Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Boom Beach

Hozzászólások

(#751) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Egyébként nektek is sok a kő meg a vas? Nekem szinte majdnem mindig fullon van...

Még mindig fejlesztem maxra a bázisom 10 hq mellett. Már csak a védedelem meg a landing craftok vannak.

(#752) Balázs1621 válasza Cseri0058 (#751) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Nekem is szinte mindig maxon van a kő és fém. Most jó lenne fejleszteni a hq-t 12-re, jól jönne az a +1 hajó. Csak kevés a fa, ha meg összegyűjtöm tuti lenyúlják... Ezért ameddig tudom felnyomom a védelmet és majd utána.

(#753) dragonfx


dragonfx
veterán

van magyar leírás mia lényege a játéknak?
el kell foglalni tengerparti bázisokat?
fejleszteni katonkáklat házakat?
milyen vas kell hozzá?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#754) F-ECT$ válasza dragonfx (#753) üzenetére


F-ECT$
titán

nincs.
igen.
igen.
ios passz, android: 4.0.3 és pl a 3 éves SGS 2 elég neki.

Dive ever, work never.

(#755) dragonfx válasza F-ECT$ (#754) üzenetére


dragonfx
veterán

sgs 2?
samsung galaxy sw?
hat hatareset akkor.
nekem se mk16 van.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#756) Dragster72


Dragster72
csendes tag

Egy kis arany beszerzés:)))

[ Szerkesztve ]

(#757) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szevasztok tegnap megcsináltam a 4. szobromat és adott valami üvegcsét is hozzá a gép az mire jó ? Amúgy elég idegesítő , hogy már 21-es vagyok HQ9 és 18-as szintüeket már nem tudom lenyomni csak bukom a csatákat folyamatosan . A hajóim hatos szinten vannak a csatahajóm pedig 7 és mégis . Ráálltam a havy +bazukás lányokra 6+10 és így sem sajna .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#758) Sanyi.mTs válasza jozefgucci1 (#757) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

"üvegcse": 3 napra meg lehet növelni az egyik szobor tulajdonságát, talán 50%-kal.

(#759) Dragster72 válasza Sanyi.mTs (#758) üzenetére


Dragster72
csendes tag

csak 3 óra, sajnos:(

(#760) Sanyi.mTs válasza Dragster72 (#759) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

pár hete mintha 3 nap lett volna. de tuti, h több volt 3 óránál. most nincs löttyöm kipróbálni.

(#761) Pepeninho


Pepeninho
őstag

Túltárgyalva! :D

Ps4, p30 pro

(#762) marked one94 válasza Pepeninho (#761) üzenetére


marked one94
őstag

Szobortól függ hogy meddig lehet boost-olni.

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#763) Pepeninho válasza marked one94 (#762) üzenetére


Pepeninho
őstag

Ezt egy mászterpíszre nyomtam. Szóval azokra 3 nap ezek szerint.

Ps4, p30 pro

(#764) saelin válasza jozefgucci1 (#757) üzenetére


saelin
veterán

Sajna én is megragadtam 24-es szinten és nem nagyon megy a támadás, így inkább védekezem. A tankokkal egy darabig még eltudtam lenni, csak már nagyobb ellenfeleket dob a gép és azokkal sehogy nem bírok. Marad a türelem.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#765) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Nem tudom mi van itt de engem mostanában elég sokszor támadnak...sajnos mindig olyan jön aki ellen semmi esélyem...

(#766) Sanyi.mTs válasza Pepeninho (#763) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Kék: 8h
Zöld: 3d
Piros, lila: 3h

(#767) Pepeninho válasza Sanyi.mTs (#766) üzenetére


Pepeninho
őstag

Ez a 3 óra nagyon fika! Inkább ne adnának semmit!

Ps4, p30 pro

(#768) iRoBEi válasza saelin (#764) üzenetére


iRoBEi
újonc

Az én stratégiám még mindig működni látszik. Hajókat, heavy, zooka egységeket mindig a topra húzni. Raktárakat, vaultot bővíteni. Szobrokat nyomatni, mert nagyon fontos - troop health és power, resource reward, gunboat energy. Semmi stone vagy wood boost. Felesleges. Mindent el lehet rabolni a fejlesztéshez.
És az armoryban mindent ami a támadás, medkit, shock bomb azt fejleszteni.

Az én bázisom kb mint amikor 6-os voltam.. :) De a csapat az odaver. Készülök a level 32-re már (warrior upgrade) Onnan váltok warrior és smoke-ra. Addig heavy zooka elvisz mindent. 37-eseket rombolok porig.

