Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66051) martin.p


martin.p
tag

Sziasztok!

Azoktól kérdeznék, akiknek Freesynces/G-Synces GPU-juk, illetve monitoruk van.

Ti bekapcsolva tartjátok CS:GO közben a Freesyncet/G-Syncet? Ha igen, akkor emellé korlátozzátok is az fps-t? (Külföldi videókban láttam erre példát - 144Hz - fps_max 144.)
Én mindeddig úgy jászottam, hogy be volt kapcsolva, de redditen azt írják, hogy CS:GO-hoz nem ajánlott a Freesync. Mi a véleményetek erről?

(#66052) lemusz válasza martin.p (#66051) üzenetére


lemusz
addikt

Az a hátránya ezeknek a szinkronizációknak, hogy természetüknél fogva input laggot okoznak. Ezt többnyire a kurzoron veszi/veheti észre az ember, márpedig ebben a játékban a célzás az egyik legfontosabb, így elég nagy hátulütő tud lenni az néhány miliszekundum delay is, amit okoznak. Más jellegű multinál vagy single palyernél nyugodtan bekapcsolhatod őket, de cs:go-ban nem ajánlott. Szvsz fps-t korlátozni is hülyeség.

(#66053) adise válasza martin.p (#66051) üzenetére


adise
őstag

100fps alatt jatszhatatlan a jatek. Hiaba jatszol mas jatekkal 50-60 fpsel. A source motor nem ilyen.

(#66054) Redneck válasza martin.p (#66051) üzenetére


Redneck
veterán

Engem is érdekelne. Elvileg nem kéne input lagos legyen, ha mindig 144 fps-t tud a rendszer. Ezek a képfrissítéshez igazítják a képkockákat, tehát minden frissítésre jut egy. Elméletben frankó, de még nem próbáltam. Ha az elmélet működik, nemcsak smooth, de input lag mentes is... A helyedben keresnék valami megbízható tesztet.

adise: 100 fps alatti futásról, pláne 50-60 fps-ról egy szót sem írt. :N

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66055) martin.p válasza adise (#66053) üzenetére


martin.p
tag

Köszönöm a válaszokat. Tegnap este én is utánanéztem különböző fórumokon, hogy a Freesync, illetve a G-Sync milyen hatással van a játékokra. Valamiért azt hittem, hogy egy 200+ FPS-nél is segít ez a szinkronizáció, és folyamatosabbnak tűnik majd a kép.
Igazából egy pár éve láttam CS:GO-s eseményen, hogy ettől majd minden játék smooth lesz, de kicsit megkésve kellett rájöjjek, hogy ha 200-300 körüli FPS-em van, akkor szinte teljesen mindegy. Nem is vettem észre jelentős változást, talán csak akkor, ha korlátozva volt az FPS pl. 72-re, ami a monitor frissítési frekvenciája. (Ekkor az előző monitoromhoz hasonlítottam, ahol szintén a monitor frissítési frekvenciájára korlátozták.) De mostmár értem: Ha kevés az FPS, akkor Freesync on, ha 72+ fixen, akkor off.

A monitorom egy SF350-es Samsung, ami 72Hz-et tud, és a Freesync is ehhez van igazítva.

[ Szerkesztve ]

(#66056) Redneck válasza martin.p (#66055) üzenetére


Redneck
veterán

Most megkavartad a lapokat. 144 Hz-ről kérdeztél és 72 fps-ről beszélsz. 144 Hz-hez több kraft kell, de elméletben egy 144-es FreeSync vagy G-Sync monitornál, ha mindig tudja a hardver a 144+ fps-t, jónak kell lennie. Nem tudom ezeknek a technológiáknak mekkora delaye van, igaziból az lenne a lényegük hogy ne legyen.

Véleményem szerint ha a szerver 128 mintát tud fogadni másodpercenként, és a kliens illetve a hálózat, ezt minden esetben kommunikálni tudja, 144 Hz-es megjelenítő esetén 144+ fps-nél (minden esetben!) jónak kell lennie. Itt már csak az új szinkronizációk késleltetése (ha van) lehet az egyetlen változó.

