Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66201) D.Va


D.Va
senior tag

Hát elcsúszott a napom, nem tudtam gyakorolni, plusz a mikrofont is át kell kábeleznem (a gépem másik szobában van mint a monitor, bill, egér) szóval a ma esti kockulást passzolom, de hétvégéig megoldom a dolgokat, plusz gyakorlok egy kicsit, és jövök :))

(#66202) kretenallat


kretenallat
senior tag

Gyertek mixelni! Discord: https://discord.gg/Vzhezw

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66203) qdak válasza Redneck (#66200) üzenetére


qdak
addikt

regen ment ahogy csinaltam, de ahogy mondtad valoba mukodik koszi :R

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#66204) Redneck


Redneck
veterán

Ma este lesz valami móka? Tegnap barátnőztem, de ma fent leszek Discordon. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66205) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

NIP in 2017 LUL. Mindjárt 0-2-ben lesznek a major kvalifikáció kvalifikáció kvalifikációján két tier100 csapat ellen, szánalom. 3 vereség után meg elbúcsúzhatnak.

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#66206) kretenallat válasza gyurkikrisz (#66205) üzenetére


kretenallat
senior tag

szomorú, de talán motivációt jelenthet más csapatoknak, hogy dolgozzanak keményebben. (khm VP khm)

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66207) Redneck válasza kretenallat (#66206) üzenetére


Redneck
veterán

Azért a VP legalább az előző Major-ön "összehozott" egy második helyet, sőt ha úgy vesszük majdnem meg is nyerték! :DD A NiP-et igazán kirúghatnák. Ha felvennének a helyükre egy csapatot az eredményesebb lehetne, a jelenlegi LU pedig az ébredés után, már "csakazértis" eredményesebb lenne.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66208) Spet válasza Redneck (#66204) üzenetére


Spet
addikt

Na talán ma én is végre ráérnék, és kipróbálnám mennyire vagyok noob a többiekhez képest :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#66209) D.Va válasza Spet (#66208) üzenetére


D.Va
senior tag

Nem az a lényeg hogy mennyire vagy noob, ugyanis ha nem ismernek, új vagy, és nem tetszel valakinek, vagy nem egyenlő a player szám (4v5 pl) akkor az adminok disconnectelnek a 'csába és mész a levesbe... Tapasztalat. :U

(#66210) xEon1337


xEon1337
őstag

Nem játszottam már több, mint egy éve a CS:GO-val, most lett újra asztali gépem. Az addig rendben van, hogy ilyenkor nem enged vásárolni a marketen, ezért töltöttem rá 5 eurót.

Ez most komoly, hogy még 30 napot várnom kell?

"Less but better" - Dieter Rams

(#66211) regener válasza xEon1337 (#66210) üzenetére


regener
veterán

Igen

(#66212) Cr00py válasza xEon1337 (#66210) üzenetére


Cr00py
senior tag

Tudtommal csak 1x kell tölteni 5 eu-t min. hogy használd a piacot. Új gépről történő bejelentkezésnél 1 hetet, de mióta van mobil hitelesítés már ez sem kell.. vagy tévednék? Nálam azóta sosem kért ilyet.

(#66213) xEon1337 válasza Cr00py (#66212) üzenetére


xEon1337
őstag

Van mobil autentikációm, volt 17 euró a walletben, de tavaly tavasz óta csak laptopom volt, így hanyagoltam a játékot. Hát, ez van.. azért vicc, hogy ha most 100 eurót tolnék a képükbe, akkor sem engednék elkölteni.

Más: Van kedve valakinek esténként tolni 1-2 meccset nova-kala környékén? Nem kötelező, nem kell minden nap, csak sajnos általában 3-an vagy 4-en vagyunk és jó lenne még 1-2 ember. Bejelölhettek steamen is: [link]

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#66214) regener válasza Cr00py (#66212) üzenetére


regener
veterán

Az elmúlt 1 évben történt és 30napnál régebbi 5€ kell a piachoz

(#66215) joe-ker válasza regener (#66214) üzenetére


joe-ker
senior tag

Ezután csak "életben" kell tartani 1 éven belüli vásárlással a store-ból,a piaci vásárlás nem számít.
Ha letelik az 1 év, hogy nem vettél semmit akkor inaktív lesz a piac használat, ezután fel kell tölteni 5€-t ismét a használatához.