Nem biztos, hogy ez a legjobb, de nekem bevált. Soha nem volt olyan, hogy ne tudjak építkezni, mert nincs kit támadni.

[ Szerkesztve ]

(#769) Pepeninho válasza iRoBEi (#768) üzenetére


Pepeninho
őstag

Ügyes! Hasonló a stratégiám, de én emellett tudtam húzni a védelmet is!

Ps4, p30 pro

(#770) iRoBEi válasza Pepeninho (#769) üzenetére


iRoBEi
újonc

Ha emellett a védelmet is építettem volna, akkor most level 34 lennék nem 31. Hisz mindenért jár az xp.

(#771) iRoBEi válasza Dragster72 (#756) üzenetére


iRoBEi
újonc

Nice! :)

(#772) Pepeninho válasza iRoBEi (#770) üzenetére


Pepeninho
őstag

Én így nézek ki. Egyedül a warrior nincs maxra felhúzba nálam, mert nem is használom!

Ps4, p30 pro

(#773) iRoBEi válasza Pepeninho (#772) üzenetére


iRoBEi
újonc

nincs kép :(

(#774) Cseri0058 válasza iRoBEi (#768) üzenetére


Cseri0058
őstag

Hát téged kb minden jött ment beüt ezen a szinten...

(#775) Pepeninho válasza iRoBEi (#773) üzenetére


Pepeninho
őstag

Ps4, p30 pro

(#776) Pepeninho válasza Cseri0058 (#774) üzenetére


Pepeninho
őstag

Ha költ és nincs mit binniük akkor nem mindegy?

Ps4, p30 pro

(#777) F-ECT$ válasza Pepeninho (#776) üzenetére


F-ECT$
titán

Majd kb itt kezd el gyűlni a kő és vas, amit nem tud majd elkölteni.

Dive ever, work never.

(#778) iRoBEi válasza F-ECT$ (#777) üzenetére


iRoBEi
újonc

Valóban így van, rengeteg a kő és a vas. Azonban másoknál is. Naponta 4Xer rabolnak ki, de igazából nem számít, mert nem visznek annyit el, hogy fájna, hisz a vault véd annyira amennyire kell Másik oldalról megközelítve pedig, amikor én támadok annyit összeszedek, hogy ne kelljen ránéznem 8 órán át a tabletre.
Kicsit örülök is neki. Így tbb időm van dolgozni. :D

(#779) tipuka válasza iRoBEi (#768) üzenetére


tipuka
addikt

kipróbáltam ezt az elhelyezkedést, azonnal le i támadott 7 tank veszteség nélkül... máskor 9 tankból 1 , tán 2 marad és kapok értük követ is. de most nagyon agyaltam milyen védelmet építsek, majd feltöltöm ha kivédtem 4-5 támadást már vele egyhuzamban. :D

(#780) Fecogame


Fecogame
veterán

Nálam így néz ki a védelem, és nem is támadnak meg túl gyakran :D Még tervben van egy Rocket Launcher építése is, de ahhoz még kell nyersi.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#781) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nekem ilyen. Nem nagyon raboltak ki az elmúlt 3 héten.

Dive ever, work never.

(#782) tipuka válasza F-ECT$ (#781) üzenetére


tipuka
addikt

Ha a mostani felállásom nem véd meg, a tied kipróbálom, jónak tűnik. :K

(#783) Fecogame


Fecogame
veterán

Dupla.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#784) Pepeninho válasza Fecogame (#780) üzenetére


Pepeninho
őstag

Pedig ezt hátulról be lehetne ütni szerintem...

Ps4, p30 pro

(#785) iRoBEi válasza tipuka (#779) üzenetére


iRoBEi
újonc

A mosolyt is kiraktad a szobrokból aknákból? :) Nem foglalkozom a védelemmel. Csak felraktam. Mindenki átgázol rajtam aki akar. 230 medállal már olyanok támadnak akiknek ez semmi.
Az én célom a top 50 local. Ahhoz VP kell. Van kb 40 black guard-os szigetem. Olyanok is amik level 16osak.
Majd ha közel a cél akkor végiggyalogolok rajtuk. :) De már így is 36-37-es ellenfelek jelennek meg, úgyhogy azért sem foglalkozom ezekkel. Csak még erősebb ellenfeleket kapnék. A pénz meg amit veszítek az nem hiányzik. Most is 3-4 támadásból Level 14 Gunboatot építettem és 680.000 aranyért warrior upgrade ment.

Majd később meglátjuk melyik a hatékonyabb taktika.