Ez persze csak elmélet.

Szerk:
Azzal a beállításal, csak 64 tickes szerver esetén vagy rendben, 128-on már hátrányban vagy a 144 Hz-es megjelenítőkhöz képest. A FreeSync delayt itt sem kalkuláltam be, nem tudom mennyi.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66057) adise válasza Redneck (#66054) üzenetére


adise
őstag

Pesig a freesyncenek meg gsyncnek csak 100fps alatt van ertelme, gondoltam 50-60fpsel tolja.

(#66058) Redneck válasza adise (#66057) üzenetére


Redneck
veterán

Szerintem nem, de ez csak az én véleményem, és én nagyon rá vagyok fagyva a smooth gameplayre, de egyelőre csak singleben. Nem lenne rossz folyamatosan 144 fps-sel tolni a CS-t olyan megjelenítőn ami mindig képtörés és plusz késés nélkül mutatja a játékot.

Ezt találtam, reddit, nem komoly tesztoldal, fenntartásokkal kezelendő.

Szerk:
Ezek szerint ilyen kijelző nincs, de 120 tickrates játékokig (pl BF4) vagy 64 tickes CS:GO-ra még jó lehet a G-Sync.

adise: Én már annak is örülnék, ha lenne 30-75Hz között működő, nem ívelt, G-Synckel felvértezett jobb panellal (nem TN) szerelt FullHD monitor. Megvenném. Nem akarok pró lenni, és nyilván CS-re 144 Hz a jó, de nekem elég lenne egy olyan is, csak full smooth legyen.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66059) martin.p válasza Redneck (#66056) üzenetére


martin.p
tag

Igen, egy videóban látott példát hoztam fel, elnézést. :) Meglenne arra is az FPS, szóval teljesen mindegy, hogy hány Hz-ről és FPS-ről beszélünk jelen esetben. A kérdés igazából az, hogy a monitor frissítési frekvenciáján felüli FPS esetén van-e értelme Freesyncet használni?

Redneck: 144 Hz-es megjelenítő esetén 144+ fps-nél (minden esetben!) jónak kell lennie. Itt már csak az új szinkronizációk késleltetése (ha van) lehet az egyetlen változó.

Mindenhol máshol azt írják, hogy ha nem tudja a számítógép fixen tartani FPS számban a monitor maximális frissítési frekvenciáját, akkor van értelme a Freesync technológiát használni, mert kicsit folyamatosabb lesz tőle a kép. Szóval... most kicsit én is összezavarodtam. :)
Ráadásul, amit küldtél linket, az alapján nekem pl. 70-re kellene korlátozni az FPS-t, ami igencsak kevés, így talán simán feláldozható a Freesync, a több FPS érdekében.

[ Szerkesztve ]

(#66060) Redneck válasza martin.p (#66059) üzenetére


Redneck
veterán

Ezek a szinkronizációk egy adott tartományban képesek a kiszámolt képkockákat a monitor dinamikus képfrissítésével szinkronba hozni. Szerintem igazán nagy érdemük a direkt vertikális szinkron.

CS-től függetlenül, a képtörés jelensége, szerintem borzasztó zavaró, ugyanakkor nehéz megszüntetni. Ha nincs meg a kellő képkocka sebesség, akkor akadást/mikroakadást vagy képtörést látunk, a szinkronizáció típusától függően.

Valakit nem zavar, engem sajnos nagyon.

martin.p: A te megjelenítőd esetén nem tudom mi a szitu, a FreeSync késleltetését továbbra sem tudom.
Ha nincs delay és 64 ticken játszol jó lehet szinkronnal, de 128-on csak kikapcsolva ajánlott.

