Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66751) RexpecT válasza ReFleXx (#66749) üzenetére


RexpecT
addikt

Én úgy nézek ki mint Gaben szemüveg nélkül, csak nagyobbak a csöcseim. :DDD :U

(#66752) zarayg válasza Redneck (#66750) üzenetére


zarayg
aktív tag

Én is szívesen benne lennék :R

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#66753) tescodr válasza RexpecT (#66751) üzenetére


tescodr
tag

ohh baby :B ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66754) kretenallat


kretenallat
senior tag

megy itt az álmodozás, de előbb talán megint el kéne kezdeni rendszeresen mixelni, hogy legyen miért megcsapkodni a másikat egy találkozón...

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66755) tescodr válasza kretenallat (#66754) üzenetére


tescodr
tag

igaz igaz,kezdjük veled a csapkodást? :D

(#66756) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Egy két noob kérdésem lenne :B ; előre is köszi a válaszokat :R
A közösségi piacon vannak skinek de mindegyik ugyan olyan skin mellé odavannak írva ilyen szavak, hogy; gyári új, harctéren edzett, kevésbé használt, viselet...stb. Mit jelentenek ezek?Kopnak a skinek esetleg törik a fegyver a használattól?Árban is különböznek.Ha veszek egyet akkor az örökre az enyém marad vagy elkopik, eltörik egy idő után?

(#66757) Redneck válasza ProEvoFan (#66756) üzenetére


Redneck
veterán

A festés minőségében, kopottságában különböznek. Nem kopnak tovább. :N

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66758) I Am^^ válasza ProEvoFan (#66756) üzenetére


I Am^^
tag

Üdv,

nem, az a festés állapota. Tehát a kevéssé használt az kevéssé kopott általában, bár úgy tudom (javítsatok ki ha tévedek) de ez talán a patterntől is függ.(vagy a skin készítőjétől?) De a lényeg, hogy örökre a tiéd lesz, míg el nem adod piacon vagy nem cseréled el. Az mindig ugyan olyan marad, ami változhat az az értéke. Nem leszel tőle jobb vagy ügyesebb, nem lő máshogy. Ugyanaz a fegyver lesz, csak más festéssel.

|Számomra mindegy, hogy mit mondasz a hátam mögött. Hátul vagy és hátul is maradsz.

(#66759) kretenallat válasza tescodr (#66755) üzenetére


kretenallat
senior tag

hát kivel mással?

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66760) hun-man


hun-man
tag

Holnap major fő quali

(#66761) Redneck


Redneck
veterán

Betört a kijelzőm és lehet másik telóm lesz. Ilyen esetben mi a helyzet a hitelesítővel? A kártya nyilván ugyanaz marad.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66762) AllTheBest válasza Redneck (#66761) üzenetére


AllTheBest
senior tag

semmi, bejelentkezésnél van egy olyan opció, hogy nem férsz már hozzá az előző telefonhoz, kapsz egy sms-t, amiben van egy kód, azt beírod és boldogság van

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#66763) martin.p válasza AllTheBest (#66762) üzenetére


martin.p
tag

Tudom, off, de hátha titeket is érdekel, ha elhagyom a telefonom, kártyával együtt, akkor ugrik az account?

(#66764) adise válasza martin.p (#66763) üzenetére


adise
őstag

Nem

(#66765) kretenallat


kretenallat
senior tag

Uraim, ma este egy PHmix? 8 órára már van érdeklődés, aki még jönne, jelezze.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66766) Carvus válasza kretenallat (#66765) üzenetére


Carvus
senior tag

csapassuk, megyek golyófogónak! ;]

(#66767) kretenallat válasza Carvus (#66766) üzenetére


kretenallat
senior tag

akkor te mész előttem!

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66768) lemusz


lemusz
addikt

Tyloo stickerek odabasznának.... hajrá Tyloo!

(#66769) po1son


po1son
addikt

16:30tól lesz Magyar közvetítés deadfox meccséről link
Studiból tolják Hemiék link.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#66770) regener válasza kretenallat (#66765) üzenetére


regener
veterán

Jövök énis, úgyis rég játszottam ezzel az izével.

(#66771) NoX válasza kretenallat (#66765) üzenetére


NoX
senior tag

Jelentkezek. MG1 vagyok jelenleg. Fent vagyok Discord-on is. AttilaCSGO#8706

(#66772) kretenallat


kretenallat
senior tag

már nem sok van hátra! lehet bemelegíteni :D csak gyertek bátran. discord mindenkinek van? phcsgo-n benn vagyunk?