(#66216) Cr00py válasza joe-ker (#66215) üzenetére


Cr00py
senior tag

Na ezt jó tudni.. akkor szvsz nekem azért nem volt ilyen, mert mindig veszek valamit..:D

(#66217) vzsryl


vzsryl
nagyúr

najs

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#66218) lemusz válasza Cr00py (#66216) üzenetére


lemusz
addikt

Ráadásul nem kell nagy dologra gondolni. Sale-eken szoktak lenni hiper alacsony áron vásárolható játékok. Store-ban a Specials-ra kell menni és ott ár szerint növekvő sorrendbe rakni a listát. Akár 9-10 centért is (1 eurós játék 90%-os akcióban) lehet venni valami sz*rt és akkor egy évig le van a "gond". Ne mondja senki, hogy ennyit nem tud összekaparni a ládák, stickerek, skinek eladásával...

(#66219) gyurkikrisz válasza vzsryl (#66217) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

XDDD disband

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#66220) Adebayor


Adebayor
aktív tag

hali

az miért van, hogy semennyi tp-t nem kapok? az oké ha 0-ra kikapunk. De az előbb 15-15-nél semmi... rohadna meg, ez mi? :D Ez pazaroltam az életemből egy órát.

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#66221) had423 válasza Adebayor (#66220) üzenetére


had423
aktív tag

Xp se jó semmire, megnyugtatlak.

(#66222) Adebayor válasza had423 (#66221) üzenetére


Adebayor
aktív tag

csak arra hogy hetente droppoljon. én mindig arra gyúrok :D :D

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#66223) GabN73 válasza vzsryl (#66217) üzenetére


GabN73
addikt

Kíváncsi vagyok, hogy meddig bírják így. Mi lehet a probléma? Sose voltam nagy NiP rajongó, nagyon eltűnt a motiváció, az a hatalmas rajongótábor nem ezt érdemli...

(#66224) gyurkikrisz válasza GabN73 (#66223) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Senki nem lő meg semmit, csak draken, kommunikáció egy random nova mm szinten lehet. A kérdés inkább, hogy mi nem baj náluk. Imádom őket, de az olvasottak alapján azt hiszik, hogy még 2013 van, ahol tiszta aimból nyernek. Xizt meg agyhalott, az ellenfelek legjobb valahogy sosem sikerült kibannolnia. Gondolom jónak hitte, hogy ha már nekik nincs valós map pooljuk, akkor az ellenfél legjobb mapjait bennhagyja. Nagy arc, meg minden, de nekem novából sikerül meghoznom egy ilyen nehéz döntést, neki miért nem megy?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#66225) gtamate2 válasza GabN73 (#66223) üzenetére


gtamate2
veterán

Szerintem szénné vannak demózva, e mellett nem is nagyon megy nekik mostanában a játék.

*Sn0w

(#66226) GabN73 válasza gtamate2 (#66225) üzenetére


GabN73
addikt

Hát gondolom ezt ők is tudják, miért nem máshogy csinálják a dolgokat? :DDD

Vagy elfogyott a pénz, és most underdogozgatnak :DDD

(#66227) szebe válasza gtamate2 (#66225) üzenetére


szebe
őstag

Szerintem meg csak simán ki vannak égve. Nézzük meg, az alap 4-es mióta tolja együtt. Ennél régebb óta szinte csak a virtus-féle ötös létezik, és ott is vannak hullámvölgyek.
Szvsz minimum kéne nekik egy 2010-es navi-féle szünet (amikor kvázi eltűntek, aztán visszatérve rommávertek mindenkit), vagy el kéne engedni ezt a dolgot...

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#66228) Andris837 válasza szebe (#66227) üzenetére


Andris837
senior tag

A VP nem gyenge hullámvölgyben van most... Ugye az EPL-ből is simán kipottyantak, tegnap volt valami showmatch a már említett NaVi ellen, ott is sima zakó volt. :F
Van erről egy jó kis cikk, sok mindenben egyetértek vele...

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#66229) gtamate2


gtamate2
veterán

Írtam egy videókártya ajánlót, főként CSGO-hoz, akit érdekel az itt elérheti.

*Sn0w

(#66230) lemusz válasza gtamate2 (#66229) üzenetére


lemusz
addikt

Azért beleírnám, hogy 1060-tól felfele már tök értelmetlen cs:go-ra...