Egyébként amit nem értek a reddites posztnál az a képkocka limitálás. Elvileg a G-Sync egy erre a célra gyártott plusz készülék a monitorba építve. Ezek szerint nem lehet valami komoly eszköz ha manuális, szoftveres korlátozásra szorul a delay csökkentéséhez. Vagy csak szimplán 120-Hz-ig működik. Tényleg nem tudom, ez csak elmélet, a spekuláció alapja pedig csak egy reddit poszt.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66061) adise válasza Redneck (#66058) üzenetére


adise
őstag

Pedig de, mivel a freesync gsync általában max 70Hz körül mukodik a változo Hz. Talán 30-70 között. Ekkora FPS-el tök értelmetlen az egész játék. Az input lagról nem is beszélve. Ha mindenféle sync nelkul lockolod 144-re már akkor is lessz input lagod. CSére mindeképp a 144hz a választás és annál több fps, ha nem birja a gép, akkor elöbb érdemesebb gépet fejleszteni, mint a monitorra költeni a ~100k-t. Persze minden más játékra meg jó lehet. De egy 144hz, gsync/freesync monitor ami még akár lehetne IPS is, az horror árban megy, ha egyáltalán van már.

(#66062) Redneck válasza adise (#66061) üzenetére


Redneck
veterán

Azt hittem hogy a 144Hz G-Sync monitorok annyi delláért 144 Hz-ig képesek a szinkronra. Ha nem akkor, akkor marad a "sima" 144 Hz + képtörés. Ekkora képfrissítésnél már a tearing sem olyan látványos, persze ez fps függő. 30-75Hz között nekem elég lenne a képtörés nélküli IPS, de nem veszek ezért AMD kártyát és FreeSync monitort.

Szerk:
Monitoros fórumban már kérdeztem. 22-24 col, FullHD, IPS, 30-75Hz G-Sync. Van?
Nincs :W Pedig tuti bankot robbantanának vele...
CSGO-ra persze 144Hz kell.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66063) xEon1337 válasza Redneck (#66062) üzenetére


xEon1337
őstag

A G-Sync monitorok kivétel nélkül tudják 30-144(165/180/240)Hz tartományban a szinkronizálást. A FreeSyncnél van olyan, hogy csak korlátozott tartományban működik.

"Less but better" - Dieter Rams

(#66064) Redneck válasza xEon1337 (#66063) üzenetére


Redneck
veterán

Így logikus, de én ebben az iparágban már semmin nem lepődök meg! :N
Már csak az a kérdés hogy a reddites poszt milyen és mennyire pontos mérésen alapul, illetve az, hogy miért csak 120 Hz-ig volt elhanyagolható az input lag...

Szerk:
Részemről itt abbahagyom a témát, sajnos nem áll rendelkezésemre elég információ vagy tapasztalat.
Ettől függetlenül ezt a kis offolás megmaradhatna, van akit érdekel, főleg ha CSGO miatt akar új monitort! :R

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66065) lemusz


lemusz
addikt

(#66066) Zimmi91 válasza lemusz (#66065) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ment úgy 12000 dollárnyi skin, Boldog Születésnapot!

;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#66067) lemusz válasza Zimmi91 (#66066) üzenetére


lemusz
addikt

Rendes vagy, köszi. :D

(#66068) szebe válasza lemusz (#66065) üzenetére


szebe
őstag

Attention whore!
Vagy inkább attention! Whore!
;]

kisfaszod bokáig!

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#66069) Redneck válasza lemusz (#66065) üzenetére


Redneck
veterán

Boldog születésnapot te kópé! 😆 :))

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#66070) lemusz válasza Redneck (#66069) üzenetére


lemusz
addikt

Köszi szebe, Redneck, Árpi! :D

[ Szerkesztve ]

(#66071) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Hát komolyan nem értem ezt az ELO rendszert...SE-ben több lose-om volt és nem derankolt. Ma feldobott SEM-be, játszottam még, mert úgy voltam vele miért ne. Két meccset játszottam, mindkettőnél kikaptunk, de nekem volt a legtöbb MVP-m, meg csapaton belül nekem volt a második legtöbb frag-em. És most derankolt...a legutóbb három meccs után derankolt, SE-ben pedig volt vagy 6 vesztett meccsem és nem dobott le S4-be. :F :F

Sic Parvis Magna

(#66072) Vanir válasza 30z.Samu (#66071) üzenetére


Vanir
veterán

Hát komolyan nem értem ezt az ELO rendszert...
módosított Glicko-2

Amúgy köze nincs a fragekhez, MVP-hez, vagy bármi ilyesmihez. Még azt is meg merem kockáztatni, hogy full random az egész.