[ Szerkesztve ]

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66773) gyurkikrisz válasza po1son (#66769) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

:W GG, még jó, hogy egy ilyen random mix ellen nyernek :)

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#66774) NoX válasza kretenallat (#66772) üzenetére


NoX
senior tag

Nem látom Discord-on belül a phcsgo-t. Vagy hol keressem?

(#66775) kretenallat válasza NoX (#66774) üzenetére


kretenallat
senior tag

itt: [link]

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66776) po1son válasza gyurkikrisz (#66773) üzenetére


po1son
addikt

Hát ez bondik meccse volt, sok kulcsfontosságú kört hozott. A HR-nek ötlettelen kínlódás volt a T oldal, de azért hozzá kell tenni, hogy ez a jR gyerek elég durván tolja awp-vel.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#66777) kretenallat


kretenallat
senior tag

Tegnap toltunk két jól sikerült meccset:
mirage
inferno
Ma lenne érdeklődés mixre? Pörgessük fel a közösséget megint.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#66778) GabN73 válasza po1son (#66776) üzenetére


GabN73
addikt

Hát a mostani meccsről inkább ne mondjunk semmit. Flipsidetől azért 11 kor erős... ennyi hibával kár kijutni majorre, csak égés lenne ... :U

(#66779) D.Va válasza I Am^^ (#66758) üzenetére


D.Va
senior tag

A skineknél van egy gyári alapértelmezett kopás ami az idő elteltével egyre jobban kopik, 100%-os kopásnál szinte semmi sem marad a "skinből" csak a csupasz fekete vagy fém réteg. Ezért a skin feltöltésnél a cs_worbench-ben egy 0-100 % közt lehet állítani hogy mennyi legyen a maximális kopása a skinnek. 0 értéknél értelem szerűen soha nem fog kopni a skin, de ekkor is "csúnyább" lesz idővel mert a kopás mellett "koszolódik" a skin, ez viszont fix, mindenképp minden skin koszolódik. Ezt a CSGO motorja végzi, darkosítja, piszkosítja a skin textúrát.
A különböző fegyverek, és a fegyvereken belül is a különböző alkatrészek eltérő intenzitással kopnak. Ráadásul különböző "skin technikák" vannak (custom paint job, gunsmith, patina, stb...) és ezek is különböző módon hatnak a skinek kopására.

Ezen felül az egészbe a lagnagyobb beleszólása a skin készítőjének van. Ugyanis a fegyver textúrájához lehet ALPHA CHANNEL-t rendelni, ami szürkéből feketébe 256-os színskálán mozoghat. Ha pl egy full fekete (0:0:0 RGB) alfa textúrát rendelünk az egész skin textúra alá, akkor egyáltalán nem kopik a fegyver sehol. De ha pl én azt akarom hogy valahol legyen kopás a fegyveren, valahol meg ne (vagy kevésbé - köztes szürke érték) akkor úgy lehet "játszani" (rajzolni) az alfa csatornában a "kopással" ahogy a skin készítőnek a kedve tartja...
Gyakorlatilag be kell rajzolni külön a területeket a fegyveren hogy hol kopjon, hol ne, és hol kicsit vagy jobban...

Hivatalos VALVE info az alfa csatornáról: [link]

Remélem érthető volt... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#66780) D.Va


D.Va
senior tag

Még annyi hogy szerintem (gondolom) hiába vesz valaki egy "factory new" skines fegyvert az ember a marketen, az is lekopik ha használja a játékban... Nekem legalábbis így logikus... :D

Nem tudom mert sosem vettem/használtam skines fegyvert pályafutásom során... :P Tehát erről tapasztalatom nincs...

(#66781) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Flipsid3 vs: HellRaisers 16:3
Azt hittem a Flipsiddel könnyebb dolguk lesz, de nem. A 2. eco pisztolyos gyűzelműket szépen hozták.

Live poor, die ritch.

(#66782) lemusz válasza D.Va (#66780) üzenetére


lemusz
addikt

Hihetetlen hogy skineket gyártasz és mégis mennyire nem tudod mi fán terem a dió. :W

(#66783) D.Va


D.Va
senior tag

#lemusz
Mire gondolsz konkrétan?

Igen én csak skin-t rajzolok. Nem veszek, használok. Bocs már hogy nem költöm ilyen baromságokra a pénzem :P
(egyébként már rég nem "játszom" csak nagyon ritkán.)

[ Szerkesztve ]

(#66784) adise válasza D.Va (#66780) üzenetére


adise
őstag

Multkor kaptam egy battle scarred ak-t. Tunkoltam vele keményen és menetközbe ugy elkopott hogy már nem is lőtt ki több golyót. Ezentúl tuti factory new-ba fektetem anya pénzét, hogy ne csak 1-2 warig működjön.