[ Szerkesztve ]

(#786) Fecogame válasza Pepeninho (#784) üzenetére


Fecogame
veterán

Ez még rajtad kívül senkinek sem jutott eszébe, aki támad, mindig ( majdnem pont ) szemből jött.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#787) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Ti eddig kb mennyit költöttetek a játékra?
Mert ahogy elnézem azért mindenkinek van elég gyémátja.

(#788) tipuka válasza Cseri0058 (#787) üzenetére


tipuka
addikt

0. :DDD

(#789) F-ECT$ válasza Cseri0058 (#787) üzenetére


F-ECT$
titán

0, De már játszom egy ideje (kb az androidos megjelenés óta - június vége). Aki meg iOS-en tolja, az még régebben.

Dive ever, work never.

(#790) robiii


robiii
tag

Én még csak néhány napja játszom, de nagyon élvezem. Ma délben támadtak meg elsőnek, épp hogy sikerült vissza vernem a kis japán hajós kollégát, kb 6-8 sec-en múlt! :)) :)) Ahogy ezt láttam, vissza támadtam rá, azt meg éppen, hogy sikerült megnyernem, szintén néhány pillanaton állt a dolog! Hát ilyen a sors. :C :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max, iOS 16.4.1

(#791) Pepeninho válasza Cseri0058 (#787) üzenetére


Pepeninho
őstag

0. Nekem annyi a trükköm, hogy max 3x nyúltam hozzá és gyakran szedem be a kincsesládákból a gyémántot. Valamint elég sok jön védekezésből. Kaptam 300at a 200 támadópontért...

Ps4, p30 pro

(#792) robiii


robiii
tag

A gyémántok mire jók, azon kivűl, hogy instant építkezést tesz lehetővé? Vagy "csak" ennyi a haszna? Friss játékosként kb 225db-om van, még nem használtam fel semmire egyet sem. Mikor és mire érdemes használni, ha csak a játékból esőket gyűjtöm, és nem veszek ft-ért pluszba...?

iPhone 14 Pro Max, iOS 16.4.1

(#793) F-ECT$ válasza robiii (#792) üzenetére


F-ECT$
titán

Majd később ha már csak kevés cucc kell egy nagy építkezéshez, és félsz, hogy kirabolnak, akkor arra is jó. A gyorsításra kár ellőni.

Dive ever, work never.

(#794) Dreadshout


Dreadshout
újonc

Szoftverileg újra lett húzva a telóm és nem tudom hogy kell a boom beachbe a régi szintemet, szigetemet visszatölteni. Valakinek nincs vmi ötlete? a Google+-ba bejelentkezve nem volt semmilyen mentés róla ez létezik? Nem akarok újrakezdeni már 11es szintű voltam.

(#795) saelin válasza Dreadshout (#794) üzenetére


saelin
veterán

Nekem úgy volt, hogy első belépésnél bejelentkeztem google+ba és figyelmeztetett a játék, hogy talált mentést a felhőben folytatom vagy kezdek egy újat. Természetesen folytattam.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#796) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Na megvan a tank! :)
Összességében nekem tetszenek. A gyengébb védelműek ellen tökéletes. :) szóval egy ideig ezzel fogom nyomni :D

[ Szerkesztve ]

(#797) tipuka


tipuka
addikt

Egy kis meglepetésinfó a részemről: Nem engedett 2 egyforma Masterpiece szobrot lerakni, azt írta már van egy 22%-osom, amikor a 27%-ost akartam lerakni. Érthetetlen, na mindegy lett 7 üvegcsém belőle.

(#798) Fecogame válasza tipuka (#797) üzenetére


Fecogame
veterán

Legalább megcserélted a kettőt? Tehát előbb romboltad le a 22%-ost, majd raktad le a 27%-osat? :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#799) tipuka válasza Fecogame (#798) üzenetére


tipuka
addikt

Igen, azért nem gurult el a gyógyszerem. :)) (MÉG :DDD )
De nem is baj, flaskázok most egy 2-3 hétig így bőven, elhasználom a 13%-os Zöld Masteri szoborra. (mindenre ad 13%-ot, így 26% lesz), így van nyersi mindig. :D Közben támatgatok is, van 2db közepes lila rewardos guardian szobrom, 18%+15%. :D Jó lesz ez, csak a hajót meg az aranytermelést kellene fejleszteni és támadhatnék, mint a hülye! :D

(#800) F-ECT$ válasza tipuka (#797) üzenetére


F-ECT$
titán

Gondolom ez amiatt van, hogy ne tudjál terminátorokat csinálni a warriorból, azaz 5-5 troop hp és dmg növelő szoborral.

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Boom Beach
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.