(#66073) 30z.Samu válasza Vanir (#66072) üzenetére


30z.Samu
félisten

Elméletileg van valami rendszere ennek...elméletileg. De most kicsit elvette a kedvem az egésztől. Más nagyobb rangban is veszít 5-6 meccset és nem derankolják. Engem meg most 2 meccs után kapásból...nem vagyok rang hajhász vagy ilyesmi, de azért a Silver-ből jó lenne kikerülni. Főleg annak tudatában, hogy amikor haverokkal megyek Nova meccsekre, akkor partiban vagyok velük.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#66074) default. válasza 30z.Samu (#66073) üzenetére


default.
őstag

(#66075) 30z.Samu válasza default. (#66074) üzenetére


30z.Samu
félisten

Olvastam egy ilyet korábban, de az nem volt ennyire részletes. Köszi! :R Tehát lényegében csak a nyert körök számítanak?

Szerk.: Oké, végigolvasom. Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#66076) default. válasza 30z.Samu (#66075) üzenetére


default.
őstag

Nem, elég összetett a rendszer. Érdemes egyszer végigolvasni, ha érdekel a dolog, kb. 20 perc alatt megvan.

(#66077) Spet válasza 30z.Samu (#66075) üzenetére


Spet
addikt

Meg hány alkalommal voltál MVP, meg miért voltál MVP (ace körökkel jól lehet boostolni), csapatodhoz képest, hogyan teljesítettél, csapatodban lévő más ranggal rendelkező személyekhez képest, hogyan teljesítettél stb.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#66078) 30z.Samu válasza Spet (#66077) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezen a két meccsen többségében legtöbb ölés volt, amiért kaptam MVP-t. De kaptam bomba felrobbantásáért is. Mindkét meccsen második voltam a csapatomban. Ezért is bosszant, hogy ilyen hamar ledobott, ha az utolsó helyen kullogtam volna, még megérteném.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#66079) Franklin válasza default. (#66074) üzenetére


Franklin
addikt

HA ez igaz, akkor két dolog számít a ranknál: a nyert/bukott körök száma és az MVP.

Minden nyert kör magasabb rank felé visz, minden bukott kör lefelé visz. Annál nagyobb mértékben, minél nagyobb a két csapat közti különbség.

Nem számít a kill, nem számít a pont, csak nyerjétek a köröket. Nulla fraggal is lehet szintet lépni, ha nyer a csapat. Illetve hiába fragelsz minden körben akár 4-5-öt, ha bukjátok a kört, derankolni fogsz.

Ha pedig MVP vagy (tehát a legtöbbet tetted hozzá a körhöz a játék szerint, pl. defuse vagy plant), akkor még több pontot kapsz (nem játékbeli pontot, hanem a ranklépéshez szüséges pontot).

(#66080) default. válasza Franklin (#66079) üzenetére


default.
őstag

Igen, leegyszerűsítve erről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#66081) 30z.Samu válasza Franklin (#66079) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tehát én most a vereség miatt estem vissza, mert úgy érzem nem rajtam múlott a dolog. MVP-k jöttek, plant-oltam (többször hozzám vágták a bombát, mert "Te valahogy mindig lerakod.")

Sic Parvis Magna

(#66082) Franklin


Franklin
addikt

Az útmutató szerint a leggyorsabb módja a szintlépésnek, ha 4 nagyobb rangúval összeállsz akik engedik, hogy te legyél az MVP minél több körben, tehát te plantolsz/defuse-olsz a legtöbbet és persze minél több kört hoztok.

