)" bizonyos részét) a készítő, amíg a skin/csgo/valve létezik.

(#65790) lemusz válasza edgR (#65789) üzenetére


lemusz
addikt

Szerintem is így működik ez, pont emiatt egy fostalicska szürke skin, ami csakhamar 10 cent alatti árra áll be nem hozhat valami sokat. Meg szerintem többnyire a megjelenést követő első év az amikor ezeket a kiemelkedő forgalmakat generálják, utána már csak töredéknyit. Kíváncsi lennék havi vagy éves ciklusokban kapja-e meg a részét a készítő, esetleg olyat is eltudok képzelni, hogy egy bizonyos értékhatárig, pl. 1000 dollár - aminek össze kell gyűlnie - nincs is kifizetés.

[ Szerkesztve ]

(#65791) D.Va


D.Va
senior tag

Több forrásból én úgy tudom hogy a skin piaci ára lényegtelen mert a készítők nem a piaci eladásokból kapják a pénzt. Hanem a ládát nyitó kulcsok árából kapnak osztalékot. Több forrás szerint a kulcs árának 25%-át kapja a skin készítője.
Később a piaci adok-veszekből, meg a használt kopott skinek adásvételéből már csak a Valve vesz le egy minimális százalékot (10%?)
Ez érthető is, hisz ha valaki már kifizette a kulcsért a pénzt, és kapott érte egy skin-t, az onnantól az ő tulajdona teljes mértékben, azt ő adja fel a piactérre olyan áron ahogy akarja, az teljesen az ő megvásárolt terméke, nem a skin készítőjéé...

Tehát a kulcsok árából jár elvileg 25% a skin készítőknek elvileg...
Már csak az a kérdés, hány ládát nyitnak, hán kulcsot vesznek az emberek...

A másik kérdés számomra...:
Egy ládában van vagy 10 skin.
Valahol azt olvastam hogy a ládához ha kulcsot vesznek, akkor az összes skin készítő egyformán kap pénzt a kulcs árából, nem külön külön. Tehát ha a ládából az egyik skin 10%-ban kerül ki, a másik meg 30%-ban, akkor is mindenki egyformán kap.
Tehát ha egy ládából bejön 100 forint, akkor a száz forint egyformán van szétosztva a 10 skin készítő között...
De ez homályos infó...

(#65792) kretenallat válasza D.Va (#65791) üzenetére


kretenallat
senior tag

többek között azért van így, mert különben senki sem készítene low tier skineket. így is mindenki színes, látványos, ütős skineket tol, mivel feltűnést könnyebb kelteni vele, meg nagyobb a presztízse is, mi lenne, ha még pénzben is többet kapna az illető?

én, ha belefognék a skinezésbe, akkor első próbálkozásoknak low tier skineket készítenék olyan fegyverekhez, amikhez kevés skin van és/vagy nem túl népszerűek, hátha ezzel könnyebb lenne bekerülni egy ládába. a pénz úgyis ugyanannyi lesz. azt pedig már többször írták skin készítők, hogy a marketes eladások már nekik nem számítanak, azután nincs járadék. (plusz messziről kerülném a hasonlóságot bármiféle szerzői jog által védett dologgal, de ezt a témát már kiveséztük. a másolások miatti kellemetlen helyzetek miatt olyan nehéz új skin készítőnek bekerülnie.)

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#65793) had423


had423
aktív tag

Ez titeket tuti érdekel.

(#65794) kretenallat válasza had423 (#65793) üzenetére


kretenallat
senior tag

ó igen :D köszi!

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#65795) PeL


PeL
addikt

FACEIT deagle makkom

Official Valve szerókon valahogy sose jön össze ilyen frag combo... (a bullshitozás az enemy reakciója volt :D)

[ Szerkesztve ]

(#65796) gtamate2


gtamate2
veterán

Úgy néz ki az új update a cheaterek ellen van kihegyezve.

*Sn0w

(#65797) lemusz válasza gtamate2 (#65796) üzenetére


lemusz
addikt

Azt hittem az öntanuló anti-cheat lesz az, de mégsem. :( Sokan sírnak hltv-n, hogy nem tudják elindítani a játékot még file validálás után sem. :DDD ...ha innen is ilyen baja lenne valakinek, akkor feltehetően az antivírus programjával kell lejátszania a dolgot.

(#65798) Vanir válasza had423 (#65793) üzenetére


Vanir
veterán

Zsír, köszi! :)

(#65799) marcusa


marcusa
addikt

Megemelték az eddigi 400$/500$-os értékről 1800$/2000$-ra a piaci listázás max értékét/a wallet maximumát, fel is kerültek piacra rögtön a dragon lore-ok és egyéb drága skinek :D
Forrás: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=6088-UDXM-7214#restrictions
Edgar-é az érdem, ő hallotta meg reggel egy youtube videóban.

De a legdurvább az, hogy reggel óta már valaki feltöltött 1600€-t a walletébe hogy megvegyen egy mw dlore-t... :O

:-)

(#65800) Franklin


Franklin
addikt

Emelték a market és a wallet limitet, 1800 és 2000 $-ra (kb. 1600 és 1800 EUR), már fel is került néhány drágább cucc :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.