(#66785) D.Va válasza adise (#66784) üzenetére


D.Va
senior tag

Na akkor csak jól gondoltam :D
Nem értem akkor hogy mire gondolt lemusz kollega hogy nem vagyok képbe... :U

[ Szerkesztve ]

(#66786) RexpecT válasza D.Va (#66785) üzenetére


RexpecT
addikt

"A skineknél van egy gyári alapértelmezett kopás ami az idő elteltével egyre jobban kopik, 100%-os kopásnál szinte semmi sem marad a "skinből" csak a csupasz fekete vagy fém réteg."

Nem kopik idővel.

(#66787) lemusz válasza D.Va (#66785) üzenetére


lemusz
addikt

Az a baj, hogy én már annyi agyhalottal találkoztam PH-n, hogy már a saját életkedvem is kezd elmenni. Tegnap PUBG topikban egy önjelölt okostojás akarta megmagyarázni hogy semmi előnye nincs a 120 fps-nek a 30-al szemben, később kiderült az összes fps játékban nincs 130 órája se, ma jössz te ezzel a megint csak mérhetetlen nagy hülyeséggel - kb egy teljesen új kérdezőtől várnék ilyen agymenetet nem pedig olyantól aki skineket gyárt és írogat ide már mióta - holnap kitudja, lehet jön egy gyurkikrisz.... öljetek meg plz, mert nincs jetpackem, hogy eltudjam hagyni a Földet....

[ Szerkesztve ]

(#66788) D.Va válasza RexpecT (#66786) üzenetére


D.Va
senior tag

Értem.
Én az alábbi video alapján úgy gondoltam hogy igen.
Ezt a videót az ASIIMOV alkotója készítette, és a skinek kopásával (készítésével) kapcsolatos.
Igaz konkrétan nem mondja a videóban hogy a játékban mi történik.
De nekem az volt a logikus, hogy mint a valóságban, a játékban is kopik. :U :P

(#66789) D.Va válasza lemusz (#66787) üzenetére


D.Va
senior tag

Ettől függetlenül amit írtam az mind helyes a kopással illetve annak készítésével kapcsolatban.

Én csak azt nem tudtam hogy ez a játékban (idővel) kopik-e vagy sem, mivel nem játszom, és főleg nem költök pénzt skinekre... Remélem azért nem emiatt vágod fel az ereid... ;] ;)

(#66790) gyurkikrisz válasza lemusz (#66787) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

:R

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#66791) NoX válasza kretenallat (#66777) üzenetére


NoX
senior tag

Én nagyon élveztem, jönnék ma is szívesen, ha összejövünk.

(#66792) szebe válasza D.Va (#66780) üzenetére


szebe
őstag

"Nekem legalábbis így logikus... "

Nekem meg úgy, hogy utánanézek valaminek, mielőtt nekiállok.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#66793) GabN73 válasza gyáliSanyi (#66781) üzenetére


GabN73
addikt

Meg is érdemlik hogy ne jussanak ki. Kicsit bunda szaga is van.

De legyünk őszinték: egy házi szervezésű kupán kívül semmi extra eredményük nem volt az elmúlt időszakban :U

(#66794) szebe válasza GabN73 (#66793) üzenetére


szebe
őstag

Előre leszögezném hogy nem láttam a meccset, és így látatlanban azért nem temetném őket.
Főleg a F3 ellen nem, akik tipikusan az a csapat, akik CSAK a major kvalira kapják össze magukat, "mindig" ottvannak. Elég megnézni a tegnapi renegades elleni traint, visszahozták x-re 5-6 kör hátrányból, aztán OT-ben kérdés nem volt...
Most valószínűleg DF-ék is belekóstoltak egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#66795) D.Va válasza szebe (#66792) üzenetére


D.Va
senior tag

NEM ÁLLÍTOTTAM semmit biztosra.

Ezért fogalmaztam ELEVE így:
"
Még annyi hogy szerintem (gondolom) hiába vesz valaki egy "factory new" skines fegyvert az ember a marketen, az is lekopik ha használja a játékban... Nekem legalábbis így logikus...
"

Amúgy meg a skin készítés szempontjából TELJESEN MINDEGY hogy a játékban mi történik a skinnel és hogy ott majd kopik-e vagy sem.
Én rajzolok valamit és ha kész fellövöm a workshopba. (Max beállítok előre egy bizonyos szintű kopást) Onnan már nekem semmi közöm semmihez. Majd max akkor ha berakja a Valve a skinem a játékba...

[ Szerkesztve ]

(#66800) gtamate2 válasza D.Va (#66795) üzenetére


gtamate2
veterán

Hülyeséget írtál ennyi, felesleges túlragozni. A személyeskedést pedig felejtsd el ph-n.

*Sn0w

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.