(#66083) szebe válasza default. (#66074) üzenetére


szebe
őstag

Misleading guide-ot nem szerencsés linkelni :U

Topkommentet érdemes olvasni: [link]
(snow, ezt berakhatnád összefoglalóba is akár, mert időről időre előjön)

NEM tudjuk hogy pontosan hogy működik a rendszer, és gyanítom hogy nem is fogják elárulni. Találgatni lehet, csak nem érdemes.

De mindig megkapom hogy a glicko-2 végülis ugyanaz mint az elo. :U

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#66084) default. válasza szebe (#66083) üzenetére


default.
őstag

Akkor elnézést, én azt olvastam végig, azt hittem, hogy az a rendszer működik.

(#66085) default. válasza szebe (#66083) üzenetére


default.
őstag

Annyit sem lehet tudni hivatalos forrásból, hogy a nyert körök számítanak-e, vagy a nyert meccsek?

(#66086) szebe válasza default. (#66085) üzenetére


szebe
őstag

Csak találgatások vannak.
Aztán hogy az MVP-k, killek, nyert-vesztett körök számítanak, az passz. Én azon se lepődnék meg, ha még a körönkénti sebzést, vagy a HS%-t is nézne...

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#66087) expander


expander
senior tag

ha naponta lejatszol 2 meccset, akkor kb 1 honap utan, egeszen biztosan ott leszel ahol a helyed van. nem tokeletes a rendszer, de ~90%os pontosaggal jol lovi be a rangokat (szerintem). ha 3 naponta jatszol 1 meccset, akkor ne vard, hogy biztosan oda fog tenni ahol jo vagy. sokat losz, de megis kikap a csapatod? probalj meg csapatban gondolkozni. attol, hogy te lotted a legtobbet, nem biztos, hogy te vagy a csapat legjobbja. ha tenyleg csicskak, akkor inkabb segits nekik granatokkal, vagy valahogy mashogy, minthogy beugrasz elejuk el letursz 3 embert es meghalsz. na ezert vagy te a lista elejen, de ettol meg bukjatok a koroket... az meg, hogy nem tudsz kijonni valamilyen rangbol, csak a te hibad, ne fogd masokra, inkabb probalj meg fejlodni. eleg sokan vegigjartuk itt ezt a folyamatot, siman meg lehet csinalni oroszokkal is a soloQ globalt, 80fpsel meg teszkos egerrel...

(#66088) dugo_ válasza expander (#66087) üzenetére


dugo_
veterán

Én ki akarok jönni DMG-ből mert a meccseim 70-80%-át bukom és tök frusztráló így, de nem dob lejjebb. :(

(#66089) Franklin válasza dugo_ (#66088) üzenetére


Franklin
addikt

First world problem ;]

(#66090) 30z.Samu válasza expander (#66087) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem gondolom, hogy ez konkrétan nekem szólt, de azért reagálok rá. Én nem fogtam a csapattársakra a vereséget, kikaptunk, van ilyen, nem mindig adja ahogy kell. Én a rendszer miatt bosszankodtam, hogy már két meccs után visszadobott. Az SE-ben pedig volt 6 vereségem és még mindig nem dobott le S4-be. Ezt furcsálltam.

Sic Parvis Magna

(#66091) AllTheBest válasza 30z.Samu (#66071) üzenetére


AllTheBest
senior tag

No offense...
Egész jól el tudja találni szerintem a rendszer azt, hogy ki milyen rangba való, Én kb szeptember óta kala2 és nova 4 között mozgok, attól függően, hogy mennyire szarul lövök épp, vagy milyen szar csapatot kapok ki. Én úgy is gondolom, hogy ez nekem megfelelő szint, mert nem tudom komolyan venni a játékot... Dobott már lejjebb úgy is, hogy 25/10 volt a kd arányom, csak egész egyszerűen vesztettünk.
Ha nem abban a rangban lenne a helyed, akkor már rég nem ott lennél.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#66092) 30z.Samu válasza AllTheBest (#66091) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azzal tisztában vagyok, hogy nem vagyok Global szintű... :) Viszont egy Nova 3-4-et érzek magamban. Pláne úgy, hogy amikor játszom haverokkal (Novák 1-4-ig kiterjedően) partiban vagyok a meccsen és sokkal normálisabbak az ellenfelek is. Tudom, hogy fejlődni kell, igyekszem a csapatot előrrébb vinni akár úgy is, hogy az infó miatt kinézek valahova, ahol tudom, hogy simán lelőhetnek. De szeretnék kikerülni a Silver közegből, nem akarom megpályázni a Global Elite-et, mert tudom, hogy az esélytelen.