(#66231) gtamate2 válasza lemusz (#66230) üzenetére


gtamate2
veterán

Azért beleolvashatnál. :U

*Sn0w

(#66232) gyurkikrisz válasza lemusz (#66230) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

:W

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#66233) zarayg válasza gtamate2 (#66229) üzenetére


zarayg
aktív tag

AMD-t semmi képpen nem vennék :U

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#66234) gtamate2 válasza zarayg (#66233) üzenetére


gtamate2
veterán

Sokan vannak így vele, ezért is tettem ajánlást mindkettőre, ott ahol érdemes meggondolni.

Mi bajod az AMD-vel amúgy?

*Sn0w

(#66235) Mclovin válasza gtamate2 (#66234) üzenetére


Mclovin
senior tag

Én sem értem, pl az rx 470 az egyik legjobb teljesítmény/ár mutatóval rendelkezik.

(#66236) zarayg válasza gtamate2 (#66234) üzenetére


zarayg
aktív tag

tudod, lassan egy évtizede szervizesként dolgozok, nagyon sok mindent láttam már és nincs jó arányban az AMD a többivel szemben :)

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#66237) gtamate2 válasza zarayg (#66236) üzenetére


gtamate2
veterán

Azért ebbe az is benne van, hogy a gyártók általában gyengébb minőségű hűtést pakolnak az AMD-kre, illetve jobban elő is jön a hűtés problémája, mivel nagyobb tdp-t kérnek így jobban melegszenek.

Amikor az új 1060-amért mentem az iponba, rákérdeztem már a szervizes srácnál, hogy mennyire gyakori ezeknek az 1060-aknak a halála és ő azt mondta, hogy "hát nagyon ritka.. de tudod, ez nvidia" és ő is mondta, hogy sokkal több amd-s probléma van, sajnos.

Azért ettől függetlenül kíváncsi lennék egy jól megtedrvezett hűtéssel, mondjuk az MSI Gaming X esetén, mekkora a hibaarány az nvidia/amd részről.

*Sn0w

(#66238) zarayg válasza gtamate2 (#66237) üzenetére


zarayg
aktív tag

nvidia sem tökéletes, lsd az olcsó gyártókat (palit, zotac, kfa, stb...) némelyik 1 slotos hűtést vagy 1 ventis hűtést kapott akkora VGA-ra, amekkorára legalább 2 kell, hogy kellemesen ellegyen. Továbbá nagyban számít, hogy a VRAM kapott-e hűtést, vagy mint anno a Gigabyte - Zalman hűtőknél szabadon volt ([link]). Szóval sokmindentől függ... Én szvsz nem preferálom az AMD-t.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#66239) Franklin válasza gtamate2 (#66229) üzenetére


Franklin
addikt

Szép munka!

Esetleg ki lehetne egészíteni az 570, 580 típusokkal, amik kb. ugyanazok mint a 470, 480-ak.

(#66240) gtamate2 válasza zarayg (#66238) üzenetére


gtamate2
veterán

Nekem is Gainward van, ami nem épp a topba tartozik, ugyan azokat a hűtőket kapja a Palit is. Én azért választottam ezt, mivel a felső kategóriás hűtőjük (Phoenix GS) szerintem jobb választás volt, mint mondjuk ha egy Armor-t vettem volna. De nemrég javasoltam egy olcsóbb verziót is ugyan úgy tőlük, ami hőcsöves volt, szintén 1060-ra szerintem bőven elég, főleg 82-ért. Viszont ugyan ezzel szerelnek 1070-eket is, na azt már nem ajánlanám senkinek, ezért ennek megfelelően állítottam össze az ajánlott hűtéseket is.

A VRM részre hatalmas plusz, sokszor sajnos épp ezen spórolnak, aztán meg terhelés alatt a 100 fok elég gyakori, ami nem tesz túl jót hosszútávon.

(#66239) Franklin : Köszi :) Jelenleg nem éri meg az 5-ös típusokat venni, mivel ugyan azok a kártyák picit túlhúzva, viszont árban még nem versenyképesek szerintem, de amint lejjebb kúszik az áruk updatelem a cikket.