Sic Parvis Magna

(#66093) expander válasza 30z.Samu (#66092) üzenetére


expander
senior tag

nem vagom, hogy hogy lehet valaki silver, es hogy nem lehet onnan kijonni. 2 ismeros most vette meg a jatekot, es alapbol silver4-be rakta oket a 10nyertes meccs utan, es utana par meccs mulva fel is dobta oket SEM-be. ugy, hogy eletukben nem lattak meg CS-t. en is vegigjartam silver es nova kivetelevel mindent, volt amikor jo csapatot kaptam, volt amikor griefereket, mert ragelo 14eveseket, de ha jobb vagy, mint a jelenlegi rankod akkor fel fog dobni. attol, hogy van koronkent 2 exitfraged, vagy barmilyen mas total haszontalan, es a vegen 40-15-ben zarsz, attol meg nem vagy jobb, mint a jelenlegi rankod. ezzel tudsz 1-2 szinttel feljebb kerulni, de hosszutavon ugyis vissza fog dobni. az elo rendszer szolgal alapjaul a glicko1-2nek, es meg ez is tovabb van folyamatosan finomitva, hogy tuti legyen. szoval egeszen biztosan sokkal tobb tenyezo van, mint a full haszontalan mvp, meg a korok aranya. ha a hs rate nem is, de az adr-ben szinte biztos vagyok, hogy benne van. en sem vagyok egy mad fragger, de az adr-em az elsok kozott szokott lenni, akkor is ha eppen fragben utolso vagyok. ha megis ugy erzed, hogy jobb vagy, mint a tarsaid, akkor valtoztass a jatekstilusodon, es ne a fragekre menj ra, mert ez a jatek nem arrol szol, ezert is van toppon mar majdnem 20eve.

egy kis edit az elso mondatokhoz:

biztos, hogy a kevlar a legelso amit megveszel a kor elejen? ha nincs penzed legalabb egy fustre+flashre, ne vegyel m4et, inkabb csak egy umpt. allj meg vagy guggolj le ak/m4-el ha losz.ne a foldet nezd. figyelj a hangokra (meg a radarra), mert tobb infot adnak mint a szemed

ha ezt a 4-5 tanacsot betartod, es van 2 kulon kezed amivel tudod nyomogatni a billentyuzet gombjait, a masikkal meg mozgatni az egeret, akkor siman ki tudsz jonni silverbol :D
es nem, nem szopatni akarok semmit, de vegigneztem most 3-4 meccset az ismerosoknek, es tenyleg eleg ennyi :D

[ Szerkesztve ]

(#66094) skL86 válasza 30z.Samu (#66092) üzenetére


skL86
tag

Az ellenfelek ugyanazokkal a problémákkal küzdenek mint te, 200 meccs után oda fog tenni, ahol a helyed tuti biztosan, ez a nagy számok törvénye. Szívesen adok ismert phs arcoknak egy kölcsön accot, hogy kipróbálhassák magukat dupla sas rangon, de garantálom, hogy gyorsan felébrednek.. Ugyanúgy szívességi alapon szintén húzok pár szintet bárki accountján, de előre szólok, hogy nem ez a megoldás.

(#66095) default. válasza 30z.Samu (#66092) üzenetére


default.
őstag

Ha már van előre "összerakott" csapat, az a legjobb szerintem. Sokkal nagyobb eséllyel hozhattok le meccseket így. Emellett már csak a gyakorló mapokon kell egyénileg gyakorolnod, attól függően, hogy mennyire akarsz belemélyedni a játékba :)

(#66096) skL86 válasza default. (#66095) üzenetére


skL86
tag

Nem olvastam el az összes panaszkodást, de abban tuti biztos vagyok, hogy ha valakinek jó az aim-je, akkor nulla csapatjátékkal is simán nova-kala szintre tudja lőni magát. Szívesen megnézném az utolsó 8 meccs statisztikáját, hogy akkor pontosan mennyit is lőtt az illető, mert nem tudom elhinni, hogy top fragerként nem dobja ki silver -novából..
A fenti ajánlatomhoz annyit, hogy ilyet korábban már írtam, de akkor magánélet miatt több hónapig nem jártam prohardverre, így nem tudtam ezzel foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

(#66097) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Sziasztok! Leginkább read only vagyok a fórumon, de a rangrendszer témához hozzátennék pár mondatot. Világéletemben codoztam, pláne az 1 és 2 volt a favorit. Nemrég vásároltam meg a CS-t, de eleinte csak DM-eztem, videókat néztem, olvasgattam, recoilt gyakoroltam az arra való műhely mapokon. Aztán elkezdtem az MM-et, csakis soloban, mert haverok közül senki nem csézik, max 1.6ozik. A 10 win után n2-be dobott, amiből hamar lecsúsztam n1-be. Onnan olyan 50 mm után Silver elit, de 2 meccs után vissza nova1 és utána nova2, ami jelenleg is van nyolcvanegynéhány nyertes meccs után, 170 órával. Laptopon jatszom, átlag 90 fps körül, minden minimumom és igy is csak rajtam múlik, hogy feljebb jutok vagy sem.

(#66098) vakeszqe


vakeszqe
csendes tag

@30z.samu

Én 1.6-ról váltottam ismerősökkel GO-ra föél évvel a megjelenés után nagyjából. Akkor kala2 szintre dobott be egyből és sasig elmásztunk,majd 1 év kihagyás mindenki hagyta a játékot sul, stb. Én újra próbálgattam dmgszintre dobott be akkor kimentem egyedül sasig meguntam és megint egykihagyás majd rank update után vissza akkor kala1-re ledobott és azóta nem is veszem komolyabban az mm-et. El kell dönteni ha leülsz mit akarsz.Hacsak mászni felfele akkor fusztráló az egész ha buksz. Leülszjátszol és élvezed hogy kikapcsolódhatsz. Szoktam játszani sas ismerősökkel is és ott azért kevésbé szarokbele hozzáállással játszom. És bőven hozom a csapat szintjét. Azt mondom hogy inkább élvezd ki ahol vagy. Ha meg ki akarsz jutni dm-dm-dm. Gránátokat megálmodból felkeltve is tudjad. Meg a játékintellegencia fejlesztése. Amit említetettél is,hogykinézel valaholbármi popflashnélkül meg egyenest hülyeség. A saját csapatoddal szúrsz ki ha meghalsz. Tudni kell mikor kellpasszívan játszani helyezkedni. Glhf

[ Szerkesztve ]

Bikes for life.

(#66099) 30z.Samu válasza skL86 (#66094) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem is kell felhúzni az accom, magam akarom megtenni, ameddig a képességem engedi. :) Köszönöm mindenkinek a tanácsokat! :R Pénzzel megpróbálok jól bánni, kevlart veszek mindig. Mint írtam korábban nem vagyok rang hajhász, nem akarok Global lenni vagy ilyesmi, de a Silver-t jó lenne túllépni. Ha Nova 2-3 körül mozgok, nekem az már elég. "Összehozott" csapat szokott lenni, csak nyilván nem mindig ér rá mindenki, amikor én. Szóval van, hogy idegenekkel játszom, akikkel vagy sikerül összedolgozni vagy nem.

Sic Parvis Magna

(#66100) kretenallat válasza PRDZsolesz (#66097) üzenetére


kretenallat
senior tag

tetszik a hozzáállásod.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.