*Sn0w

(#66241) IreN!CuS válasza zarayg (#66236) üzenetére


IreN!CuS
őstag

haha mekkora bullshit nem hittem volna, hogy még mindig 1999-et írunk :D

10k+ os tételben ha látnánk meghibásodási számokat, esetleg akkor lehetne véleményt formálni melyik mennyire fos...

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#66242) gyurkikrisz válasza zarayg (#66236) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Viszont ezt nem lehet értelmezni. Hogy ebből bármit le lehessen szűrni, tudni kéne az eladott AMD-nV kártya számokat, és azokkal százalékban összevetni. Meg arról sincs igazán infó, hogy milyen gyártó milyen árú konstrukciójai mentek tönkre.

Plusz kicsi relvanciával bír az, hogy 5 éve mennyi AMD romlott el, amikor ez már egy teljesen új gyártástechnológia, teljesen más széria.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#66243) Redneck válasza gtamate2 (#66240) üzenetére


Redneck
veterán

Írhattál volna pár régebbi szériát is, de egyébként bőven elég GO-hoz gyengébb kártya is. 750Ti-ről váltottam 1060-ra, de nem volt rosszabb azzal sem, ezt ki sem használja.

Nem rossz a Gainward GS, de ár-érték arányban nem túl jó a konkurens hűtésekhez képest. Itt teszteltek párat. Az 1060 fogyasztásához nem kell nagy hűtő. :N Utólag rájöttem hogy túlzás volt a túlméretezett hűtés.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66244) gtamate2 válasza Redneck (#66243) üzenetére


gtamate2
veterán

Öö, azért nem írtam, mivel ez azoknak szól akik új kártyát szeretnének. Én 660-ról váltottam és nekem nőtt némileg az fpsem, de nem sokkal persze. (Azért érzem, mert ugye 2 hónapig visszaváltottam újra 660-ra)

Ár-értékben szerintem elég jó, akkor amikor vettem a G1 is drágább volt, de gigát semmiképp sem szerettem volna, az inno3D is drágább volt 5-6 k-val, de én Inno-t amúgy sem vennék személyes okok miatt, az Asus Armort vehettem volna ezért az árért, az pedig gyengébb hűtésel rendelkezik.

Egy baja van ennek a phoenixnek, az pedig az, hogy nagyon halkra lőtték be a hűtését, ha rendesen beállítod akkor 60 fok fölé soha nem megy a hő. Nyilván túl van méretezve, de egy ideig így nem lesz probléma szerintem az élettartammal.

De ez teljesen szubjektív, természetesen mindenki azt vesz amit szeretne, ezért is soroltam fel jó pár gyártót.

*Sn0w

(#66245) etejedu


etejedu
őstag

Sziasztok!
Kérdésem az lenne , hogy a játékban szerzett ládát csak a játékban lehet kinyitni?

(#66246) gtamate2 válasza etejedu (#66245) üzenetére


gtamate2
veterán

szia,
igen

*Sn0w

(#66247) bbdzyx válasza zarayg (#66238) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Olcsó gyártók? LOL, a Zotac Amp! kártyák hűtése az egyik legjobb a piacon, a Gainward Phoenixek pedig szintúgy hihetetlen jó ár-érték aránnyal rendelkeznek, robusztus bordákkal, ami miatt jócskán van bennük tuningpotenciál is.
Az egy ventis budget kártyák meg minden gyártó termékpalettáján ott vannak és kb. 10-15% felárral már az előbb említettek kapod meg. szvsz lassan értelmét veszti az olcsóbb kategória.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#66248) AllTheBest válasza zarayg (#66233) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Az már a te problémád, én gtx 760-ról váltottam msi rx 480 gaming x-re. Alulfeszelve pl cs alatt teljesen passzív a kártya, más játékok se nagyon erőltetik meg ,a garancia meg arra van, hogy ha beszarik a kártya, akkor megjavítsák/kicseréljék, 99%-ban 3 év garit kap az ember a 480-as szériára, pár ezret ráédobva néhány webshopban ha hibás akkor egyből cserélik...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#66249) MarioAna


MarioAna
senior tag

hetek óta csak casualozok, lévén annyira felbasz a játék, de még itt is ragetriggelik ketten enemyből amikor 7-3-ra szopnak....még chatbe be is írják hogy "elvárjátok tőlünk, hogy OW nélküli játékmódban ne kapcsoljuk be" :W :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.